Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 730719 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4640 Dátum: 2015. Július 21. - 23:27:06 »
Ezeket te olvastad is, vagy csak borító/cím alapján? Mert az egyik 48%-os értékelésen van...

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel +
« Válasz #4641 Dátum: 2015. Július 22. - 13:23:17 »
Szerintem inkább annyian értékelték...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel +
« Válasz #4642 Dátum: 2015. Július 22. - 13:45:46 »
48-an értékelték és 4 csillag az átlag.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4643 Dátum: 2015. Július 22. - 14:59:26 »
Ezeket te olvastad is, vagy csak borító/cím alapján? Mert az egyik 48%-os értékelésen van...
Fraction kiegészítő Thor sztorijai, amik a Straczynski éra alatt mentek, legalább annyira jók voltak, mint JMS Thor v3-ja.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4644 Dátum: 2015. Július 22. - 16:15:15 »
Ezeket te olvastad is, vagy csak borító/cím alapján? Mert az egyik 48%-os értékelésen van...

Olvastam honosítva, és már küldtem is neked régebben privátban át róla. ;)

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Marvel +
« Válasz #4645 Dátum: 2015. Július 27. - 22:58:33 »
Hogy nézet ki Deadpool   mielőtt az  x- fegyver program során átalakították .Vagy is még ép arca volt . Milyen színű haja volt . Hm.....lehet hogy  olyan volt mint most ahogy  Titkos háborúban  kinéz . Vagy egészen más volt  :headscratch:. És az csak egy  ˝ helyi változat ˝  szerű  karakter .Kösz .
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4646 Dátum: 2015. Július 28. - 18:49:06 »
A Heroes Reborn: Remnants című egyrészesben szerepel „emberi” alakjában. Teljesen átlagos külsejű, kék szemű és fekete hajú alak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4647 Dátum: 2015. Július 28. - 22:07:37 »
És a "Tom Cruz" kinézet?  ;D

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Marvel +
« Válasz #4648 Dátum: 2015. Augusztus 31. - 22:53:55 »
A Marvel plusz 4. számában  , a Deadpool történetben  az a néger fickót lökte-e be Sírkő a disznók közzé aki  az égő házat filmezte . :headscratch: Vagy akit felzabáltak a disznók  , és aki  videó felvételt  csinálta az két másik fickó .  Szerintem szinte biztos hogy a feka csávó volt aki a hamis  felvétel  készítette  és leadták a tv-ben . 1. Ha ugyan az a muki volt Deadpoolnak egy feladattal kevesebb jut , hisz Sírkő el végezte helyette a piszkos munkát. 2. Ha  egy másik  néger fickó volt , akkor gondolom Deadpolnak  lesz még  pár kedves szava hozzá . ˝ Szépen  elbeszélget vele ˝    hogy ako hát ez mégis má mé  köllöt vaze ˝   Majd a fegyvereivel tesz pontot a beszélgetés végére .  ;) .Az X-men történet vége tetszett . Én is úgy vagyok vele mint Árnymacska . Hogy akkor most mi is van  két Emma van  :o . Majd kiderül  hogy mi a csattanó  1, telepatikus - hipnotikus  átverés ,  mégegyklon , stb . Vagy olyan amire nem is gondolunk .
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #4649 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 19:44:11 »
Ilyenkor (is és úgy általában is nagyon- nagyon) sajnálom, hogy a Morrison érából csak az első kötet jött ki itthon. Zseniális volt az elejétől a végéig (igen, nekem az uccsó sztori is bejött) és sokaknál nagyobbat ütne ennek az X-Men történetnek a vége...
Persze, közben tapsikolok örömömben, hogy az AXM van nekünk, mert ez is állati jó, csak hát a telhetetlen fajtámat! :)
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:Marvel +
« Válasz #4650 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 20:04:30 »
A Morrison féle X-ment én is sajnálom. De ha már x-ek,rákérdezek(bár tudom nagyon korai még)van már valami terv az Astonishing utánra? Mert feltételezem az a Giant Size-ig lesz kiadva.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4651 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 20:35:28 »
A The Uncanny X-Men #444. számától jöhetne! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4652 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 23:05:12 »
De ha már x-ek,rákérdezek(bár tudom nagyon korai még)van már valami terv az Astonishing utánra? Mert feltételezem az a Giant Size-ig lesz kiadva.
Igen, elvileg megvan, hogy mi lesz utána (tényleg addig adjuk ki ezt a sorozatot), de még csak nekem. Még nincs engedély, még fel se vetettem (hisz még több, mint egy évig ez fut), és még azt sem tudom, lesz-e digitális abból, amire gondoltam.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #4653 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 23:18:12 »
De ha már x-ek,rákérdezek(bár tudom nagyon korai még)van már valami terv az Astonishing utánra? Mert feltételezem az a Giant Size-ig lesz kiadva.
Igen, elvileg megvan, hogy mi lesz utána (tényleg addig adjuk ki ezt a sorozatot), de még csak nekem. Még nincs engedély, még fel se vetettem (hisz még több, mint egy évig ez fut), és még azt sem tudom, lesz-e digitális abból, amire gondoltam.

Azt meg lehet kérdezni, hogy az, amit tervezel ugyan így folyamatosan futna akár évekig, vagy egy rövidebb, max 1 éves dolog lenne és utána is mindig más sztori lesz a füzet első fele is?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4654 Dátum: 2015. Szeptember 06. - 00:40:00 »
Nem, hosszabb dolgot szeretnék.

Az újranyomások elkészültek.

Bat-mite

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #4655 Dátum: 2015. Szeptember 06. - 11:15:01 »
Ilyenkor (is és úgy általában is nagyon- nagyon) sajnálom, hogy a Morrison érából csak az első kötet jött ki itthon. Zseniális volt az elejétől a végéig (igen, nekem az uccsó sztori is bejött) és sokaknál nagyobbat ütne ennek az X-Men történetnek a vége...
Persze, közben tapsikolok örömömben, hogy az AXM van nekünk, mert ez is állati jó, csak hát a telhetetlen fajtámat! :)

Annak a kötetnek a bebukása egy nagyon fájdalmas pont volt a magyar kiadásnak... Azért is szomorú mert tényleg a Morrison féle New X-men és az AXM az egyedüli X-men sorok amit X-menológiai doktori diploma nélkül is tud értelmezni az olvasóközönség és mégis kiemelkedő minőségüek.. Mondjuk az is tény hogy a NXM történéseinek (Morrison állítólag direkt későn köldte meg a kész képregényt hogy a szerkesztőknek ne legyen ideje szétszedni kinyomás elött) egy nagyon nagy részét villámsebesen retconálták... Reméljük Xornról sosem kell dokumentácót készíteni a Marvel+ba...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4656 Dátum: 2015. Szeptember 06. - 15:30:50 »
Idézet
Reméljük Xornról sosem kell dokumentácót készíteni a Marvel+ba...
Azt minimum négyszeres tarifával vállalnám csak.  :-\

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4657 Dátum: 2015. Szeptember 06. - 20:22:03 »
Számomra Chris Claremont írásai jöttek be eddig.... ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4658 Dátum: 2015. Szeptember 06. - 21:23:55 »
Ő is csak a késő nyolcvanas évekig. Utána nagyon hullámzni kezdett, pláne a kétezres években.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4659 Dátum: 2015. Szeptember 06. - 22:17:17 »
Szerinted, szerintem meg tűrhető szintet produkált, legalábbis nekem a 444-től bejött. ;)
Scott Lobdell, na ő tényleg pocsék X-eket írt.