Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630994 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Kingpin next
« Válasz #360 Dátum: 2008. Január 28. - 20:01:00 »
oh értem megadnád kik?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #361 Dátum: 2008. Január 28. - 20:06:43 »
Deodato Jr, Patt Lee, Mike Wieringo.

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Kingpin next
« Válasz #362 Dátum: 2008. Január 28. - 20:42:06 »
A csizmánlakók mennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy pl. ha 1 kötet két történetet tartalmaz, viszont, 2 különlálláó sorozatból...?

remélem, ha kijön a Mysterio, akkor lesz mellette más is...mert pl. még mindég jobban megérne 6 szám 3000-et, mint 3 2000- körülit...+ 2 különálló történettel a közönség is jobban elégedett lenne...(+elég sok a 3 részes történet, amik jó értékelést kaptak, bár ez szubjektív)

Pl. ahogy mondtam, Msteryio + Keselyű 2*3-as, vagy a El Dorado (bár ezt nem ismerem) + Mysterio és Keselyű & A Másik (hamár lesz Other 1, akkor 2-nek is lenni kell) ...(kár, hogy a Homokembert meglőtték a 2211-essekkel, mert így az ugrott)

Vagy Sensational vonalon, 1 Deadly foes of SM + és egy kis ugrással vagy Mr.Hydés Strange Case-ra, vagy a Eddie utolsó megkísértésére...

Ha viszont, ha az 1 kérdésre igenlő a válasz, akkor is rengeteg a variáció...

Igazából spec, nem bánom, hogy nem lesz klasszik, mert ezek az újjak nekem jobban tetszenek (amennyiben van bennük régi ellenség is...egy kis ellentmondás , de ez van), szívesen olvasnék olyan köteteket, amikben 1 nagyobb, pl. Feral vagy 2*3-as történet van...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #363 Dátum: 2008. Január 28. - 23:52:17 »
El DOradot inkább ne, szerencsére a háttérvonal is gyenge benne, de egyébként egy nagyon fura történet, aminek egyedüli érdeme, hogy támaszkodik az Otherre vmennyire, de talán az FNSM leggyengébb sztorija (David túl sok Mucha Luchát nézhetett, mert tisztára olyan volt, Pókemberbe vegyítve.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #364 Dátum: 2008. Február 16. - 00:02:49 »
Mivel mindenhol az a téma, hogy kijelentettem (nem be), hogy ki szeretném adni a House of M 8 részes minit jövőre, dumálhatunk róla itt is.   :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #365 Dátum: 2008. Február 16. - 00:06:51 »
Hajrá kaine! :D

Hirtelen jött ötlet volt, nem is értem az okát. nagy olvasóközönségre számítasz? (hülye kérdés, minden bizonnyal, ha kiadod). de ezt a netes érdeklődésből nagyon nem lehet reprezentatívan leszűrni szerintem. Legalábbis ez a  kiadvány meg fogja keverni a dolgokat és az is merész, hoyg egy ilyen komplex dologból kiragasz valamit, nem?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #366 Dátum: 2008. Február 16. - 00:11:38 »
Ajánlották, én meg elolvastam újra. Mivel úgyis az a baj, hogy az Angyalokból nincs annyi történet, mint a Pókból, és ezért az Angyalokkal előbb érnék el a Civil Warig, ami nem lenne jó, találnom kellett kiegészítő Angyalos sztorikat. Egy jót találtam, de annyi kevés. Elolvastam újra ezt a House of M-et, és ez teljesen jó volt hozzá. Tele van új és régi Angyalokkal, plusz mellette X-ekkel is. Épp olyan sztori, amilyen már rég volt nálunk. Mint egy régi Titkos Háború.  :D
Én bízom benne.  ;)

Kiragadásról szó sincs, mert ez a mini az alap, erre épül rá minden egyéb a témában. Önmagában is teljesen jól érthető a sztori és nem mellesleg a folytatása a Káosznak, ami jelenleg a Kingpin legjobban fogyó képregénye.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #367 Dátum: 2008. Február 16. - 00:39:57 »
Kiragadást arra értettem, hogy azért elég sok címben ment még ez a történet. De végülis, igazad van...remélem ez is lesz olyan sikeres.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #368 Dátum: 2008. Február 16. - 08:09:31 »
Én is csak azt tudom mondani, hogy hajrá Kaine.  :kingpin: Én nagyon örülök neki, szerintem már egy ideje elkelt volna egy ilyen kiadvány nálunk.
Kiragadást arra értettem, hogy azért elég sok címben ment még ez a történet.
Erre mondta Kaine, hogy a mini önmagában is érthető, és ahogy nézem ez igaz is. Itt nincs olyan, mint a Civil Warnál, ahol egy két részletet csak a melléktörténetekből lehetett megtudni.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #369 Dátum: 2008. Február 16. - 08:44:37 »
Annak nagyon örülnék, és utálllak kaine, amiért minden pénzem rád kell félretennem. :lol: Mind a nyolc rész belefér egy könyvbe (csak mert mintha említettél volna valami olyasmit, hogy max 6)?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #370 Dátum: 2008. Február 16. - 09:04:29 »
Két kötetben, ezt is írta amott. Gondolom két viszonylag gyorsan egymás után jövő rendezvényre, hogy ne kelljen fél évet várni a végére... (ugye?).
pepo: Nem, nem kiragadás. Hidd el, én olvastam az egészet. ;) A HoM érdekes módon nem is igazán crossover, hanem hasonló, mnt a Heroes Reborn, de egy picikét szerkezetileg hajaz az Apokalipszis korára is. Itt is egy időre (egy-három-öt számig) megváltozott a világ sok címben, és láthattuk, miként élnek adott karakterek ebben a mutáns-világban, de a történetek mindenütt önállóak voltak (kivéve a Rozsomákos sztorit, az kiegészítette egy pótszállal a főminit), de közük nem volt a gerincsorozathoz. Maga a House of M érdemben tényleg abból a nyolc részes miniből áll csak, a levezető Decimation lett kissé összetettebb és összefonódóbb.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #371 Dátum: 2008. Február 16. - 09:28:37 »
Hú, ez nagyon jó hír! :D Mikor először olvastam a hírt, féltem, hogy nem lesz érthető a minik miatt, de már látom, hogy ez alaptalan volt. Pókemberben is futott a sztori? Ha eljutunk oda, ki fogod adni?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #372 Dátum: 2008. Február 16. - 10:18:22 »
Jól van, megadom magam. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #373 Dátum: 2008. Február 16. - 10:54:35 »
Pókemberben nem futott, de volt egy külön minije. Majd kaine nyilatkozik, de pár ok miatt inkább nem volna érdemes kiadni.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #374 Dátum: 2008. Február 16. - 10:54:55 »
Hát nem tudom. Lehet, hogy én vagyok finnyás, de engem annyira nem dob fel a hír. :roll: Bár igazából, még angolul sem olvastam, mert Nihil annó elvtette tőle a kedvemet (bár elvileg Sepi kiírja nekem a börzére angolul, szóval lehet, hogy ha egyszer elolvasom, utána megváltozik a véleményem ;)).
Viszont Civil War. szóval, ha elérsz oda pókiban és a BA-ban, akkor esetleg megjelenik mellé majd magyarul a fősorozat is? :oh:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #375 Dátum: 2008. Február 16. - 14:03:51 »
Annak nagyon örülnék, és utálllak kaine, amiért minden pénzem rád kell félretennem. :lol:
Ez vagyok én... egy vérszívó.  :lol:
Idézet
Mind a nyolc rész belefér egy könyvbe (csak mert mintha említettél volna valami olyasmit, hogy max 6)?
Épp ma néztem meg, hogy az első könyv 100 oldalas lesz, a második ennél kicsit hosszabb. De a lényeg, hogy mindkettő belefér majd az alacsonyabb árkategóriába (2490).
Gondolom két viszonylag gyorsan egymás után jövő rendezvényre, hogy ne kelljen fél évet várni a végére... (ugye?).
Jelen pillanatban minden amellett szól, hogy még az idén megjelenjen az első része. Vagyis a Hungarora azn első decemberben, a börzére a második márciusban. 3 hónap nem sok a folytatásra.
Még megvárjuk Ront, hogy mutasson pár borítót, aztán mehet. :lol:
Pókemberben is futott a sztori? Ha eljutunk oda, ki fogod adni?
Nem volt, ahogy gaby mondta, csak egy minije volt. Egyelőre nem vettem tervbe azt a minit, majd a fősorozat sikerétől teszem függővé. Szerepel benne eleget úgyis Pókember.
Hát nem tudom. Lehet, hogy én vagyok finnyás, de engem annyira nem dob fel a hír. :roll: Bár igazából, még angolul sem olvastam, mert Nihil annó elvtette tőle a kedvemet
Biztos rosszul mondta.  ;D
Idézet
Viszont Civil War. szóval, ha elérsz oda pókiban és a BA-ban, akkor esetleg megjelenik mellé majd magyarul a fősorozat is? :oh:
Ez teljesen biztos.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 16. - 14:42:35 írta kaine »

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #376 Dátum: 2008. Február 16. - 14:58:17 »
Idézet
Viszont Civil War. szóval, ha elérsz oda pókiban és a BA-ban, akkor esetleg megjelenik mellé majd magyarul a fősorozat is?
Ez teljesen biztos.

Na akkor már alig várom! Tök jól fog mutatni az eredeti amcsi változat mellett! :kingpin:

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Kingpin next
« Válasz #377 Dátum: 2008. Február 17. - 14:53:08 »
HoM- nak én is örülök! Előreláthatólag az összes idei megtakarított pénzem a  :kingpin: kasszájában fog landolni :D
 :kingpin: forever!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #378 Dátum: 2008. Február 17. - 15:41:42 »
Benne lesz egy kis pízbe valóban, ha mindent megveszünk. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #379 Dátum: 2008. Február 17. - 16:26:37 »
Micsoda kapitalista spekuláns ez a kaine! Mindenkit kifoszt a fórumon. :lol:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?