Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630970 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Kingpin next
« Válasz #1440 Dátum: 2009. Január 07. - 22:41:12 »
Ha jól vettem ki a szavaidból, Kaine, akkor a kötetben már biztos helye van egy Pókember sztorinak
és még valaminek ami két részes.Szóval azokra már áldását adta Panini?Tegyük fel, hogy minden jól megy és minden
benne lehet amit szeretnél, akkor mikorra jelenne meg a kötet?A tavaszi Börzére?
A Pókember sztori 22 oldalas vagy csak egy rövidke történet?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 07. - 22:52:31 írta csorbi »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1441 Dátum: 2009. Január 08. - 07:44:21 »
Tavaszi börzére biztosan nem, már korábban is mondta kaine, hogy most tavaszra csak egy könyvet, a Mutánsvilág folytatását fogja kiadni. Így szerintem ősznél előbb biztos nem lesz semmi ebből a tervből.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Kingpin next
« Válasz #1442 Dátum: 2009. Január 08. - 08:00:38 »
Ez igazEl is felejtettem.Nem is baj, hogy csak egy könyv jön ki a Börzére.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #1443 Dátum: 2009. Január 08. - 11:12:06 »
Rozsomákot pedig nem szeretem az önálló történeteiben.
:smoff:
Az X-isle minit olvastad? Lehet, hogy még neked is tetszene, jó kis pszicho történet. Nekem régebben nagyon tetszett, azóta is próbálom megszerezni papíron.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1444 Dátum: 2009. Január 08. - 12:03:41 »
Ha annyira egyrészesek kellenek, miért nem fontolsz meg egy Adventures-válogatást? Azokon kívül 2000 után elég kevés olyan sztori van, ami egyrészes, és nincs is köze szorosan valami máshoz.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1445 Dátum: 2009. Január 08. - 12:41:13 »
Wolverine First Classt.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1446 Dátum: 2009. Január 08. - 13:59:35 »
Ha jól vettem ki a szavaidból, Kaine, akkor a kötetben már biztos helye van egy Pókember sztorinak és még valaminek ami két részes.Szóval azokra már áldását adta Panini?
Nem, nem adta. Ezek még csak távlati tervek, de ehhez a kettőhöz együtt áll minden, hogy bekerülhessenek. A Panini bármit keresztülhúzhat, természetesen.  :-[
Idézet
A Pókember sztori 22 oldalas vagy csak egy rövidke történet?
Egyik se.
Rozsomákot pedig nem szeretem az önálló történeteiben.
Az X-isle minit olvastad? Lehet, hogy még neked is tetszene, jó kis pszicho történet.
Nem olvastam. De Rozsitól általában csak pszicho történeteket olvastam eddig. :D
Ha annyira egyrészesek kellenek, miért nem fontolsz meg egy Adventures-válogatást?
Két okból. 1: szeretném, ha a könyvnek visszajönne az ára 2: ha nem is jön vissza, jó lenne, ha cserébe megjelenhetne néhány igen jó történet magyarul, aminek alapból nem sok esélye lenne.
Mo-on nem jelent még meg annyi sok 616-os Marvel sztori, hogy bátran el lehessen menni teljes alteruniverzumok felé. Arra ott a CsódaPók, különben is.  ;)
Idézet
Azokon kívül 2000 után elég kevés olyan sztori van, ami egyrészes, és nincs is köze szorosan valami máshoz.
Ez pontosan így van, nagyon nehéz válogatnom, szinte semmit se találok.  :surp: Főleg, hogy még kiemelkedően jó is legyen, ráadásul.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #1447 Dátum: 2009. Január 08. - 14:44:28 »
Arra ott a CsódaPók, különben is.  ;)
Ha már itt tartunk, szerepelhet egy kiadványban 616-os és ultimate történet is vegyesen? Nem mintha tudnék olyan ultimate egyrészest ami megérné. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1448 Dátum: 2009. Január 08. - 14:52:10 »
Nem, nem szerepelhet. Ha szereplhetne, akkor egy Marvel Zombi már jött volna.  ;D

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Kingpin next
« Válasz #1449 Dátum: 2009. Január 08. - 14:53:31 »
Elvileg nem.Ezt a most futó CsodaPók Levelező rovatában írta Kaine még régebben.
A Marvel nem "szereti" ha 616-os univerzumot keverik az Ultimate-tel.

szerk.:hoppsz lassú voltam :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #1450 Dátum: 2009. Január 08. - 14:59:11 »
Akkor jól emlékeztem, hogy volt ezzel valami zűr. :headscratch:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kingpin next
« Válasz #1451 Dátum: 2009. Január 08. - 17:23:18 »
Drukkolok, hogy a Panini áldását adja rá!! :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1452 Dátum: 2009. Január 20. - 22:42:38 »
Annyi előrelépés történt, hogy írtam a Panininek, hogy egyszerűen nem tudom megvárni az írországi banda válaszát arra, hogy mik vannak digitalizálva, és mik nem, mert mire válaszolnak, lekésem a börzei kiadást. Úgyhogy lebeszéltünk egy 5 könyvre vonatkozó szerződést erre az évre. Sajnos az a bizonyos Marvel Extra így nem szerepel benne, de én még bízom abban, hogy később még visszatérhetünk rá.
A jelenlegi legvalószínűbb verzió az, hogy idén 4 és fél (vagy 5 és fél) könyvet fogok kiadni tőlük. Ebből az első a Mutánsvilág 2. része, ami már nálam van. Ehhez szeretnék kiadni egy "fél" képregényt, ami ugyan teljes, de elég rövid, úgyhogy a börzei ára mindössze 1500 ft lesz.
Utána jön a Fesztivál áprilisban, arra jön ki a következő Hihetetlen Pókember, és az a sztori, amit szerettem volna, szerencsére nem erőltették túl az előtte levő 4 részeset, vagyis az Új Bosszúangyal, amely 6 részes.
Az őszi börzén folytatom az Új Bosszú Angyalait a következő 5 résszel, végül a Hungarón elkezdődne a The Other című Póksztori, amely szntén 6 részes lesz. Ennek a második része már a jövő évi börzére jelenik meg (ahogy most a Mutánsvilág).
Az egyetlen negatívum, hogy szinte minden könyv 5-6 részes lesz, vagyis idén több lesz a 2990 ft-os könyv, mint a 2490-es.

Ez mind csak terv még, nem végleges, de mondjuk úgy, hogy 70%-ban ezek várhatóak idén a Kingpintől. Remélem még egy Marvel Extra jöhet majd hozzá a Hungaróra.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 20. - 22:55:52 írta kaine »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1453 Dátum: 2009. Január 20. - 22:58:35 »
Na ezek jó hírek.  :) Viszont kiváncsi lennék, hogy mi az a fél könyv amit a Mutánsvilághoz akarsz kiadni.  :headscratch: Csak nem a Secrets of House Of M? Mert gondolom nem a Pókemberes részeket akarod, hiszen azok már elkezdtek kikerülni honosítva az Xfanzine-ra, és gondolom biztos nem került volna ki, ha kiadod.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #1454 Dátum: 2009. Január 20. - 23:02:23 »
Na én is azon a fél képregényen gondolkodok... :headscratch: Illetve, ha jól számolom, ez így 4 és fél könyv. Az ötödik lenne a Marvel Extra? ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1455 Dátum: 2009. Január 20. - 23:04:06 »
Meg a pókemberes nem is fél könyv lenne, hisz 5 részes. A "csatolást" csak úgy értettem, hogy azt is a börzére, a világon semmi köze a Mutánsvilághoz.
Illetve, ha jól számolom, ez így 4 és fél könyv. Az ötödik lenne a Marvel Extra? ;)
Igen, ha az sikerül, akkor lesz 5 és fél.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #1456 Dátum: 2009. Január 21. - 00:10:26 »
Egyedül csak az Othernke nem örülök.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1457 Dátum: 2009. Január 21. - 00:17:01 »
Pedig az első könyv nagyon jó, amíg találkozik újra Morlunnal, majd menekül előle, majd elkezdődik a bunyó.  ;) A második a necces inkább, hogy átváltozik.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1458 Dátum: 2009. Január 21. - 00:07:19 »
Idézet
Egyedül csak az Othernke nem örülök.
Én meg pont annak örülök a legjobban.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #1459 Dátum: 2009. Január 21. - 00:28:08 »
Morlunt utáltam mindig is. MÉg az a ronda feje is irritál. Különben meg egyáltalán nem pókfüzetekbe illő ellenfél.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"