Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631035 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2340 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 12:22:59 »
Csak hogy totálisan összekeverjünk minden utánunk jövőt, most itt folytatom a fan comics híreit.  ;D
Voltam benn a nyomdában, kértem árajánlatot. Azt ígérték, hogy gyorsan kiszámolják, így hamarosan tudok majd hozzávetőleges árat mondani rá.  Papírt olyat kértem, amilyen a régi Pókembereknek volt, hogy ne üssön el nagyon a kettő.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2341 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 12:37:26 »
Hm, jó kis sárgás sajtpapír! :D
Amúgy nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon hiányzik a régi Pókermebr sorozat!
Amit műveltek a "Back in Black" után az valami borzasztó! Valahogy egy darabig nem is érdekel szerintem engem, hogy most miféle baromságokat találnak még ki! >:(  Remélem Tomi is hasonlóan gondolkodik, és a "Polgárháború"után, ha lesz is új Pókember sztori az legfeljebb a "Feral" lesz, annak még Pókember szaga volt! És persze ne feledkezzünk meg, a megannyi nagyszerű klasszkus történetről, melyek valamilyen okból kifolyólag, itthon nem jelentek meg, és persze a nagyszerű idősebb John Romita rajzairól sem!  :)
De az ő munkáit inkább ha lehet, szép, csillogó, fényes papíron szeretném olvasni... ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #2342 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 13:29:46 »
Amit műveltek a "Back in Black" után az valami borzasztó!

Nem vagy egyedül, sokan fantáziáltunk már a Pókember szerkesztőség rituális felgyújtásáról, és Q valamint az ifjabb Romita keresztre feszítéséről.

Papírt olyat kértem, amilyen a régi Pókembereknek volt, hogy ne üssön el nagyon a kettő.

Ez mekkora ötlet. Meglesz a klasszikus érzet.  :oh:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2343 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 13:44:40 »
Ezzel valamelyest, fel is lehet vezetni a régi Pókembert a mai fiataloknak is! Remélhetőleg megszeretik, és akkor ténylegesen lesz esélye egy esetleges "Klasszikus Pókember" kiadványnak! Én már mutogattam, a régi Ron Frenz-es füzeteimet, pár mai tininek, akik csodálkoztak hogy ha akkor tudtak így rajzolni, most miért nem! :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #2344 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 13:59:13 »
Jó neked. Én folyton csak manwha zabáló kis szarcsimbókokra bukkanok, akik kiselőadást tartanak nekem arról, hogy a Nyári fiúk és az Avril Levigne manga milyen cool, és hogy Naruto az isten, Kira meg tökre kira.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #2345 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 14:01:55 »
Valahogy én sem futok össze olyan fiatalokkal akik olvasnának képregényt. A falumba van néhány velem egykorú aki szereti illetve vette is , de ennyi.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2346 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 14:20:23 »
Egy Alexandra könyvesboltban nézelődtem, (tudni kell, valami kis otthoni olvasni való mindig lapul nálam, a hátitáskámban) és három 12-13 éves kissrác nézelődött a képregények között, és beszélgettek, és szóba jött a mostani CsP. is, és nem bírtam ne kihasználni a lehetőséget egy kis "térítésre"! :)
Amúgy Tomi, nem lehetne elárulni valamit a nem Marvel kiadványokról? Csak, teszem azt fel, egy picike utalást esetleg...valami...? :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2347 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 14:33:04 »
Nem sok értelme lenne. Az egyik kiadó továbbra sem válaszolt még, a másik igen, és azt írták, hogy írják a szerződést, de ennek sok hete... mit mondjak még?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2348 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 14:53:53 »
Értem, akkor ezek szerint még korán sem biztos hogy ezekből lesz is valami! :(
Nagy kár lenne, ha nem sikerülne!
DE, azt már legalább megtudtam hogy két külömböző kiadóról lenne szó!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2349 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 14:56:37 »
Igen, nem egy kiadóról van szó.

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Kingpin next
« Válasz #2350 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 15:06:52 »
ha akkor tudtak így rajzolni, most miért nem! :)

Ezt a kérdést én is felteszem időnként magamnak. Nem csak nosztalgiából.

kaine: azért meglep, hogy ennyire aktív vagy a kiadásban (persze pozítiv értelemben), még a Képes se gondozza így a DC részlegét. Egész szép kis borítógaléria gyűlt össze a főoldalon. :)

Amúgy az egyik nem Marvel kötet DC, nem? Hiszen náluk van valami minimál jogdíj ami legalább három kötet kiadását eredményezteti, vagy hogy is volt és gondolom nem szerződtél le egyből 3 Y kötetre. Kivéve ha a "jó dumád" náluk is bejött.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 17. - 15:08:48 írta raveon »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #2351 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 15:07:59 »
Igen, nem egy kiadóról van szó.
Marvel vs DC.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2352 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 15:42:44 »
kaine: azért meglep, hogy ennyire aktív vagy a kiadásban (persze pozítiv értelemben), még a Képes se gondozza így a DC részlegét. Egész szép kis borítógaléria gyűlt össze a főoldalon. :)
Hogy érted azt, hogy nem gondozza így a DC-részlegét?
Idézet
Amúgy az egyik nem Marvel kötet DC, nem? Hiszen náluk van valami minimál jogdíj ami legalább három kötet kiadását eredményezteti, vagy hogy is volt és gondolom nem szerződtél le egyből 3 Y kötetre. Kivéve ha a "jó dumád" náluk is bejött.  ;D
Heh, ja.  ;D Annyira azért nem vagyok jó dumás, főleg, hogy ők azok, akik nem is válaszolnak, így nem is tudok beszélni velük. Szó szerint röhejes, hogy tavasszal írtam nekik, nem a levegőbe, hanem konkrét tervekkel és árajánlattal, és azóta se válaszoltak. Üzentek egyszer, hogy a héten még nem értek rá foglalkozni vele, de ez is júniusban volt. Írtam újra, semmi válasz. Sajnos a régi tök rendes ügyintézőjüket kirúgták, és felvették helyette a régit, akit előtte rúgtak ki.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2353 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 16:03:28 »
Ezért is kellene elkalapálni Dan Didio-t!  ;D
Amúgy a DC, pár éve nagyon smucig, kötekedő, akadékoskodó kiadó lett!  :-\

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Kingpin next
« Válasz #2354 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 16:24:51 »
Hogy érted azt, hogy nem gondozza így a DC-részlegét?

Ahogy elnézem, te kiadsz 6-7 kötetet is egy évben (a Marveltől), míg ők 3-4-t. Ráadásul eléggé összevisszának tűnik a módjuk, ami miatt sokáig nem is volt kedvem belekezdeni a gyűjtésükbe. Kicsit olyan szenvedősnek tűnik részükről a dolog, persze ezt lehet csak én látom így.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2355 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 19:25:14 »
Én semmi ilyesmit nem vettem észre. Marvelt én se adok ki, csak kb. ötöt. Hat volt a legtöbb eddig.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2356 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 22:30:23 »
Jó neked. Én folyton csak manwha zabáló kis szarcsimbókokra bukkanok, akik kiselőadást tartanak nekem arról, hogy a Nyári fiúk és az Avril Levigne manga milyen cool
A Nyári srácok nem manga.
Amúgy nem egészen értettem sose, pontosan mi vette rá a kiadóját, hogy kihozza, amikor az eredeti kiadás is félbemaradt, és nem is fog már többé folytatódni. Ez olyan, mintha Tomi belerakná egy Marvel vegyesbe Kevin Smith Bullseye-minijét.
Ezért is kellene elkalapálni Dan Didio-t!  ;D
Amúgy a DC, pár éve nagyon smucig, kötekedő, akadékoskodó kiadó lett!  :-\
Sokat nem érsz vele, mert már jó ideje nem főszerkesztő.
Plusz ha a DC-nél ez lenne a legnagyobb gond, még túl lehetne élni.

Képesnek meg muszáj válogatni mert semmit se tudni, hogy idehaza mit venne a nép nagy tömegben. Nem tudom, ilyenek voltak a Supergirl eladásai, de eddig a jelek szerint csak a szuperhős Batmant szerették, viszont látszik, hogy ptóbálnak mindenfélét, hogy mi tetszene a népnek. Plusz még Batman utóbbi 10 éve sem olyan, mint Pókemberé, hogy egy konkrét szakaszt ki lehet ragadni (a kb. tizenhét havi sorozatából), hanem érdemes a legnagyobb nevű sztorikra rászállni, csak ott is van rengeteg, mindenféle rajzzal és történeti jellegzetességgel. És ez még csak egy karakter, hol van akkor a többi és a csapatsorozatok...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 17. - 22:32:38 írta talgaby »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2357 Dátum: 2010. Augusztus 18. - 13:30:48 »
Meg azért gondolom, jó drága dolog is a DC-től kiadni valamit mostanában!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2358 Dátum: 2010. Augusztus 18. - 13:35:51 »
Bárhonnan. Amíg így áll a dollár a forinthoz képest, semmi se lesz olcsó.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #2359 Dátum: 2010. Augusztus 18. - 14:56:44 »
Ja, főleg a külföldi rendelés, hogy rohadna meg, most néztem én is az árfolyamot... :roll: De akkor is rendelek a mostani akcióban, nem érdekel...