Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2040 Dátum: 2009. December 23. - 20:30:22 »
Mr. Parker Goes to Washington? :brow:
Azon még gondolkodom, hogy megjelenjen-e. Csak 3 rész, vagyis mellé még kéne valami, ami mostanában nem könnyű, de a fő probléma inkább az, hogy amennyire nem fogynak a könyvek mostanság, nem tudom, mennyire jó ötlet betenni egy alig közepes sztorit a Polgárháború előtt.
De jövőre az szerintem még így se, úgy se kerülne sorra, csak utána.
Vagy az Y, az utolsó férfi.
Arra csak akkor térhetünk vissza, ha elmúlik ez a nagy válság-mizéria, és megint venni fogják a könyveket.
Vagy Marvel Extra, esetleg Klón-sztori első kötet?  :brow:
Erre még látok reális esélyt, mármint a Marvelre. A Klón sztorira jövőre még biztosan nem, hiszen kinn is jövőre jelenik csak meg.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #2041 Dátum: 2009. December 23. - 20:34:14 »
A Klón sztorira jövőre még biztosan nem, hiszen kinn is jövőre jelenik csak meg.
Igen, év elején, év végére vígan kihozhatnád az első kötetet belőle.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #2042 Dátum: 2009. December 23. - 20:44:35 »
Lehet, hogy magam ellen beszélek, de meg kellene várni amíg a teljes sorozatot kiadják, azért, hogy biztos legyen, hogy befejezik.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #2043 Dátum: 2009. December 23. - 20:45:46 »
Ebben is van valami.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2044 Dátum: 2009. December 23. - 20:50:07 »
Igen, év elején, év végére vígan kihozhatnád az első kötetet belőle.  ;)
Az se butaság, amit Ben mond, de anélkül se menne, mert a szerződést év elején kell megkötni egész évre, és amíg nem láttam, hogy melyik sztorik lesznek benne, addig inkább nem adnék ki rá ennyi pénzt.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Kingpin next
« Válasz #2045 Dátum: 2010. Január 03. - 02:26:58 »
Amikor a nagy képregényötlet sorolás ment, akkor a Daredevil v2 #082-087-et (Ördög a D börtön blokkban) bedobta valaki? :] Nálam aktuális kedvenc.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2046 Dátum: 2010. Január 03. - 03:33:52 »
(Én meg már azt hittem, ilyenkor már csak én szoktam ébren lenni. :))
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2047 Dátum: 2010. Január 03. - 11:58:44 »
Szerintem az nem volt írva. Én nagyon szeretem a Bendis-időszakot a Fenegyerekben, vagyis, ha valamit kiadnék, az lenne az. 25-től kb 80-ig.
Az utána jövőt a Képes Kiadó tervezte kiadni, de a Panini nem engedte nekik, csak 25-től, de a Panini érdektelensége (nem válaszolás) miatt azt is lemondták.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Kingpin next
« Válasz #2048 Dátum: 2010. Január 03. - 15:28:00 »
Szerintem az nem volt írva. Én nagyon szeretem a Bendis-időszakot a Fenegyerekben, vagyis, ha valamit kiadnék, az lenne az. 25-től kb 80-ig.
Az utána jövőt a Képes Kiadó tervezte kiadni, de a Panini nem engedte nekik, csak 25-től, de a Panini érdektelensége (nem válaszolás) miatt azt is lemondták.
Hát... Remélem, hogy te a jövőben is jobban fogod kezelni a Panninis dolgokat, mint a KK. :/

Mondjuk szerintem most legalább találtam gyűjteni valót. :] Soha nem gondoltam volna hogy a DD ilyen király azelőtt, hogy belelapoztam Brubaker sorozatába. Vizsgák után meglesem a Bendis / Maleev fogat produkcióját is... :D Ha van ugyanilyen jó, akkor az már tizenvalahány TPB. :]

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2049 Dátum: 2010. Január 03. - 16:42:11 »
Szerintem jobb.  :D Minden, amit Brubaker kihozott belőle, az annak a következménye, amit Bendis csinált vele.
A Képes nagyon helyesen kezelte a dolgot, mert abban az évben volt a Vasember film is, amihez kihoztak volna egy Vasember könyvet, de az anyagcég miatt lekésték volna a filmbemutatót jóval, így visszaléptek - nagyon helyesen és jogosan - a Marvel kiadványok kiadásától. Én is így tettem volna a helyükben.  ;)

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Kingpin next
« Válasz #2050 Dátum: 2010. Január 03. - 17:41:40 »
Gondolom idén sem lesz nagy sansz Vasember képregényhez, ugye?....pedig most jön a Vasember 2 a mozikba (Magyarországon elvileg április 29. a premier).

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Kingpin next
« Válasz #2051 Dátum: 2010. Január 03. - 18:06:20 »
Gondolom idén sem lesz nagy sansz Vasember képregényhez, ugye?....pedig most jön a Vasember 2 a mozikba (Magyarországon elvileg április 29. a premier).
Nem sajnos, azt írták a kepregeny.net -en, hogy (főleg a válság hatásai miatt) inkább már annak örülnek, ha az eddigi profilt tudják hozni... Az meg a Rejtő és a DC; nem is mennek bele semmi másba.

Ha Kaine nem hozza ki az új Iron Mant akkor valószínűleg senki sem fogja.

Civil War után egy kis The Immortal Iron Fist esetleg? :] Szép rajzok, kung-fu, az elejéről indul valaminek... :]

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #2052 Dátum: 2010. Január 03. - 18:57:20 »
Civil War után egy kis The Immortal Iron Fist esetleg? :] Szép rajzok, kung-fu, az elejéről indul valaminek... :]
több szempontból is rizikós lenne, és annyira nem nagy durranás, hogy a fanatikus rajongókon kívül mások is megvegyék.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #2053 Dátum: 2010. Január 03. - 19:49:01 »
AZt én se vennék meg, Ha Kingpin, ha nem. Nem csípem a karaktert.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2054 Dátum: 2010. Január 03. - 20:36:58 »
A jelenlegi helyzet úgy áll, hogy nagyon remélem, hogy egyáltalán a Polgárháborút venni fogják elegen... tiszta szerencse, hogy már az jön.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #2055 Dátum: 2010. Január 03. - 22:27:59 »
Immortal Iron Fist nagyon jó... annál is jobb, pláne, amíg a Brubaker-Fraction páros írta, nemhiába jelent meg HC-kban és nemrég Omnibusban is... de azt kinn is egy szűk réteg vette, akik tudták, hogy az írókban szinten vakon lehet bízni, pláne egy olyan műfajban. Annak a kiadását nem hiszem, hogy bárki bereszkírozná, pláne, hogy itthon nem is ismerik a karaktert.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Kingpin next
« Válasz #2056 Dátum: 2010. Január 03. - 23:35:17 »
Immortal Iron Fist nagyon jó... annál is jobb, pláne, amíg a Brubaker-Fraction páros írta, nemhiába jelent meg HC-kban és nemrég Omnibusban is... de azt kinn is egy szűk réteg vette, akik tudták, hogy az írókban szinten vakon lehet bízni, pláne egy olyan műfajban. Annak a kiadását nem hiszem, hogy bárki bereszkírozná, pláne, hogy itthon nem is ismerik a karaktert.
Sajnos egy 300 milliós országban könnyebb megtalálni azt a pár ezer vevőt, akire szükség van... Pláne, ha a nyomda úgyis általányban van gondolom (a több millió darabra, amit összeségében kinyomnak mindenféléből). :/

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Kingpin next
« Válasz #2057 Dátum: 2010. Január 04. - 15:33:39 »
Immortal Iron Fistet ne, minek vettem meg tpb-ben akkor?  ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #2058 Dátum: 2010. Január 04. - 16:26:08 »
Hát, max majd megveszed magyarul is. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #2059 Dátum: 2010. Január 04. - 23:33:24 »
Végre van egy jó hírem is.  :) Átnézve a teljes idei eladásokat, úgy tűnik, hogy az Angyalok csakazértis nyeregben maradtak. Bár természetesen nem érték el a korábbi számokat, de egy megnyugtatóan stabil eladási darabszámot produkáltak, ami egészen pontosan olyan, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva (pontosan 1 teljes év alatt fogja visszahozni az árát - az Angyalok eddig ennél hamarabb visszahozták). Vagyis nem annyira jó, hogy azonnal évi 3 Angyal-kötet kijöjjön, ugyanakkor mégis van annyira jó, hogy az idei kötet biztos legyen. Úgyhogy talán még korai ugyan kijelentenem a januári adatok hiányában, de most már elég jó esély van rá, hogy idén sem maradunk Angyalok nélkül.  :)