Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631132 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #3760 Dátum: 2013. Október 17. - 11:58:17 »
Nemtom akkor miről szól, reméltem leírod. Mert a marvel nekem az eddigi ismereteim alapján eléggé biznisz orientáltnak tűnt. Akiknek a marketing osztálya egy film megjelenéséhez rögzíti az összes kiadását. Ahol csak az számít, hogy mi viszi az eladási listát, mert ami egy kicsit gyengül, azt két szám után megszüntetik. Meg aki olyan játékot szorgalmaz, mint ez a facebookos marvel avengers alliance, ami semmi másról nem szól, csak minél több pénz lehúzásáról, ott persze, hogy elsőre arra gondolok.
This is a joke. A real practical Joke.

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:Kingpin next
« Válasz #3761 Dátum: 2013. Október 17. - 12:56:02 »
Mert a marvel nekem az eddigi ismereteim alapján eléggé biznisz orientáltnak tűnt.

:) Picit vicces erre most raeszmelni, mikozben sok-sok eve nyomatjak a vegtelenitett sorozataikat :)
De egyebkent en is csak azert jarok be a melohelyre, mert itt meleg van. A fizetes a francnak se kell ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #3762 Dátum: 2013. Október 17. - 13:02:10 »
Miért most? (szerintem valamit kissé félreértettél)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 17. - 13:09:23 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:Kingpin next
« Válasz #3763 Dátum: 2013. Október 17. - 13:12:22 »
Igazad van. Nem figyeltem, hogy mire valaszoltal igy  ;)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Kingpin next
« Válasz #3764 Dátum: 2013. Október 17. - 14:26:34 »
Meg aki olyan játékot szorgalmaz, mint ez a facebookos marvel avengers alliance, ami semmi másról nem szól, csak minél több pénz lehúzásáról, ott persze, hogy elsőre arra gondolok.
Hát, aki arra a játékra pénzt ad ki, az meg is érdemli, hogy lehúzzák. :D Én pl. tök jól elszórakozom vele úgy, hogy egy fityinget sem költöttem még rá. Nincs megm inden Spec. Op.-os meg collectionös hős, de azért nem panaszkodom. :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #3765 Dátum: 2013. Október 17. - 14:29:12 »
Pedig marha sokan fizetnek be rá. És a pvp részét pont azok rontják el, akik folyton tudnak aranyat vásárolni, és azzal szinten tartani magukat, mert rendes játékkal nem veheted fel a versenyt a fizetősökkel.
This is a joke. A real practical Joke.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3766 Dátum: 2013. Október 21. - 16:18:21 »
Azt szeretném kérdezni, hogy egy klasszikus Conan-nek lenne realitása? Fekete-fehérben gondolom nem lenne drága kihozni, mint színesben, és rendes matt papíron.




talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3767 Dátum: 2013. Október 21. - 16:34:56 »
A legutóbbi film is mutatta, hogy mekkora érdeklődés van Conanre manapság. Nulla.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3768 Dátum: 2013. Október 21. - 16:39:21 »
Az a film nem Conan volt, csak valami gányolmány. Úgy tudom, már tervezik kint a legújabb cuccot, és hogy Arnie is jön! :) Nekem nagyon tetszik, és a véleményem nagyjából egyezik is e cikk írójával:

http://www.kepregenyek.abbcenter.com/?cim=1&id=105327&PHPSESSID=8ca41e86c5fdebc859089835b4500196


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #3769 Dátum: 2013. Október 21. - 20:32:16 »
Tuti bukta. Már a Hepiendes időben sem ment, pedig akkor még a közelmúltban ott volt a film is.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3770 Dátum: 2013. Október 21. - 20:49:40 »
Az nem ugyan ez a sorozat volt, az ha jól emlékszem Conan fiatalabb koráról szóltak, volt is olyan szarvas sisakja. :D Én azokra a sztorika gondoltam amit a németek is kiadtak zsebkönyvekben, Neal Adams és John Buscema időszak! ;)



Csak gondoltam, ha már Pif nek is adunk egy esélyt... :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3771 Dátum: 2013. Október 21. - 21:39:54 »
Azok jók voltak, de szerintem már nemigen bír el a pénztárcátok több újdonságot. Talán még egyet, de akkor annak olyannak kell lennie, ami tuti befutó.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3772 Dátum: 2013. Október 21. - 22:00:30 »
Powerpuff Girls. Úgyis tudjuk, hogy ki akarod adni. ;D

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Kingpin next
« Válasz #3773 Dátum: 2013. Október 21. - 22:07:16 »
Nagyobbacska lemaradásban vagyok: most sikerült megvennem a Beszivárgást, a Vasembert és a Fenegyereket meg az idei füzetgyűjteményt, ráadásul ezt információhiány is tetézi.

Ha jól sejtem tavaszig kötetes újdonságra már nem lehet számítani, ugye? (Elkezdtem visszaolvasni, de nem sikerült kicsipegetnem a kiadói terveket; csak a Fenegyerekig meg hogy lesz Secret Invasion.)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 21. - 22:20:31 írta salander »

dub7

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 53
Re:Kingpin next
« Válasz #3774 Dátum: 2013. Október 21. - 22:14:23 »
Amik régen Magyarországon is megjelentek fekete-fehérben azok nagyon ott voltak, a Hepiendes is meg amit a Megtorlóval adtak ki egy újságban. Én örülnék, ha ilyesmi dolgok megjelennének ma is. A Daredevil jó debütje is bizonyítja, hogy a felnőttebb korosztályt megcélzó képregényekre van igény.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #3775 Dátum: 2013. Október 21. - 22:30:01 »
Powerpuff Girls. Úgyis tudjuk, hogy ki akarod adni. ;D
;D
Ha jól sejtem tavaszig kötetes újdonságra már nem lehet számítani, ugye?
Így van, sőt más különlegességre se nagyon.
A Daredevil jó debütje is bizonyítja, hogy a felnőttebb korosztályt megcélzó képregényekre van igény.
Az Y viszont ennek ellentmond. Nem biztos, hogy a "felnőttebb" a csáberő, lehet, hogy pusztán Fenegyerek.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #3776 Dátum: 2013. Október 21. - 22:45:15 »
Vagy Bendis. beletetted a reklámokba, hogy az Új Bosszú Angyalai írójától (amikor még tudott írni)?

dub7

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 53
Re:Kingpin next
« Válasz #3777 Dátum: 2013. Október 21. - 23:01:34 »
A Daredevil jó debütje is bizonyítja, hogy a felnőttebb korosztályt megcélzó képregényekre van igény.
Az Y viszont ennek ellentmond. Nem biztos, hogy a "felnőttebb" a csáberő, lehet, hogy pusztán Fenegyerek.
Persze, lehet, hogy csak a karakternek köszönhető, de szerintem az a generáció akik szuperhősökön nőttek fel a '90-es években, az most is szívesen olvas szuperhőstörténeteket és talán ezt hivatott kiszolgálni a Marvelnak is a T+ kategóriás cuccaik. Ez az olvasótábor, akinek nem spórolgatni kell egy képregényre, hanem megveszik, ha tetszik valami, mert már nem az iskolapadokat nyomják - tehát tényleges vásárlóerő. Persze nektek erre nagyobb rálátásotok van, hogy itthon, hogy megy ez meg kik a vásárlóitok, a lényeg, hogy jó hallani, ha egy képregénykiadás sikeres tud lenni nálunk is. És örülök is neki, hogy pont egy ilyen kiadvány. Szóval hajrá!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #3778 Dátum: 2013. Október 22. - 14:21:07 »
Egyetértek dub7-el, az Y számomra sajnos érdektelen volt, akárcsak az X-Akták, ami be is bukott itthon. A Fenegyerek fő vonzóereje a komolyabb, keresztapás fordulatok, véres, sötét események, és hogy ő sem sebezhetetlen, ellenben mint pl. Superman. Ami tetszik még, az a The Walking Dead képregény sorozat, és a Prédiákátor na meg a Hellblazer is szerintem jó volt. Sajnálom, hogy kevés felnőttebb témájú, hangvételű képregény van ma Magyarországon. Olyan jó lenne, ha legalább egy magazin lenne legalább, ami kiszolgálná a mi igényünket is! Itt most olyan külföldi példát tudnék felhozni, mint a Heavy Metal magazin

http://www.comicvine.com/heavy-metal-magazine/4050-19498/

Vagy a 2000 AD

http://www.comicvine.com/2000-ad/4050-19752/

De ahogy előttem is mondták, egy fekete-fehér válogatás sorozat is jó lenne, benne mondjuk Conan-el is! ;)

« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 22. - 14:23:12 írta balogh44 »

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Kingpin next
« Válasz #3779 Dátum: 2013. Október 22. - 17:47:16 »
Azok jók voltak, de szerintem már nemigen bír el a pénztárcátok több újdonságot. Talán még egyet, de akkor annak olyannak kell lennie, ami tuti befutó.

A Conan annak idején tényleg jó volt, de már rég lecsengett. Bár a divat hozza vissza a Fantasy cuccokat, de szerintem ezt semmiképp nem kéne bevállalni. Nem véletlenül maradt abba annak idején sem!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS