Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631090 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

nasty

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Kingpin next
« Válasz #4260 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 14:21:25 »
Remélem jó helyen kérdezem, de most az Invázió után gondolom jön a Siege vonal, aztán az Osborn féle Avengers?
Vagy van valami képletes terv a jövőre nézve mint a PP Pókember esetében, amit nem találtam visszaolvasva?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4261 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 15:29:43 »
A Dark Avengers v1 nem lenne rossz választás, ha Tomi elmenne abba az irányba, az tuti. Tommy Lee Jones egész jó alakítást nyújt benne.

nasty

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Kingpin next
« Válasz #4262 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 15:52:50 »
Jajj igen, közben a fejemhez is kaptam, hiszen a Dark Avengers most következne az invázió után és a Siege felvezetése lehetne, nem utána jön.

Kíváncsi leszek melyik szálon haladunk tovább.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4263 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 16:55:12 »
Maradunk a New Avengers vonalon, nem lesz Dark Avengers. Az voltaképpen a Thunderbolts átnevezve. Ami persze nem gond, mert érdekes a sztori, király a rajz, csak mi éppen nem az ő történetüket adjuk ki. Különszámokban lehetne, de arra meg már nincs kapacitás.

billybatchkate

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:Kingpin next
« Válasz #4264 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 19:40:20 »
A webshopos hírnél kérdeztek a Polgárháborúról, onnan jutott eszembe a téma.

A film premierjéhez igazítjátok majd a kötetet, vagy véletlenül alakult így? Tekintve, hogy szoktál tanácsadóként asszisztálni a forgalmazónak, van rá esély, hogy segítenek reklámozni a könyvet, hogy eljusson a magyar kiadás létezésének híre a moziba járó laikusokhoz? Nyilván olyasmi ingyenes megoldásokra gondolok, mint megkérni a cikkírókat, hogy említsék meg a netes vagy moziműsoros kritikában a weboldalt meg a kiadó nevét. A második rész látogatószámából kiindulva ha csak a nézők fél százalékát sikeresen el tudnátok érni, ha nem is égrengető, de kimutatható eredmény lenne az eladásokban. :)

A Bosszúálló-filmek megjelenésénél észre lehet venni nálatok fokozott érdeklődést? (Meg ahogy néztem, a Gyilkológép pont egy időben jött ki az IM3-mal, bár ott nem lehet előző kötetekhez viszonyítani, szóval hiába kérdeznék, a többieknek meg nincs saját képregénye) Illetve totál hülye kérdés, mert a választ csak egy alternatív Földön tudják (erről még biztos nem írtak What If-et), de ha az aktuális képregények a filmes címen futnának (Bosszúállók ill CsodaPók), az szerinted tudná értelmes méretben növelni az olvasóbázist?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4265 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 22:05:36 »
Próbáljuk a filmhez igazítani. Nincs igazán jelentősége a fogyásokat illetően.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4266 Dátum: 2015. Augusztus 21. - 19:28:19 »
Engem az érdekelne, hogy jövőre is két ÚBA kötet jön, vagy csak egy, mivel nem két részes a sztori?
Valamint nem rég volt említve a Siege, viszont ahogy olvastam neten addig még van 2 saga, ugye azok nem maradnak ki?
Ja, és még hogy a v2 is megy majd tovább, vagy az már nem? mert ahogy nézem a v1 már csak 3 kötet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4267 Dátum: 2015. Augusztus 21. - 20:17:38 »
Még nem tudtam eldönteni, hogy kettő legyen-e, vagy inkább 1 és 1 Deadpool helyette, ha már jön a film is.
Nem hagyunk ki semmit, és igen, folytatjuk a V2-vel is.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Kingpin next
« Válasz #4268 Dátum: 2015. Augusztus 21. - 21:30:54 »
A Secter Wars felvetődése óta foglalkoztat a dolog, majd a Marvel Now! időszak hogy lesz kivitelezve, mikor elértek oda a kiadásban?  :headscratch: A klasszikus Avengers vol 5 44 számából is ki lesz valami adva vagy a New Avengers vol 2 után csak a vol 3 haladtok tovább egyedül? Vagy túl előre gondolkodom?  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4269 Dátum: 2015. Augusztus 21. - 22:09:50 »
Ezzel a tempóval a fele fórum nyugdíjas lesz, mire eljutunk oda, hogy ez kérdés legyen.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Kingpin next
« Válasz #4270 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 08:52:44 »
Gondolom, ezekből is minden olyasmi kimarad, ami már nem fér el sehova, közben jó lenne külön  is kiadni. Esetleg kap egy dokumentációt, valamelyik történetbe felbukkanának esetleg ( mondjuk Dark Avengers).

Bat-mite

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Kingpin next
« Válasz #4271 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 21:48:28 »
Még nem tudtam eldönteni, hogy kettő legyen-e, vagy inkább 1 és 1 Deadpool helyette, ha már jön a film is.
Nem hagyunk ki semmit, és igen, folytatjuk a V2-vel is.
A Deadpool kötet bejövős lenne ha a Cable Deadpool vagy a Joe Kelly féle folyamról lenne szó...

blint

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Kingpin next
« Válasz #4272 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 11:02:34 »
Deadpool bejövős lenne!

nasty

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Kingpin next
« Válasz #4273 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 17:34:46 »
Még nem tudtam eldönteni, hogy kettő legyen-e, vagy inkább 1 és 1 Deadpool helyette, ha már jön a film is.
Nem hagyunk ki semmit, és igen, folytatjuk a V2-vel is.

Deadpool Kills the marvel universe confirmed!  ;D  :brow:

Bat-mite

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Kingpin next
« Válasz #4274 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 20:12:15 »
Még nem tudtam eldönteni, hogy kettő legyen-e, vagy inkább 1 és 1 Deadpool helyette, ha már jön a film is.
Nem hagyunk ki semmit, és igen, folytatjuk a V2-vel is.

Deadpool Kills the marvel universe confirmed!  ;D  :brow:

Na neee , Cullen Bunn ,Daniel Way után a leghitványabb Deadpool író...sőt Daniel Way helyenként legalább vicces volt.  Az egész Deadpool gyilkolászik miniosorozatok különben is egy olyan poénra épülnek amitr már Garth Ennis megcsinált jobban a Megtorlóval a 90-es évek közepén: 

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4275 Dátum: 2015. Augusztus 25. - 15:42:23 »
Az, hogy „jobban” meglehetősen erős kifejezés, mert az is tele volt csúsztatásokkal és abszolút blődségekkel, hogy legalább ne essen szét totálisan a sztori a harmadik oldalra (mondjuk így is szétesett, de mindegy), viszont tény, hogy a Deadpool-féle kategóriákkal gyengébb lett.

nasty

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Kingpin next
« Válasz #4276 Dátum: 2015. Augusztus 25. - 16:36:13 »
Nekem amúgy a Deadpool Vol. 3 jött be a legjobban. Végre elhagyták azt a szörnyű skizopoolt és csináltak egy olyan szériát, amilyennek lennie kell.
Az egész koncepciója tetszett a "retro kiadványokkal" és a karakter útjával. Kíváncsi leszek merre tovább...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4277 Dátum: 2015. Augusztus 25. - 16:51:03 »
Mit nevezel vol3-nak? Mert a saját sorozata a Joe Kelly-féle volt a 3. A két minijét elnevezték anno v1-2-nek.

nasty

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Kingpin next
« Válasz #4278 Dátum: 2015. Augusztus 25. - 17:52:15 »
Ami most futott 2013-2015 áprilisig.  :)

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Kingpin next
« Válasz #4279 Dátum: 2015. Augusztus 25. - 19:23:36 »
Az kezdődött a halott elnökös sztorival? Valamiért félbehagytam, na majd rászánom magam és átfutom. Nekem az előtte lévő sorozatból, valahol a vége felé volt, jött be a Dead című 5 részes sztori. :)