Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631132 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3480 Dátum: 2012. Május 08. - 16:10:36 »
Vannak ott kisebb szünetek. :)

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3481 Dátum: 2012. Október 12. - 19:09:11 »
Sajnos mostanság idő híján nem nagyon tudom olvasni a fórumot, de amikor tudok benézek, visszaolvasgatok, de írni nem nagyon van időm. Most egy kis pihi van, szóval gondoltam felnézek már, hogy mi a helyzet. Lenne egy olyan kérdésem, hogy a jövő évi kiadványokról lehet-e már tudni valamit, vagy még korai ez a dolog. Ha még nem, akkor mikor lesz valami érdemi információ, ha pedig már volt róla írva, akkor bocsi, de nem olvastam sokat vissza.  :-[

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3482 Dátum: 2012. Október 12. - 21:07:19 »
Még semmi, elbírálás alatt van a Marvelnél a jövő évi terv.

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Kingpin next
« Válasz #3483 Dátum: 2012. November 08. - 00:42:20 »
Megoszlanak a vélemények a Maximum Carnage sztoriról, viszont magyarul szerintem sokan kíváncsiak lennének rá :) Gondolom egy ideig úgysem férne bele a tevékenységbe, meg hát 14 rész nem kevés, de szokták mondani; inkább később mint soha. Lehet volt már róla szó, így előre is bocs, de még nem olvastam vissza az egész topikot.
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 08. - 00:44:20 írta TheUnternull »

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Kingpin next
« Válasz #3484 Dátum: 2012. November 08. - 02:16:50 »
Hát igen, ez rendszeresen előjön, és az eredmény mindig ugyanaz: nem fog megjelenni.

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Kingpin next
« Válasz #3485 Dátum: 2012. November 08. - 10:17:50 »
Hát igen, ez rendszeresen előjön, és az eredmény mindig ugyanaz: nem fog megjelenni.

Nagy kár. Az nyugtat azért, hogy van még számtalan érdekes sztori, amit ki lehetne adni.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Kingpin next
« Válasz #3486 Dátum: 2012. November 08. - 10:25:36 »
Ron és Nerida úgy látszik nem olvasta A csodálatos Pókember topicot, mert ott Kaine azt írta a november 3-ai hozzászólásában, hogy:
"Szerintem előbb-utóbb ki fogjuk adni. Sokan szapulják, hogy végtére is egy óriási harc az egész, de abból legalább jóféle."

Ha nem is külön kötetben, de a Peter Parker füzetekben simán belefér...szerintem.

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Kingpin next
« Válasz #3487 Dátum: 2012. November 08. - 11:37:03 »
Szuper lenne! Még én is csak most olvasgatom előről a topicocat.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Kingpin next
« Válasz #3488 Dátum: 2012. November 08. - 20:51:22 »
Olyat nem szeretnétek csinálni, hogy az új Pók filmet kiadni magyar nyelven képregény-könyv formában? Csak nem két részben, hanem egybe, de szerintem megérné. Vagy nem tudom, én megvenném. :) Jobban, mint angolul.
SD. EJC.

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Kingpin next
« Válasz #3489 Dátum: 2012. November 08. - 20:56:22 »
Én is megvenném, bár az ilyesmi szerintem sosem volt olyan népszerű.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3490 Dátum: 2012. November 08. - 21:30:39 »
Nem, könyvben semmiképpen.

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Kingpin next
« Válasz #3491 Dátum: 2012. November 08. - 21:46:19 »
Legutóbb a Zöld lámpásnak sem volt túlságosan nagy fogadtatása.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Kingpin next
« Válasz #3492 Dátum: 2012. November 09. - 17:42:24 »
Legutóbb a Zöld lámpásnak sem volt túlságosan nagy fogadtatása.

az szerintem nem is lett olyan jó.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3493 Dátum: 2012. November 09. - 19:49:21 »
Én is megvenném, bár az ilyesmi szerintem sosem volt olyan népszerű.

Kicsit óvatosan a téves írásokkal, kijelentésekkel! Éppen olvastam a blogodon, hogy a Spawn-t itthon, idézem: "Sajnos a rossz eladási mutatók miatt 18 szám után Magyarországon megbukott". Nem. Épphogy az egyik legjobban fogyó, és várt kiadványuk volt, csak képtelenek voltak normális nyomdai előállításra, így kiadták svédbe, akik szépen ki is nyomtatták, lásd: 7-12. számok, csakhogy az előfizetők hiába várták késett a szállítások miatt! Aztán miután ismét "Semices" lett a minőség, a megjelenések ugyan időben kijöttek, de a jogdíjakat az anyacég (Image) megemelte, amit a kiadó már nem akart bevállalni a következő évekre!
Nagyából ennyi a története, hidd el, én is sajnálom a sorozatot, hogy már sose tudjuk magyarul olvasni, de ezt szerettem volna tisztába tenni, mielőtt további "nem ment ezért megszűnt" címszót rakosgatunk bizonyos kiadványok után!

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Kingpin next
« Válasz #3494 Dátum: 2012. November 09. - 20:13:48 »
Én olvastam a Maximum Carnage-ot, szerintem nem ér meg 7 füzetnyi Peter Parker Pókembert.
Történet nulla, rajzok közepesek.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Kingpin next
« Válasz #3495 Dátum: 2012. November 09. - 20:52:00 »
Nem, könyvben semmiképpen.
Értem.

Legutóbb a Zöld lámpásnak sem volt túlságosan nagy fogadtatása.
az szerintem nem is lett olyan jó.
Na igen, az olyan gagyicskára sikeredett, már ami a filmet illeti.
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3496 Dátum: 2012. November 09. - 21:35:16 »
csak képtelenek voltak normális nyomdai előállításra, így kiadták svédbe, akik szépen ki is nyomtatták, lásd: 7-12. számok, csakhogy az előfizetők hiába várták késett a szállítások miatt! Aztán miután ismét "Semices" lett a minőség, a megjelenések ugyan időben kijöttek, de a jogdíjakat az anyacég (Image) megemelte, amit a kiadó már nem akart bevállalni a következő évekre!
Kijavítalak, ha nem baj: nagyon szép minőségben nyomták (a francia Marvel képregények voltak csak ennyire szépek), de aztán adódott egy lehetőség, hogy fényes lapon legyen, és olcsóbban, mint a matt papíron, ha Németországban nyomtatják, együtt más országok Spawnjaival. Az Image nem emelt jogdíjat, és nem a szállítások miatt késett az újság, hanem azért, mert McFarlane felesége - aki a hivatalos ügyeket intézte - nem foglalkozott Magyarországgal, mert túl kevés volt a bevétel tőlünk. Így nem küldte el a fájlokat, hiába kérték. Végül annyit késett minden, hogy a Semic feladta.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Kingpin next
« Válasz #3497 Dátum: 2012. November 09. - 21:59:59 »
A büdös banyája!
Én is azt hittem nem fogyott eléggé.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Kingpin next
« Válasz #3498 Dátum: 2012. November 09. - 22:20:14 »
Szegény Spawn,pedig mekkora az a sorozat Te jó ég.

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Kingpin next
« Válasz #3499 Dátum: 2012. November 09. - 23:04:09 »
Én is megvenném, bár az ilyesmi szerintem sosem volt olyan népszerű.

Kicsit óvatosan a téves írásokkal, kijelentésekkel! Éppen olvastam a blogodon, hogy a Spawn-t itthon, idézem: "Sajnos a rossz eladási mutatók miatt 18 szám után Magyarországon megbukott". Nem. Épphogy az egyik legjobban fogyó, és várt kiadványuk volt, csak képtelenek voltak normális nyomdai előállításra, így kiadták svédbe, akik szépen ki is nyomtatták, lásd: 7-12. számok, csakhogy az előfizetők hiába várták késett a szállítások miatt! Aztán miután ismét "Semices" lett a minőség, a megjelenések ugyan időben kijöttek, de a jogdíjakat az anyacég (Image) megemelte, amit a kiadó már nem akart bevállalni a következő évekre!
Nagyából ennyi a története, hidd el, én is sajnálom a sorozatot, hogy már sose tudjuk magyarul olvasni, de ezt szerettem volna tisztába tenni, mielőtt további "nem ment ezért megszűnt" címszót rakosgatunk bizonyos kiadványok után!

Ezek szerint nagyot tévedtem a Spawn-nal kapcsolatban. Igazából több helyen olvastam, hogy a rossz eladás miatt szűnt meg, ezért volt ez bennem. Kaintől most megkaptuk a tényleges választ.
Nem dolgozom kiadónál így üresen beszélhetek, de szerintem egy mozifilm képregény, gondolok itt például a Raimi féle Pókember képregényekre, vagy a Batman: Kezdődik képregényre példának felhozva, szerintem nem kelt akkora érdeklődést. Sokan úgy vannak vele, hogy a filmet látták és annyira nem érdekli őket a képregény változata. Inkább olyan sztorikat vesznek, amit sosem láttak vizuálisan. Ezt igazából csak az ismerőseimtől gyűjtött tapasztalatok alapján írom, tehát egyáltalán nem általánosságban.