Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631028 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3280 Dátum: 2011. Június 19. - 20:51:25 »
Az még nagyon odébb van, minek szaladjunk annyira előre?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3281 Dátum: 2011. Június 19. - 20:57:22 »
Az kapásból három (plusz egy) kötet volna önmagában, és akkor még gyorsan megúszná Tomi.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3282 Dátum: 2011. Június 19. - 21:02:07 »
Önálló Amerika Kapitányunk még úgyse volt, jó tudom, túl összefüggő!

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3283 Dátum: 2011. Június 19. - 21:19:09 »
Idézet
Egyáltalán nem, de válaszolni még nem fogok rájuk, majd csak akkor, ha valamelyik már teljesen sínen lesz. Hitegetni, vagy áltatni nem akarok senkit, bőven elég, ha az én elképzeléseimet/álmaimat zúzzák porrá majd valamiért.

Tomi, ezt egy korábbi kérdésemre válaszoltad. Konkrétumokról tehát nem kérdeznék tovább, de azt  megkérdezhetném, hogy a nagyobb események közül a Polgárháborún és a Titkos Invázión kívül melyiket tartanád kiadásra érdemesnek?

Persze, ha az akkori kérdésem meg ez fedi egymást, akkor nem kérdeztem semmit.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 19. - 21:24:49 írta mutkacsaba »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3284 Dátum: 2011. Június 19. - 21:40:53 »
Nem, nem fedi. :)
Egyelőre nemigen jut eszembe más nagyobb esemény, ami a Marvel Univerzum egészét érintené. Talán most lesz valami ezzel a Fear Itselffel, de még nem jelent meg belőle semmi, azt se tudom, miről szól. De a kettő között úgy emlékszem, nem jelent meg semmi nagyobb cucc.
Annyira nem is baj, különben, ha nem mindig csak nagy események jelennek meg.  ;) Pókemberben tudom, hogy jó eséllyel átugranám a teljes Brand New Dayt, és úgy folytatnám, ahonnan csak Dan Slott írja az Amazinget. Maximum két sztori lenne olyan, ami ki mernék adni előtte, nem több.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3285 Dátum: 2011. Június 19. - 21:47:11 »
Köszönöm szépen a választ!  :D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 19. - 21:56:55 írta kaine »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3286 Dátum: 2011. Június 19. - 22:02:12 »
Idézet
Egyelőre nemigen jut eszembe más nagyobb esemény, ami a Marvel Univerzum egészét érintené. Talán most lesz valami ezzel a Fear Itselffel, de még nem jelent meg belőle semmi, azt se tudom, miről szól. De a kettő között úgy emlékszem, nem jelent meg semmi nagyobb cucc.
A kettő között volt a Siege.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3287 Dátum: 2011. Június 19. - 23:06:35 »

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3288 Dátum: 2011. Június 19. - 23:35:14 »
Idézet
Milyen jó lenne ha magyarul is megjellennének!  :roll:

Nagyon tudnék neki örülni én is, de nem tudom, be merik-e vállalni, ha megbukik a film.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3289 Dátum: 2011. Június 19. - 23:48:21 »
A kettő között volt a Siege.
Azt nem olvastam, de gondolom ahhoz kéne az egész Osborn-uralom is.

Nagyon tudnék neki örülni én is, de nem tudom, be merik-e vállalni, ha megbukik a film.
Ez nem úgy megy. Ha akkor kezdenék bevállalni, amikor kiderül, hogy a film bukik-e, már rég késő lenne. Sajnos ez olyan dolog, amit meg kell kockáztatni. A Képes Kiadónak a 300 jól bejött, mert nagy siker volt a film, de ha mondjuk a film bukott volna, talán sohasem adják el azokat a nagy könyveket. A Sin City is kockázatos volt, de az is sikeres lett. Részemről ilyesmi nem fog kiderülni, mert a Bosszú Angyalai film Bosszúállók néven jön ki.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3290 Dátum: 2011. Június 20. - 00:08:29 »
Idézet
Ez nem úgy megy. Ha akkor kezdenék bevállalni, amikor kiderül, hogy a film bukik-e, már rég késő lenne. Sajnos ez olyan dolog, amit meg kell kockáztatni. A Képes Kiadónak a 300 jól bejött, mert nagy siker volt a film, de ha mondjuk a film bukott volna, talán sohasem adják el azokat a nagy könyveket. A Sin City is kockázatos volt, de az is sikeres lett. Részemről ilyesmi nem fog kiderülni, mert a Bosszú Angyalai film Bosszúállók néven jön ki.

Akkor lehet reménykedni tovább.  :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #3291 Dátum: 2011. Június 20. - 11:00:54 »
Szép sor , én is biztos vevő lennék.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3292 Dátum: 2011. Június 20. - 11:29:16 »
A kettő között volt a Siege.
Azt nem olvastam, de gondolom ahhoz kéne az egész Osborn-uralom is.
Az a Dark Avengersben teljesen kifejtett. :nezze:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3293 Dátum: 2011. Június 20. - 12:02:01 »
Sőt, csak abban. Mindenhol máshol annyiban merült ki, hogy megjelent Osborn, elnyomott egy gonosz-vagyok-de-én-irányítom-most-Amerikát-köcsi monológot, aztán vagy elkenték a száját, vagy keresztbe tett némi kellemetlenséggel, majd elhúzott. A Dark Avengers viszont, ha tényleg viszed a Bendisvengers-vonalat, eléggé megkerülhetetlen lesz.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Kingpin next
« Válasz #3294 Dátum: 2011. Június 20. - 17:46:20 »
Tomi a SI-höz vannak már borító terveid? ha megmondod melyi krészeket adnád ki, szívesen keresgélek valami jó vadasat  :D
Hát, egyértelműen a mini mind a 8 részét (ezekhez jöhetnek), továbbá az Új Bosszú Angyalai ide vonatkozó részeit is, az előzményekkel együtt (elvileg az lesz a jövő évi első Marvel-kötetem).
Én ezeket találtam szépnek, amúgy a rajzoló ki lesz?
http://www.comicrelated.com/graphics/SecretInvasion01YuCover.jpg
http://images.wikia.com/marveldatabase/images/d/d6/Secret_Invasion_Vol_1_1.jpg

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3295 Dátum: 2011. Június 20. - 19:27:56 »
Ott van a másodikként linkelt képen. Leinil Francis Yu. Aki a Wolverine-nel tört be a mainstreambe, a Superman: Birthrighttal tette le a névjegyét emlékezetesen az asztalra, a Silent Dragonnal ért el egy csúcsot, hogy aztán Bendis alatt a new Avengersen a pocsék kihúzás miatt elérje karrierje mélyét, majd - egyfajta fordított Romita Jr.-ként - a Marvel egy nagy nyári eseményével, a Secret Invasionnel mutassa meg megint, hogy piszok ügyes és jó tempójú rajzoló. És aki most Millar Superiorjával akar megint egy hatalmasat dobni, de akárcsak a McNivennel közös Nemesis esetében, ez a MillarWorld-sorozat is a jelek szerint az író gyors közönyének áldozatává kezd lenni. Egyike azon kevés "nagy" neveknek az USA-ban dolgozó rajzolók közül, akik képesek tartani a havi 22 oldalt.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 20. - 19:29:59 írta talgaby »

Thomass

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Kingpin next
« Válasz #3296 Dátum: 2011. Július 28. - 16:30:38 »
Picit visszaolvastam, hogy képben legyek:) Szóval ha jól értem, idén Pókember-fronton csak a Polgárháború 2. részére lehet számítani, külön Pókember kötet nem lesz, igaz? És Bosszú Angyalai sem:( Jövőre jönne ez a Secret Invasion, ami ha jól értem, megint össz-Marvel esemény, és egy ide vonatkozó BA kötet. És még tervezed 2 kötetben Pókember polgárháborúját, amit a Semic elkezdett. Javíts ki, ha valamit nem jól értettem:)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3297 Dátum: 2011. Július 28. - 22:21:24 »
Ebből jelenleg az a biztos, hogy idén ősszel a Polgárháború 2. Semmi más. Minden egyéb még akkor terveződött, amikor még nem volt Semic-csőd. Most minden újraterveződik, még nem tudom, hogyan.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3298 Dátum: 2011. Október 11. - 17:51:30 »
Sajnos én nem tudok eljutni a Börzére, ezért lenne egy kérdésem/kérésem. Megoldható lenne, egy hosszabb, írásos összefoglaló arról, hogy mi várható a jövőben a Kingpintől?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kingpin next
« Válasz #3299 Dátum: 2011. Október 11. - 18:05:05 »
Kaine tervez ilyet Vasárnap késö estére.  ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül