Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630970 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Pomi

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Kingpin next
« Válasz #4920 Dátum: 2018. November 01. - 21:50:19 »
Sziasztok, új vagyok itt a fórumon, habár régóta vásárlok tőletek. Először is köszi a sok éves munkátokat, megkedveltettétek velem a képregényeket! :D
Másrészt lenne egy kérdésem: Terveztek e kiadni régebbi képregényeket, pl a 60-as évek X-menjét, Avengers-ét vagy Daredeviljét? A Peter Parker Pókember sorozat után gondolkodtatok e már egy hasonló volumenű szérián? 

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4921 Dátum: 2018. November 01. - 22:43:57 »
X-Menből megy egy klasszikus sorozat egy kis kiadótól, a Claremont-érát viszik. Az előtte lévő időszakból nincs az égvilágon semmi, amit érdemes lenne olvasni, korához képest is átlag alatti csapatcím volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4922 Dátum: 2018. November 01. - 22:58:00 »
Sziasztok, új vagyok itt a fórumon, habár régóta vásárlok tőletek. Először is köszi a sok éves munkátokat, megkedveltettétek velem a képregényeket! :D
Helló! Ez remek hír.  :) :spidey:
Idézet
Terveztek e kiadni régebbi képregényeket, pl a 60-as évek X-menjét, Avengers-ét vagy Daredeviljét? A Peter Parker Pókember sorozat után gondolkodtatok e már egy hasonló volumenű szérián?
Nem, egyiket sem. A 60-as évekből egyedül a Pókember volt igazán jó, talán még az Ezüst Utazó. A Fenegyerek például kifejezetten másodvonalbeli volt még a 70-es években is, csak Frank Miller és Elektra megjelenése óta került be az A-listások közé.

Pomi

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Kingpin next
« Válasz #4923 Dátum: 2018. November 01. - 23:11:25 »
Rendben, köszi a választ! :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4924 Dátum: 2018. November 02. - 07:41:06 »
A 60-as évekből egyedül a Pókember volt igazán jó, talán még az Ezüst Utazó.
Meg a Fantasztikus Négyes és Nick Fury.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4925 Dátum: 2018. November 02. - 12:45:30 »
Persze, most, hogy van MM, simán mehetnek azokba is a fő események.

Ez remekül hangzik ;).
És ha már itt vagyok, kampányolok kicsit :). Ms Marvel a film környékén nem lesz valamiben? Tudom, nem szeretjük az időbeli ugrálásokat (én se), de mivel a filmben is elvileg Skrullok lesznek, így a TI-s tie-injei ütősek lennének, főleg mert nagyon jók a beszivárgáshoz és a háborúhoz tartozó részei is ;).

Siege-hez nem nagyon kell semmi, maximum a New Avengers. Az tényleg faék egyszerűségű: Osborn odamegy a seregével, van egy egész darab ütközet, és vége. A Thorból meg nem nagyon lenne mit kiadni, mert egy teljesen más sztori ment benne, hiszen az írójának eredetileg azt ígérték, hogy egyetlen eventbe se rángatják be a sorozatot. (Hogy aztán persze rögtön kiderüljön, annyira hazudtak, hogy a Siege utáni event is Thor köré épült.)

Gondolom akkor ez is gagyi lesz, viszont épp ezért lenne jó valami felvezetés, tie-in, hogy valami tartalom is legyen benne :). A Thort azért vetettem fel, mert nagyon jó ott a sztori és bemutatná, hogy miért is van Asgard a Földön, miközben a Dark Avengers/Thunderbolts bemutatná, kikből is áll a háborúzó másik fél. így meg talán nem lenne annyira lapos és semmitmondó az egész ;).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4926 Dátum: 2018. November 02. - 12:53:52 »
Hogy miért van Asgard a Földön, az az NMK-ból már kiderült, Tomi meg nem akarja folytatni egy másik cég kiadványát. Maximum írok egy előzményoldalt a Siege-be – de ha a kingpines Fury-féle Titkos háborúval ellentétben itt kiadja az összes oldalt, beleértve a párbeszédleiratokat is, akkor még az se kell. A Bendis-féle nagy dialógusömlengésből ott kiderül minden, még ha háromszor annyi szöveget is kell elolvasni hozzá, mint egy értelmesen megírt sztoriban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4927 Dátum: 2018. November 02. - 14:51:25 »
Ms Marvel a film környékén nem lesz valamiben?
Önállóan nem.

Idézet
jó valami felvezetés, tie-in, hogy valami tartalom is legyen benne
Az Angyalok részt bemutatjuk belőle.

levilton

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Kingpin next
« Válasz #4928 Dátum: 2018. November 12. - 19:51:36 »
Szisztok! Nekem ez az első kommentem. Én 2-3 éve kezdtem elfoglalkozni komolyabban a képregény világgal (de akkor még csak külföldi online-okat olvastam). Idén kezdtem el gyűjteni a magyar képregényeket is. Na szóval az lenne a kérdésem hogy a Fear Itself ki lesz adva magyarul? Tudom nem sok minden történt\változott benne de mégis jó kis sztory.

Blue S

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 134
Re:Kingpin next
« Válasz #4929 Dátum: 2018. November 14. - 17:54:37 »
Ha a rendelésem mellé szeretnék az idei dobozokból rendelni, akkor azt külön e-mail-ben kell jeleznem vagy másképp is hozzáadja a rendszer?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4930 Dátum: 2018. November 14. - 19:17:00 »
Megjegyzésben írd hozzá.

Blue S

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 134
Re:Kingpin next
« Válasz #4931 Dátum: 2018. November 14. - 20:55:41 »
Megjegyzésben írd hozzá.

OK. köszi!

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4932 Dátum: 2018. November 17. - 20:19:34 »
Hát ahogy olvasom itt a Kingpin bejelentéseket a jövő évre, azt hiszem fel kell kötni a gatyát, mert brutálisan kemény év fog következni. Nagyon magasra tettétek a lécet magatok számára. Ráadásul nagyon,de nagyon kedveztek nekem és az én szám íze szerint alakulnak a dolgok. Írom.

DC: Imádom Batmant, kedvenc DC karakterem tehát bármi jön onnan az nekem hatalmas boldogság. Rajongok a Vadásznőért, tehát ha folytatódni tud a Ragadozók, akkor nagyon boldog leszek. Jön Lobo, csúcs szuper imádom, biztos,hogy venni fogom. Prédikátort is imádom, úgyhogy repes a szívem,hogy folytatjátok.

Marvel: Pók fronton jön a Póksziget nagyon,de nagyon várós a dolog, de még talán annál is kíváncsibb vagyok a 2099-es Pókra.  A PPP már önmagában is tömöm gyönyör számomra, úgyhogy nem is részletezem.  ;D ;D ;D ;D
Folytatódik a Venom vs. Vérontó imádom mindkét karaktert, úgyhogy szuper. Még idén jön a Hercules sztori amit nagyon várok, még a régi Marvel Extra időkben kedveltem meg őt is.
IMÁDOM Megtorlót, úgyhogy egy régi álmomat váltjátok valóra,hogy külön sorozatot kap. Jön Szellemlovas őt is nagyon komálom ám!  ;D ;D Elektrára nagyon kíváncsi vagyok, szerintem rohadt érdekes karakter, várós,hogy mit hoztok ki tőle.   

Tehát egy szó mint száz,csupa-csupa kedvencet válogattatok össze!  Ja még Rozsomákot is imádom, ha esetleg úgy gondoljátok .... :D :D :D   
Úgyhogy most  ünnepélyesen leborulok a Kingpin minden egyes tagja előtt ás megköszönöm, hogy vagytok és csináljátok!!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :taps: :taps:

Amire lehet előfizettem, a többit meg bezsákolom a webshopból, azt hiszem sok pénzt fogok itt hagyni!  :kingpin: :kingpin:
Bocsi ha sok voltam, mindig ez van ha belelkesülök.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4933 Dátum: 2018. November 17. - 21:09:24 »
Zoli, csak annyit, hogy köszönjük, sokat jelent nekünk, hogy ekkora örömet tudunk szerezni bármelyik olvasónknak.  :worship:
Rozsó meg ott van végig a jövő évi Marvel+ X-Men részében.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4934 Dátum: 2018. November 18. - 19:35:04 »
Hát igen nagyon nagy lett a boldogságom, ezektől a szuper hírektől. Köszi!
Igen Rozsi ott van az X-Menben úgyhogy őt is megkapom, marha jó!!!  :kingpin: :kingpin:

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4935 Dátum: 2018. November 19. - 14:26:44 »
Az Old Man Hawkeye sztoriról elég jókat hallani. Van rá esély, hogy pár éven belül sorra kerítitek? Az Old Man Logan előzménye, az már megvolt nálunk is, és ha belátható időn belül jön a Rozsomák halála, gondolom, az Old Man Logan sor sincs sokkal messzebb, és akkor már nyilván ahhoz is kötődik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4936 Dátum: 2018. November 19. - 15:14:13 »
Hát igen, akkor majd eldöntjük, most még nem sok értelme lenne.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4937 Dátum: 2018. November 19. - 20:50:08 »
Az hogy van, hogy ilyenkor azt mondod, még nincs sok értelme ezt eldönteni, aztán olyanokat ejtesz el, hogy már most tudod a PPP 80-at? :D :D :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4938 Dátum: 2018. November 20. - 00:04:13 »
Mert a PPP sztorikat sok évre előre tudom. :) Azok klasszikusok, mind olvastam őket, többször is. Az újakat meg persze még nem.

levilton

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Kingpin next
« Válasz #4939 Dátum: 2018. December 01. - 14:26:26 »
Egy gyors kérdés... gondolkoztak azon hogy kiadhassák a Shadowland sztoryt. Csak azért kérdezem mert nagy kedvencem Fenegyerek és elég sok dolgot hozott a karakter életébe. :dd: