Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631025 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #300 Dátum: 2008. Január 19. - 17:51:15 »
Vagy a JeanDeWolff halála.  :hehe:

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Kingpin next
« Válasz #301 Dátum: 2008. Január 19. - 18:06:24 »
jaja ;D de msot komolyan kikéne adni am valahol levan írva h jövő évre miket honosítasz,ez holisvan?:D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #302 Dátum: 2008. Január 19. - 18:09:13 »
Már mondta, Kaine nem honosít, ő könyveket ad ki. Azt pedig, hogy mit ad ki, hétpecsétes titok.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #303 Dátum: 2008. Január 19. - 19:48:08 »
hétpecsétes titok
Ennek a kifejezésnek pont ma találtam meg az eredetét a Jelenések Könyvében. :wacko:

A Kingpin könyvei egyébként mekkora méretűek? Nem oldalszámra értem, hanem oldalméretre. Valahol a Pókfej és a HihiPók között?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #304 Dátum: 2008. Január 19. - 19:59:45 »
Nem az a klasszikus tpb méret, majdnem olyna széle,s mint a HihiPók, de vagy egy centivel alacsonyabb.
Idézet
Ennek a kifejezésnek pont ma találtam meg az eredetét a Jelenések Könyvében.
Ez most mire vonatkozik? :D :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #305 Dátum: 2008. Január 19. - 20:01:49 »
Klasszikus tpb-méret. Vmivel kisebb, mint egy füzet, majd jön Ati és megmondja, hány százalékkal és milliméterre pontosan mekkora. ;D Egyébként vegyél le úgy szűk egy centit a szélből és a hosszból, kb. akkora.
Hm, nem olvastam még  aminit, de a breakout nem egyszerűen Póki saját szemszögéből dolgozza fel az NA első sztoriját, és üldöz szólóban egy adag meglógott rosszfiút? :headscratch:

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Kingpin next
« Válasz #306 Dátum: 2008. Január 19. - 20:24:22 »
Hát, ha csak ez kell. :D 7%-kal kisebb, mint az átlag.
A pontos méretét most fejből nem vágom (Jó-jó, tudom, hogy kéne... ;D) Majd megírom.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #307 Dátum: 2008. Január 19. - 20:28:21 »
Ilyen ez a popszakma. Ejj-ejj... :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #308 Dátum: 2008. Január 19. - 20:34:30 »
Megegyezik a Pókfej méretével.
Hm, nem olvastam még  aminit, de a breakout nem egyszerűen Póki saját szemszögéből dolgozza fel az NA első sztoriját, és üldöz szólóban egy adag meglógott rosszfiút? :headscratch:
Nem emlékszem már pontosan, majd újra kell olvasnom, ha odaérek, hogy szóba jöhet. Az biztos, hogy a Pókfej a főszereplő. Meg az Ufók.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #309 Dátum: 2008. Január 19. - 20:55:54 »
Hm, nem olvastam még  aminit, de a breakout nem egyszerűen Póki saját szemszögéből dolgozza fel az NA első sztoriját, és üldöz szólóban egy adag meglógott rosszfiút? :headscratch:
De igen, az az, jól emlékszel. Csak kiváncsi lennék, hogy az pontosan mikor is játszódik, mert az eleje biztosan a Kitöréssel egyidőben, de gondolom a többi már azután játszódik. Vendégszereplőnek pedig ott van a CW két nagy ellenfele, Vasember és Kapi (valamint egy képkocka erejéig a Fekete Macska).

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Kingpin next
« Válasz #310 Dátum: 2008. Január 19. - 21:45:53 »
igen úgyértettem h nemakarja-e könyvben kiadni ezt a minit...

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Kingpin next
« Válasz #311 Dátum: 2008. Január 19. - 23:20:51 »
Na, itten van.
Az átlagos amcsi képregény mérete: 170 x 260 mm
A Kingpin (és Fumax) kicsitnyített mérete: 157 x 240 mm
További szép estét!  :D

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Kingpin next
« Válasz #312 Dátum: 2008. Január 20. - 07:22:14 »
Gondoltam rá, természetesen. Kétszer 6 részben, két könyvben ki is jöhetne, de még igen erősen megfontolom. Amennyire emlékszem, nem tetszett igazán, és a rajongók is úgy tartják számon, mint JMS másik hatalmas baromságát (az egyik ugye a Sins Past). Szóval, hacsak nem követelik rajtam ezren, vagy netán annyira nagy érdeklődés lesz az Amazing-cím folytatására, hogy nem lehet kihagyni...

Én enélkül nem igazán tudnám elképzelni az Amazing (és a párhuzamos címek) folyatását! És azt se hogy ne legyen folytatás! Szóval...
Úgy értem ha már a Panini elkezdte kiadni JMS történeteit, és jópár embernek tetszett is, de legalábbis tudtommal annak idején felrázta az Amzing címet akkor legalább a fontosabb történetei jelenjenek meg.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 20. - 07:28:36 írta Anathema »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #313 Dátum: 2008. Január 20. - 09:35:45 »
Pedig ha vmi biztos, akkor az az, hogy az OMD-vel (még ha azt később retconolják is) teljes egészében soha meg nem történtté tették az Othert, egyszerűen semmiféle kontinuitásban (még alterverzumban) nincs benne. Így annyira nem lenne nagy gáz, ha kimaradna, az eleje jó, de a vége már eléggé lapos, ráadásul egészen a Ms. Marvel előző számáig itt láttam a legnagyobb szembetűnő képregényes bakit az utóbbi években.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #314 Dátum: 2008. Január 20. - 10:23:57 »
Megegyezik a Pókfej méretével.
Idézetet írta: Ati
Na, itten van.
Az átlagos amcsi képregény mérete: 170 x 260 mm
A Kingpin (és Fumax) kicsitnyített mérete: 157 x 240 mm
Köszi!
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #315 Dátum: 2008. Január 25. - 15:51:43 »
A Paninitól megkaptam az árajánlatot a klasszikus történetekre, és annyira drágák a nem digitalizált oldalak, hogy lehetetlenné tették vele, hogy klasszikus történeteket adjak ki. Egy 120 oldalas klasszikus Pókember ára olyan 4500-5000 ft közé jönne ki.  :ohmy:
Úgyhogy sajnos a klasszikus történeteket ki kell zárnom a kiadásaimból, maradnak az újabbak.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #316 Dátum: 2008. Január 25. - 15:53:42 »
 :o :( ez rossz hír...

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Kingpin next
« Válasz #317 Dátum: 2008. Január 25. - 16:02:24 »
Basszus,pedig jó lett volna :ohmy: Akkor a Child Within-ről lemondhatunk :(

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #318 Dátum: 2008. Január 25. - 16:24:46 »
És az nem működne hogy te megmondod Kaine te mennyiért tudnád vállalni a kiadásukat ? Mert annak nincs nagyon értelme hogy ők se kapnak semmi jogdíjat mert aránytalanul sokat kérnek a piac méretéhez képest és mi sem kapunk semmit...  :spidey:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #319 Dátum: 2008. Január 25. - 18:00:26 »
A Paninitól megkaptam az árajánlatot a klasszikus történetekre, és annyira drágák a nem digitalizált oldalak, hogy lehetetlenné tették vele, hogy klasszikus történeteket adjak ki. Egy 120 oldalas klasszikus Pókember ára olyan 4500-5000 ft közé jönne ki.  :ohmy:
Úgyhogy sajnos a klasszikus történeteket ki kell zárnom a kiadásaimból, maradnak az újabbak.

hát ez szomrú hír. És egyébként honnantól számít valami kalsszikusnak, vagy ki dönti el, hogy mi az ami már klasszikus és mi az ami még nem?
This is a joke. A real practical Joke.