Egyszer vásároltam egy sráctól több képregényt , s mivel nagyobb tételben vásároltam próbáltam alkudozni . A eladó kiakadt mivel én átlag darabáron akartam a képregényeket (300ft /db), de neki ez nem tetszett ezért az ő javaslatára borító áron vásároltam.Neki is csak az járt az agyában , hogy a Pókemberek utolsó számai 800ft körül mozogtak. Miután megegyeztünk és elkezdtük összeszámolni a képregények árát ,jött a meglepetés............látnotok kellet volna az arcát.