Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630989 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #640 Dátum: 2008. április 21. - 20:44:24 »
Mivel most már hivatalossá vált a dolog (illetve addig nem, amíg nem küldik vissza, de sebaj), bejelentem, hogy a Panini jóváhagyta az idei szerződést a Kingpinnel, úgyhogy a 2008-as terveim most már 99%-ban megvalósulhatnak.  :D
Idén még 5 Marvel könyvem fog megjelenni. Egy a Fesztiválra 4 hét múlva, kettő az őszi börzére, és kettő a decemberi Hungarocomixra.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #641 Dátum: 2008. április 21. - 21:01:23 »
Na hogy a franc essen bele, pedig mennyire reménykedtem hogy nem kell megint minden megtakarított pénzemet képregényre költeni.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #642 Dátum: 2008. április 21. - 21:08:52 »
Ahogy te rajzolsz, azzal megkereshetnéd a pénzt a kiadványokra!  :D Tudod mit? Ha megrajzolod a Pókember-novellámat, örökös jogot szerzel minden egyes Kingpin-kiadványra ajándékként. Na hogy hangzik?  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #643 Dátum: 2008. április 21. - 21:20:20 »
Huh, nem mondom csábító ajánlat, és el is fogadnám, de amióta anyukámnak stroke-ja volt meghalni is alig van időm. A reggel 8-tól 4-ig befutó hozzászólásaimat is a melóból írom, két elítélt sittes közötti szünetben. De esküszöm egyszer nekiállok, mégha addigra már valaki mással is megcsináltattad, mert amit egyszer átküldtél nekem novella (gondolom most arról van szó, hacsak nem írtál egy újabbat) egyszerűen zseniális. Büszke lennék ha elkészíthetném, még ellenszolgáltatás nélkül is. Az őszi börzén bövebben megbeszélhetnénk.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #644 Dátum: 2008. április 21. - 21:31:13 »
Ugyanarról van szó, köszönöm!  :D :-[ Oké, megbeszéljük.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #645 Dátum: 2008. április 21. - 21:35:07 »
Viszont az ajánlatod biztos vagyok benne hogy kötetenként csak egy példányra érvényes, úgyhogy azon kívül még mindenképp vennem kell kettőt mindenből. Te is jól jársz meg én is. De főleg mi járunk jól.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #646 Dátum: 2008. április 21. - 21:41:23 »
Van még másik két novella is, ha 3 példányt akarsz.  :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #647 Dátum: 2008. április 21. - 21:52:30 »
Azt hiszem this is a beginning of a beautiful friendship.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #648 Dátum: 2008. április 21. - 21:56:13 »
Végre, a Panini volt olyan kedves és jóváhagyta a dolgokat végre! Remek hír! ;D
Egyébként ez milyen novella, ha szabad kérdeznem? Az a zseniális.. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #649 Dátum: 2008. április 21. - 23:53:15 »
Azt hiszem this is a beginning of a beautiful friendship.
Nem a közepe?  ;D
Egyébként ez milyen novella, ha szabad kérdeznem?
Fenn volt sokáig a spidertomon, arról szólt, hogy Peter felébred, mint minden nap, MJ mellett, minden a szokásosan indul, de aztán hirtelen szembetalálja magát aTúlontúlival, aki visszaküldi az időben arra a napra, amikor Gwen meghalt - de a ma tudásával. Pókember megtesz mindent, hogy megmentse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #650 Dátum: 2008. április 22. - 00:00:38 »
Ja hogy az. Az elvileg fennt van Sepinél nem? Vagy nincs? Akkor elküldené nekem valaki?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #651 Dátum: 2008. április 22. - 00:22:54 »
Elküldtem az itt megadott e-mailedre.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #652 Dátum: 2008. április 22. - 00:25:22 »
Rendben, köszönöm szépen! :spidey:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #653 Dátum: 2008. április 22. - 00:31:09 »
Szívesen.
Szerkesztettem a szavazást. Most, hogy már tudjátok, mi lesz a BA különszám, és nem számítva a MKP 3-at, a négy további közül melyiket várod a legjobban?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #654 Dátum: 2008. április 22. - 08:41:51 »
Kaine, ha van még több is, én esküszöm gondolkozás nélkül bevállalom az egyiket, ilyen ellenszolgátatás fejében feltéve, ha méltó vagyok rá... ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #655 Dátum: 2008. április 22. - 09:12:02 »
Még most is az Õrszemet várom leginkább! Zseniális karakter. :bravo:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #656 Dátum: 2008. április 22. - 09:35:03 »
Az, csak nem Bendisnél. Jenkins a mai napig az egyetlen, aki igazán el tudta kapni a lényegét (nem hiába ő alkotta). Bár Bendis még mindig jobban bánik vele, mint Pak... :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #657 Dátum: 2008. április 22. - 11:56:02 »
Kaine, ha van még több is, én esküszöm gondolkozás nélkül bevállalom az egyiket, ilyen ellenszolgátatás fejében feltéve, ha méltó vagyok rá... ;D
Hmm, ilyenen még nem is gondolkodtam.  :D :D Bennek azért mertem felajánlani, mert láttam néhány rajzát, és hát, khmm, köröket ver Bagley-re például, olyan Steven Butler-szinten van, nekem pedig ő az egyik kedvenc rajzolóm (ja, és ráadásul az a novellám 50 oldalas). Ha te is olyan stílusban rajzolnál, gondolkodás nélkül benne lennék, de ahogy emlékszem, te pont McFarlane-tipusúan rajzolsz, őt pedig kimondottan nem csípem.  :headscratch: Nem tudom, csak azért rajzolsz úgy, mert ő a kedvenced, vagy tudsz-e másképp is, de ha igen, küldj egy rajzot és megdumáljuk.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 22. - 12:50:21 írta kaine »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Kingpin next
« Válasz #658 Dátum: 2008. április 22. - 12:02:21 »
Bennek azért mertem felajánlani, mert láttam néhány rajzát, és hát, khmm, köröket ver Bagley-re például, olyan Steven Butler-szinten van.
:o Te Ben, nincs valami honlapod amin megtekinthetőek a rajzaid? Kiváncsi lennék rájuk én is. ;D



Közben erre már tegnap akartam reagálni, csak karbantartás miatt nem küldte el a hsz-t:
Idézetet írta: kaine
a Panini jóváhagyta az idei szerződést a Kingpinnel, úgyhogy a 2008-as terveim most már 99%-ban megvalósulhatnak.

Naszóval ez tök jó hír! :taps: Már látom, őszre kell tartalékolnom a zsebpénzemet. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 22. - 12:22:22 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #659 Dátum: 2008. április 22. - 12:30:12 »
Bennek azért mertem felajánlani, mert láttam néhány rajzát, és hát, khmm, köröket ver Bagley-re például, olyan Steven Butler-szinten van.
:o Te Ben, nincs valami honlapod amin megtekinthetőek a rajzaid? Kiváncsi lennék rájuk én is. ;D

Jesszus, azért ilyen jó nem vagyok, csak nagyon lelkes amatőr. Amúgy Sepi-nél van fenn néhány rajzom, és ha vannak börzés fotóid, a Kaine standja mögé rendszeresen felragasztott rajzok nagy részét is én követtem el. De a legbüszkébb a mai napid arra a Kaine rajzra vagyok, amiből kettőt is meg kellett szülnöm, mert ha jól rémlik Tomi a Semicben elhagyta az elsőt. Honlapom az nincs, csak bedolgozó vagyok ide és Sepihez mint karakter fordító.