Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1900 Dátum: 2009. November 12. - 15:02:36 »
Szerintem nem rossz, de nem is realisztikus.
Vasemberrel az a legnagyobb baj, hogy  nem ismerem. Nem tudnék minit választani. A másik baj, hogy nem szeretem. Ezzel pedig egyszerre két gond is van. 1: ha bukta lesz, nagyon mérges leszek  ;D 2: nem tudnám jó szívvel ajánlani másoknak, mint a jelenlegi könyveimet. Nem mondhatom azt, hogy "bár szerintem elég gyenge, de azért vedd meg, hátha neked bejön"... hazudni meg nem akarok róla.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1901 Dátum: 2009. November 12. - 15:06:28 »
A v4-ből az Extremis, amit Tóniék majdnem kiadtak, egy remek sztori, és van utána egy mandarionos, ami a legjobb Vasember-történet az utóbbi jó pár évben. A mostani sorozata meg Eisner-díjas. Ez elég sokat mond róla.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1902 Dátum: 2009. November 12. - 15:06:39 »
akkor csak maradnunk kell a maximum carnage-nál. :D abban legalább van valami csábító is. :)

szerk.: vagy pókember mangát a népnek!  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 12. - 15:09:27 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #1903 Dátum: 2009. November 12. - 15:17:12 »
Öööö...kaine, továbbra is csak a Marvel játszik, vagy jöhetek lobbizni a Who is Wonder Woman-ért és Dodson rajzaiért? :D Mondjuk azért eszembe jutott a Hulk: Destruction mini is, ami egyrészt akció, másrészt a Förtelem kapcsán elég sok mindent fel is épít, illetve megmagyaráz a karakter kapcsán, de azt ugye max a Hulk filmmel együtt lett volna érdemes kiadni. Ja és még mielőtt kötözködnél, ezt a minit Peter David írta... :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1904 Dátum: 2009. November 12. - 15:26:16 »
A v4-ből az Extremis, amit Tóniék majdnem kiadtak, egy remek sztori, és van utána egy mandarionos, ami a legjobb Vasember-történet az utóbbi jó pár évben. A mostani sorozata meg Eisner-díjas. Ez elég sokat mond róla.
Ők ongoing egy részét akarták kiadni, nem? Nem minit. Mi most csak miniben utazunk.
Öööö...kaine, továbbra is csak a Marvel játszik, vagy jöhetek lobbizni a Who is Wonder Woman-ért és Dodson rajzaiért? :D
Az is ongoing, nem?
Idézet
Mondjuk azért eszembe jutott a Hulk: Destruction mini is, ami egyrészt akció, másrészt a Förtelem kapcsán elég sok mindent fel is épít, illetve megmagyaráz a karakter kapcsán, de azt ugye max a Hulk filmmel együtt lett volna érdemes kiadni. Ja és még mielőtt kötözködnél, ezt a minit Peter David írta... :)
Ezt nem ismerem, pedig szívesen elolvasnám, ha már PAD-Hulk.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1905 Dátum: 2009. November 12. - 15:28:52 »
ja ez most lobbizás? :) én azthittem csak elméleteben ötletezünk. :)
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #1906 Dátum: 2009. November 12. - 15:30:06 »
Idézet
Az is ongoing, nem?
Ongoingnak ongoing, de ez az első 4 rész, plusz az Annual és egy elég jól behatárolt történet, abszolút jó lezárással, szóval ha nem folytatod, akkor sem vesztesz semmit történetileg. De ha kell, egyszer kölcsönadom belőle a HC-t és elolvashatod. ;)

Idézet
Ezt nem ismerem, pedig szívesen elolvasnám, ha már PAD-Hulk.
Hm, pedig nem is olyan régi, talán 2004-es? Az baj, hogy nekem is csak digitálisan van meg, de ha úgy is jó, akkor úgy a rendelkezésedre tudom bocsátani, bár már egy ideje gondolkozom azon is, hogy megszerzem füzet formátumban.


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1907 Dátum: 2009. November 12. - 17:44:13 »
Amit ajánlani tudnék:
A 2004-es She-Hulk maxi sorozat első hat része. Bár az első négy történet rajza nem a legjobb, de nem rossz. Rengeteg vendégszereplő (Pókember, Lény, Kapi, Strange, Skorpió, Homokember, Skarlát boszi, Új Harcosok, stb). És esetleges siker esetén akár folytatni is lehet a másik hat résszel.

Esetleg Deadpool - Suicide Kings. 5 rész, benne Megtorló, Pókember, Fenegyerek, Sírkő, Roncsbrigád. Némi paródia a Marvel Oz kiadványáról, stb. Így végre teljesülne a Deadpool-rajongók álma, végre egy Deadpool kötet jelenhetne meg nálunk.

Weapon X First Class. Rozsomák, Deadpool, Kardfogú, Gambit. Mi kell még? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1908 Dátum: 2009. November 12. - 22:10:39 »
Ongoingnak ongoing, de ez az első 4 rész, plusz az Annual és egy elég jól behatárolt történet, abszolút jó lezárással, szóval ha nem folytatod, akkor sem vesztesz semmit történetileg. De ha kell, egyszer kölcsönadom belőle a HC-t és elolvashatod. ;)
Én megértem, hogy akkor se veszítek, ha nem folytatom, de ez folytatásos képregényeknél nem így működik. Ha csak egy kis szál is elvarratlan marad benne, máris tömegével jönnének az anyázások, hogy hol a folytatás. Lásd a megjelent X-Men könyvet. Szerintem tök jó volt (pedig nem vagyok nagy X-es), és tényleg kíváncsi lettem volna a folytatására is, de én nem éreztem azt, hogy ez így nem kerek. Csak akik ismerik a folytatást, azok akarják nagyon. Tehát inkább ne legyen folytatásos. Ennek ellenére a HC-t nagyon szívesen elolvasnám, ha kölcsönadod.

Idézet
Az baj, hogy nekem is csak digitálisan van meg, de ha úgy is jó, akkor úgy a rendelkezésedre tudom bocsátani,
Bár nemigen olvasok digitálisan, de ezzel szívesen tennék kivételt.  ;)
A 2004-es She-Hulk maxi sorozat első hat része. Bár az első négy történet rajza nem a legjobb, de nem rossz. Rengeteg vendégszereplő (Pókember, Lény, Kapi, Strange, Skorpió, Homokember, Skarlát boszi, Új Harcosok, stb). És esetleges siker esetén akár folytatni is lehet a másik hat résszel.
Szerintem ezt megint nem ismerem. Ez a Slott előtti sorozat?
Idézet
Esetleg Deadpool - Suicide Kings. 5 rész, benne Megtorló, Pókember, Fenegyerek, Sírkő, Roncsbrigád. Némi paródia a Marvel Oz kiadványáról, stb. Így végre teljesülne a Deadpool-rajongók álma, végre egy Deadpool kötet jelenhetne meg nálunk.
Szintén nem ismerem.  ;D Ti miket olvastok, amiket én nem?  :D Ez mikori?








grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1909 Dátum: 2009. November 12. - 22:14:50 »
végre itthon vagyok, nézek én is néhány minit, hátha lesz közte valami emlitésre méltó.

-Magneto testament, tökéletes 5 részes, vinnék mint a cukrot. Főleg ha a magneto film előttre lenne időzitve.

-spider-man & wolverine marvel knight négy részes... ez is tuti befutó lehetne.

- vagy van két ilyen mk-s wolverine vs punisher, az egyiknek szép a rajza, a másik mangás...

- marvel knight black widow-ból az itsy bitsy spider vagy a things they say about her

- captain america fallen son

- daughters of the dragon 6 részes, gyönyörű csajos képregény, nem nőknek. :)

- GLA (great lakes avengers) vicces sztori, van benne deadpool is, meg még sok mindenki más.

- kingpin 7 részes? csak nemtom mi lenne a címe?

erről lehet hogy volt már szó: spider-man breakout 5 részes

- spider-man vs red sonja 5 részes

- loki festett, gyönyörűséges

- venom - dark origin érdemes megnézni

- venom vs carnage clayton craine gyönyörűséges alkotása négy részben, csak ez elég akció orientált.

ennyi... Gondolom a nagy részét ismered Kaine, nem?
This is a joke. A real practical Joke.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1910 Dátum: 2009. November 12. - 22:16:54 »
-Magneto testament, tökéetes 5 részes, vinnék mint a cukrot. Főleg ha a magneto film előttre lenne időzitve.
Nekem is nagyon tetszett ez a mini, de a szép rajz feltétel volt. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1911 Dátum: 2009. November 12. - 22:19:56 »
jobban belegondolva, azzal inkább az lenne a baj, hogy x-menes vonatkozású.

Szintén nem ismerem.  ;D Ti miket olvastok, amiket én nem?  :D Ez mikori?

2009-es, most fejezték be nemrég.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1912 Dátum: 2009. November 12. - 22:29:25 »
Szerintem ezt megint nem ismerem. Ez a Slott előtti sorozat?
Nem, amiről beszéltem az már Slott. A nemrég megszünt sorozat előtt volt ez a sorozat ami 12 részes volt.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #1913 Dátum: 2009. November 12. - 22:31:56 »
Idézet
GLA (great lakes avengers) vicces sztori, van benne deadpool is, meg még sok mindenki más.
Ez tényleg jó, ezt én is tanúsíthatom... :)

Idézet
Tehát inkább ne legyen folytatásos. Ennek ellenére a HC-t nagyon szívesen elolvasnám, ha kölcsönadod.
Na, majd kölcsön adom a HC-t, lehet fel is küldetem hétvégén gabyval, aztán majd te is elolvasod (már persze, ha össze tudsz futni valamikor tg-vel és oda tudja adni neked). Egyébként szerintem ha valaki nem tudja, hogy egy ongoing első 5 számáról van szó, rá sem jönne magától, mert a sztori abszolút kerel és tényeg felfogható akár egy mininek is. ;)

Idézet
Bár nemigen olvasok digitálisan, de ezzel szívesen tennék kivételt.  
Vettem. Holnap felpakolom majd az ftp-re és küldök linkeket. ;)



kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1914 Dátum: 2009. November 12. - 22:41:12 »

-Magneto testament, tökéletes 5 részes, vinnék mint a cukrot. Főleg ha a magneto film előttre lenne időzitve.
Magneto film megjelenése bizonytalan, X-es sztori tőlem nem valószínű. Plusz, amit zozi mondott.  ;)
Idézet
-spider-man & wolverine marvel knight négy részes... ez is tuti befutó lehetne.
Elsősorban: nincs "tuti befutó". Még a rendes Pókember sorozat sem az. Minden halálosan necces, nagyon óvatosnak kell lenni.
Ha ez az a sztori, aminek a végén May néni vanakkor ennek a rajza rettenetes.
Idézet
- vagy van két ilyen mk-s wolverine vs punisher, az egyiknek szép a rajza, a másik mangás...
Mindkettő fumaxos...
Idézet
- marvel knight black widow-ból az itsy bitsy spider vagy a things they say about her
Ahány részem megvolt a Fekete Özvegyből (kivéve az első MK sorozata), mind ronda volt. Az első pedig, ha jól rémlik, 3 részes volt csak.
Idézet
- captain america fallen son
Amerika Kapitányt még mindig sokan utálják, önálló történetet nem fogok kiadni tőle.
Idézet
- daughters of the dragon 6 részes, gyönyörű csajos képregény, nem nőknek. :)
Ezt nem ismerem.
Idézet
- GLA (great lakes avengers) vicces sztori, van benne deadpool is, meg még sok mindenki más.
Őket se tartom annyira jónak, hogy önálló kötetük legyen...
Idézet
- kingpin 7 részes? csak nemtom mi lenne a címe?
Ez már régi sztori.
Idézet
erről lehet hogy volt már szó: spider-man breakout 5 részes
Ez ellenben nálam is talonban van egy ideje. Ha jobban mentek volna a kiadások, ezt már kiadtam volna. Talán majd a OMD előtt...
Idézet
- spider-man vs red sonja 5 részes
Az nem volt valami nagy szám...
Idézet
- loki festett, gyönyörűséges
Festett, de 1: Loki sem olyan karakter, akit ismeretlenül érteni lehet (mi nem számítunk, akik már olvastak pár száz Thor képregényt) 2: festett ugyan, de nem realisztikus
Idézet
- venom - dark origin érdemes megnézni
Venom se túl népszerű már itthon... azt hittem a venomos Pókom sokkal jobban fogy majd.
Idézet
- venom vs carnage clayton craine gyönyörűséges alkotása négy részben, csak ez elég akció orientált.
Ez olyan, ami engem is megoszt.  :D Van benne valami nagyszerű, de mégis fura kicsit... majd lesz tőle úgyis rendes Pókember, meglátjuk, mit szólnak hozzá az emberek... bár Vérontó kifejezetten ellenszenves nekem. Ötlettelenebb és bénább karaktert nem látott még a Pókember ellenség univerzum.  :)
Nem, amiről beszéltem az már Slott. A nemrég megszünt sorozat előtt volt ez a sorozat ami 12 részes volt.
Ja, igen, tudok róla, de azt nem olvastam.
Na, majd kölcsön adom a HC-t, lehet fel is küldetem hétvégén gabyval, aztán majd te is elolvasod (már persze, ha össze tudsz futni valamikor tg-vel és oda tudja adni neked).
Legkésőbb a Hungarocomixon.
Idézet
Holnap felpakolom majd az ftp-re és küldök linkeket. ;)
Köszi.  ;)





Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1915 Dátum: 2009. November 12. - 22:42:58 »
Na akkor először is:
szerk.: vagy pókember mangát a népnek!  ;D

 :asshole:

Másodszor, Tomi az Unusual Suspects-ben Pókember mellett Fenegyerek a másik főszereplő, és elég húzós a sztori.  :brow:

Vagy, Marvel Zombies még a csapból is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1916 Dátum: 2009. November 12. - 22:44:38 »
Marvel Zombiknak is elég gyengusz a rajzuk, kivéve az első megjelenésüket, mert Greg Land egy isten.
A Fenegyereket majd elolvasom még egyszer. Bár jó lenne nem pókembereset kiadni...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1917 Dátum: 2009. November 12. - 22:49:31 »
Az a gubanc hogy gondolom újabb kiadású (az elmúlt 10 évben kiadott) képregényre fókuszálhatunk csak. De olyan mini kevés van ebből az időszakból ami tényleg kiadásra érdemes, nem rondít bele spoiler szinten a Civil Warba vagy a későbbi eseményekbe, biztosan megvan digitalizálva is, nem Pókemberes, jó a rajza, és se Queseda, se pedig Romita jr nem került a közelébe.  :headscratch:
Marad a DC (azok közül amiket olvastál), vagy bepróbálkozol egy olyasmivel amit nem ismersz de szerintünk (vagy legalábbis egy szélesebb réteg szerint) jó.
De az meg lutribb a lutrinál is.

Esetleg az Illuminati?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #1918 Dátum: 2009. November 12. - 22:52:14 »
Idézet
Esetleg az Illuminati?
Na, ha gaby ezt meglátja, akkor kitér a hitéből... ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1919 Dátum: 2009. November 12. - 22:53:31 »
Azt hittem a hitéből a héten már kitért a Red Son HC miatt.  ;D