Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631031 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5160 Dátum: 2020. Január 17. - 15:15:01 »
Erre is készültünk: nem kap a Lapker belőle.  :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #5161 Dátum: 2020. Január 17. - 18:23:33 »
Teljesen kizárt, hogy elfogyjon előtte. Olyan még sosem volt.
Akkor jó, köszi. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #5162 Dátum: 2020. Január 19. - 20:11:50 »
Sajnos várhatok vele börzéig.

szenzor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Kingpin next
« Válasz #5163 Dátum: 2020. Február 07. - 07:57:13 »
Van arra lehetőség, hogy ne csak a HC-t rendelők kapják dobozban a megrendeléseiket?
Egyszerre több (5-8 db) képregényt szoktam tőletek rendelni és ez a "bubisboríték" sokszor elszakad (ahogy az utolsó csomagnál is, most nem sérültek a képregények, de volt már olyan is sajnos). Egy-két füzetnél biztosan jól működik, de ide kevés.
A lényeg, nem lehetne a webshopban valahogyan kérni a dobozos csomagolást? Termékként, vagy megjegyzésbe beleírni is oké lenne. Ha már a HC-k miatt van dobozotok, csak beletennék a kész bubisat és kész. :) Megoldható lenne?
Természetesen a plusz költséget fizetném, úgy is megérné.

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Kingpin next
« Válasz #5164 Dátum: 2020. Február 07. - 08:40:20 »
A legegyszerűbb megoldása szerintem az, hogy megpróbálsz várni a képregényekkel annyit, hogy ne 5-8 legyen, hanem több.
És akkor tutira dobozban fogod kapni, mert a "bubis" borítékba nem fér bele.
Én is úgy gondolom egyébként, hogy a "bubis" boríték egy siralomvölgy,
bár kétségtelenül jobb megoldás annál, mint ahogy anno a Semic küldte ki a képregényeket... :)
« Utoljára szerkesztve: 2020. Február 07. - 08:44:19 írta Bukowski »

szenzor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Kingpin next
« Válasz #5165 Dátum: 2020. Február 07. - 09:34:10 »
Nem szeretnék több hónapot várni azért, hogy biztosan dobozban kapjam meg.
Olyasmi  lenne ez mint a díszdoboz. Megjegyzésbe beírom, jön a megerősítő levél a jó összeggel és azt utalom.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #5166 Dátum: 2020. Február 13. - 20:04:57 »
Nagyon nehéz szülésnek tűnik ez a '' Valami''. Még mindig nem lehet tudni róla semmit?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5167 Dátum: 2020. Február 13. - 20:06:23 »
Tényleg nem egyszerű, de már sínen van.  :spidey:

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #5168 Dátum: 2020. Február 13. - 22:21:51 »
Idézet
Tényleg nem egyszerű, de már sínen van. 

Akkor jó, reménykedtem, hogy nem az engedélyeztetésen fog elcsúszni a dolog.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5169 Dátum: 2020. Február 14. - 00:00:38 »
Rengeteget dolgoztunk rajta a borítótól kezdve az engedélyeztetésen át mindennel. De már nyomdában van, holnap bejelentjük.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Kingpin next
« Válasz #5170 Dátum: 2020. Február 14. - 00:03:09 »
És pont éppen csak éjfél után mondod, hogy holnap?  ;D Már nagyon kíváncsi vagyok rá!  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #5171 Dátum: 2020. Február 14. - 11:55:10 »
Érdekesnek tűnik az új sorozat. :)  :kingpin: Pár kérdés:
1. Elő lehet erre is fizetni a későbbiekben?
2. A Pókemberek az ez a sztori?
https://marvel.fandom.com/wiki/Spider-Men_Vol_1
3. Függetlenül attól, hogy ez-e az, úgy értelmezem a beharangozót, hogy egy több részes történet első 2 része lesz benne az első számban. Ha így van, miért nem lehetett a venomos sztori mellé valami rövidebbet tenni, s egyben kiadni a másik sztorit? Oldalszámmal kapcsolatosak az okok?

oroszfeco

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Kingpin next
« Válasz #5172 Dátum: 2020. Február 14. - 14:12:39 »
Nekem is tetszik, hogy megörvendeztet minket a Kingpin egy kis retróval, de a borító fölött nem tud szemet húnyni a grafikus énem.
Ha már a Spider-men borítókat követitek, akkor nem lehet egy kicsit jobban arra hajazni? Nem akarok kontárnak tűnni, én is utálom, amikor jól megmondják nekem a frankót...



Ha meg a sorozat további részei nem a Spider-men-ből lesz, akkor nem lesz egy kicsit kesze-kusza az összkép?


oroszfeco

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Kingpin next
« Válasz #5173 Dátum: 2020. Február 14. - 14:13:20 »
A link lemaradt:
https://www.dropbox.com/s/u3pi3n144l1i2mx/marvel_albumok_cover_layout_A42.jpg?dl=0

(természetesen ez csak egy gyorsan összedobott vázlat)
« Utoljára szerkesztve: 2020. Február 14. - 14:19:22 írta oroszfeco »

Scrapwencher

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Kingpin next
« Válasz #5174 Dátum: 2020. Február 14. - 15:29:02 »
De srácok, miért kell ezt így? Most komolyan. Egy kicsi innen, egy kicsi onnan, miért? Miért nem lehet egy sztorit kihozni 1 TPB formátumban, vagy neadjisten HC-ban, bár arról sajnos veletek kapcsolatban álmodni sem merek.
Ki voltatok akadva azon, hogy a Hachette mennyire összevissza formában hozza a sztorikat, erre tessék, beálltok ugyanabba a sorba. Legyen drágább, de ne így hozzátok már, hogy összevissza beledobáltok sztorikat, innen is, onnan is. Nekem ez így kimarad, sajnálom.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Február 14. - 15:31:58 írta Scrapwencher »

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Kingpin next
« Válasz #5175 Dátum: 2020. Február 14. - 15:32:44 »
Egyelőre nekem is kimarad, egyrészt a szétszedett Spider-Men miatt, másrészt (és inkább ez a fő ok) azért, mert 64 oldal nekem nem ér meg 2290 Ft-ot, méret ide vagy oda. Talán majd ha le lesz árazva valahol.

Scrapwencher

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Kingpin next
« Válasz #5176 Dátum: 2020. Február 14. - 15:37:03 »
Egyelőre nekem is kimarad, egyrészt a szétszedett Spider-Men miatt, másrészt (és inkább ez a fő ok) azért, mert 64 oldal nekem nem ér meg 2290 Ft-ot, méret ide vagy oda. Talán majd ha le lesz árazva valahol.
64 oldal 2290-ért? Azt nem is néztem, akkor duplán kimarad. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5177 Dátum: 2020. Február 14. - 21:23:34 »
1. Elő lehet erre is fizetni a későbbiekben?
Egyelőre nem lesz előfizethető.
Idézet
2. A Pókemberek az ez a sztori?
Igen.
Idézet
3. Függetlenül attól, hogy ez-e az, úgy értelmezem a beharangozót, hogy egy több részes történet első 2 része lesz benne az első számban. Ha így van, miért nem lehetett a venomos sztori mellé valami rövidebbet tenni, s egyben kiadni a másik sztorit? Oldalszámmal kapcsolatosak az okok?
Igen, ez album, nem lehet 120 oldalas.
Nekem is tetszik, hogy megörvendeztet minket a Kingpin egy kis retróval, de a borító fölött nem tud szemet húnyni a grafikus énem.
Ha már a Spider-men borítókat követitek, akkor nem lehet egy kicsit jobban arra hajazni?
Ha meg a sorozat további részei nem a Spider-men-ből lesz, akkor nem lesz egy kicsit kesze-kusza az összkép?
Lesz benne alap rész, ami mindig állandó, és a változó képregények miatt persze a címlogó mindig más lesz.
Miért nem lehet egy sztorit kihozni 1 TPB formátumban,
Hogyne hoznánk ki úgy, erre alakult a Marvel Legendák. Legyen minden egyes kiadványunk egyforma? Az album voltaképpen a füzetek exkluzívabb formája. Nem a köteteké. Az a HC.
Idézet
Legyen drágább, de ne így hozzátok már, hogy összevissza beledobáltok sztorikat, innen is, onnan is. Nekem ez így kimarad, sajnálom.
---
64 oldal 2290-ért? Azt nem is néztem, akkor duplán kimarad.
Legyen drágább, de ha drága, akkor nem veszed meg?
Csak az első szám ilyen, mert a Venom perét mindenképpen akartuk, a másik pedig 5 részes, amit nem akartuk 3 részre bontani, így meg pont kijött. Ezután már egységesek lesznek, becsszó.
Egyelőre nekem is kimarad, egyrészt a szétszedett Spider-Men miatt, másrészt (és inkább ez a fő ok) azért, mert 64 oldal nekem nem ér meg 2290 Ft-ot, méret ide vagy oda. Talán majd ha le lesz árazva valahol.
Ezért szűnt meg a semices is anno 2 szám után. Mi négyet biztosan kiadunk, aztán meglátjuk. De azért az csendben hozzátenném, hogy a 48 oldalas Asterix is ennyibe kerül, ott pedig nem hallani árproblémákat.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Kingpin next
« Válasz #5178 Dátum: 2020. Február 14. - 22:30:00 »
Egyelőre nekem is kimarad, egyrészt a szétszedett Spider-Men miatt, másrészt (és inkább ez a fő ok) azért, mert 64 oldal nekem nem ér meg 2290 Ft-ot, méret ide vagy oda. Talán majd ha le lesz árazva valahol.
Ezért szűnt meg a semices is anno 2 szám után. Mi négyet biztosan kiadunk, aztán meglátjuk. De azért az csendben hozzátenném, hogy a 48 oldalas Asterix is ennyibe kerül, ott pedig nem hallani árproblémákat.
Én azt se veszem, pontosan ezért. Az már tényleg nem az én pénztárcámhoz van mérve. Bár most mégis csak meginogtam, mert a 2 MA még mindig olcsóbban jönne ki, mint ha megrendelném eredetiben csak a Spider-Ment. ... Fenébe...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5179 Dátum: 2020. Február 15. - 00:27:32 »
Folytassuk az Albumokat a saját topikjában innentől. Nyitottam egyet neki külön.