Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2620 Dátum: 2010. December 01. - 13:31:00 »
Nem tetszett Leinil Yu? Kár, pedig őt bírom, sztem jó kis rajzos, bár van egy stílusa, de a Secret Invasiont már megint más stílusban nyomta. Akkor azt se akarod majd kiadni a nagyon-nagyon távoli jövőben? :D
Nem igazán tetszik, és ahogy tg mondja, itt különösen nem. A SI-ben már tűrhetőbb. Megvan az a szerencsém, hogy abszolút az átlag felhasználók közé tartozom, vagyis az ízlésem rajzok terén megegyezik a nagy többségével. Vagyis nagyjából ránézésre belőhetem, hogy mi mennyire fog tetszeni a többségnek. Ez tuti nem. De attól még kiadom az SI-t majdnem biztosan, illetve persze meglátjuk, mennyire fogy majd az első Új Angyal kötet Yu rajzaival.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Kingpin next
« Válasz #2621 Dátum: 2010. December 01. - 13:59:14 »
Az tényleg nehéz szülés lesz (Yu), de én tuti veszem. Majd nyomunk egy "ne nézd a képet, csak olvasd" kampányt. 8)
Az SI szerintem már klasszisokkal jobb.
"Live for nothing or die for something, your call."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Kingpin next
« Válasz #2622 Dátum: 2010. December 01. - 14:29:46 »
Nekem bejönnek Yu rajzai igaz van egy sajátos stílusa neki,de ezt leszámítva rendben van. A SI-ben sem a rajzokkal van probléma hanem az alapkoncepcióval miszerint "jönnek a kicsi zöld lények akik elfoglalják a földet" szintű sztorik  :lol:
Ha ezt a hatvanas években játsszák meg az oké,de manapság? Azt a sztorit csak a rajzok miatt venném meg semmi másért (mint a legtöbb Kingpin féle BA kiadványt természetesen  ;D)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2623 Dátum: 2010. December 01. - 14:33:52 »
Nem tetszett Leinil Yu? Kár, pedig őt bírom, sztem jó kis rajzos, bár van egy stílusa, de a Secret Invasiont már megint más stílusban nyomta. Akkor azt se akarod majd kiadni a nagyon-nagyon távoli jövőben? :D
Nem igazán tetszik, és ahogy tg mondja, itt különösen nem. A SI-ben már tűrhetőbb. Megvan az a szerencsém, hogy abszolút az átlag felhasználók közé tartozom, vagyis az ízlésem rajzok terén megegyezik a nagy többségével. Vagyis nagyjából ránézésre belőhetem, hogy mi mennyire fog tetszeni a többségnek. Ez tuti nem. De attól még kiadom az SI-t majdnem biztosan, illetve persze meglátjuk, mennyire fogy majd az első Új Angyal kötet Yu rajzaival.

Nana, neked Alex Maleev rajzai sem jönnek be, de azért a többségnek szerintem igen! ;) Legalábbis amit a Fenegyerekben csinált, nekem bejön!
Jó hogy jövőre legalább le tud záródni egy MARVEL korszak a Polgárháborúval! Ha más Marvel nem is lesz jövőre, gondolom nem fogsz tétlenkedni, és más kiadóktól azért lesz azért valami! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2624 Dátum: 2010. December 01. - 14:41:48 »
A SI-ben sem a rajzokkal van probléma hanem az alapkoncepcióval miszerint "jönnek a kicsi zöld lények akik elfoglalják a földet" szintű sztorik  :lol:
Ha ezt a hatvanas években játsszák meg az oké,de manapság?
Szerintem te nem olvastad még. :) Ennek az egésznek nem az invázió a lényege, hanem az a bizalmatlanság, amivel az eddigi barátok, családtagok egymás ellen fordulnak, a paranoia, mert nem tudhatják biztosan, hogy ki skrull és ki nem.
Nana, neked Alex Maleev rajzai sem jönnek be, de azért a többségnek szerintem igen! ;) Legalábbis amit a Fenegyerekben csinált, nekem bejön!
Az, hogy neked bejön, nem jelenti azt, hogy másoknak is.  ;) Én is hozzászoktam a hosszú idő alatt, de biztos vagyok benne, hogy a többség idegenkedne tőle.
Idézet
Ha más Marvel nem is lesz jövőre, gondolom nem fogsz tétlenkedni, és más kiadóktól azért lesz azért valami! ;)
Mit nevezel te tétlenkedésnek? Mit gondolsz, miért csak 2 Marvel lesz?
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 01. - 14:45:01 írta kaine »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Kingpin next
« Válasz #2625 Dátum: 2010. December 01. - 14:48:20 »
Magát a SI-t tényleg nem olvastam csak ilyen-olyan összefoglalókat belőle és az alapján mondom ezeket. Az tényleg jó húzás volt hogy belerakták ezt a paranoiás viselkedést,de ezt leszámítva ez még mindig csak egy gyenge sci-fi történet annyi bónusszal hogy szuperhősök a főszereplők  ;)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2626 Dátum: 2010. December 01. - 14:50:43 »
Mit nevezel te tétlenkedésnek? Mit gondolsz, miért csak 2 Marvel lesz?



Arra gondoltam, hogy azért jövőre két kiadványnál te is szeretnél többet kiadni! Az meg hogy csak két MARVEL lesz, az inkább a Panininek köszönhető!
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 01. - 14:54:39 írta kaine »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2627 Dátum: 2010. December 01. - 14:55:41 »
Magát a SI-t tényleg nem olvastam csak ilyen-olyan összefoglalókat belőle és az alapján mondom ezeket. Az tényleg jó húzás volt hogy belerakták ezt a paranoiás viselkedést,de ezt leszámítva ez még mindig csak egy gyenge sci-fi történet annyi bónusszal hogy szuperhősök a főszereplők  ;)
Nem, valójában egyáltalán nem sci-fi jellegű a történet.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2628 Dátum: 2010. December 01. - 14:56:54 »
Magát a SI-t tényleg nem olvastam csak ilyen-olyan összefoglalókat belőle és az alapján mondom ezeket. Az tényleg jó húzás volt hogy belerakták ezt a paranoiás viselkedést,de ezt leszámítva ez még mindig csak egy gyenge sci-fi történet annyi bónusszal hogy szuperhősök a főszereplők  ;)
Ami a sztorit illeti igazad van, de nekem azért tetszett, mert ezzel az írók is tisztában voltak, vagyis abszolút nem az volt a lényege, hanem pontosan ez a paranoia. Vagyis azt nem csak beletették, nem a része volt, hanem ez volt az egész lényege.
Arra gondoltam, hogy azért jövőre két kiadványnál te is szeretnél többet kiadni! Az meg hogy csak két MARVEL lesz, az inkább a Panininek köszönhető!
Nem igazán, ők 5 könyvet akartak kiadatni velem.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2629 Dátum: 2010. December 01. - 15:07:50 »
Akárhogy nézzük, ők keverték a "barna trutyit", ami miatt erre a döntésre kényszerültél! Azért gondolom más kiadókkal nincs ilyen problémád, (Tudom, tudom, a DC külön állat faj) a Dynamite pl. szimpi, így első rálátásra!

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2630 Dátum: 2010. December 01. - 15:08:41 »
A másfélszeres jogdíjuk már nem annyira. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2631 Dátum: 2010. December 01. - 15:12:06 »
Hát igen, erősen lehúzzák a szimpatizáns görbét. :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #2632 Dátum: 2010. December 01. - 15:31:22 »
Mit nevezel te tétlenkedésnek? Mit gondolsz, miért csak 2 Marvel lesz?
Azért, hogy inkább mindenki vegye meg az eddigieket. :hehe: ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2633 Dátum: 2010. December 01. - 16:14:35 »
Szerintem te nem olvastad még. :) Ennek az egésznek nem az invázió a lényege, hanem az a bizalmatlanság, amivel az eddigi barátok, családtagok egymás ellen fordulnak, a paranoia, mert nem tudhatják biztosan, hogy ki skrull és ki nem.
Ez alapján inkább te nem olvastad. A paranoia az alapötlet lényege lett volna, de a konkrét főminiben teljes kettő oldalig maradt fenn, majd az összes skrull leleplezte magát és nekiestek a hősöknek. Amire te gondolsz, az a New Avengers Secret Invasion előtti sztorija. Az tényleg töményen a paranoiáról szól, annyira, hogy négy füzeten keresztül az egész egy beszélgetés, hogy "te skrull vagy-e?". De az SI főminije pont, hogy azzal a mozzanattal indít, hogy minden skrull felfedi magát, akik benne vannak az első támadási hullámban, a fennmaradóakat meg az Initiative címben vadásszák le.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #2634 Dátum: 2010. December 01. - 19:15:51 »
Idézet
A Hulkot visszautasították
A rohadékok! >:( Azt megkérdezhetem, hogy pontosan melyik történetek lettek volna benne? Abban szinte biztos vagyok, hogy Peter David sztorik, csak érdekelne pontosan is, hogy melyik részek... :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2635 Dátum: 2010. December 01. - 19:50:24 »
tg: én nem a főminiről beszéltem, hanem magáról a SI-ről, mint eseményről. A főminiben csak a bunyó van főleg, tényleg, de az egész nem csak abból áll, sőt, elég kis része.
ds: nem mondom meg, mert jövőre újrapróbálom. :) Tényleg Peter David.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2636 Dátum: 2010. December 01. - 20:46:00 »
Az esemény maga a bunyó kiterjesztése. Már amennyiben azokat értjük alatta, amik SI logó alatt mentek és megjelentek a gyűjteményes kötetekben. Egy van, amire igaz a paranoiás megjegyzésed, az Initiative. A többi... nem akarok egyesével végigmenni, de mindegyikben kizárólag a skrullok ellen bunyóznak egy nagynak beállított háború keretében (aminél mondjuk az eredeti kree-skrull war eseményei sokkal nagyobbak voltak és mégse neveztek ki egy elítélt sorozatgyilkost a védelmi vezetőnek, de hát Bendis logikája legyőzhetetlen ugye a nekem-van-igazam-mert-én-vagyok-a-fő-ember érv mellett...). Amire te gondolsz, az továbbra is a felvezetés, de annak a címe Infiltration, és egy nulladik tpb-ben jött ki.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #2637 Dátum: 2010. December 01. - 20:56:23 »
(aminél mondjuk az eredeti kree-skrull war eseményei sokkal nagyobbak voltak és mégse neveztek ki egy elítélt sorozatgyilkost a védelmi vezetőnek, de hát Bendis logikája legyőzhetetlen

Ugyan T. Ha a DC-nél Lex Luthorból az Egybesült Állatok elnöke lehet, akkor a jó öreg Norman is megérdemel egy szép pozíciót.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Kingpin next
« Válasz #2638 Dátum: 2010. December 01. - 20:58:11 »
Ja, ezért volt ez is koppincs. ;D
Amugy nekem is a vége b@szta ki a biztosítékot, amugy az alap ötlet sztem jó volt. És + pont, hogy a Ba elején lévő kis homályos dolgokat is helyre tette.
Mondjuk nem tom Kaine kiadja e azokat a Ba részeket, amik a SI alatt játszódtak, de egy párat lehet nem ártana. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2639 Dátum: 2010. December 01. - 21:03:33 »
Basszus, BuB, két éve mindenhol azt hajtogatom, hogy a Dark Reign olyan szinten másolja szóról szóra a President Lexet, hogy öröm nézni. És amikor egy évvel előtte megmondtam, hogy a bukás tök ugyanaz lesz, mint a Public Enemiesben, mindenki azt mondta, csak szokás szerint előre lehordom a semmiért Bendist, erre nesze, szóról szóra lemásolta.