Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630969 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4540 Dátum: 2017. Május 09. - 16:28:15 »
Szerintem az még bőven belül van mindenféle lélektani határon :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kingpin next
« Válasz #4541 Dátum: 2017. Május 10. - 18:40:04 »
Ez megint csak egyedi vélemény. Speciel én is örülnék neki, de figyelembe kell venni hogy van olyanok és lesznek is akinek egy 1000+ kiadás sokat jelent
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4542 Dátum: 2017. Május 11. - 08:20:13 »
Egyedi vélemény, az biztos, mert nem kérdeztem meg senki mást. Viszont akinek 1000 forint túl nagy költség egy pofás gyűjtődobozért, azt aligha kell olyan szinten figyelembe venni, hogy senki másnak se legyen gyűjtődoboza. Ezzel a lendülettel villámgyorsan le kéne állítani a kiadót, mert mi van, ha valakinek az egyik képregényt túl nagy kiadás lenne. Az egyetlen szempont az, hogy mennyire vannak sokan, akik nem adnának egy 1000-est egy dobozért, de szerintem azok között, akik akarnak dobozt, ők vannak kisebbségben. Nem mintha ne lennék el PPP dobozokkal, de azért jobb lenne, ha passzolna a tartalomhoz.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Kingpin next
« Válasz #4543 Dátum: 2017. Május 11. - 12:32:24 »
Az FB-n van egy srác, aki nagyjából méretarányosan felvázolta egy gyűjtődoboz összeszerelési méreteit. Én ezek a méretek alapján gyártottam le a saját dobozaimat kartonból. Nem Kingpin minőség, de azért csak pofás kis gyűjtődobozok lettek a PPP-nek, a HP-nek, a Marvel+-nak, a Különszámoknak. :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4544 Dátum: 2017. Május 11. - 13:48:30 »
Igen, láttam én is, de nagyon béna vagyok az ilyesmihez. Simán megérne egy ezrest, hogy ne kelljen szívnom vele :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4545 Dátum: 2017. Május 11. - 14:49:02 »
 ;D Lehet, hogy jövőre újrapróbáljuk. Viszont a postázása gigaszívás volt, úgyhogy ha lesz, akkor csakis rendezvényeken lesz kapható.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4546 Dátum: 2017. Május 11. - 14:56:25 »
Még egy dolog, amiért szorítok. Lassan már számon tartani se tudom :D :D

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #4547 Dátum: 2017. Május 11. - 21:27:59 »
Ha már dobozoknál tartunk, az új Marvel Boxról mikor tudhatunk meg valamit, azon kívül, hogy X-Men-es lesz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4548 Dátum: 2017. Május 12. - 12:40:12 »
2-3 hét, szerintem.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4549 Dátum: 2017. Május 12. - 20:51:38 »
;D Lehet, hogy jövőre újrapróbáljuk. Viszont a postázása gigaszívás volt, úgyhogy ha lesz, akkor csakis rendezvényeken lesz kapható.

Ó, ez nem túl jó hír, mert én sose tudok eljutni rendezvényekre :S. Viszont akkor ezentúl a PPP díszdobozokat se lehet rendelni? Vagy van esetleg olyan megoldás, hogyha MarvelBox-ot rendel valaki, akkor ott úgyis van doboz és akkor amellé lehet kérni még további díszdobozokat is?

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Kingpin next
« Válasz #4550 Dátum: 2017. Május 19. - 07:21:30 »
Most kezdtem el olvasni az IDW Transformers Regeneration One-t, és baromira tetszik. Ha volna rá lehetőség, a jövőben van rá esély hogy kiadjátok?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4551 Dátum: 2017. Május 19. - 12:56:30 »
Ó, ez nem túl jó hír, mert én sose tudok eljutni rendezvényekre :S. Viszont akkor ezentúl a PPP díszdobozokat se lehet rendelni? Vagy van esetleg olyan megoldás, hogyha MarvelBox-ot rendel valaki, akkor ott úgyis van doboz és akkor amellé lehet kérni még további díszdobozokat is?
Az eltelt időben az történt, hogy a posta bevezette azt a  méret dolgot. Vagyis egy díszdoboz postázása csakis csomagként mehet, aminek az ára 1500 Ft. Így már esélytelen, hogy postázzunk díszdobozokat. A Marvel Boxnál nem gond, mert ott van alapból egy 1100 Ft-os postaköltség, amit a vevő fizet. Szóval amellé akár lehet is. Még kitaláljuk.
Most kezdtem el olvasni az IDW Transformers Regeneration One-t, és baromira tetszik. Ha volna rá lehetőség, a jövőben van rá esély hogy kiadjátok?
Nem, nem valószínű. A Transformers kiadási jogát nem adják el.

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Kingpin next
« Válasz #4552 Dátum: 2017. Május 20. - 12:11:09 »

Most kezdtem el olvasni az IDW Transformers Regeneration One-t, és baromira tetszik. Ha volna rá lehetőség, a jövőben van rá esély hogy kiadjátok?
Nem, nem valószínű. A Transformers kiadási jogát nem adják el.

[/quote]

Kár, jó lett volna ha újra lenne idehaza Transformers, főleg, hogy közvetlenül passzolna 90-es években itthon megjelent történethez :(

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4553 Dátum: 2017. Május 26. - 20:33:58 »
Az eltelt időben az történt, hogy a posta bevezette azt a  méret dolgot. Vagyis egy díszdoboz postázása csakis csomagként mehet, aminek az ára 1500 Ft. Így már esélytelen, hogy postázzunk díszdobozokat. A Marvel Boxnál nem gond, mert ott van alapból egy 1100 Ft-os postaköltség, amit a vevő fizet. Szóval amellé akár lehet is. Még kitaláljuk.

Remek, és azt lehet tudni, hogy az idei PPP díszdoboz mikor készül el?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4554 Dátum: 2017. Május 26. - 21:04:33 »
A Nyári Börzére lesz kész.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4555 Dátum: 2017. Május 26. - 21:10:39 »
A Nyári Börzére lesz kész.

Remek, akkor az után szerintem rendelek egy nagyobb csomagot :). Már ha nem jutok el valami csoda folytán a börzére :).

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #4556 Dátum: 2017. Június 21. - 23:30:27 »
Tudom hogy az alábbi kérdésemmel nem nagyon leszek itt kedvelt, de azért rákérdezek:
Nem lehetne a későbbiekben bővíteni a kínálatot, elsősorban a régi motorosoknak kedvezve, egy klasszikus kiadvány sorozattal? A címe lehetne Marvel Klasszikusok, alatta a tárgy cím mely le lenne benne közölve. Évi egy, ismétlem, évi egy kötet?
Így nem venné el a helyett semmi újtól a Marvel+ környezetéből.
Benne a már említett Főnix Halála, Thor, Daredevil-Born Again, Marvel Kapitány élete és halála, stb...
Sokan örülnének szerintem, ha felrakhatnák ezeket igényes kivitelben a polcukra.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4557 Dátum: 2017. Június 21. - 23:49:55 »
Egyáltalán nem elvetélt ötlet, de van vele pár gond. Például, hogy a klasszikusok többnyire nincsenek digitalizálva a Marvelnél. Nem könnyű olyat találni, ami megvan nekik. Persze van olyan is, amit mi is meg tudunk már csinálni, de voltaképpen miről is beszélünk, hisz most is megvan a minimum egy klasszikus sztori. A Végtelen Hatalom, Végtelen Háború, 3 és 2 éve, tavaly a Kraven, idén Gwen halála, jövőre jön Venom. Emellett minden évben a Hulk is. Lesznek is mindig klasszikusok is, nem hanyagoljuk el őket, de így nincs kifejezett kényszer, hogy ha kell, ha nem kiadunk egy klasszikust akkor is, ha épp az nem annyira jó, mert nincs jobb.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4558 Dátum: 2017. Június 22. - 09:29:23 »
Az én kérdésem az lenne,hogy várható-e esetleg webshop-akció valamikor a nyáron???
Vagy idén ne számítsak rá?? ???

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Kingpin next
« Válasz #4559 Dátum: 2017. Június 22. - 10:02:45 »
Tudom hogy az alábbi kérdésemmel nem nagyon leszek itt kedvelt, de azért rákérdezek:
Nem lehetne a későbbiekben bővíteni a kínálatot, elsősorban a régi motorosoknak kedvezve, egy klasszikus kiadvány sorozattal? A címe lehetne Marvel Klasszikusok, alatta a tárgy cím mely le lenne benne közölve. Évi egy, ismétlem, évi egy kötet?
Így nem venné el a helyett semmi újtól a Marvel+ környezetéből.
Benne a már említett Főnix Halála, Thor, Daredevil-Born Again, Marvel Kapitány élete és halála, stb...
Sokan örülnének szerintem, ha felrakhatnák ezeket igényes kivitelben a polcukra.
Én egy Titkos Háború TPB-ért ölni tudnék :D