Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667115 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #980 Dátum: 2013. Február 07. - 15:50:43 »
A kingpines első évre gondolsz, vagyis a tavalyira? Az onnan folytatódik, ahol a két "A Másik" kötet véget ért. 4 kötetünk köti össze a régi HP sorozatot az újjal.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #981 Dátum: 2013. Február 07. - 15:54:14 »
Köszi!

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #982 Dátum: 2013. Február 14. - 10:19:53 »
prae.hu/prae/articles.php?aid=5828&cat=6
Sajnálom, hogy ilyen hosszú ezeknek a cikkeknek a kifutasi ideje, többnyire már azt is elfelejtem, hogy én írtam őket, mire kikerülnek a prae-re, na de tessék, itt van a Feralról írt szösszenet.

Nem értetek egyet? A kur... Vagyis izé, mondjátok, miért nem? :P : D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #983 Dátum: 2013. Február 14. - 10:43:55 »
Apróság: az író vezetékneve Aguirre-Sacasa vagy Aguirre Sacasa, így egyben. A Sacasa az anyja neve csak. (Spanyol típusú név, kissé bonyolult kibogozni őket.)

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #984 Dátum: 2013. Február 15. - 09:15:06 »
Kösz ;)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #985 Dátum: 2013. Február 15. - 17:24:19 »
Elolvastam, és ez HATALMAS!!! nagyon jó, és az illat a szokásos, Medina rajzait megszoktam, most már bejön, majd maga a sztori, nos ez valóban nincs benne a PH-ban, és nem is bánom, hogy elolvastam ezt, mert ezt tényleg kár lett volna kihagyni. Akció volt bőven, viszont ki volt az a pasi a Macs mellett az ágyban? Azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg itt nem lennék Pete helyében, gyakorlatilag egyik percről a másikra találja meg az összes flepnis, csak azért, mert 2 percig Tony oldalán volt, és levette a maszkját. Amúgy most akkor a PH alatt vagyunk, igaz? Vagy után? A szövegből úgy veszem, hogy a PH után vagyunk.
SD. EJC.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #986 Dátum: 2013. Február 15. - 17:41:08 »
Tegnap elolvastam a Pókember idei első számát is. Nem tudtam,hogy van a Marvelnél is Madárijesztő,nem csak a DC-nél. Sőt,hasonló képességgel . Ugyanakkor nem igazán volt világos Lidérc (nekem megmarad Füsti Willynek) miért támad Pókemberre,hiszen régen nem volt ellensége,mikor a Tarantella ellen küzdöttek. Vagy van valami 3. személy,aki keveri a kártyát és az agyakat a háttérben? A fekete-fehér ajánlóban Varázslót vélem felfedezni.
Egy pici kiigazítás: Adolf Hitler nem német volt,hanem osztrák. Nem festő szeretett volna lenni,hanem az is volt,míg meg nem őrült. http://www.bibl.u-szeged.hu/bibl/mil/ww2/kepek/ha/ha.html   Nem reklám neki,mert borzasztó,amit tett,de ez az igazság.
A képregény egyébként nagyon szép a képekkel együtt. Gyönyörű a kidolgozása és az illata. Ezt is öröm kézbe venni!
Köszönöm szépen!
Nem tudom miért,de a spoiler nálam össze-vissza működik.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 15. - 17:50:00 írta kzoli »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #987 Dátum: 2013. Február 15. - 21:27:04 »
Akció volt bőven, viszont ki volt az a pasi a Macs mellett az ágyban?
Puma. Lásd a PH2 kötetben lévő külön Pókember-történetet.
Idézet
Amúgy most akkor a PH alatt vagyunk, igaz? Vagy után?.
Alatt. Peter bejelentette, hogy ő a Pókember, és elindult a megtorlás. :)
Lidérc (nekem megmarad Füsti Willynek) miért támad Pókemberre,hiszen régen nem volt ellensége,mikor a Tarantella ellen küzdöttek. Vagy van valami 3. személy,aki keveri a kártyát és az agyakat a háttérben? A fekete-fehér ajánlóban Varázslót vélem felfedezni.
Lehet, hogy Kaméleon őt is zsarolta, mint Olvasztárt.
Varázsló az más, ez Mysterio.

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #988 Dátum: 2013. Február 15. - 23:04:22 »
HP is "kivégezve". Frankó, akciódús sztorik voltak, annak meg kimondottan örülök, hogy így hemzseg a történet a régi kedves "mákvirágoktól", nincs is szebb, mikor ílyen szépen összegyűlnek a régi "haverok"..  ;D ... bár Pete ezt talán másként értékeli.  ;D

Kedvenc jelenet, mikor Póki elkezdi Füsti Wi...  ;D...ööö Lidércet szivatni azzal, hogy nem emlékszik rá. Bár a régi Pókemberben komolyabbnak tűnt annál nekem ez a manus, mintsem leálljon szomorú, kisfiús ábrázattal fennakadni azon, hogy nem ismerik fel. Persze az aktuális író diktál, és az, hogy vitt bele egy kis humoros párbeszédet, csak előnyére vált a történetnek.  :brow:

A következő szám borító-koncepciója meg zseniális, nekem kicsit már hiányzott valami poénos címlap. Mint anno a békaemberes. Hát most megkapjuk...  :lol:

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #989 Dátum: 2013. Február 16. - 00:10:23 »
A következő szám borító-koncepciója meg zseniális, nekem kicsit már hiányzott valami poénos címlap. Mint anno a békaemberes. Hát most megkapjuk...  :lol:
Belinkelné valaki az eredetit? Nem vagyok képes hétfőig várni, hogy meglássam! :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #990 Dátum: 2013. Február 16. - 00:50:37 »
A Hihi Pókot már tegnap elolvastam, összességében tetszett. Ez a Kaméleon nem is olyan hülyegyerek. :hehe: Illetve amikor Peter civilben beszól Elektrónak a múzeumban, az nagyon poén. ;D
Lehet, hogy Peter lesz az új Clark Kent? Úgy tűnik, az sztk-szemüveg neki is beválik. :lol:
Az utolsó oldalon azért elég kemény mondat volt Liztől, hogy "ne szenvedjen", az ütött. Izgi lesz a folytatás, várom! :)
Ja, és a borító nagyon zsíííír lett. 8)

Egyébként Kaméleon itt milyen módszert használ az alakváltoztatásra? A hagyományos maszkos megoldást, vagy tényleg átváltozik, mint pl. Mystique?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #991 Dátum: 2013. Február 16. - 14:46:50 »
Olyan, mint Rejtély. A kövi számban lesz róla doksi, abból kiderül minden.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #992 Dátum: 2013. Február 17. - 01:39:45 »
Ejj, ha már válaszra nem méltattatok, akkor ma nagy fagyban (igazából rég nem volt ilyen kellemes idő) elcammogtam az újságárushoz (igazából útba esett), hogy megnézzem, mivel is folytatódik a HP, amíg meg nem jön az előfizetési példányom. Szóval másfél számnyi Friendly lesz, mielőtt visszaváltunk feketébe. Örülök, hogy végre választ kapunk a Fekete Macskás különszám egyetlen elvarratlan szálára! :)

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #993 Dátum: 2013. Február 18. - 08:49:31 »
Halkan merem mondani, de amióta "visszaugrottunk" a PH végéből, nekem ez a kedvenc kiadványom: tuti rajz, tuti sztorik!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #994 Dátum: 2013. Február 18. - 10:55:28 »
Mondhatod hangosan is, tényleg jók!  :D :spidey:

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #995 Dátum: 2013. Február 18. - 10:58:37 »
Na jó, csak nem akarom, hogy "megsértődjön" a PPP...nehéz sorrendet állítani, de most így érzem (klón sztoriknál persze más lesz a szitu')
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #996 Dátum: 2013. Február 18. - 11:36:32 »
Főleg, hogy addigra nagyjából térdig gázolunk majd Ramosban ezen a címen.  :uhoh: :D

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #997 Dátum: 2013. Február 18. - 13:07:11 »
A következő számba befejeződik a mostani sztori, utána melyik címet adjátok..?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #998 Dátum: 2013. Február 18. - 16:57:02 »
A következő szám borítójából rá lehet jönni, hogy a Friendly Neighborhood SM következik.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #999 Dátum: 2013. Február 18. - 20:54:26 »
A következő póki borító meg kifejezetten tetszik, régi kedvencem ám!
Pedig annál pont tartottam a rajztól picit.

Szerintem van annyira mókás és ötletes, hogy a rajz minősége nem is számít annyira. Nem úgy mint pl ennél a borítónál:

Ez lesz majd nálunk is borító ugye?