Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630977 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Kingpin next
« Válasz #3540 Dátum: 2012. November 15. - 10:46:37 »
1. A 80-as évek mentén haladva elérünk ugye J. M. DeMatteis által írt Spectacular Spider-Man részekhez, például a The Child Within történethez. Kíváncsi lennék hogy ezekre a részekre mennyi esély lenne a kiadásra, nem tudom Sal Buscema rajzai mennyire vonzaná vagy riasztaná el az embereket.
Most azt mondom - és persze minden szinte hónapról-hónapra változhat -, hogy a Child Within 99%, hogy meg fog jelenni a PPP-ben, ha odaérünk. Még azt is megkockáztatom, hogy csúcsminőségben, mert annál a történetnél hajlamos leszek kifizetni a digitalizálás minden költségét, az egyszerűen annyira jó, hogy megéri nekem. Különben már összeállt a terve: lesz egy éves PPP 18 számmal, aminek az lesz a címe, hogy "Pókember: J.M.DeMatteis". :)
Na ezzel feldobtad az egész napomat. :D Főleg, hogy még a digitalizálást is kifizeted ezért.  :kingpin: És körülbelül mikor érünk oda, hogy most már 72 oldalas lett a PPP? 3-4 év?

2. Kraven utolsó vadászata újra kiadására mennyire lenne esély füzetben vagy kötetben?
Mondták már mások is, hogy jó lenne, de nem olyan sokan, hogy egyelőre komolyabban elgondolkozzak rajta. Ha kiadnám, akkor csakis könyvben, fényes lapon.
Jövő év végén egy körkérdésben felmérni, mekkora érdeklődés lenne? Mondjuk abban az évben jelenthetne meg, mikor a PPP-ben J.M.DeMatteis-es részek. J.M.DeMatteis: Első év.  :hehe:

3. Clone Saga. Ha elér odáig a kiadás, az egész sztorit kiadnád, vagy csak a fontosabb történeteket? Sok helyen olvastam, hogy nagyon sok felesleges rész van benne, ami nélkül sokkal élvezetesebb lenne a történet.
Épp pár napja tettem fel róla képeket a FB-ra. Abból kiderül, hogy a 2x50 részből nagyjából 45/21 rész az, amit érdemes lenne kiadni. A többi rész már nem konkrétan a Klónsztori története, hanem csak sima történetek, ahol Ben Reilly a Pókember.
Ezzel a 45/21 résszel is ellene pár évig a kiadás. Elolvasnám végre szívesen ezeket a történeteket is, bár félek kicsit, hogy a Klón sztori menne csak egyfolytában több éven keresztül, lehet a többség bele unja magát. De nem ezért van a Hihi Pók, nem? :D

4. Jó esetben ha ezekkel is végére érnél a kiadással, úgymond már csak a Stan Lee-John Romita korszak maradna hátra.

Ha eljutunk a "végéig", akkor azzal folytatjuk, igen.
40-en évesen végre elkezdhetem majd olvasni ezt a korszakot is. Jobb későn, mint soha. :D  :kingpin:
És köszönöm a válaszokat a kérdéseimre. :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Kingpin next
« Válasz #3541 Dátum: 2012. November 15. - 11:14:02 »
Különben már összeállt a terve: lesz egy éves PPP 18 számmal, aminek az lesz a címe, hogy "Pókember: J.M.DeMatteis". :)

18 PPP szám\év vagy 6X72oldal ? Tudom, hogy még odébb van, de fordítva nem logikusabb a cím? Mármint J.M. DeMatteis: Pókember.

A Sikoly előtt nem sokkal van egy 3 részes történet Micheline-Bagley időszakából. Jury a címe. Abból való.

Ezt is tervezed valamikorra?

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Kingpin next
« Válasz #3542 Dátum: 2012. November 15. - 13:09:59 »
6x72 oldal.  ;)
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3543 Dátum: 2012. November 15. - 14:36:55 »
Na ezzel feldobtad az egész napomat. :D Főleg, hogy még a digitalizálást is kifizeted ezért.  :kingpin: És körülbelül mikor érünk oda, hogy most már 72 oldalas lett a PPP? 3-4 év?

Hát nagyjából igen. Épp azon dolgozom gőzerővel, hogy melyikek jussanak be mindenképpen, mi maradjon ki, melyik, mennyi időt és helyet vesz igénybe. Az elmúlt hónapban elolvastam az összes valamirevaló Pókembert a 80-as és 90-es évekből. Már csak a két nagy van hátra, a Maximum Carnage és a Kozmikus Kalandok. Jövő után Inferno és a legjobb Bandaháború a Pókemberek történetében, utána jönne a Kozmikus Kalandok, és az már a 90-es évek. A The Child Within pedig a 90-es évek elején van.

Idézet
Jövő év végén egy körkérdésben felmérni, mekkora érdeklődés lenne? Mondjuk abban az évben jelenthetne meg, mikor a PPP-ben J.M.DeMatteis-es részek. J.M.DeMatteis: Első év.  :hehe:
Nem igazán lehet reprezentatív felmérést készíteni neten. Ez amolyan mély víz: ha egyszer eldöntöm, akkor fejest ugrok bele, utána pedig úszom az árral. De amíg vannak nagyon jó egyéb történetek, addig szerintem nem fog megtörténni.

Idézet
Ezzel a 45/21 résszel is ellene pár évig a kiadás. Elolvasnám végre szívesen ezeket a történeteket is, bár félek kicsit, hogy a Klón sztori menne csak egyfolytában több éven keresztül, lehet a többség bele unja magát.
Éppen ezért nem mehetne túl sokáig. Max. két évet adnék neki valamilyen formában.

Tudom, hogy még odébb van, de fordítva nem logikusabb a cím? Mármint J.M. DeMatteis: Pókember.
De igen. Nem ez lesz a címe, csak a lényege.  ;)

Idézet
Ezt is tervezed valamikorra?
Ezek a történetek szerintem mennek majd mind. Jó rajz, cselekményes sztori - és nagy kihagyás annak idején a Csodapókban.





kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Kingpin next
« Válasz #3544 Dátum: 2012. November 15. - 19:24:10 »
Hűha! Nagyon jó kis történetek várnak kiadásra itt a Kingpinnél!  :kingpin:

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Kingpin next
« Válasz #3545 Dátum: 2012. November 15. - 22:14:13 »
Mint mindig ;)

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Kingpin next
« Válasz #3546 Dátum: 2012. November 15. - 23:00:11 »
Hűha, lesznek itt finomságok  :D  Alig várok minden egyes újdonságot!

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Kingpin next
« Válasz #3547 Dátum: 2012. November 16. - 13:45:25 »
Most azt mondom - és persze minden szinte hónapról-hónapra változhat -, hogy a Child Within 99%, hogy meg fog jelenni a PPP-ben, ha odaérünk. Még azt is megkockáztatom, hogy csúcsminőségben, mert annál a történetnél hajlamos leszek kifizetni a digitalizálás minden költségét, az egyszerűen annyira jó, hogy megéri nekem. Különben már összeállt a terve: lesz egy éves PPP 18 számmal, aminek az lesz a címe, hogy "Pókember: J.M.DeMatteis". :)
Te vagy a legnagyobb király a világon!! :D :kingpin2:
Tejet kérek! Csokisat!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3548 Dátum: 2012. November 16. - 16:05:01 »
Az J.M. DeMatteis.  :)

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Kingpin next
« Válasz #3549 Dátum: 2012. November 16. - 16:07:04 »
Az J.M. DeMatteis.  :)

Igen, a közös kedvencünk, meg még pár emberé. :)
Tejet kérek! Csokisat!

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Kingpin next
« Válasz #3550 Dátum: 2012. November 18. - 12:23:56 »
Most azt mondom - és persze minden szinte hónapról-hónapra változhat -, hogy a Child Within 99%, hogy meg fog jelenni a PPP-ben, ha odaérünk. Még azt is megkockáztatom, hogy csúcsminőségben, mert annál a történetnél hajlamos leszek kifizetni a digitalizálás minden költségét, az egyszerűen annyira jó, hogy megéri nekem. Különben már összeállt a terve: lesz egy éves PPP 18 számmal, aminek az lesz a címe, hogy "Pókember: J.M.DeMatteis". :)
??? Bocs, jól értem? Ez azt jelenti, hogy lesz majd egy olyan év, amikor 18 szám fog megjelenni? ergó 3 hetente? :headscratch: :oh: Vayg ez egy vicc, amit én vettem komolyan? vagy hogy? :)

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Kingpin next
« Válasz #3551 Dátum: 2012. November 18. - 12:47:23 »
Most azt mondom - és persze minden szinte hónapról-hónapra változhat -, hogy a Child Within 99%, hogy meg fog jelenni a PPP-ben, ha odaérünk. Még azt is megkockáztatom, hogy csúcsminőségben, mert annál a történetnél hajlamos leszek kifizetni a digitalizálás minden költségét, az egyszerűen annyira jó, hogy megéri nekem. Különben már összeállt a terve: lesz egy éves PPP 18 számmal, aminek az lesz a címe, hogy "Pókember: J.M.DeMatteis". :)
??? Bocs, jól értem? Ez azt jelenti, hogy lesz majd egy olyan év, amikor 18 szám fog megjelenni? ergó 3 hetente? :headscratch: :oh: Vayg ez egy vicc, amit én vettem komolyan? vagy hogy? :)
Èvi 6 szàm, amiben egyenkèt 3 rèsz van. ÃŒgy jön ki a 18 szàm.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Kingpin next
« Válasz #3552 Dátum: 2012. November 18. - 12:49:30 »
 :meleg: :omg:
Ja oké, értem már!
 :kingpin:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #3553 Dátum: 2012. November 19. - 20:30:07 »
Az J.M. DeMatteis.  :)
Akkor mégsem Peter David?  :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3554 Dátum: 2012. November 19. - 20:37:47 »
Nem, ő csak trónkövetelő.  :)

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3555 Dátum: 2012. December 17. - 08:09:48 »
Idézet
A jövő héten kiderül, mit tartogat számotokra a 2013-as Marvel+.
Meg fogtok lepődni. :)

Azt lehet tudni. hogy hányat kell még addig aludni?  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3556 Dátum: 2012. December 17. - 11:40:56 »
Ahogy megkapom a választ, máris írom ki a főoldalra. Én remélem, hogy még ma...

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Kingpin next
« Válasz #3557 Dátum: 2012. December 17. - 11:42:33 »
 :oh:
Kíváncsi vagyok vajon mi az?  :brow:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3558 Dátum: 2012. December 17. - 11:52:16 »
Idézet
Ahogy megkapom a választ, máris írom ki a főoldalra. Én remélem, hogy még ma...

Mi is reméljük!  :D

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #3559 Dátum: 2012. December 18. - 16:49:53 »
Idézet
Ahogy megkapom a választ

Nem igazán sietik el a dolgot.  :(