Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631090 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Kingpin next
« Válasz #4180 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 17:16:00 »
nyehha! na ezek közül jó pár mehet is borítóra!

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #4181 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 17:27:59 »
Meg is van már a szerződés, vagy ez csak az amit szeretnél ?

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4182 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 20:11:08 »
Szép sorozat lesz! Jó évünk lesz még akkor is,ha ezekből nem is tud minden kijönni.
Child Within , Batman fia,Hulk, Fenegyerek, Bosszúállók  várós  nagyon

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4183 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 23:31:32 »
Ez még csak a terv. De nem lesz gond vele.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #4184 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 07:07:31 »
Reméljük a legjobbakat.  ;)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Kingpin next
« Válasz #4185 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 12:13:14 »
Nem vesznek be mindent, és olyan állapotban adják vissza, hogy utána már nem lehet eladni.
Azt mondjuk el tudom képzelni. A napokban akartam megvenni egy Relay (vagy Inmedio) üzletben a DC Különszámot, 5 darab volt kirakva a pult mögött, de mind az 5 ramaty állapotban volt. Megkérdeztem, hogy mind ilyen-e, levette az összeset, és igen, mind ilyen volt. Mondtam, hogy akkor ezt köszönöm, de nem veszem meg. Ezután minden az arcára volt írva...
Bementem utána egy TS-be, ahol meseszép állapotban voltak kirakva. Azóta csak arra vár, hogy elolvassam.
SD. EJC.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #4186 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 17:45:43 »
A köteteket sajnálom, de ezek a hírek egyszerűen fantasztikusak! :oh: Nagyon örülök, hogy ennyi minden fog megjelenni, remélem sikeresek is lesznek! :kingpin:

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Kingpin next
« Válasz #4187 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 19:06:59 »
Biztosan azok lesznek, rajtunk legalábbis nem fog múlni. Ha nem lenne még idén is sok minden hátra, már tűkön ülve várnám a jövő évet! :kingpin:

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Kingpin next
« Válasz #4188 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 19:34:02 »
Nem vesznek be mindent, és olyan állapotban adják vissza, hogy utána már nem lehet eladni.
Azt mondjuk el tudom képzelni. A napokban akartam megvenni egy Relay (vagy Inmedio) üzletben a DC Különszámot, 5 darab volt kirakva a pult mögött, de mind az 5 ramaty állapotban volt. Megkérdeztem, hogy mind ilyen-e, levette az összeset, és igen, mind ilyen volt. Mondtam, hogy akkor ezt köszönöm, de nem veszem meg. Ezután minden az arcára volt írva...
Bementem utána egy TS-be, ahol meseszép állapotban voltak kirakva. Azóta csak arra vár, hogy elolvassam.
Én mikor megvettem a Batman különszámot a Békéscsabai tesziben ott is elég soknak gyűrődött volt a teteje,gondolom szállítás során sérültek meg  :( !

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Kingpin next
« Válasz #4189 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 12:27:25 »
Valószínűleg, igen. Van, hogy én is kompromisszumra készülök, és az is gyakran megesik, hogy 5-10 pericg pakolom ki az adott füzetet, hogy mind megnézzem, melyiken van a legkevesebb sérülés.  ;D Ilyenkor általában magam köré rakom a földön.  :cavinton: Nem néznek kattantnak.
SD. EJC.

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Kingpin next
« Válasz #4190 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 14:41:19 »
Én olyat vettem Intersparban, amin rajta volt az az erős ragasztójú domború műanyag címke, ami arra van, hogy ha fizetés nélkül távozna valaki, akkor becsipogjon, és odamenjen szocializálódni a securitibi.
Elvoltam vele egy jó fél órát itthon, mire sikerült hajszárítóval normálisan leszednem róla, de nagyjából egész pozitív lett a végeredmény.

Valószínűleg, igen. Van, hogy én is kompromisszumra készülök, és az is gyakran megesik, hogy 5-10 pericg pakolom ki az adott füzetet, hogy mind megnézzem, melyiken van a legkevesebb sérülés.  ;D Ilyenkor általában magam köré rakom a földön.  :cavinton: Nem néznek kattantnak.
Erről meg ez jut eszembe:

 ;D

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Kingpin next
« Válasz #4191 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 16:08:10 »
Én olyat vettem Intersparban, amin rajta volt az az erős ragasztójú domború műanyag címke, ami arra van, hogy ha fizetés nélkül távozna valaki, akkor becsipogjon, és odamenjen szocializálódni a securitibi.
Elvoltam vele egy jó fél órát itthon, mire sikerült hajszárítóval normálisan leszednem róla, de nagyjából egész pozitív lett a végeredmény.

Valószínűleg, igen. Van, hogy én is kompromisszumra készülök, és az is gyakran megesik, hogy 5-10 pericg pakolom ki az adott füzetet, hogy mind megnézzem, melyiken van a legkevesebb sérülés.  ;D Ilyenkor általában magam köré rakom a földön.  :cavinton: Nem néznek kattantnak.
Erről meg ez jut eszembe:

 ;D
Azért az durva!  Elég lehangoló tud lenni. Amúgy ez a videó WTF?  :hehe:
SD. EJC.

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Kingpin next
« Válasz #4192 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:37:54 »
Clerks c. Kevin Smith filmből egy részlet. Magyarországon Shop Stop-ra sikerült lefordítaniuk. (adtak egy másik angol címet, gratulálok nekik  :stupid:)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 17. - 18:42:59 írta Tazi »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4193 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 20:23:46 »
Azért jobb, mintha az eredetit fordítják le. :) Illetve mind a két szó magyarosodott is.
Érdekesebb a 3. film, amely eredetileg Chasing Amy, magyarul már Képtelen képregény címmel jött, ami fölé oda volt írva az eredeti cím: Comic Strip. :)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 20. - 15:45:31 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4194 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 15:47:38 »
Két hét múlva szeptember: lassan megint jönnek az előfizetések. Idén először a HP és a M+ fizethető elő. A PPP csak októbertől.
A M+ előfizetői díja marad 5700 Ft egész évre, de lesz minimum 4 különszám is (majdnem havilap lesz ezzel).
A HP ára sem változik, legfeljebb annyiban, hogy a két 80 oldalas különszám is előfizethetővé válik, ha valaki úgy szeretné.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 20. - 16:32:18 írta kaine »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #4195 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 17:25:42 »
Kemény hónapoknak nézünk elé, jön még a Batman előfizetés is.
Előfizetők számíthatnak valamilyen kedvezményre ?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4196 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 17:49:09 »
Batman előfizetés miért jönne? Azt most fizetted elő. Teljesen célzatosan kezdtük el azt májusban, hogy ne legyen egyszerre akkora kiadás. Azt majd áprilisban lehet előfizetni. Úgyhogy nem lesz drágább az előfizetés most sem, mint tavaly ilyenkor.  ;)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Kingpin next
« Válasz #4197 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 18:54:58 »
Két hét múlva szeptember: lassan megint jönnek az előfizetések.
És én pont akkor kapok fizetést a diákmunkáért. :brow:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Kingpin next
« Válasz #4198 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 21:15:15 »
Két hét múlva szeptember: lassan megint jönnek az előfizetések. Idén először a HP és a M+ fizethető elő. A PPP csak októbertől.
A M+ előfizetői díja marad 5700 Ft egész évre, de lesz minimum 4 különszám is (majdnem havilap lesz ezzel).
A HP ára sem változik, legfeljebb annyiban, hogy a két 80 oldalas különszám is előfizethetővé válik, ha valaki úgy szeretné.
Lesz megint ajándék az elsőknek? Nem mintha pályáznék rá, ááá dehogy :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #4199 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 22:38:04 »
Batman előfizetés miért jönne? Azt most fizetted elő. Teljesen célzatosan kezdtük el azt májusban, hogy ne legyen egyszerre akkora kiadás. Azt majd áprilisban lehet előfizetni. Úgyhogy nem lesz drágább az előfizetés most sem, mint tavaly ilyenkor.  ;)

Értem.  ;)