Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631025 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4760 Dátum: 2018. Március 23. - 23:30:06 »
Attól függ, mennyire sikeres. Csak akkor, ha nagyon. Sokkal nagyobb meló, nehezebb kezelni, postázni, stb.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4761 Dátum: 2018. Március 26. - 01:41:01 »
Engem az érdekelne, hogy mennyi maradt a börze után a díszdobozokból és különszámokból? Persze nem a pontos mennyiséget akarom tudni, csak arra vagyok kíváncsi, hogyha azt tervezem, hogy nyáron rendelek majd egy csomagot a MarvelBox-al együtt, akkor mennyi esély van rá, hogy maradnak még addigra?
Ja, és az is érdekelne, hogy végül milyen árban vannak a díszdobozok?

CainMarko

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Kingpin next
« Válasz #4762 Dátum: 2018. Március 26. - 07:20:32 »
Sziasztok!

Üdv Mindenkinek! Újként nem vagyok biztos, hogy megfelelő topic-ba írok. A kérdésem az lenne, hogy tegnap a börzén feltankoltam minden jóból, ami van  és a Baglyok bírósága sztorival most ismerkedek először és füzet vége felé van 4 oldal, ami fejjel lefelé van. Ez hiba, vagy vmi modern képregényes megoldás? :)
Előre köszönöm a választ!

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Kingpin next
« Válasz #4763 Dátum: 2018. Március 26. - 08:25:12 »
Ez direkt van így. Bruce elmeállapotát hivatott ez a becsavarodás képileg még jobban bemutatni. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4764 Dátum: 2018. Március 26. - 11:09:16 »
És okozott nagyon sok kérdést anno a képregényes fórumokon.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4765 Dátum: 2018. Március 26. - 12:47:19 »
Engem az érdekelne, hogy mennyi maradt a börze után a díszdobozokból és különszámokból? Persze nem a pontos mennyiséget akarom tudni, csak arra vagyok kíváncsi, hogyha azt tervezem, hogy nyáron rendelek majd egy csomagot a MarvelBox-al együtt, akkor mennyi esély van rá, hogy maradnak még addigra?
Ja, és az is érdekelne, hogy végül milyen árban vannak a díszdobozok?
Maradt bőven, de hogy nyárra marad-e, azt még nem lehet tudni. A doboz nyolcszáz forint rendelve. Börzén hatszáz volt. Melyik különszámok? Újranyomásokra gondoltál?

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Kingpin next
« Válasz #4766 Dátum: 2018. Március 26. - 15:32:07 »
És okozott nagyon sok kérdést anno a képregényes fórumokon.

Ennyire nem jönne át az embereknek? Itt is volt kérdés tavaly, pedig szerintem teljesen egyértelmű volt az üzenet mögötte.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4767 Dátum: 2018. Március 26. - 16:40:21 »
Maradt bőven, de hogy nyárra marad-e, azt még nem lehet tudni. A doboz nyolcszáz forint rendelve. Börzén hatszáz volt. Melyik különszámok? Újranyomásokra gondoltál?

Igen az újranyomásokra gondoltam, csak félreírtam :).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4768 Dátum: 2018. Március 26. - 22:19:10 »
Ennyire nem jönne át az embereknek? Itt is volt kérdés tavaly, pedig szerintem teljesen egyértelmű volt az üzenet mögötte.
Ha csak átpörgeted a füzetet, biztos nem. Én is itthon azt hittem, hogy nyomdahiba, de pár perc után leesett.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Kingpin next
« Válasz #4769 Dátum: 2018. Március 27. - 15:44:17 »
Nekem is teljesen egyértelmű volt a dolog.
Na ná,hogy nyomdahiba. :roll: :brow: :hehe:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Kingpin next
« Válasz #4770 Dátum: 2018. Március 31. - 12:26:41 »
Lehet kicsit szürke zóna off-topic szempontból, de végre van időm írni a Börzére megjelent kiadványokról pár sort. :)

Még nem sikerült elolvasnom a Venom kötetet, de nagyon tetszik a Mega-Marvel koncepció. Végre nagy terjedelmű történetek (jó, jelen esetben ez 2 in 1) is megjelenhetnek, egyben. Szerintem jobb így olvasni. Például a 12 részes AvsX-nek is tökéletes hely, ha egyszer odáig jutunk (vagy ha végre a Netflix csinál egy Holdlovag sorozatot, Bendis-Maleev szériájának is :twisted:).

Kicsit hasonló, de a két Végtelen történet újrakiadása is nagyon bejön, tényleg örülök, hogy már van lehetőség ilyen vaskos történetek kiadására is. Hiába veszem a sorozatot, én szívesen áldozok ezekre is, mert ha újraolvasni támad kedvem, inkább ezt venném elő, mint több füzetet. Most hirtelen nem is tudom, mi jöhetne még szóba kifogyás esetén, talán a Warlock és Ezüstutazó sztori, vagy korábban az X-Ment mondtam volna, de az ugye jön már a keménytáblás sorozatban.

Viszont egy kis feketeleves. Nagyon megörültem, hogy a Baglyok tanácsát is kiadjátok egyben, még az is tetszett, hogy az első öt számot gyűjtitek össze, mert talán nagyobb a cliffhanger. Egy valami nem tetszett csak, a kapcsos megoldás. 100 oldal felett azért jobb lenne ragasztva, nagyon durván feszül és szerintem esztétikailag sem szép. (Illetve, többektől is hallottam, hogy nem ezt várta.) Azonban, ha ilyen formában is, továbbra is támogatom, hogy kifogyások esetén jöjjenek újra a történetek így és ne egy az egyben a füzetek újranyomásával. (Nem tudom, hogy egyértelműen fogalmaztam-e, tehát arra gondolok, hogy amennyiben folyatnátok, pl. külön "kötetben" jönne a Baglyok városa, illetve az Igazság Ligája, vagy azután egyben a Joker történet.)

Long story short, én örülök, hogy vannak újranyomások, szerintem gondolni kell azokra is, akik később csatlakoznak, mert ez a nyugdíjalap mentalitás és egy 48 oldalas füzet akár 10e forintért való árulása nem tesz jót a potenciális új olvasók szempontjából. (És ez olyan piaci rés, amit Ti, mint kiadó ki tudnátok jobban használni.) Illetve, ahogy írtam, meglévő olvasók is beruházhatnak a kényelmesebb olvasás vagy más kedvelt formátum lehetősége miatt. :)

Köszi, hogy leírhattam a visszajelzésem. :bravo:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4771 Dátum: 2018. Március 31. - 14:26:58 »
Köszi, hogy véleményezted.
Én is örülök a Mega Marvel sikerének, mert tényleg egyszerűbb lesz hosszabb történeteket kiadnunk ezentúl. A Baglyok azért lett füzetes, mert az nem annyira hosszú, hogy kötetes formában jól mutasson,  meg egyszerűen az úgy jobban passzol a folytatásához, ami csak füzetben érhető el.
De nem, nem csinálunk rendszert az újranyomásokból, ahhoz ötször ekkora képregényes piac kellene, hogy amerikai módra mindent kiadjunk megjelenés után kötetben is. Ha valami már régóta nem kapható, és csillagászati áron lehet csak hozzájutni, akkor fordulunk csak ezen lehetőség felé.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #4772 Dátum: 2018. Június 26. - 18:08:26 »
 Nagyon szépek az új borítók, de én igazság szerint a Mega Marvel 3. részének nézném már meg a coverét.  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4773 Dátum: 2018. Június 26. - 18:21:51 »
Holnap lesz kitéve.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #4774 Dátum: 2018. Június 26. - 20:39:15 »
Paul Jenkins-től a Mythos képregényeket nem lehetne kiadni valahogy? :headscratch:



Gyűjteményes változat:


« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 26. - 20:49:10 írta balogh44 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4775 Dátum: 2018. Június 26. - 23:31:06 »
Nem tudom.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #4776 Dátum: 2018. Június 27. - 20:20:50 »
Miért, annyira jó ez a Mythos? Vagy csak szépek a borítói?
This is a joke. A real practical Joke.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #4777 Dátum: 2018. Június 27. - 21:08:43 »
Picit jobban ráfekszenek benne a figurák eredetére. És persze vizuálisan is szépek. :)


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #4778 Dátum: 2018. Június 27. - 21:37:23 »
Szerintem se nem szép, se nem jó. Úgyhogy részemről egy szavazat ellene. Azért ennél sokkal jobb sztorikat is ki lehetne adni, az eredeteket meg már úgyis unják az emberek. De ha már mindenképp az eredeteket akarnátok olvasni, még a season one sztorik is ezerszer jobbak, mint a Mythos. Abból például nekem a Rozsomákos nagyon tetszett.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #4779 Dátum: 2018. Június 28. - 00:08:22 »
Nyilvánvaló, hogy nem tetszhet minden mindenkinek. Én pl. kapásból meg se vettem egy olyan Marvel+ számot se, amiben Deadpool szerepelt. Egyrészt nem szeretem a karaktert, másrészt pocsék volt rajzilag is, elriasztott a vásárlástól. Szerintem. Aztán biztos vannak akik imádják az ilyesmit, meg Ramost is. Utóbbit szerintem ha tehetné Kaine is kikerülné ha lenne más cím is amit Slott irt meg pofásra, jobb képi világgal.  Csak felhoztam, hátha lenne esély rá, vagy akárcsak Matt Fraction Thorjára is. Amúgy szerintem a festett képregények közül nem annyira rossz ez a képregény.