Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667120 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #340 Dátum: 2012. április 18. - 12:06:14 »
Hogyne lenne rajta vonalkód, az kötelező. Ez sem "eszembe jutós" anyag. :) Csak egy előzetesnél minek tegyük rá? Oda felesleges (ráadásul még nincs is kész ilyenkor).
Ja. Kár. És azt ilyenkor megindokolják, hogy miért nem felel meg, ha hátulra rakod a vonalkódot?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #341 Dátum: 2012. április 18. - 12:12:11 »
Persze. Mert ez a szabály.

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #342 Dátum: 2012. április 18. - 12:14:27 »
Minden újságon elől kell hogy legyen a vonalkód,különben szabályellenes ha máshol van!

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #343 Dátum: 2012. Május 09. - 19:26:04 »
Nem bírtam ki, ezért megvettem a Hihetetlen Pókember #2-t. Jól el volt dugva egy Sodoku füzet mögé, de legalább néni egyből tudta hol kell keresni. :]

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #344 Dátum: 2012. Május 09. - 22:50:03 »
Nem bírtad ki???Miért ezt a sorozatot nem olvasod?

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #345 Dátum: 2012. Május 09. - 23:00:57 »
Nem bírtad ki???Miért ezt a sorozatot nem olvasod?
De, de általában megállom és valami happeningen megveszem közvetlenül a Kainetől. Mert akkor több jut neki belőle.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #346 Dátum: 2012. Május 09. - 23:29:17 »
Szép tőled.  :) :spidey:

rolmanus

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #347 Dátum: 2012. Május 14. - 21:02:30 »
Hali Kingpin olvasók, fórumozók!

Rögtön bele is csapnék a lecsóba: korábban is vásároltam már néhány Kingpin kötetet (Vertigo-k, Új Bosszú Angyalai kötetetek, valamint " a Másik"), de csak most jutottam el oda, hogy hangoztassam véleményemet. Nem csak a Hihetetlen Pókemberrel kapcsolatban fogok most írni, de azt hiszem azért ide írok, mert annak örülök a legjobban. Na a lényeg a lényeg:

Én soha nem fizettem még elő újságra. Életemben soha. Az Ultimate Spider-man összes magyar kiadását megvettem az újságosnál, az összes Panini képregényt megvettem első adandó alkalommal, meg (kicsit más területen) az 576 Konzol minden számát is megvettem, de előfizetni sose fizettem elő. Hogy miért nem, az egy remek kérdés, feltehetőleg zsenge korom munkanélküliségéből fakadóan anyagi okai lehettek a dolognak, amióta ez az akadály pedig elhárult, nem is igazán volt lehetőségem mire előfizetni (a Konzol Magazinnal nyilván megtettem volna, ha íróként nem ingyen jut el hozzám a lap). Na ez a dolog, ez az előfizetés-szűz státuszom (ez de hülyén hangzik) pontosan most fog megváltozni. Még ma, de legkésőbb holnap írni fogok Tominak előfizetői szándékomról, méghozzá mind a Hihetetlen Pókember, mind a Marvel+ magazin kapcsán, sőt, terveim szerint a Klasszikus pókember történetekre is, azonban azt anyagi okokból kifolyólag (a Képregényfeszten a vártnál több dolog tetszett meg) csak jövő hónapban fogom meglépni. Na, de, hogy honnan is jött ez most nekem - mintha bárkit is érdekelne - az az oka annak, hogy most írok:

1. Ennél minőségibb képregényfüzet még nem helyezkedett el hazánk újságosainak polcain. Megvettem én a második Csodálatos Pókember számait, mert nem volt más, megvettem a Panini képregényeit, mert örültem, hogy egyáltalán vannak (igaz, azok némileg minőségibbek is voltak előbbinél), de ilyen gyönyörű, minőségi képregényfüzethez Magyarországon még nem volt szerencsém. Ez vonatkozik mind a Marvel + füzeteire, mind Pókfej újságára.
2. Rendkívül tisztelem Harza Tomi azon kitartó és bátor vállalkozását, hogy ő, saját vállára vette a hazai képregényfüzetek megjelenését, és egy alapvetően szinte a semmiből előbújt kicsiny kiadót eljuttatott odáig, hogy idehaza még nem látott minőségű füzeteket szolgáltassanak, gyakorlatilag havi rendszerességgel (a két lap felváltva). A legutóbbi, Semic féle harmadik Póksorozat nekem kimaradt az életemből, én a Panini féle verzió megszűnésekkor annyira előreolvastam, és több helyütt annyira nem tetszett az, amit olvastam, hogy úgy voltam vele, ezt most nem kösz. Arról nem is beszélve, hogy pofátlannak éreztem az árat, amin - jóindulattal közepes minőségért cserébe - fosztogatták. Ráadásul számomra a polgárháború maga is kiábrándító volt kissé, egy remek alapötlet, közepes megvalósítással elvesztegetett kivitelezésének tartom, Pókembert hiába helyezte érdekes közegbe, ha azt a One More Day, Brand New Day tökéletesen kiheréli, ezáltal el is veszi a súlyát az egésznek, elvégre az ember a Dallasnak sem szívesen nézi meg újra azokat az epizódjait, amelyekről kiderül, hogy Pamela álmodja. Ennek ellenére a Polgárháború köteteket is megvettem, és a Pókemberre is előfizetek, még a One More Day-től való undorom ellenére is, azért mert magát a vállalkozást tisztelem, és támogatni szeretném, már csak azért is, hogy eljusson majd azokhoz a történeteket, amiket én is várok/nem ismerek (merthogy vagy két éve nem olvastam egy új számot az Amazingből az is ziher). A Marvel + viszont még ebből a szempontból is "oda meg vissza" állapotba helyezett, mert állatira tetszik a válogatott Marvel történetek ötlete, és az első, valamint a harmadik szám (a másodikat NEM tudtam beszerezni sehol a planétán, de erről majd az előfizetői levelemben is írok, mert muszáj szereznem egyet :D ) sztorija nagyon be is jött.

Na mindegy, ha ennél tovább  írom ezt a kommentet, akkor már be is köttethetném, úgyhogy egyelőre ennyi. Gratula a kötetekhez, a füzetekhez pedig minden elismerésem.  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #348 Dátum: 2012. Május 14. - 21:26:51 »
Helló és üdv a fórumon! :)

Köszönök minden kedves szót, amit írtál, volt belőle annyi, hogy ha így folytattad volna, többekben felmerülne a kérdés, hogy mennyit fizettem érte, hogy megírd ezt a hozzászólást. :)
Mindenekelőtt örülök, hogy elértem nálad, amit előttem senki - amivel vissza is igazoltad az egyik gondolatomat a füzetes kiadások kapcsán (beleszámítottam a kezdéskor, hogy lesznek olyan olvasók, akik a képregény minősége miatt érkeznek majd - vagy térnek vissza hosszú, önkéntes száműzetésükből).
Az 576 Konzolt én is vásároltam amíg meg nem szűnt, sőt, Martin az egyikbe beletette a Vertigo 1 reklámját is. :)
Ez a minőség német példa: mindig is ők jártak élen minőségben a képregények terén, kicsit mindig irigyeltem őket érte. :) A Klón sztorik idején kezdtek el kiadni special számokat, amiknek ilyen volt a minősége.
A Brand New Day szerencsére erősen túlhaladott sztori már odakinn is: kis túlzással, ha kivennénk a zsákból az egészet úgy ahogy van, alig tűnne fel. Nálunk sem fog túl sok vizet zavarni, a jelenlegi történetek pedig ismét nagyon jók.
Hamarosan újra elérhető lesz a M+2. száma is.

Köszi, hogy véleményeztél.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #349 Dátum: 2012. Május 14. - 21:45:02 »
Hali Kingpin olvasók, fórumozók!
Üdv itt!  :welcome: :spideyhun:
nem is igazán volt lehetőségem mire előfizetni (a Konzol Magazinnal nyilván megtettem volna, ha íróként nem ingyen jut el hozzám a lap).
Egyből ismerős volt a neved. Jó volt a Street F. X Tekken cikk.  :nyalis:  ;D
Köszönök minden kedves szót, amit írtál, volt belőle annyi, hogy ha így folytattad volna, többekben felmerülne a kérdés, hogy mennyit fizettem érte, hogy megírd ezt a hozzászólást. :)
Ugyan már ,itt mindenki le van fizetve....csak már nem emlékszem mennyivel....  :cavinton:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #350 Dátum: 2012. Május 14. - 21:46:40 »
Ja, ez egy Kingpin bérenc fórum. ;D :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #351 Dátum: 2012. Május 14. - 21:52:45 »
Sőt, egyedül én írom a hsz-okat, 42 álnéven.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #352 Dátum: 2012. Május 14. - 21:53:24 »
Sőt, egyedül én írom a hsz-okat, 42 álnéven.
Mindig tudtam.  :kingpin:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

rolmanus

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #353 Dátum: 2012. Május 14. - 21:54:12 »

Egyből ismerős volt a neved. Jó volt a Street F. X Tekken cikk.  :nyalis:  ;D

Köszönöm, sajátjaim közül azzal én is egészen meg voltam elégedve, bár a Batmant és az ehavi számban megjelenő cikkemet jobbnak tartom.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #354 Dátum: 2012. Május 14. - 21:55:52 »
Hirtelen csak az a cikk ugrott be a neveddel. :oops: :off:
 
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

rolmanus

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #355 Dátum: 2012. Május 14. - 22:01:54 »
Hirtelen csak az a cikk ugrott be a neveddel. :oops: :off:

Pedig barátok lehettünk volna...  :(
 ;D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #356 Dátum: 2012. Május 14. - 22:09:14 »
Mi még lehetünk, csak Zozi fog begorombulni,ha szétoffoljuk a topic-ot.  :uhoh:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

rolmanus

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #357 Dátum: 2012. Május 16. - 13:16:15 »
Na, ebből az előfizetésből jövő hónap eleje lesz, kissé megzuhantam anyagilag. De, hogy a következő HP-t már a postás hozza, az ziher.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #358 Dátum: 2012. Május 21. - 01:36:41 »
Bár a mostani részeket annak idején követtem az eredeti megjelenéssel egy időben, jó újra olvasni őket. Ron Garney rajzai remekek, főleg ahogy Peter arcát ábrázolja. Lesz levelezési rovat ebben is?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 21. - 01:40:47 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #359 Dátum: 2012. Május 21. - 09:28:33 »
Én nagyon remélem hogy lesz benne,mivel az első "Pók sorozatban" is volt engem igen nagy nosztalgiával töltene el!!!  :D   :nezze: :spidey: