Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1960 Dátum: 2009. November 13. - 17:04:21 »
GG, kérlek szépen, vonatkoztass már el saját magadtól.  ;) Egy sorral feljebb írtad, hogy igen, te Marvel Zombi vagy. TE megvennéd. De én szeretném, ha nem csak az a 200 Marvel Zombi venné meg, mert akkor buknék rajta egy millát, hanem egy maradék 800 olyan olvasó is, akit annyira azért nem érdekel a Marvel egészében, de ha megtetszene neki valami ránézésre, tenne vele egy próbát. Érted már a különbséget?

én értem a különbséget, te nem érted az én nézőpontomat. :) Szerintem ez pont egy olyan kiadvány, amit azok is megvennének akik csak egyik vagy másik karakter iránt érdeklődnek, vagy csak ismerkedni akarnak az egésszel. Többféle rajzstílus, ami megint csak arra adhat okot, hogy többen megtalálják benne a maguknak tetszőt.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1961 Dátum: 2009. November 13. - 20:25:18 »
A többféle rajz egy köteten belül kifejezetten negatívum. De már azt is elfelejtettem, konkrétan melyik kiadványról vitázunk.  :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1962 Dátum: 2009. November 13. - 20:50:24 »
Cavinton ftw. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1963 Dátum: 2009. November 13. - 21:09:19 »
Közben rájöttem, hogy a Kapiról.  ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1964 Dátum: 2009. November 13. - 21:59:17 »
nyilván azért harcolsz ellene ennyire, mert nem szereted kapit. :) De úgyis csak akkor derülne ki, hogy melyikünknek van igaza, ha ki lenne adva egyszer. :) Szóval valszeg úgysem fogjuk megtudni. :)
Egyébként a fallen son mini sorozat 5 részének kötetbe foglalásáról volt szó.
De ha csinálsz egy gyüjteményes kötetet egyszer, legalább abba belemehetne a pókemberes rész, mert az a legszebb mind közül.

Egyébként hulk történetek kiadásával itthon még nem próbálkozott senki.
Pókember az volt van és lesz. Megtorló is volt, köpeny és kard is, rozsomák is, fenegyerek is, x-men is, bosszú angyalok is, Fantasztikus négyes is. Sőt még vasember is volt a marvel extrában.
Viszon hulk mindeddig csak mellékszereplőként tűnt fel.
Deadpool pedig csak ultimate verzióban.
Sőt, amerika kapitánnyal sem próbálkozott még egy kiadó sem.
Szóval szerintem ezekkel lenne még érdemleges próbálkozni, ha már az a kérdés, hogy mi az ami menne.
Olyanokkal mint dr strange, moon knight, blade, ghost rider vagy elektra valszeg nem sok értelme lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 13. - 22:04:57 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Kingpin next
« Válasz #1965 Dátum: 2009. November 13. - 22:15:05 »
Black Widow v1 meg ha kaine nem adja ki, amúgy is lesz magyarul majd valamikor jövőre. :)
Ezzel valami fan fordításra gondolsz? Mert akkor inkább eredeti scan, mert még fejleszti is az angolom. :]

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1966 Dátum: 2009. November 14. - 10:26:24 »
nyilván azért harcolsz ellene ennyire, mert nem szereted kapit. :)
Ez az, amiért mondtam, hogy vonatkoztass el magadtól. Én is azt teszem. Nekem a világon semmi bajom vele, és bármikor megvennék egy könyvet, amiben ő a főszereplő.
Idézet
De úgyis csak akkor derülne ki, hogy melyikünknek van igaza, ha ki lenne adva egyszer.
Átpasszolsz nekem 5-600 000-t és máris kideríthetjük. De amíg én gondolom úgy, hogy bukta lenne, és nekem kell fizetnem érte... érted.  ;)
Idézet
Egyébként a fallen son mini sorozat 5 részének kötetbe foglalásáról volt szó.
De ha csinálsz egy gyüjteményes kötetet egyszer, legalább abba belemehetne a pókemberes rész, mert az a legszebb mind közül.
Az a sorozat nem is rossz. Persze nem ártana hozzá Amerika Kapitány halála sem.
Nem hinném, hogy engednék egy tpb középső számát külön kiadni Paniniék. De csak hogy tudd: a Pókos részt én is beválogattam már egy Angyali könyvbe, csak éppen nem fűzök hozzá sok esélyt, hogy engednék.
Idézet
Viszon hulk mindeddig csak mellékszereplőként tűnt fel.
Deadpool pedig csak ultimate verzióban.
Deadpool is csak mellékszereplőként.
Idézet
Sőt, amerika kapitánnyal sem próbálkozott még egy kiadó sem.
Ez viszont talán nem véletlen. Szellemlovas és Elektra legalább filmből ismertek.





Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1967 Dátum: 2009. November 14. - 10:45:12 »
Lesz majd Amerika Kapitány film is, esetleg akkor meg lehet vele próbálkozni.  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1968 Dátum: 2009. November 14. - 11:40:38 »
Átpasszolsz nekem 5-600 000-t és máris kideríthetjük. De amíg én gondolom úgy, hogy bukta lenne, és nekem kell fizetnem érte... érted.  ;)

Nem is tisztem nekem, hogy megmodjam, mit adjál ki. Nem is erre ment ki az egész, csak pusztán ebbe nem értettem egyet azzal, hogy miért nem akarod kiadni.
Sehol nem írtam olyat, hogy bármit adjál ki, amit én írtam, ezek pusztán az ötleteim voltak arra kérdésedre, szerintünk milyen minivel lenne érdemes próbálkozni.
This is a joke. A real practical Joke.

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Kingpin next
« Válasz #1969 Dátum: 2009. November 16. - 16:41:41 »
3 kedvenc Kinpinem:

1. MK Pók 1
2. Hihetetlen Pók : Új Bosszú Angyalai
3. Még nincs ilyen a kinpintől....

Mini-ajánlósdira:

Identity Disc (sok pók-ellen,és ha jól emlékszem Deadpool is)

Infinity Abyss (Pók is benne van)


Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Kingpin next
« Válasz #1970 Dátum: 2009. November 21. - 21:19:18 »
Szia Tomi!

Nagyon tetszettek az eddigi kiadványaid, megvettem már az összes Kingpin-es képregényt. Kedvencem a Bosszú Angyalai, de a jó öreg Pókit is csípem. :kingpin: a király!
Tudom, hogy rengeteg jó ötletet kapsz avval kapcsolatban, hogy mit adj ki, de volna egy kérdésem.
A múltkori börzén vettem egy Marvel Masterworks kiadványt, ami baromira megtetszett. Te nem gondolkodtál még egy ilyen Masterworks jellegű kiadványon? Mondjuk benne lehetne az Amazing Fantasy 15 és mondjuk az első öt Pókember történet. Vagy lehetne benne mondjuk az első 3-4 Pókember történet és az első 3-4 Bosszú Angyalai. Vajon melyik fan mondana nemet az első pókember vagy az első bosszú angyalai megjelenésre? :D

Üdv

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1971 Dátum: 2009. November 21. - 22:25:36 »
Vajon melyik fan mondana nemet az első pókember vagy az első bosszú angyalai megjelenésre? :D

Többen mint gondolnád. És üdv itt nálunk.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1972 Dátum: 2009. November 22. - 08:04:45 »
Hát igen, sajnos valószínűleg csak az igazán nagy fanok vennék meg, az átlag vásárlókat inkább elriasztaná.  :-\

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Kingpin next
« Válasz #1973 Dátum: 2009. November 22. - 09:49:56 »
Sziasztok!

Hááááát most szomorú vagyok. :(
Azt hittem majd mondok valami új okosságot.
Kár, hogy nálunk nagyon "negativan" állnak a képregényekhez.
Azt hittem, hogy ezek a "régi eredet történetek" talán érdekesek lesznek sok embernek.
Kár. :( :-\ :(

 

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1974 Dátum: 2009. November 22. - 12:43:05 »
Ahogy Sepi is mondta, csak a nagyon elvetelmült öreg rókák vennék meg az ilyen kiadványokat, amiket eleve korlátozott példányszámban lenne értelme kiadni, de még így sem hozná vissza az árát az ziher. Esetleg úgy talán megoldható lenne (majd Tomi megmondja jól gondolom-e), hogy egy Hihi Pók végére, bónusz történetként bekerülne az Amazing Fantasy 15, vagy az ASM 1, és az Új Bosszú Angyalai végére az Avengers vol 1, első része, és talán a 4. rész, amiben Amerika Kapitány csatlakozik az Angyalokhoz. Ilyesmire volt már példa a Kingpinnél, a Káosz végén, egy klasszikus sztori felidézésével amelyben a Skarlát Boszi és Higanyszál belép az Angyalokhoz.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kingpin next
« Válasz #1975 Dátum: 2009. November 22. - 12:46:57 »
Tényleg Ben, ez jó ötlet! :D Vajon már kaine-nek is eszébe jutott?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1976 Dátum: 2009. November 22. - 12:52:15 »
Biztosra veszem hogy eszébe jutott, csak gond lehet a megvalósítással.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #1977 Dátum: 2009. November 22. - 13:14:40 »
Az a klasszikus sztori eleve része volt az eredeti kiadványnak is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1978 Dátum: 2009. November 22. - 14:20:18 »
Ben: Ez még sose jutott eszembe.  :D ;D Én úgy terveztem egy ilyet, hogy Amazing Fantasy 15 + Amazing 39-45, például. Arra még nem gondoltam, hogy vegyítsem a kettőt. Talán azért, mert még eddig sosem volt történet hiány, vagyis nem volt 3 részes egyik sztori sem, hogy valamivel ki kelljen pótolni.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1979 Dátum: 2009. November 22. - 14:22:01 »
Nos akkor itt a lehetőség.  ;D