Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 631190 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #200 Dátum: 2007. November 15. - 16:21:19 »
Jó lesz a sima lap is, de azért ne Star Wars képregények kaliberű WC papíron legyen, és én nem tudom, milyen hosszú, de ha 200 oldal is, akkor is egybe kéne kiadni, legyen már egy igazi húzós vastagságú magyar Marvel Könyv.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #201 Dátum: 2007. November 15. - 17:00:06 »
Micsoda biznisz folyik már itt. Így a végén senki nem fogja megvenni a nyomtatott verziót. :nezze:
Ha tetszik, akkor megveszem így is- úgy is. (Ezért olvasok ritkán interneten képregényt, mert ha valami megjelenik, és már olvastam, és nem tetszett, nem biztos, hogy megvenném.)
Amit már biztosan nem az említett rajzoló rajzolt. Úgyhogy a Child Within kiadása ismét visszaesett.  :D ;D :spidey: :-[
Ezt viszont nem értem. :headscratch: Amúgy hogy érted a Deadpool-t? Mint önálló cím, vagy mint vendégszereplő?
Ó, amíg az megjelenik....
egyébként természetes privátban kapja meg mindneki a linket. íén feltölteném, de az otthoni gépemen van és azt csak pénteken tudom elérni, amikor hazamegyek. Ha addig bírtok várni... :)
Nagyon megköszönném! :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #202 Dátum: 2007. November 15. - 17:19:07 »
Jó lesz a sima lap is, de azért ne Star Wars képregények kaliberű WC papíron legyen, és én nem tudom, milyen hosszú, de ha 200 oldal is, akkor is egybe kéne kiadni, legyen már egy igazi húzós vastagságú magyar Marvel Könyv.
Egy ilyennek nem túl sok esélyt adnék a magyar piacon. :(

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #203 Dátum: 2007. November 15. - 22:56:21 »
Nem. A hamarosan megjelenő gyűjteményes kötet a New X-Men 114–117. számait, a négyrészes E is for Extinction c. sztorit gyűjti egybe.
Igen?? :o :o
Mindegy, akkor is  Quitely rajzolja, és elég aszott módon. Szóval most is azt mondom, hogy merész dolog ezzel kezdeni egy X-Men sorozatot, mégha zseniális is.
Child Within szerintem nem is olyan szörnyű...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #204 Dátum: 2007. November 15. - 23:56:03 »
Hát Buscemának megvan a maga stílusa, az biztos. Én szeretem a rajzait, főleg JMD őrült sztoriaihoz rajzolt nagyon jó fejeket, de a többség nem biztos, hogy komálná. :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #205 Dátum: 2007. November 16. - 10:43:08 »
Azért még annyit, hogy Vladi a New X-Ment igenis az első megjelent részétől adja ki, pontosabban a legelejét adja ki. Előtte azt a sorozatot X-Men v2-nek hívták, a New címből az a legeleje.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #206 Dátum: 2007. November 16. - 10:49:54 »
Jó lesz a sima lap is, de azért ne Star Wars képregények kaliberű WC papíron legyen, és én nem tudom, milyen hosszú, de ha 200 oldal is, akkor is egybe kéne kiadni, legyen már egy igazi húzós vastagságú magyar Marvel Könyv.
Nyilván nem Star Wars minőség lesz, ennyire már ismerhetsz. De egybe kiadni nem lehetne. Nem csak ezt, gyakorlatilag semmit. Ha 3000 ft fölé mennénk az árral, nem venné meg csak nagyon kevés ember. Márpedig ez 7 rész, kb. 160 oldal, arányosan olyan 3500 ft lenne az ára. Ennyit csak kevesen fizetnének akármilyen képregényért, főleg hogy ennek a rajza még nem is túl népszerű. Ha meg tudom egyszer jelentetni, mindenképpen két részben fog megjelenni úgy, hogy teszek mellé valamit, aminek realisztikusabb rajza van.  ;) És még úgy is elég necces lesz...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #207 Dátum: 2007. December 05. - 18:42:54 »
House of M nálam nem lesz, ezt már most lezsírozom. Azért sem, mert az X-ek Vladi területe, és ha már a Vezér se tartja tiszteletben a grundot, akkor ki?  :hehe: Meg azért sem, mert amit nem ismerek, nem látok át teljesen, azzal nem foglalkozom. A kiadványaim szeretném, ha a lehető legteljesebb mértékig lefedettek lennének, azaz mindig meg tudjam indokolni a bennük folyó dolgokat, mi miért történik, ha valaki nem értené. Végül pedig, ha nekem se a kedvencem egy történet, hogy ajánljam másoknak? Nem lenne tisztességes.  ;) A House of M-et végigolvastam (mi lenne a "House of M" magyar címe, mellesleg?), nem volt annyira rossz, de semmi különleges. Még a Pókos része tetszett ugyan, de önmagában az semmit se mondana.

-------------------------------------------------------------------------------------
talgaby
A HoM a Disassembled egyenesági következménye. Az X-eket mindneki ismeri belőle. Nincs semmi más előzménye, csak utóhatásai. A végén látható, ahogy eltűnnek a mnutánsok, amely helyzet radikálisan a Messiah Complex egyrészesben változik meg, addig a téma teljesen jegelve volt az X-füzetekben. Még kontinuitási gondok sincsenek benne, egyedül a non-markedos előzmények maradnának le. A Disassembled inkább kezdett a nagy semmiből, mint ez  a páros.

Ben Reilly
Egy HOM vagy a Messiah szerintem túl erős kezdés lenne. Az egyik ugye egy alterverzum, és sokan még az alapot sem értik vagy ismerik. A Messiah pedig talán túl tartalmas lenne egy átlag képregényolvasónak, mert sajnos azokra is gondolni kell.
 
talgaby
Egyébként ha Cho nem lenne ilyen tetű lassú, simán mondanám a Mighty első hat részét. Igaz, hogy harmatgyenge, de a rajzok röhögve elviszik a hátukon az egészet. Vagy ha nem tudnám, hogy nem akarsz X-eket kiadni, akkor mondanék egy HoM-minit, majd arra rá egy Messiah Complexet.
 
 
 

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #208 Dátum: 2007. December 05. - 22:43:56 »
No igen, csak a Hom inkább volt egy BA-sztori, mintsem X, hiába arra hatott egyedül ki. Bendis gondoskodott róla, hogy erősen az Angyalok legyenek előtérben az Astonishing csapat mellett.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #209 Dátum: 2007. December 08. - 16:09:42 »
OO, en nem ertek valamit.
Kaine, te az elobb mire valaszoltal? Raadasul Gabynak ketszer is. Hol volt itt szo a HoM-rol??

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #210 Dátum: 2007. December 08. - 16:13:11 »
Másik topikba írták, és mivel ott OFF volt, áthoztam ide.  ;) A vonal alattit nem én írtam, azokra válaszoltam.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #211 Dátum: 2007. December 08. - 16:15:21 »
Igen, pont most olvasom, hol voltak. De onnan sincsenek kitorolve.
Szoval bocs a gyors kerdezesert.
Nagyon jo az a hirlevel, jol osszegzi a kerdeseket!!

Na akkor osszegezzuk a Kingpin Marveles terveit. (Vertigoban sajna nem vagyok jartas)


Bosszu Angyalai 1: Kaosz (2007)
Bosszu Angyalai 2: Kitores (2007)
Bosszu Angyalai 3: Sentry helyett valami (2008)
Bosszu Angyalai 4: Pokno es Ronin (2008)

New Avengersbol kizarva az:
5 reszes Kollektiva (mert HoM-os)
5 reszes CW (mert CW-s)
Es utana szinte az egesz Leinil Yu rajzai, es Bendis sztorijai miatt. Szoval gyorsan kifulladt ez a vonal.
De Kaine szereti Chot, es akar a Mighty elso sztorijat is kiadna vele kesobb.
Bosszu Angyalai 5: Mighty Avengers (tippem)
DE VAJON MI LESZ A SENTRY HELYETT, MAR HA LESZ EGYALTALAN VALAMI?

Pokember kotetek:
(Pokfej)
MKSP #1 (2007)
MKSP #2 (2008)
MKSP #3 (2008)

Tovabba Kainenak tervei vannak
-Venommal (azzal kapcsolatban, amelyik a Csoda es a Hihi Pok kozti 21 kimaradt reszbek egyikeben szerepelt) Szoval valami ujabb sztori lehet :roll:
-Sins Past folytatasaval is esetleg talan, mert imadja Land boritoit ( :hehe:)
-Valamilyen valogatas kotet, amiben van Romita era beli Gwen, Marvel Kapitany stb...

Jovore 6 konyv van tervbe veve. Ebbol 2 a MKSP talan ketto Vertigo, egy Angyal biztosan, meg talan a Venomos kotet? Akarhogy nezem, nem fog ez beleferni 6 kotetbe...

Jah, es ha Greg Land rajzolna az F4-et, Kaine talan meg ki is adna.
Tovabba Kaine, nem olvasta meg az Ultimatest!
Kaine soha nem fog kiadni Pokember Mangat, es Kainenek sajnos nem fogyott eleg jol a Pokfeje, ugyohogy az is szunetel.
Kaine HoMmal kapcsolatos dolgok kiadasat sem tervezi.
Kaine nagyon szereti a Romita erat, amibol itthon eddig nem sok minden latott napvilagot.
Kaine JMD-t is szereti, csak ugye azok klonsztorik.
Kaine Deadpoolt is kedveli.
Kaine  a Mennydörgőket, az Adventures cimeket es a Loves Mary Janet se adna ki szivesen.
Es Kaine Nem tervezi kiadni egyenlore a CW-t sem, Buscema rajzai miatt.
Tovabba elmondhatjuk rola azt is, hogy kicsit rajz orientalt, Marvel kiadasa eseten... (lasd Mighty, CW)

Na mennyit tevedtem??

Meg ezt is megtalaltam:
Idézet
De a kérdésre válaszolva, igen, nem kizárt, hogy a Secret War megjelenjen magyarul egyszer, de sajnos egyáltalán nem vehető biztosra. Az túl szép képregény, amivel azt akarom mondani, hogy lehet, hogy drágább a jogdíja, lehet, hogy drágább a nyomdaköltsége, alapból is elég vaskos az 5 részével és a doksijaival, vagyis nem valószínű, hogy beférne a híres 3000 alá. Ha meg nem fér be, nem kockáztatnám meg.

Igyekszem nem menni 136 oldal fölé, hogy az ár ne legyen sose több 3000-nél. Az egyik jövő őszi tervembe igazán nehezen sikerült beletuszkolnom a cuccot a 136 oldalba, de végül csak sikerült. Plusz szeretnék valamit tavaszra is, ami megintcsak olyan volt, hogy 144 oldalról tornásztam le előbb 136-ra, majd 128-ra
Ron rovata: vége


« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 19. - 11:14:35 írta NERIDA »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #212 Dátum: 2007. December 08. - 17:34:29 »
Egyszerűbb azt mondani, hogy erősen Pók-koncentrált Marvel-téren, jóformán csak olyanokra számíthatunk, amiben van Pókfej is, esetleg talán most a Kingpin rákap az Angyalokra (a rajzaival a Mighty elejét tuti el lehet adni).
Engem is az foglalkoztat, hogy ha Sentry nem, akkor mi? Utána rekordsebessséggel zuhan a sorozat színvonala, a Póknő után talán egy igazán olvasható rész volt csak.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #213 Dátum: 2007. December 08. - 17:35:37 »
Szerintem teljesen felegesek ezek a spekulációk, mert
1. Kaine úgysem fogja elmondani
2. Az első pontból kiindulva csakis akkor tudjuk meg, amikor elkezdi a reklámokat a kiadványához, és
3. Annyi mindentől függhet egy-egy könyv, hogy így teljesen értelmetlen ennyire előreszaladni

Mindent megfogunk tudni az idejében, és ezzel semmi baj nincs, én szeretem a meglepetéseket. :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #214 Dátum: 2007. December 08. - 17:42:11 »
Sepi, nekem inkabb az volt a celom, hogy Kaine eddig venetlenul ecsepegtetett kis hireit egy helyre szedjem!! ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #215 Dátum: 2007. December 08. - 18:32:44 »
Te Ron, szégyelld magad!  :lol: Bizalmasan elcsöpögtetem a híreket itt-ott, sehol se annyit, amiből össze lehetne állítani egy konkrét tervet, erre csokorba gyűjtöd és közzéteszed?  ;D Még jó, hogy itt csináltad, nem máshol.  :D
Tudod mit? Jutalmul elárulom, hogy igazad van. Minden, amit itt összegyűjtöttél, igaz. Épp tegnap állítottam össze a kiadási terveimet 3 évre előre ( ;D), és itt alant csak egy-két dologban tévedtél, vagy rosszul értelmezted, amit írtam.  :D

-------------------------------------------

Jut eszembe, újraolvastam a Sins Remembered sztorit, és akármennyire gyalázatos is, ami a Sins Pastban történik, ez a sztori nem rossz. Mindössze csak azt nem tudom eldönteni, hogy azért tetszett, mert szeretem Gwent, vagy különben is tetszett volna.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 08. - 18:36:46 írta kaine »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Kingpin next
« Válasz #216 Dátum: 2007. December 09. - 14:30:35 »
Épp tegnap állítottam össze a kiadási terveimet 3 évre előre ( ;D)
Hú, már 3 évre előre megvannak a tervek? Király! ;D Lesz sok-sok Póki meg Bosszúangyalok... :ugral: ;D

Ron: ügyes ötlet volt összegyűjteni a híreket. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #217 Dátum: 2007. December 09. - 15:00:17 »
Te Ron, szégyelld magad!  Jutalmul elárulom, hogy igazad van. Minden, amit itt összegyűjtöttél, igaz. -------------------------------------------
Jut eszembe, újraolvastam a Sins Remembered sztorit
1: Na most mar egyre erosebben felerosodik benned annak a sztorinak a kiadasa
2: Eszembe se jutott volna mashol osszegyujteni

Sot, ki is egeszitem a listat:
 :spoiler: Kainet Marvel Adventures Avengers, es mas Marvel Adventuersek sem mozgatjak, akar csak a Loves Mary Jane se. Es sikerult szukiteni a kort ugy 00,7%-kal! :lol: Es te meg azt hitted, mondok megint valami lenyegeset. Na azert annyit kifelejtettem, hogy valogatas kotetbe Deadpoolnak is lenne eselye.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #218 Dátum: 2007. December 09. - 15:34:39 »
Mondjuk azért annyira jó hírnek nem mondanám az Adventures kiesését, mert akkor is tartom magam ahhoz, hogy jelenleg  a legstabilabb színvonalú cím az MA Avengers, de a Pók-címek közül is ott van az elsők között az MA Spider-Man. Az SMLMJ-ben pedig megvolna sajna már az az előny, hogy pontosan lehetne tudni, hány részes, ahhoz igazítani a kiadást (egyébként  a kissé mangás hangulat és a tinis mangák sikere alapján én nem mondanám nyugodt szívvel, hogy tuti oltári bukta volna kis hazánkban...)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #219 Dátum: 2007. December 09. - 17:05:57 »
Lehet, hogy a Nyári Srácokat tartani tudná. :D