Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Kingpin next
« Válasz #1700 Dátum: 2009. Július 20. - 22:45:09 »
Ezek jó kis tervek Tomi.
A Hulkból klasszikust vagy újabbat adnál ki?Ugye az utóbbit?  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1701 Dátum: 2009. Július 20. - 22:52:19 »
Tominál csak a klasszikus Hulk játszik, úgyhogy olyanra, mint pl a Planet Hulk ne is számítsatok.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1702 Dátum: 2009. Július 20. - 23:32:07 »
Ez pontosan így van. Mondanám, hogy kategóriákkal jobbak a régiek, de senki se hinné el.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #1703 Dátum: 2009. Július 21. - 00:55:06 »
Vásárlói szemmel nézve nem kérdés mire voksolnék.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #1704 Dátum: 2009. Július 21. - 09:08:08 »
Hulkot és Fantasztikus Négyest a népnek! :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #1705 Dátum: 2009. Július 21. - 09:58:19 »
Én bárminek örülnék, de biztos, hogy így kéne haladni? Nem sok még az évi 6 kötet? A Mutánsvilág miatt kérdezem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1706 Dátum: 2009. Július 21. - 11:38:31 »
Logikusan nézve Pók-Fáklya, vagy valami erős háttérmarketinggel a Marvels. Mivel azonban nem hiszem, hogy volna még pár milliód reklámra, így az utóbbi már kétséges. És a nem-képregényesek azt közel se biztos, hogy vinnék. (Meg eleve kérdés, melyik részek, mert ha kimarad a 0., akkor meg lehet, a képregényesek sem.)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #1707 Dátum: 2009. Július 21. - 13:00:51 »
Én bárminek örülnék, de biztos, hogy így kéne haladni? Nem sok még az évi 6 kötet?

Úgy emlékszem mintha Kaine mondta volna hogy a Marvel megszabta hány kötetet kell minimum kiadnia.  :headscratch:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1708 Dátum: 2009. Július 21. - 13:09:58 »
És a nem-képregényesek azt közel se biztos, hogy vinnék. (Meg eleve kérdés, melyik részek, mert ha kimarad a 0., akkor meg lehet, a képregényesek sem.)

A magad nevében beszélj.   ;D
This is a joke. A real practical Joke.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1709 Dátum: 2009. Július 21. - 13:16:55 »
Én bárminek örülnék, de biztos, hogy így kéne haladni? Nem sok még az évi 6 kötet?

Úgy emlékszem mintha Kaine mondta volna hogy a Marvel megszabta hány kötetet kell minimum kiadnia.  :headscratch:

Az a DC, és ott 3 kötet a minimum.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1710 Dátum: 2009. Július 21. - 14:09:54 »
Vásárlói szemmel nézve nem kérdés mire voksolnék.
A Pók-Fáklya, mert van benne Fekete Macska?  ;D
Én bárminek örülnék, de biztos, hogy így kéne haladni? Nem sok még az évi 6 kötet? A Mutánsvilág miatt kérdezem.
Kicsit valóban sok, de a Panini ragaszkodik az évi 3 Pókemberhez (de minimum 2-höz), legalább egy Angyal is kéne, akkor meg már alig marad valami, ha csak 4 kötetet adnék ki.
Logikusan nézve Pók-Fáklya,
Alapvetően még az se logikus. Az F4 film itthon bukta volt, vagyis a Fáklya nem húzónév, a könyvben meg nem mindegyik sztori új.
Idézet
És a nem-képregényesek azt közel se biztos, hogy vinnék. (Meg eleve kérdés, melyik részek, mert ha kimarad a 0., akkor meg lehet, a képregényesek sem.)
Azon már rég túl vagyok, hogy számítsak a nem-képregényesek vásárlására.  ;) A többit se veszik a nem-képregényesek. Éppen hogy a Marvelsnek van rá esélye, hogy megvenné valaki csak azért, mert megtetszik neki. (Én is megvettem még olaszul, amikor egy szót se értettem belőle.)
A 0. rész pedig dokumentáció, semmi köze a sztorihoz, olyan, mint egy "így készült" extra egy DVD-n. Jó, ha ott van, de nélküle is éppen annyira jó a sztori, mint vele.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1711 Dátum: 2009. Július 21. - 14:49:03 »
A 0. rész a Fáklya története, ami a tpb-ben jelent meg. A dokumentáció a végén volt.
És a Fáklyás miniből hány történetnak az eredetije jelent meg itthon? Egy sem. Szóval nem halál tök mindegy, hogy újrafogalmazott vagy sem? Valahová rábököd a borítóra, hogy humor és kaland, és meg is van az önmarketing hozzá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1712 Dátum: 2009. Július 21. - 15:15:14 »
A 0. rész a Fáklya története, ami a tpb-ben jelent meg. A dokumentáció a végén volt.
A Fáklya története nem az 1. részben volt?
Idézet
És a Fáklyás miniből hány történetnak az eredetije jelent meg itthon?
Egy sem, pont ez a baj. Bár a Pókmobilnak és a Vörös Szellemnek a majmokkal van köze a régi kiadáshoz. :)



talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1713 Dátum: 2009. Július 21. - 16:03:46 »
A története igen, de a föld alatt töltött idejéről szóló sztori nem.
Menj fel a Zsákra és nézd meg, az ég szerelmére, sokkal könnyebb.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #1714 Dátum: 2009. Július 21. - 16:34:37 »
Idézet
A Pók-Fáklya, mert van benne Fekete Macska?  Vigyorog
Az a rajongó szemmel nézés lenne. Vásárlói szemmel a Marvels, nem lehet kétséges. Egy kicsi álom válna valóra. :)
Idézet
Kicsit valóban sok, de a Panini ragaszkodik az évi 3 Pókemberhez (de minimum 2-höz), legalább egy Angyal is kéne, akkor meg már alig marad valami, ha csak 4 kötetet adnék ki.
hát, ha a hosszú távú sorozatos megjelenésnek ez az ára? Én mindig attól félek, hogy jó, hogy lelkes vagy, meg amellett, hogy kiadó, rajongó is, de bármikor besikerülhet valami a te életedben is, amikor azt mondod, hogy "nah, gyerekek, ezt a két új kiadványt nem kellett volna bevállalni, mert nagy bukta volt, pedig most másra nagyon nagy szükségem lenne az abba befektetett pénzre...így aztán nem tudom, hogy a maradék címekkel mi lesz. Lehet azok is befuccsolnak."
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #1715 Dátum: 2009. Július 21. - 17:24:31 »
Idézet
Kicsit valóban sok, de a Panini ragaszkodik az évi 3 Pókemberhez (de minimum 2-höz), legalább egy Angyal is kéne, akkor meg már alig marad valami, ha csak 4 kötetet adnék ki.
hát, ha a hosszú távú sorozatos megjelenésnek ez az ára? Én mindig attól félek, hogy jó, hogy lelkes vagy, meg amellett, hogy kiadó, rajongó is, de bármikor besikerülhet valami a te életedben is, amikor azt mondod, hogy "nah, gyerekek, ezt a két új kiadványt nem kellett volna bevállalni, mert nagy bukta volt, pedig most másra nagyon nagy szükségem lenne az abba befektetett pénzre...így aztán nem tudom, hogy a maradék címekkel mi lesz. Lehet azok is befuccsolnak."

Én is pont ettől félek, de nem tudtam így megfogalmazni. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1716 Dátum: 2009. Július 21. - 19:22:56 »
A története igen, de a föld alatt töltött idejéről szóló sztori nem.
Menj fel a Zsákra és nézd meg, az ég szerelmére, sokkal könnyebb.
Minek? Itt figyel a szekrényben.  :D
Én mindig attól félek, hogy jó, hogy lelkes vagy, meg amellett, hogy kiadó, rajongó is, de bármikor besikerülhet valami a te életedben is, amikor azt mondod, hogy "nah, gyerekek, ezt a két új kiadványt nem kellett volna bevállalni, mert nagy bukta volt, pedig most másra nagyon nagy szükségem lenne az abba befektetett pénzre...így aztán nem tudom, hogy a maradék címekkel mi lesz. Lehet azok is befuccsolnak."
Oké, de a másik oldalról ott van az, hogy ha nem jelenik meg elég sűrűn, akkor a jelenlegi olvasók is elvesztik az érdeklődésüket, és azért fuccsol be.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1717 Dátum: 2009. Július 21. - 19:42:04 »
Nem azt mondtad, hogy csak a füzetek vannak meg Marvelsből?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #1718 Dátum: 2009. Július 21. - 20:05:33 »
Idézet
Oké, de a másik oldalról ott van az, hogy ha nem jelenik meg elég sűrűn, akkor a jelenlegi olvasók is elvesztik az érdeklődésüket, és azért fuccsol be.
? Itt marról van szó, hogy csak az állandó címekkel jönnél, és nem kísérleteznél Marvel extrákkal és hasonlókkal. nem aztmondtuk, hogy az eddigi címek megjelenését csökkentsük, csak hogy ilyen időkben talán nem érdemes kísérletezgetni, nehogy meglegyen a böjtje.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1719 Dátum: 2009. Július 21. - 21:08:44 »
Nem azt mondtad, hogy csak a füzetek vannak meg Marvelsből?
De. A 0. rész is megjelent füzetben.  ;)
pepo: így már értem.  ;) Hát ja, türelmetlen vagyok.  :D