Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631025 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #3440 Dátum: 2012. Február 20. - 20:24:42 »
Összedobni pénzt már nem akarok. Egyszer még oké volt, de nem szeretném rendszeresen.  :)

Azért 2 alkalomból még nem húznék trendet ;)
Egyébként pont a minap gondoltam bele, hogy annyi ajándékot adtál a "kis részvények" mellé, hogy simán megérte beszállni (anyagilag...szerintem)
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3441 Dátum: 2012. Február 20. - 20:42:40 »
Összedobni pénzt már nem akarok. Egyszer még oké volt, de nem szeretném rendszeresen.  :)

Azért 2 alkalomból még nem húznék trendet ;)
Egyébként pont a minap gondoltam bele, hogy annyi ajándékot adtál a "kis részvények" mellé, hogy simán megérte beszállni (anyagilag...szerintem)

Én is valami hasonlóra gondoltam...
Jó lenne valamennyivel több hazai megjelenés... és ha ez csak úgy megy, hogy mi is részt veszünk... miért ne? Vannak olyan DC képregények miket nagyon szeretnék "papíron" elolvasni...  :roll: (Amiért hajlandó lennék kicsit nagyobb összeget is beáldozni... :P)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 20. - 20:47:27 írta Peter P »

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3442 Dátum: 2012. Február 20. - 20:52:13 »
Idézet
ÚBA: tök hülye ok miatt nincs borító: elszállt a gépem nemrég, és nincs photoshopom képeket gyártani. Van már borító, de csak PDF-ben.

Én is akartam kérdezni, hogy a borítót mikor tekinthetjük meg. Eszméletlenül kíváncsi vagyok már rá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3443 Dátum: 2012. Február 20. - 20:52:51 »
Csak éppenséggel a DC az, aki ezt nem preferálja. Gyűjtői kiadások, korlátozott példányszámok, ezek mind azt jelentik, hogy kevesebbet kell érte fizetni a normálnál, ők meg épp most emelték fel a normál többszörösére a követelésüket. Vagyis kisebb dolgokkal szóba sem állnak.
Esetleg más kiadónál szóba jöhetne ilyen, vagy mondjuk a Marvelnél egy Fan Comics 200 példányszám, ilyesmi.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #3444 Dátum: 2012. Február 20. - 20:52:58 »
Viszont ezen kérdéseknek nem most van itt az ideje...ne akarjuk már Tomi egész karját...elégedjünk meg most a kisujjával ;)

Peter P-nek válaszolva...túl gyorsak voltak az előttem szólók! ;D
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Kingpin next
« Válasz #3445 Dátum: 2012. Február 20. - 20:57:46 »
Viszont ezen kérdéseknek nem most van itt az ideje...ne akarjuk már Tomi egész karját...elégedjünk meg most a kisujjával ;)

Az itten rajongókör lassan ördögibb kör lesz, mint a jakuzák.  :hehe:

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #3446 Dátum: 2012. Február 20. - 21:01:35 »
Vagy inkább vámpírok...csak a vérét szívjuk :hehe:
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Kingpin next
« Válasz #3447 Dátum: 2012. Február 20. - 21:17:07 »
Szerintem se legyünk telhetetlenek, örüljünk, hogy újra van Póki és Marvel Extra + az újságosoknál. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepy

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Kingpin next
« Válasz #3448 Dátum: 2012. Február 20. - 21:26:21 »
Így van! Egyenlőre ezek találják meg újra a közönséget, vagy a közönség találja meg ezeket!  :kingpin:

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Kingpin next
« Válasz #3449 Dátum: 2012. Február 21. - 08:52:50 »
A DC-vel jelenleg nem lehet szót érteni. Annyira magasra emelték a minimális jogdíjat (amennyivel egyáltalán szóba állnak bárkivel is), hogy jelenleg se a Képes Kiadó, se a Cartaphilus - akik mindketten jóval nagyobb kiadók nálam - nem tudnak szerződést kötni velük.

Na szuper, akkor ennyit a Sandmanről is.  :-\ Mondjuk várható volt hogy a jogdíjemelés őket is érzékenyen érinti. Pedig a börzére aktuális lett volna a következő kötet, akkor ezek szerint ezért nincs róla semmi hír. A From Hell a DC-nél jött ki? Remélem azért nem náluk kell kopogtatniuk...

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Kingpin next
« Válasz #3450 Dátum: 2012. Február 21. - 09:09:11 »
Na szuper, akkor ennyit a Sandmanről is.

A kiadó honlapjának fórumán azt írták, hogy az őszi börzére jön a következő kötet.
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Kingpin next
« Válasz #3451 Dátum: 2012. Február 21. - 09:20:52 »
Na szuper, akkor ennyit a Sandmanről is.

A kiadó honlapjának fórumán azt írták, hogy az őszi börzére jön a következő kötet.

Tényleg, nem is láttam hogy van új hozzászólás, pedig időnként meg szoktam nézni. De lehet hogy ez kb annyit jelent, hogy bíznak benne hogy addigra sikerül megállapodniuk.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 21. - 09:26:16 írta Anathema »

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Kingpin next
« Válasz #3452 Dátum: 2012. Február 21. - 10:27:17 »
Vagy lehet, hogy szerződésük van mind a 10 kötetre :brow:
Tejet kérek! Csokisat!

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #3453 Dátum: 2012. Február 21. - 10:48:02 »
ÚBA: tök hülye ok miatt nincs borító: elszállt a gépem nemrég, és nincs photoshopom képeket gyártani. Van már borító, de csak PDF-ben.

Micsodaaa? Megyek azonnal és megcsinálom a gépedet. :) Szóljál ha kell informatikai vagy photoshopos segítség. ;)
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3454 Dátum: 2012. Február 21. - 11:15:25 »
Köszi, van már egy profi segítségem. :)
Sőt, most már PS-om is van. Hamarosan megy a kép.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #3455 Dátum: 2012. április 02. - 10:25:49 »
A From Hell a DC-nél jött ki? Remélem azért nem náluk kell kopogtatniuk...
Nem, és talán nem véletlen, hogy akkor erre esett a kiadó választása, túl azon, hogy klasszikus meg Alan Moore.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #3456 Dátum: 2012. április 02. - 21:12:06 »
ÚBA: tök hülye ok miatt nincs borító: elszállt a gépem nemrég, és nincs photoshopom képeket gyártani. Van már borító, de csak PDF-ben.
Azt mikor mondod el, hogy akkor hogy fog kinézni ez a Titkos Invázió itthon?
A főmini és a NA az kb 2-2 kötet, nem? És ehhez hozzájön a Mighty is 2-vel. Gondolom nyílván lesz, ami a Marvel+-ba kerül. Na de ez így még mindig soknak tűnik, szerintem te nem akarsz ennyi kötetet költeni erre az eseményre.

Mi a szóban forgó kötet, aminek már megvan a borítója? A mini, vagy a NA?
Mini esetében nézegettem a borítókat, és az első 4-nél sajnos semmi se nyerte el a tetszésemet (na jó, a 3-as del ottótól nagyon bejön a póknő-vasember kombó, csak talán nincs elég reklám értéke), a 6. szám borítói viszont mindent tarolnak! Gondolom meg lehet csinálni, hogy olyan borítót raksz a kötet elejére, ami nem is szerepel benne, itthon pölö a Mutánsvilág 2. kötetére raktál az első kötetben szereplő borítót. De ha mondjuk a 6-os del otto variantra esne a választás, akkor ahhoz talán jobban illene egy másik del otto. Rajzolt még egy jót a 8. számhoz is, csak az eléggé hasonlít a másikra. Azért Yu zuhanó Vasember-Thor-AmCap triója a legjobb. Itt van mind a 4 borító, amiről beszéltem.



Nézegettem még azt is, hogy mi a helyzet NA és MA vonalon, de ott mindenhol zöld skrullok vicsorognak. A HoM-os variant mondjuk kihagyhatatlan, az már a magyar közönségnek is mond valamit. :) Talán ezek a legjobbak:


Összes Mighty Avengers borító: http://nincsenevem.tumblr.com/post/20360571301
Összes New Avengers borító: http://nincsenevem.tumblr.com/post/20360401074
Thor, F4 és Póki minik borítói: http://nincsenevem.tumblr.com/post/20360910877
Young Avengers, Vasember és X-men: http://nincsenevem.tumblr.com/post/20361538949
Avengers Initiative: http://nincsenevem.tumblr.com/post/20362209046
Ms. Marvel és She-Hulk: http://nincsenevem.tumblr.com/post/20362268068
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 02. - 21:59:20 írta NERIDA »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3457 Dátum: 2012. április 02. - 22:35:07 »
A szóban forgó kötet a Forradalom volt.  :) A Titkoshoz még nincs meg semmi, még el se kezdtem tervezni, ráérek még vele.  ;) Az olyan, hogy amennyiben kiadjuk jövőre, akkor eléggé adja magát, hogy mi tartozik szorosan hozzá és mi nem, vagyis nem sürgős vele foglalkozni most. Jelenleg sokkal jobban izgat a jövő évi Marvel+ történetek kiválogatása, mert az már sokkal nehezebb dió.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Kingpin next
« Válasz #3458 Dátum: 2012. április 02. - 22:45:28 »
Szerintem egy nagyon sikeres Avengers mozi után egyértelműnek kéne lennie a Thor Kapi Vasember borítónak.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3459 Dátum: 2012. április 03. - 00:01:28 »
Festett legyen!! :))