Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630969 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Kingpin next
« Válasz #4980 Dátum: 2018. December 20. - 18:16:23 »
Visszakanyarodva a Tormenthez: mikor fordult ekkorát a megítélése és mitől? Úgy értem a CsP levelezőrovata annak idején folyton azzal volt tele, hogy a Torment zseniális, mindenki azt akarta olvasni, és hogy egy hatalmas történet. Emlékeim szerint olyan volt a megítélése, mint most a Kraven-nek. Eléggé meglepő, hogy most gyakorlatilag szitokszóként funkcionál. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4981 Dátum: 2018. December 20. - 19:35:53 »
A film miatt jutott eszembe - de ebben a nagy dömpingben már talán nem is annyira elrugaszkodott gobdolat - a Noir univerzum egy Mega Marvelben vagy Marvel+ - ban esélyes lehet a közeljövőben?
A közeljövőben nem hiszem.
Visszakanyarodva a Tormenthez: mikor fordult ekkorát a megítélése és mitől? Úgy értem a CsP levelezőrovata annak idején folyton azzal volt tele, hogy a Torment zseniális, mindenki azt akarta olvasni,
Azóta nagyon sokan el is olvasták.  :lol: Akkoriban égett a Meki láz, indult a Spawn is, a Tormentnek pedig megvolt a híre, hogy eladtak belőle kétmillió darabot. Persze, hogy mindenki kíváncsi volt rá.

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Kingpin next
« Válasz #4982 Dátum: 2018. December 22. - 13:07:26 »
Én még nem olvastam, de szépek a belőle kiemelt képek. :D

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Kingpin next
« Válasz #4983 Dátum: 2018. December 30. - 13:24:49 »
Így van. Azóta elolvastuk.  ;D Borzalmas. Nekem a 2001-es TPB van meg, amihez hozzácsaptak még egy Prowler sztorit is. Na ez utóbbi lehet, jobb, mint maga a Torment.  ;D Nem is tudom, hogy volt-e még ennek egyáltalán újabb kiadása. Remélem soha nem jelenik meg, mert ha igen, olvasatlanul megy a polcra, mert azért ugye csak megveszi az ember...  :lol:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4984 Dátum: 2018. December 30. - 13:36:53 »
Volt összesen három újrakiadása, de csak talán a tpb-nek, a HC-nak talán egy. Cirka húsz év után sokan kíváncsiak lettek, aztán megbánták. De már jó ideje nincs nyomtatásban emlékeim szerint, maximum valami nagyobb gyűjtemény (jellemzően a Spider-Man by McFarlane) részeként.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4985 Dátum: 2019. Január 03. - 16:04:31 »
Érdeklődnék, hogy van-e arra lehetőség, hogy előfizetést ne megjelenéskor küldjétek, hanem évente 1 (maximum 2-3) alkalommal egy csomagban (akár egyéb rendelés mellé csatolva)?
És ha van erre mód, akkor melyik kiadványból? PPP, Y, Batman...?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4986 Dátum: 2019. Január 03. - 16:13:06 »
A PPP-nél már létezik ilyen. A többinél nincs, az Y-nál elképzelhető, hogy lesz, még nem tudjuk.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Kingpin next
« Válasz #4987 Dátum: 2019. Január 03. - 17:14:16 »
Kösz a választ! És ez mikor derül ki? Csak mert épp az Y-t és a PPP-t szerettem volna előfizetni, de nem nagyon bízom a postásokban, hogy begyűrik a csomagot, de nagyobb mennyiségben viszont ez a veszély nem áll fenn :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4988 Dátum: 2019. Január 03. - 17:40:17 »
Csak tavasszal. Egyelőre nem tudok biztosan mondani.

BBandika

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Kingpin next
« Válasz #4989 Dátum: 2019. Január 05. - 17:46:54 »
Kösz a választ! És ez mikor derül ki? Csak mert épp az Y-t és a PPP-t szerettem volna előfizetni, de nem nagyon bízom a postásokban, hogy begyűrik a csomagot, de nagyobb mennyiségben viszont ez a veszély nem áll fenn :).

Nekem szerencsém van a postásunkkal;vagy képregény rajongó és ismeri a Kingpin Kiadót,ezáltal tudja mi van a csomagban vagy csak lelki ismeretes,de soha nem gyűri be a postaládába;sőt felszokott hívni,hogy van-e itthon valaki,mert akkor inkább felhozná a csomagot.
A lényeg viszont,hogy lehetőség van "Postán maradó" csomagként kérni a hozzád legközelebbi postára,emailben és SMS-ben is értesítenek,ha megérkezett a pakk és 7 napig tárolják neked.
Bár ezt inkább Kaine tudná megmondani,hogy van-e erre lehetőség a rendelés leadásánál.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4990 Dátum: 2019. Január 05. - 21:00:59 »
Erre van, igen.

szenzor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Kingpin next
« Válasz #4991 Dátum: 2019. Január 13. - 18:56:17 »
Most olvastam el a Vasember - Gyilkológép kötetet, igen egy kis csúszásban vagyok. :)
Kérdezni szeretném, hogy van esély még Vasember történetre tőletek? Terveztek a közeljövőben hasonlót?

Vatni

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:Kingpin next
« Válasz #4992 Dátum: 2019. Január 13. - 19:25:18 »
Most olvastam el a Vasember - Gyilkológép kötetet, igen egy kis csúszásban vagyok. :)
Kérdezni szeretném, hogy van esély még Vasember történetre tőletek? Terveztek a közeljövőben hasonlót?

A Marvel Box 1-ben volt az Extremis. Valamint a NMKGY is jelent meg legalább 2

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4993 Dátum: 2019. Január 13. - 23:14:55 »
De igen, tervezzük a következőt is, ha nem is nagyon hamar.

szenzor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Kingpin next
« Válasz #4994 Dátum: 2019. Január 14. - 16:42:27 »
De igen, tervezzük a következőt is, ha nem is nagyon hamar.
Oké, várom. Köszi az infót.
A Marvel Box 1-ben volt az Extremis. Valamint a NMKGY is jelent meg legalább 2
Köszi, ezekről tudok/megvannak.

Vatni

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:Kingpin next
« Válasz #4995 Dátum: 2019. Január 22. - 22:32:49 »
Sziasztok! Az 1996-os Marvel VS DC minit tervezitek kiadni valamikor? Én eltudnám képzelni egy külön kötetként vagy esetleg egy M+ különszámban. Nekem nagyon tetszett a sztori és a rajz is olyan nosztalgikus, valamint a Póki vagy kétszer megemlíti a Klónsztorit is, árukapcsolás is van  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4996 Dátum: 2019. Január 22. - 22:34:13 »
Próbáltam már crossovert kiadni közöttük, de mindig lekapcsoltak.

Vatni

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:Kingpin next
« Válasz #4997 Dátum: 2019. Január 22. - 22:44:51 »
Kár, de én azért még reménykedem. Amúgy te ki is adnád ha engednék vagy neked annyira nem jött át?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4998 Dátum: 2019. Január 23. - 08:29:11 »
Egy elég hülye jogi kapocs van azokon a füzeteken. Minden páratlan jogával a DC rendelkezik, minden párossal a Marvel. (Vagy pont fordítva.) Még talán a nyomtatásukat is így végezték. Nem is rémlik, hogy az észak-amerikai piacon kívül megjelentek-e valahol.

Egyedül talán csak a JLA/Avengers a kivétel, ott mintha szimplán megosztanák a bevételt/jogokat, mert annak mintha azért lett volna pár újrakiadása.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4999 Dátum: 2019. Január 23. - 14:44:29 »
És azt se adta egyikük sem.