Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631029 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Kingpin next
« Válasz #2740 Dátum: 2010. December 16. - 10:11:50 »
Nállunk is, csomó helyen külön polcok vannak fenntartva a képregény köteteknek, ahol döntő többségben kingpin könyvek vannak ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #2741 Dátum: 2010. December 16. - 10:48:38 »
Én sok könyvet szoktam venni de azokat sem könyvesboltból. Igazából már nem is értem minek vanak könyvesboltok  ;D Elég egy nagy raktár meg egy honlap és az áldásos futárszolgálat.

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Kingpin next
« Válasz #2742 Dátum: 2010. December 16. - 11:01:26 »
Nállunk is, csomó helyen külön polcok vannak fenntartva a képregény köteteknek, ahol döntő többségben kingpin könyvek vannak ;)

Nálunk, Szekszárdon, az Alexandrában is van külön polc, ráadásul nem is rossz helyen, viszont nem sok Kingpin kötetet kapni :(. Amik vannak, azok is elég régiek. Cartaphilus kötetekből van dögivel, Képes Kiadós kötetet meg még egy darabot se láttam.
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #2743 Dátum: 2010. December 16. - 12:05:40 »
Nyilván nem véletlenül

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #2744 Dátum: 2010. December 16. - 12:06:49 »
Elképzelem, mi történne, ha a Tescoban lennének képregénykötetek...
"Hé, te anyjuk, né'mmá... színes meg minden oszt még képek is vannak benne..."
"Há' megőrülté' te?? Ennyi pénzé'?? Inkább veszek neked pléjbojt, arra is verheted és még mobildísz is van hozzá sokkal óccsóbban"
;D
Szóval szerintem aki képregényt vesz, az nem csak a tescoba jár, megtalálja ő máshol is. ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #2745 Dátum: 2010. December 16. - 16:19:31 »
Nem is ezt mondtam ...csak hiányoltam.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Kingpin next
« Válasz #2746 Dátum: 2010. December 16. - 18:22:26 »
Elképzelem, mi történne, ha a Tescoban lennének képregénykötetek...
"Hé, te anyjuk, né'mmá... színes meg minden oszt még képek is vannak benne..."
"Há' megőrülté' te?? Ennyi pénzé'?? Inkább veszek neked pléjbojt, arra is verheted és még mobildísz is van hozzá sokkal óccsóbban"
;D
Szóval szerintem aki képregényt vesz, az nem csak a tescoba jár, megtalálja ő máshol is. ;)

Hát ja. Másféle reakció elő se fordulhatna, hiszen oda csak primitív barmok járnak, míg az úri népek messze elkerülik.
Még szerencse.  :drying:
"Live for nothing or die for something, your call."

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #2747 Dátum: 2010. December 16. - 19:21:04 »
Most beszóltál ? :D

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Kingpin next
« Válasz #2748 Dátum: 2010. December 16. - 19:31:38 »
Dehogyis. Én olyat sose tennék.
"Live for nothing or die for something, your call."

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #2749 Dátum: 2010. December 16. - 23:54:00 »
Ez egy méretes hülyeség. Mér ne menne Tescoba egy értelmiségi? Az olcsóbb ugyanúgy olcsóbb neki is. Attól, hogy sok a paraszt...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #2750 Dátum: 2010. December 17. - 10:20:40 »
Épp ma vettem a Tescoban egy frankó képkeretet bátyám karácsonyi ajándékának.
Akkor most primitív barom vagyok. :headscratch:
Nem baj Venom, már ketten vagyunk. :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 17. - 10:52:22 írta Todd »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #2751 Dátum: 2010. December 17. - 10:28:22 »
Én csak azt mondtam, hogy aki értelmes, az általában elmegy Alexandrába, Libribe, stb, és ott amúgy is megtalálja ezeket a könyveket. ;) Aki meg csak Tescoba jár, annak a nagy részére tényleg ráillik. A többit már ti költöttétek bele. ;)

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Kingpin next
« Válasz #2752 Dátum: 2010. December 17. - 10:51:14 »
Lehet, hogy így gondoltad, de nem ezt mondtad.  :nezze:
A te olvasatodban elő sem fordulhat olyan, hogy egy Phd fokozatú megaagy éppen csalamádét vesz a családnak (mert a Tecsóba olcsóbb!!!), és megakad a szeme egy képregényen "és látá, hogy ez jó vala"; vagy a másik, hogy a nép egyszerű fiának is lehet annyi "igénye", hogy belelapozzon egy ilyen kiadványba.
Az írásodból az jött át (nekem), hogy a zemberek fejében egyetlen egysejt kering Nietzsche-i magányban, és az is csak a maszturbálás és a mobilfityegők gyűjtésének bonyolult műveletének elvégzésére van kondicionálva.  ;)
"Live for nothing or die for something, your call."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #2753 Dátum: 2010. December 17. - 10:53:16 »
Ez mondjuk szerintem egy kicsit túlzás.
Én csak poénkodtam. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 17. - 11:11:47 írta Todd »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #2754 Dátum: 2010. December 17. - 11:01:24 »
A te olvasatodban elő sem fordulhat olyan, hogy egy Phd fokozatú megaagy éppen csalamádét vesz a családnak
Szóval szerintem aki képregényt vesz, az nem csak a tescoba jár, megtalálja ő máshol is. ;)
Igazából no comment. ;)

Én csak poénkdtam. ;)
Tudom, ennyire már ismerlek. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #2755 Dátum: 2010. December 17. - 13:37:54 »
Egy értelmiségi haver eljött a nagy faluból látogatóba hozzám , akkor  még szüleimnél laktam , ott szállásoltuk el. Édesanyám szokásához híven nagy lakomával várta a vendéget ( csirke , pulyka és egyéb húsokból álló fogás volt az asztalon )Ami kaja után történt az engem is meglepet , de szüleim kiakadtak rajta. A srác megkért , hogy mutassam meg kint , milyen állatokat is ettünk. Ő még élőben (tollasan )nem látott pulykát, csirkét , libát.
Még sem általánosítok az értelmiségiekre.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Kingpin next
« Válasz #2756 Dátum: 2010. December 17. - 13:46:39 »
Én csak azt mondtam, hogy aki értelmes, az általában elmegy Alexandrába, Libribe, stb, és ott amúgy is megtalálja ezeket a könyveket. ;) Aki meg csak Tescoba jár, annak a nagy részére tényleg ráillik. A többit már ti költöttétek bele. ;)
Szerintem meg az embereket ne ítéljük meg vásárlási szokásaik szerint, könnyű általánosságot vonni úgy egy embercsoprotból hogy nem ismerjük őket de amint valaki ismerős kerül közéjük az "kivétel", mindenkinek megvan a szokása, hibás, nem hibás, nem tudhatjuk miért tesz úgy ahogy tesz, lehet hülye, lehet lusta, lehet hogy nincs a közelében Alexandra vagy Libri, lehet praktikusabbnak tartja hogy ha elmegy bevásárolni akkor ott helyben megveszi a könyvet is minthogy még külön könyvesboltba rohangáljon, mindenkinek megvan a hibája, és másban az erénye, amiben lehet hogy pont mi vagyunk rosszabbak.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 17. - 13:48:11 írta Pádi »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Kingpin next
« Válasz #2757 Dátum: 2010. December 17. - 16:15:23 »
Egy értelmiségi haver eljött a nagy faluból látogatóba hozzám , akkor  még szüleimnél laktam , ott szállásoltuk el. Édesanyám szokásához híven nagy lakomával várta a vendéget ( csirke , pulyka és egyéb húsokból álló fogás volt az asztalon )Ami kaja után történt az engem is meglepet , de szüleim kiakadtak rajta. A srác megkért , hogy mutassam meg kint , milyen állatokat is ettünk. Ő még élőben (tollasan )nem látott pulykát, csirkét , libát.
Még sem általánosítok az értelmiségiekre.
:o
Nagyon remélem, hogy ez egy kirívó eset.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #2758 Dátum: 2010. December 17. - 17:19:38 »
Nem tudom , velem csak egyszer esett meg.
Amúgy ha valaki emlékszik a patkós srácra , na az is értelmiségi volt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #2759 Dátum: 2010. December 18. - 11:12:34 »
Patkós? Patológiás? :D

Amúgy szerintem nem egyedi eset. Még most is van sok olyan ember szerintem, aki sokáig azt hitte, hogy a tehén lila, meg hasonlók. De ez csak a mi nézőpontunkból furcsa: most őszintén, egy betondzsungelbe született, ott felnőtt pesti gyerek hol látott volna pulykát, a húsboltos pultot leszámítva? Még én sem láttam tucatnál többször,  pedig ez a környék aztán maga a falusi manifesztáció.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"