Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630995 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Kingpin next
« Válasz #3140 Dátum: 2011. április 25. - 21:18:15 »
Én is benne vagyok.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3141 Dátum: 2011. április 25. - 21:28:06 »
6.
Semmiképpen nem gondolkodnék különben a Mozaik-féle 7000 ft/4 történet (96 oldal) verzióban, mert az elég durván sok. Kicsit megoldhatatlan is ránézésre. Sokkal jobb lenne visszatérni a fan comics verzióra, ilyen formában. Ott ugye 300 embernél kb. 1250 ft-ra jött volna ki a 48 oldal, Klub, vagy előfizetés esetében a belépők számától függne az ár. Lehetne kéthavi megjelenés, vagyis teljesen folyamatos. Kérdés, hogy lenne-e annyi ember és engednék-e.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Kingpin next
« Válasz #3142 Dátum: 2011. április 25. - 21:32:57 »
Amennyiben kéthavonta olyan 1500Ft/db körüli áron lenne, akkor én is szívesem megvenném.... 

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #3143 Dátum: 2011. április 25. - 21:34:44 »
ne már, már kezdtem mozgósítani a 6 millkát!
Velem is számolj, Tomi!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #3144 Dátum: 2011. április 25. - 21:35:46 »
Nekem az az egy nem teljesen világos még, hogy egy összegben kellene fizetni? Mert nálam leginkább ettől függne a dolog. :S

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #3145 Dátum: 2011. április 25. - 21:36:09 »
Alakul a csapat.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #3146 Dátum: 2011. április 25. - 21:42:44 »
Előbb arról, hogy akkor mi is jelenne meg az első évben?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Kingpin next
« Válasz #3147 Dátum: 2011. április 25. - 21:53:53 »
Habár már írtam, hogy benne vagyok, engem mégse számoltál hozzá. :'(
Akkor még egyszer szólok: rám is számíthatsz.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3148 Dátum: 2011. április 25. - 21:57:59 »
Előbb arról, hogy akkor mi is jelenne meg az első évben?

És hogy egyátalán, belemennek-e drága, olasz barátaink!
Én megvárnám az ő reakciójukat is, nem szeretném feleslegesen beleélni magam, megint.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3149 Dátum: 2011. április 25. - 22:37:20 »
Habár már írtam, hogy benne vagyok, engem mégse számoltál hozzá.
Bocsi, már elvesztettem a fonalat. Ha valaki jön, írjon sorszámot, oké?
D-Tox 7, mikka 8, Khkicsi 9.
Nekem az az egy nem teljesen világos még, hogy egy összegben kellene fizetni? Mert nálam leginkább ettől függne a dolog. :S
Alighanem igen, akárcsak egy rendes előfizetésnél. De persze a kétszeri fizetés még megoldható, csak nekem lesz több adminisztrációm vele.
Előbb arról, hogy akkor mi is jelenne meg az első évben?
Nem tudom, 9 embernél még ennyire nem tudnék előreszaladni. :) Az eredeti terv szerint a Lee-Romita Pókemberekkel mehetne le az első év, aztán az érdeklődéstől függően a második év már lehet "közös megegyezés alapján".

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Kingpin next
« Válasz #3150 Dátum: 2011. április 25. - 22:40:21 »
Az eredeti terv szerint a Lee-Romita Pókemberekkel mehetne le az első év, aztán az érdeklődéstől függően a második év már lehet "közös megegyezés alapján".

Igen-igen-igen!!!! :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3151 Dátum: 2011. április 25. - 22:43:10 »
Olyanokat tudnék még elképzelni így, kis példányszámban, mint a Hulk, a Fenegyerek sorozat, egy évnyi She-Hulkot is össze tudnék hozni, később a Klón sztori, vagy más Pókember történetek régebbről. Szép álom lenne a The Child Within, vagy egy keménytáblás kivitelezésű Kraven Utolsó Vadászata. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3152 Dátum: 2011. április 25. - 22:56:34 »
Ezek mind szép tervek, és én is támogatom, pláne ha tényleg a klasszikus Lee-Romita időszakkal kezdesz majd! Szóval akkor balogh44:10! ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Kingpin next
« Válasz #3153 Dátum: 2011. április 25. - 22:57:53 »
Tomi én teljes mértékben támogatlak a kiadás ötletével kapcsolatban. Szerintem (annak ellenére, hogy nem olvastam az egész történetet)van akkora volumenü dolog ez a Klónsztori, hogy érdemes itthon kiadni. Meggondolandó, hogy mivel egy régi történetről van szó mennyien vennék, és ha vennék akkor nem csak a nagyon elszánt Pók fanok vennék e meg.
Nekem nagyon függ az árától, mivel a Szüleimtől függök pénzileg és nem tudom hogy még meddig támogatják ezt a hobbimat.
Én esetleg könyv formátumban is el tudom képzelni, dupla (kingpin) kötetes formában is, füzetes formában is (több borító :D ).
Szóval még ötletelek rajta, hátha eszembe jut valami megoldás, de csak támogatni tudom az ötleted, minimum azzal, hogy tuti vevős :)
 :kingpin:

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Kingpin next
« Válasz #3154 Dátum: 2011. április 25. - 23:01:46 »
Én sajnos nem tudok beszállni, nem vagyok eleresztve anyagilag, de azért szurkolok, hogy összejöjjön.
Tejet kérek! Csokisat!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #3155 Dátum: 2011. április 25. - 23:30:24 »
Idézet
Nem tudom, 9 embernél még ennyire nem tudnék előreszaladni. :) Az eredeti terv szerint a Lee-Romita Pókemberekkel mehetne le az első év, aztán az érdeklődéstől függően a második év már lehet "közös megegyezés alapján".
Értem én, de amint már mondtam, nekem az határozza meg, hogy benne vagyok-e avagy sem, hogy mit adnál így ki. Ezesetben viszont +1! ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Kingpin next
« Válasz #3156 Dátum: 2011. április 25. - 23:53:09 »
Hát én sajnos nem tudom előre megmondani, hogy tudnék-e csatlakozni, majd ha aktuális lesz, kiderül, hogy áldozhatok-e rá zsét. (Elképzelhető hogy mire odakerül a sor, ki tudnám csengetni, de nem akarok felelőtlenül igérgetni előre, bizonytalanra.)

egy évnyi She-Hulkot is össze tudnék hozni
Ez érdekelne, feltéve, ha olyan sorozat lesz, amiben nem csak a borítórajzok szépek, hanem belül is igényes, minőségi rajzok vannak. Csak azért mondom, mert elolvastam anno a vol. 4 első számát (pont a gyönyörű borító fogott meg), ehhez képest a rajzok iszonyat rondák voltak, elég kiábrándító volt. :uhoh: Nem is értem, hogy egy She-Hulk képregényt, ahol elég nagy hangsúly van a főhősnő meglehetősen férfiszemcsalogató megjelenésén, hogy lehetett ilyen béna rajzokkal kiadni.


Idézet
egy keménytáblás kivitelezésű Kraven Utolsó Vadászata. :)
Húúú... Ez viszont állat lenne! :oh: Ez nagyon érdekelne. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #3157 Dátum: 2011. április 26. - 00:01:01 »
Nekem a Child Within jobban megdobogtatta a szívemet. A Last hunt megvan már kétszer, nem kéne még egy újabb változat.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Kingpin next
« Válasz #3158 Dátum: 2011. április 26. - 01:07:07 »
A klónsztori hidegen hagy. A Lee-s korszak érdekelne, de tudom hogy kibírnám nélküle. A Hulkok nem érdekelnek. A child within jó lenne. Hmm.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #3159 Dátum: 2011. április 26. - 07:42:05 »
Én nem vagyok válogatós , nekem jöhet minden amit nem olvastam ,legfeljebb csak egyszer fogom olvasni.
Kemény kötésű csak akkor volna tuti , ha mind úgy jönne ki. Milyen szép sorozat is lenne  :brow: