Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2400 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 14:25:15 »
Na végre.  :D
Hát, ez dőlt dugába a mostani DC szarakodás miatt.  :'(

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Kingpin next
« Válasz #2401 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 14:54:06 »
És egyébként mikorra is várható az első szám ebből a 24 oldalas cumóból? Most börzére, vagy majd csak jövőre lesz belőle valami?
Börzére semmiképpen. Én szeretném, ha a Hungaróra kijöhetne az első szám, de teljesen az olaszokon múlik. Ha nem, akkor tavaszi börze.

És azt lehet már tudni hogy mi lesz benne?

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Kingpin next
« Válasz #2402 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 15:19:06 »
Én a BoP-ra gondoltam először, mert Lénárd Laci interjújában említetted, de mintha egyszer azt mondtad volna hogy itthon esélytelen. De lehet, hogy csak rosszul emlékszem.


Ööö, de ha ez dugába dőlt akkor hogy lesz év végi kiadvány? Vagy csak annyi hogy börzére volt tervezve, így meg lesz ( ha lesz) belőle Hungaro ?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #2403 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 15:21:37 »
Birds of Pray, azt már vagy hatszor mondtad, hogy tuti nem lesz, ezek után ne csodálkozz rajta, hogy senki se gyanakodott rá.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #2404 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 15:28:17 »
Idézet
Hát, ez dőlt dugába a mostani DC szarakodás miatt. 

Ó, hogy a ragya verje ki őket... >:( Amúgy igazából most, hogy mondtad, hogy csak végig kell olvasni, hogy szerinted mit lenne érdemes kiadni és mivel anno említetted a fórumon, hogy én tuti fogok örülni az egyik nem Marveles kötetnek, már nem volt nehéz rájönni, hogy mi lehet az... :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 28. - 15:36:09 írta dr samson »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #2405 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 15:49:18 »
Bazz, ha a BoP volt, amiről tényleg elmondtam 20 milliószor, hogy szeretnéd, de esélytelen, akkor ez elég aljas dolog volt, hogy titokban meg azt akartad kiadni. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kingpin next
« Válasz #2406 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 16:55:29 »
Nekem van egy tippem :roll: Fallen Angel?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Kingpin next
« Válasz #2407 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 18:03:00 »
Nekem van egy tippem :roll: Fallen Angel?
Az miféle? Nem ismerem. Vertigo?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kingpin next
« Válasz #2408 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 18:36:49 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Halloween

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 202
Re:Kingpin next
« Válasz #2409 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 18:45:49 »
Jól értem, hogy a két meglepetés nem Marvel kötet egyike a BoP lett volna, de valamiért kútba esett? Így a börzei megjelenésű  ÚBA 4 és Marvel Extra mellett még a másik nem Marvel cucc várható idén, a Hungarocomixra, ugye?

De ha az Y jövőre jön, akkor még kell valami mellé a DC-től, nem? Valami olyasmiről volt szó, hogy bizonyos összeg/oldalszám/db alatt nem állnak szóba senkivel, így egyszerre több mindenre kell szerződést kötni velük.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #2410 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 20:45:55 »
Na végre.  :D Hát, ez dőlt dugába a mostani DC szarakodás miatt.  :'(

De ugye nem végleg? :(

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2411 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 21:01:39 »
És azt lehet már tudni hogy mi lesz benne?
Persze, azt már elsőre elmondtam. Az Amazing 229, a magyarul megjelent "Senki sem állíthatja meg a Buldózert" című történet első, valamiért kihagyott része.
Ööö, de ha ez dugába dőlt akkor hogy lesz év végi kiadvány? Vagy csak annyi hogy börzére volt tervezve, így meg lesz ( ha lesz) belőle Hungaro ?
Nem, ez nem lesz így már. Bővebben leírtam az Y-fórumra, ott elolvashatjátok.
Bazz, ha a BoP volt, amiről tényleg elmondtam 20 milliószor, hogy szeretnéd, de esélytelen, akkor ez elég aljas dolog volt, hogy titokban meg azt akartad kiadni. :D
Igazából itt most nem altatás volt a részemről. Valóban tök esélytelennek éreztem, mert DC és kell mellé még 2-3 könyv a szerződéshez, mert tök ismeretlen, és a többi. Csakhogy amikor belépett az Y folytatásának lehetősége/ötlete, akkor továbbgondoltam a dolgot, és úgy éreztem, hogy most, vagy soha: mégis meg lehetne próbálkozni vele, mert az Y maga már egy kötet. Ahhoz már nem kell csak 2 BoP-t megvenni. És mivel szerintem a 2. kötet a legjobb a teljes sorozatban, simán megkockáztattam volna, hogy egyszerre megvegyek belőle kettőt is.
Nekem van egy tippem :roll: Fallen Angel?
Már hogy ez mire tipp? Különben ezt is nagyon-nagyon szívesen kiadnám, tényleg zseniálisan jó képregény.
Így a börzei megjelenésű  ÚBA 4 és Marvel Extra mellett még a másik nem Marvel cucc várható idén, a Hungarocomixra, ugye?
Eredetileg úgy volt, hogy a börzére jön a ME és a BoP. Az ÚBA pedig a Hungaróra. De így, hogy a DC nem kommunikál, így a BoP-pal már mindenképpen lemaradtam volna a börzéről, ezért tettem át az Angyalokat a börzére (ezért volt a kavarodás, hogy a főoldalon még hungarós megjelenés volt írva rá). Tehát áttettem, és most a másik nem Marvel (és nem DC, persze) jön a Hungaróra (ha addig velük sikerül elintézni), plusz az első füzetes Pókember (ha velük is sikerül).
Idézet
De ha az Y jövőre jön, akkor még kell valami mellé a DC-től, nem?
Nem, ezt másképp fogom megoldani, a Képes Kiadón keresztül.
De ugye nem végleg? :(
Ismersz: még nem adom fel.  ;) A végsőkig kitartok, bízva benne, hogy egyszer még visszatérhetünk rá, de idén és jövőre így már biztosan nem, sajnos. Pedig jövő őszre már kiadtam volna a 2. kötetet is belőle.


Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #2412 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 21:12:46 »
Ismersz: még nem adom fel.  ;)
Sejtettem, ezért lepődtem meg... ;D Ha mást nem, akkor legközelebb elmegyünk zombi-futni a DC kapcsolattartódhoz. ;D Én teljesen élethűen egy zombi sebességével fogok futni. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2413 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 21:23:29 »
Jó terv, csak éppen nincs DC kapcsolattartóm.  :)  Ezen bukott meg az egész, hogy akinek kellett volna lennie, az b&@#ßtt válaszolni, hogy finom legyek és nőies.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #2414 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 21:34:04 »
Jó terv, csak éppen nincs DC kapcsolattartóm.  :)
Megették a zombik... ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #2415 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 21:37:08 »
Idézet
Nem, ezt másképp fogom megoldani, a Képes Kiadón keresztül.
Ez csak nekem új? Ez mint lesz, hogy lesz?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2416 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 22:03:06 »
Megették a zombik... ;)
Jó is lenne. :)
Ez csak nekem új? Ez mint lesz, hogy lesz?
Szerintem igen, már többször is volt róla szó régebben. Egyszerű: ők rendelik meg, én adom ki.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #2417 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 22:06:11 »
Jah, ennyi? Azt hittem valami trükkösebb dolog. Ez tök jó ötlet amúgy, de ilyet lehet? :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2418 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 22:13:22 »
Régebben már volt szó róla, akkor úgy tűnt, semmi gáz nincs vele. Más kérdés, hogy azóta új ügyintéző van náluk, de remélem, nem kavar be. Mer' akkor ráküldöm Chuckot.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Kingpin next
« Válasz #2419 Dátum: 2010. Augusztus 29. - 11:36:02 »
Jaj, de problémás ez a képregénykiadás...  :roll: