Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667122 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #760 Dátum: 2012. Október 24. - 11:17:09 »
A múlt héten pénteken csak sikerült megvennem végre az új számot, és elmondhatatlanul tetszett, már kétszer elolvastam és többször átlapoztam, elsősorban a második történet miatt.
 :kingpin: :kingpin: :kingpin:
Annyira örülök, hogy kiadtad ezeket a történeteket, pontosabban, hogy TE adod ki, és nem abban - sajnos nincs mit szépíteni - borzasztó minőségben, ahogy a Semic tette, de ezt már írták előttem.
Nekem mindkét rajz bejött, inkább az átmenet volt fura, hogy egy füzeten belül ekkora váltás van. Medina egy kicsit tényleg fura fejeket rajzol, bár Crain-nél Madame Necc-nek akkora álla van, hogy Kurt Russell is megirigyelné. Ettől eltekintve iszonyatosan tetszik a munkája, bár ismertem már korábban, de a végén, mikor Pókember kijön a vízből, meg ahogy Pumát megrajzolta (főleg a visszaemlékezésnél) - ááá, az nagyon állat  ;D. Tényleg, Tom Fireheart, neked hogy tetszett ez a stílusú Puma? Ahogy írta valaki, kissé darkos a stílusa, de nagyon illett a történethez. Sajnálom, hogy a következő részt nem ő fogja rajzolni, szívesen láttam volna még, de a boritó miatt tuti kettőt veszek abból a számból is :).
Egyébként hogyhogy Billy Connors ilyen fiatal? Az első Titkos Háború idején inkább kamasznak nézett ki. És amikor a Gyík visszaemlékszik (simogatja a srác fejét), hogyhogy két karja van? Vagy ez csak baki? Vagy álom? :)
Szóval nagyon tetszett ez a szám is, várom a folytatást!  :worship: :worship:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #761 Dátum: 2012. Október 24. - 13:34:02 »
Jó a srác. :) Tényleg előfizető. Mondjuk a Marvel+-nál csinálhatta volna világosban is, nem lámpával, mert nem látszik jól. De amíg spoilerek nélkül nyomja, nekem jó. :)

Annyira örülök, hogy kiadtad ezeket a történeteket, pontosabban, hogy TE adod ki, és nem abban - sajnos nincs mit szépíteni - borzasztó minőségben, ahogy a Semic tette,

Ezek a rajzok tényleg szörnyen mutatnának abban a minőségben.
Idézet
Sajnálom, hogy a következő részt nem ő fogja rajzolni, szívesen láttam volna még, de a boritó miatt tuti kettőt veszek abból a számból is :).
Pedig ő fogja rajzolni a következőt is.  ;)
Idézet
Egyébként hogyhogy Billy Connors ilyen fiatal? Az első Titkos Háború idején inkább kamasznak nézett ki.
Hát, a CSP105-ben is nagyjából ekkora volt. Sok idő nem telhetett el azóta.
Idézet
És amikor a Gyík visszaemlékszik (simogatja a srác fejét), hogyhogy két karja van? Vagy ez csak baki? Vagy álom? :)
Nem, hát a kísérlete sikeres volt, tényleg visszanőtt a karja, csak éppen a mellékhatása volt maga a Gyík.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 24. - 13:36:00 írta kaine »

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #762 Dátum: 2012. Október 24. - 14:14:57 »
Idézet
Sajnálom, hogy a következő részt nem ő fogja rajzolni, szívesen láttam volna még, de a boritó miatt tuti kettőt veszek abból a számból is :).
Pedig ő fogja rajzolni a következőt is.  ;)
Azt hittem, csak a borítót, meg a második történetet.  :headscratch:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #763 Dátum: 2012. Október 24. - 14:40:11 »
Nekem is tetszett a HiPók 5, főleg a második történet festett stílusa, baromi szép. :oh: Ráadásul a Puma is szerepel a sztoriban, úgyhogy tényleg nem panaszkodhatok. :hehe: ;D A minőség szokásosan szuper, csak így tovább. :kingpin:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #764 Dátum: 2012. Október 24. - 15:15:14 »
Azt hittem, csak a borítót, meg a második történetet.  :headscratch:
Ja, hát ja. :) Úgy értettem.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #765 Dátum: 2012. Október 24. - 19:04:03 »
Ma én is hozzá jutottam a legfrissebb számhoz. Köszi Tomi, régóta szerettem volna már magyarul is olvasni a Feral-t! ;) Tetszik a Sensational sorozat, pláne Crain képei miatt! Baromira tehetséges a fickó!
Érdekes, hogy vissza hoztak egy ilyen régi szereplőt mint Stegron.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #766 Dátum: 2012. Október 24. - 20:51:21 »
Tudom, te már pár éve is mondtad, hogy ezt a sztorit kiadhatnánk egyszer.  :) Csak akkor még kizárólag köteteink voltak.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #767 Dátum: 2012. Október 24. - 21:53:48 »
Egy valami, már régóta böki a csőröm.
Miért úgy van ez a sorozat, hogy válogattok különböző sorozatokból, egy-egy számokat, és úgy raktok össze egy új sorozatot? Mármint, miért nem úgy van az egész, hogy megvettétek egy komplett sorozatot, amit leadtok, például a CSP V1, V2?
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #768 Dátum: 2012. Október 24. - 22:41:21 »
A CSP v1 sem úgy volt, abba is válogattak. A vége felé (amikor már én is ott voltam  ;D). De egyszerű: mert egyik sorozat sem folyamatosan jó. Lehetetlen lenne választani, hogy melyik a legjobb, és olvasói szempontból az a legjobb, ha mindenből a legjobbat olvashatják. De különben 1-2 év múlva, ha eljutunk a Brand New Dayig, akkor teljesül a vágyad, mert onnantól csak az Amazing sorozatból válogatunk majd - lévén, hogy nem lesz más. :)
Ja, és de, így is megveszünk egy komplett sorozatot. Ja, és a CSP v2 sem úgy volt, hiszen bekerült két minisorozat is.  ;)

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #769 Dátum: 2012. Október 25. - 09:21:38 »
A Sensational sorozatba belekóstolva én kifejezetten örülök a válogatásnak  :bravo:. Olvastam a levelezési rovatban kaine, hogy a Friendly-vel folytatod tovább 2013 elején - visszatér még a Sensational sorozat?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #770 Dátum: 2012. Október 25. - 09:26:46 »
Vissza, de azzal is kezdődik.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #771 Dátum: 2012. Október 25. - 16:18:38 »
A CSP v1 sem úgy volt, abba is válogattak. A vége felé (amikor már én is ott voltam  ;D). De egyszerű: mert egyik sorozat sem folyamatosan jó. Lehetetlen lenne választani, hogy melyik a legjobb, és olvasói szempontból az a legjobb, ha mindenből a legjobbat olvashatják. De különben 1-2 év múlva, ha eljutunk a Brand New Dayig, akkor teljesül a vágyad, mert onnantól csak az Amazing sorozatból válogatunk majd - lévén, hogy nem lesz más. :)
Ja, és de, így is megveszünk egy komplett sorozatot. Ja, és a CSP v2 sem úgy volt, hiszen bekerült két minisorozat is.  ;)
Na jó, azt nem tudtam. Ezekről ne tudtam, azt hittem (megyek is mindjárt a templonba  :D), hogy azok teljes sorozatok voltak kiadva. Na de sebaj, akkor így értem most már ezt is.
SD. EJC.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #772 Dátum: 2012. Október 25. - 16:49:14 »
CSP v2 ben a Poweren kivűl milyen mini ment még? Vagy az annualokra gondolsz?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #773 Dátum: 2012. Október 25. - 21:54:20 »
Requiem.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #774 Dátum: 2012. Október 26. - 13:52:20 »
Ezt most nem tudtam, hogy ide, vagy az amerikaihoz írjam: Basszus, látszik, hogy mennyire le vagyok maradva az amerikai Pókember történeteivel. Most olvasom, hogy a Gyík felfalta saját gyerekét? Ez komoly?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 26. - 13:55:54 írta slider78 »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #775 Dátum: 2012. Október 27. - 22:42:30 »
Basszus, látszik, hogy mennyire le vagyok maradva az amerikai Pókember történeteivel. Most olvasom, hogy a Gyík felfalta saját gyerekét? Ez komoly?
Igen.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #776 Dátum: 2012. Október 31. - 23:10:20 »
Most néztem végig A csodálatos pókember filmet ,mikor a végén bemondták,hogy szakértő Harza Tamás kipattantam az ágyból és megírtam ezt a hozzászólást.Kellemes meglepetés volt  :D   :spidey:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #777 Dátum: 2012. November 01. - 07:52:59 »
A lányom hasonlón reagált.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #778 Dátum: 2012. November 03. - 09:53:23 »
Most néztem végig A csodálatos pókember filmet ,mikor a végén bemondták,hogy szakértő Harza Tamás kipattantam az ágyból és megírtam ezt a hozzászólást.Kellemes meglepetés volt  :D   :spidey:

Én is hasonlóan reagáltam, szombaton mi is család szinten megnéztük, csak, hogy "ők" mit szólnak ehhez, igazából pozitívum lett a vége.
SD. EJC.

jocibmx

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #779 Dátum: 2012. November 05. - 22:05:42 »
Sziasztok! Szeretném elkezdeni a Pókember füzetek olvasását, mikor lesz a közeljövőben olyan pont ahol könnyedén fel lehet majd venni a fonalat? Sajnos a Polgárháborúhoz kapcsolódó dolgokkal nem vagyok képben, és anyagi lehetőségeim (csóró egyetemista) jelenleg nem engedik meg, hogy több kötetet és régebbi számokat egyszerre megvegyek. Mikor tudnék bekapcsolódni?  :oh:  ;)