Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631027 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #340 Dátum: 2008. Január 26. - 11:24:28 »
Idézet
gyszerűen a Child Within nem az élmenő klasszikus történetek közé tartozik, számukra. Mert azt nem veszed számításba, pepo, hogy ami nekünk tetszik, az nem biztos, hogy nekik is tetszik. Lehet, hogy a Marvelnél nem tartják olyan nagy sztorinak a Child-ot, hogy kiadják tpb-ben.
Hát, nem látok benne semmi kézzel fogható magyarázatot, hogyha az említettek nagy sztorik a CW miért ne lehetne az.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #341 Dátum: 2008. Január 26. - 12:12:22 »
Ez örök rejtély. Mint az, hogy mit szeretnek odakint Romita jr rajzaiban.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #342 Dátum: 2008. Január 26. - 12:55:56 »
Jah, az a világ legnagyobb rejtélye. Én már olyanra is gyanakszom, hogy amcsiban biztos nyomattak marveles reklámokat és alacsonyabb hangfrekvencián beleépítettek olyan dolgokat a reklámokba, hogy fel se tűnt az embereknek, de tudat alatt szuggerálta őket, hogy "Te szereted Romita Jr-t. Õ egy jó rajzoló. Neked tetszenek az ő rajzai"... ;D
Mivel nálunk nem voltak ilyen reklámok, ezért nem szeretjük, nem is szerethetjük. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #343 Dátum: 2008. Január 26. - 13:03:31 »
Sajnálom, hogy nem lesz klasszikus póki. Pedig egy Child Within-re én is kíváncsi lettem volna.... :(

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #344 Dátum: 2008. Január 26. - 13:14:29 »
Valaki honosíthatná valahol.  :spidey:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #345 Dátum: 2008. Január 26. - 13:40:20 »
Már volt honosítva. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #346 Dátum: 2008. Január 26. - 13:58:15 »
Én már olyanra is gyanakszom, hogy amcsiban biztos nyomattak marveles reklámokat és alacsonyabb hangfrekvencián beleépítettek olyan dolgokat a reklámokba, hogy fel se tűnt az embereknek, de tudat alatt szuggerálta őket, hogy "Te szereted Romita Jr-t. Õ egy jó rajzoló. Neked tetszenek az ő rajzai"... ;D
Itt egy műkritikus aki eléggé jól elintézte Romita jr rajzait :D : (katt a kisképre)


És az a poén, hogy ezt a képet is Romita jr rajzolta. Lehet, hogy kutyás képregényt kéne rajzolnia.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #347 Dátum: 2008. Január 26. - 14:03:48 »
Már volt honosítva. ;)

Akkor lemaradtam róla  :o most komoly ?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #348 Dátum: 2008. Január 26. - 14:04:46 »
Komoly. Itt volt a Spidertomon régebben.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #349 Dátum: 2008. Január 26. - 14:15:09 »
Tiszta jó ez a kutyás rajz! de én pont ezért utálom még jobban, mert tudott ő normálisan is rajzolni, nem csak ilyen pálcikaembereket, meg kockaembereket, csak ne lenne ez az ízlésficama szegénynek...
Idézet
Akkor lemaradtam róla  Meglepődött most komoly ?
Jaja. H. Tomi honosította...vagy kicsoda. :headscratch: ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #350 Dátum: 2008. Január 26. - 14:22:26 »
Komoly. Itt volt a Spidertomon régebben.

Pontosan mely számok is ezek ?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #351 Dátum: 2008. Január 26. - 14:24:37 »
Idézet
Pontosan mely számok is ezek ?
Spectacular Spider-man 178-184
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #352 Dátum: 2008. Január 26. - 14:52:00 »
MOndjuk DeMatteis teljes munkássága olyan, hogy odaát nem kapkod senki sem érte... itt vmiért népszerű lett, de hát ez van.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #353 Dátum: 2008. Január 26. - 17:14:10 »
Ez nagyon lehangoló. De Gwenből végülis ki lehet hagyni azt a What if-et.
Jó ötlet. Az lenne a húzótörténet benne, hisz csak az nem jelent meg magyarul.  ;) :)
És az a poén, hogy ezt a képet is Romita jr rajzolta. Lehet, hogy kutyás képregényt kéne rajzolnia.
Vajon a kutyának miért nem vékonyak a lábai?
MOndjuk DeMatteis teljes munkássága olyan, hogy odaát nem kapkod senki sem érte...
Ez annyira azért nem igaz, mert a Kraven mindenki top5jébben benne van, a Sikoly is a 10-ben, Harry halála is, továbbá alighanem azért kerülhetett át az Amazingre a Spectacular címről, mert volt annyira népszerű.
Idézet
A Masterworks kötetek (amikben a régi klasszikusok vannak) végig ezt a tendenciát követték. Elkezdték az első számtól és úgy haladtak tovább. Az utolsó, ha jól emlékszem, pont a Gwen Stacy haláláig tartalmazta a képregényeket. Azóta nem láttam, hogy megjelent volna újabb.
Biztos vagy ebben? Én a 70-es Amazingig tudok róla, legfeljebb a 80-asig. Nem kevered az Essential-lel?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 26. - 17:16:58 írta kaine »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #354 Dátum: 2008. Január 26. - 18:46:24 »
Biztos vagy ebben? Én a 70-es Amazingig tudok róla, legfeljebb a 80-asig. Nem kevered az Essential-lel?
Igazad van, a 87-es szám volt az utolsó ami megjelent Masterworksben. Szerintem a Gwen Stacy tpb kevert meg engem.  ;)

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Kingpin next
« Válasz #355 Dátum: 2008. Január 28. - 09:51:10 »
Mivel nem vagyok ortodox Pókember fanatikus nekem tetszett a Sins Past... 8) (ha Ben bácsitól lett volna az a gyerek..na az lett volna a szentségsértés :hehe:)...így a Other-re is kíváncsi lennék (már csak ezért is, hogy kiderítsem, hogy miért nem nyúvadt már meg Morlun)

Légyszi kaine, ha eldől, hogy mégse megy, mint pókszakértő rittyents már össze unalmassabb perceidben egy közepes méretű összefoglalót róla, mert tényleg kíváncsi vagyok.

+ Amit nagyon ajállani tudnék megjelentetésre, + még új is. Az ez...

Valamilyen kötet címmel....Friendly Neighborhood of SM #11-16 1*3 Egy nagyon jó Mysteriós  történet a Fekete Macsakban otthagyott szál folytatása + 1*3 egy jobb Keselyű történet....6 szám 2 teljes történet....igazából csak 1 doksi kellene arról, hogy Vasember agykontrollja alatt PP lekapta a maszkot, és ő lett a Vaspók....

Megfontolandó?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #356 Dátum: 2008. Január 28. - 10:51:54 »
Az Othert sokkal rövidebben is össze lehet annál foglalni, mert a 12 rész végső soron egyetlen dologról szól csak. NAAAAAAGY SPOILER! Konkrétan arról, hogy Peter vmiért halálos beteg lesz, senki se tud rajta segíteni, majd jön Morlun, agyonveri Petert, Morlunt meg agyonveri Peter - nem picit hajazva, igen, Superman halálára - majd Peter feltámad, kap egy csomó képességet, amik a következő számra rejtélyesen eltűnnek. Kész, ennyi. Ami jó benne, az az eleje, az roppant szépen van megírva. A vége viszont egyre rosszabb.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #357 Dátum: 2008. Január 28. - 17:42:21 »
Amennyiben az Amazing sztorikra lesz kereslet, a The Other gyakorlatilag kihagyhatatlan lesz. Nem beszélve arról, hogy a Panini sem fogja hagyni, hogy kimaradjon...
A Mysteriós sztorit éppen most készülök újra elolvasni, hogy van-e annyira jó, hogy megjelenhessen. Az előtte levő 4 történetet inkább kihagynám, a párhuzamos Ben bácsival és a Pókember 2211-gyel.

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Kingpin next
« Válasz #358 Dátum: 2008. Január 28. - 18:38:35 »
ki rajzolta az Othert?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #359 Dátum: 2008. Január 28. - 18:46:42 »
Többen rajzolták, mert három különböző címben jelent meg.