Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631034 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #2680 Dátum: 2010. December 04. - 17:52:40 »
Pörgessük fel az eseményeket ^^

Csak nehogy aztán ukrán rulettet akarj játszani.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2681 Dátum: 2010. December 04. - 18:00:45 »
Hát sejthettétek, hogy semmi sem mehet könnyen. :)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Kingpin next
« Válasz #2682 Dátum: 2010. December 04. - 18:10:00 »
Legközelebb fogalmazz kicsit konkrétabban mert jelen pillanatban szerintem a fórum háromnegyede szitkozódik XD

Egyébként mikorra fog kiderülni a meccs végkimenetele közted és a Panini közt?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2683 Dátum: 2010. December 04. - 18:16:02 »
Na de hé. Mi volt homályos abban, amit mondtam?  :surp:

Ez az, amit nem lehet tudni. Lehet, hogy válaszolnak hétfőn, de lehet, hogy csak januárban. Totálisan kiszámíthatatlan. Ez volt a legjobb a Dynamite-ban. Ők perceken belül válaszoltak mindig. A DC például vagy 9 hónapja nem válaszol.
De ha válaszolnak is hétfőn, nem lehet tudni, hogy mit, vagyis, hogy folytatódik-e a vita, vagy a megegyezés rögös útjára léptünk. Ha megegyeztünk, akkor jön a kövi lépés: meggyőzni őket, hogy a két minibe azok a történetek kerülhessenek, amiket én szeretnék. Újabb néhány kör lefutása után jön csak szóba a borító kérdése. Úgyhogy ne álljatok addig féllábon.  ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Kingpin next
« Válasz #2684 Dátum: 2010. December 04. - 18:20:25 »
Nem lehet, hogy a Dc meg se kapta a leveled? :D
Vagy próbáltad esetleg a Képesen keresztül? Vagy azt úgy nem lehet?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2685 Dátum: 2010. December 04. - 18:22:36 »
Tudom, hogy megkapták és próbáltam rajtuk keresztül. Rajtuk keresztül üzentek, hogy jelenleg elfoglaltak, még két hétig, eddig nem értek rá velem foglalkozni. Ez volt nyár elején.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Kingpin next
« Válasz #2686 Dátum: 2010. December 04. - 18:26:47 »
Tomi, én nem értettem félre semmit. Régóta vagyok Kingpin rajongó, így tapasztalatból tudom, hogy sajnos ezek a háttér manőverek, lassan futnak le. Egyszerűen csak annyira belelovaltam magam a dologba, hogy rögtön a borítón kezdtem gondolkodni, ha már felmerült a téma. Nem siettetni akarlak, hisz tudom, hogy NEM Rajtad múlik, milyen gyorsan döntenek a nagyfőnökök odakint.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Kingpin next
« Válasz #2687 Dátum: 2010. December 04. - 18:33:36 »
Azért megérdemelné ez a Panini (csak eljátszva a gondolattal),hogy senki se állna szóba velük,senkinek se kellenének!! Aztán majd szépen megbecsülnének minden egyes lokális kiadót! :kingpin:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Kingpin next
« Válasz #2688 Dátum: 2010. December 04. - 18:47:46 »
Na de hé. Mi volt homályos abban, amit mondtam?  :surp:

Ez az, amit nem lehet tudni. Lehet, hogy válaszolnak hétfőn, de lehet, hogy csak januárban. Totálisan kiszámíthatatlan. Ez volt a legjobb a Dynamite-ban. Ők perceken belül válaszoltak mindig. A DC például vagy 9 hónapja nem válaszol.
De ha válaszolnak is hétfőn, nem lehet tudni, hogy mit, vagyis, hogy folytatódik-e a vita, vagy a megegyezés rögös útjára léptünk. Ha megegyeztünk, akkor jön a kövi lépés: meggyőzni őket, hogy a két minibe azok a történetek kerülhessenek, amiket én szeretnék. Újabb néhány kör lefutása után jön csak szóba a borító kérdése. Úgyhogy ne álljatok addig féllábon.  ;)

Úgy tűnik nem voltam valami figyelmes ez ügyben,de most már legalább képbe vagyok :) Remélem még idén sikerül megegyezned az olaszokkal mert akkor a szokott időben jöhetnek a kötetek.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2689 Dátum: 2010. December 04. - 18:48:14 »
Kérdés, hogy a Turner-féle jogok a Marvelnél vannak-e. Ha igen, akkor nem lesz gond megszerezni őket.
Ez a kérdés hogy merülhetett fel? Persze, hogy ott vannak. A Képes se kereste meg az Aspent, hogy kiadhatja-e a Supergirlt.
Habár már sejtem, honnan. Volt tényleg egy olyan borító a viszonylagos közelmúltban, ami közös tulajdonú volt, az első Millar-F4 egyik variánsa. De az elég spéci volt, mert egyrészt Silvestri, akinek már három éve minden ép esze teljesen elment, másrészt egy képregényes eseményre készülő speciális kiadás volt. De alapvetően a dolog úgy néz ki, hogy ha a kiadó karaktereiről rajzolnak, akkor a kép a kiadóé, az eredeti oldal pedig vagy az alkotóé, vagy egyes esetekben az is a kiadóé.
Idézet
Rajtuk keresztül üzentek, hogy jelenleg elfoglaltak, még két hétig, eddig nem értek rá velem foglalkozni. Ez volt nyár elején.
Próbáld meg még egyszer. Elég komoly embermozgás volt a DC-nél az elmúlt fél évben, simán lehet, hogy aki olvasta, már nem is dolgozik ott.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2690 Dátum: 2010. December 04. - 18:51:53 »
Lehet, hogy pont azért nem válaszolnak egyből, mert egész Európának intézik az ügyeiket.
Ez a kérdés hogy merülhetett fel? Persze, hogy ott vannak. A Képes se kereste meg az Aspent, hogy kiadhatja-e a Supergirlt.
Az egyikből nem következik logikusan a másik. Ahány szerződés, annyiféle. Volt már olyan oldal, amit azért nem használhattam, mert az alkotójával olyan szerződésük volt, hogy csak ahhoz az egyetlen kiadványhoz volt felhasználható.
Idézet
Próbáld meg még egyszer. Elég komoly embermozgás volt a DC-nél az elmúlt fél évben, simán lehet, hogy aki olvasta, már nem is dolgozik ott.
Gondolom akkor a Képes Kiadótól már szólt volna valaki...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2691 Dátum: 2010. December 04. - 19:02:04 »
Ha nekik ugyanúgy nem válaszolnak vagy ha szétszedték a kiadványokat. Emlékeim szerint ők DC Kidset és sima DC-t akarnak kiadni, nem alkiadósat, ami a speciális kiadványok részlege a DC-n belül, vagyis mintha pont most számolnák fel azt és raknák a sima licencosztályra.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #2692 Dátum: 2010. December 04. - 19:50:03 »
Szerintem sem lenne butaság mégegyszer megpróbálni. Veszteni nem vesztesz vele, max. egy kis időt, viszont annál többet nyerhetsz.  ;)

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Kingpin next
« Válasz #2693 Dátum: 2010. December 04. - 20:12:04 »
Én nagyon szurkolok a kiadványnak és a variant borítónak. Ez a vérespajzsos kapitány odabax!!
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 04. - 21:59:54 írta killingjoke »
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2694 Dátum: 2010. December 04. - 20:44:17 »
tg: mindegy, mit adsz ki, a külföldi kiadású ügyintéző minden esetben ugyanaz.
mcs: már okafogyottá vált az, amiért beszélni akartam velük. Majd megpróbálom, ha megint aktuálissá válik valamiért.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #2695 Dátum: 2010. December 05. - 12:58:46 »
Reméljük nem kesz vele semmi baj, ütős kis Kingpin kiadvány lenne! ;)
A McNiven-es duplát ajánlanám:

http://farm1.static.flickr.com/87/271872099_32325bb2b2.jpg

;)
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 05. - 13:02:36 írta balogh44 »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #2696 Dátum: 2010. December 05. - 15:16:06 »
Mivel csak ez a két könyv lesz kiadva ( nagyon sajnálom  és egyben nagyon is várom őket ) , több pénz jut régi füzetek beszerzésére. A variant borítók szerintem is nagyon tutik.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #2697 Dátum: 2010. December 05. - 15:24:57 »
Szerintem sem árt egy kis üresjárat. Legalább utólérem magam a beszerzéssel.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #2698 Dátum: 2010. December 05. - 15:44:38 »
A régi kiadványok beszerzése nálam most alig - alig haladt , de majd most.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kingpin next
« Válasz #2699 Dátum: 2010. December 05. - 17:33:55 »
Nekem Újvilág X-Men és Hihetetlen Pókember téren van pótolnivalóm. Ja és még a Rozsomák #12 is hiányzik. :D