Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1760 Dátum: 2014. Február 25. - 08:34:44 »
az egész címfelirat gyönyörű lett, nekem főleg a belső tetszett.
This is a joke. A real practical Joke.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1761 Dátum: 2014. Február 25. - 18:36:30 »
Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Egyúttal véleményezném is a számot.
Úgy álltam neki az elolvasásnak, hogy végre folytatódhat a sztori, aztán ezután végre nem lesz kínzás várni megint 2 hónapot. Nem tudom miért volt ez bennem. De ahogy véget ér, megint ugyanott vagyok, mint a 12-es szám végénél, hogy alig várom a következőt, hogy megtudjam mi lesz a szereplőkkel.
A rajzra nincs rossz szavam, végülis amire számítottam azt adta nekem a sztori, és csupán a folytatásos vége az ami miatt megint hiányom van.
Peter felindulását teljes mértékben megértem, az ő helyében én sem szórakoznék sokat. És olyan érzésem is van, hogy itt most az eddig felgyűlt indulatokat is kiadja magából, amit az évek alatt felhalmozott. A legszörnyűbb talán az, hogy Peter tehetetlen abban, hogy May néni meghal, vagy sem, mivel nem rajta múlik. Ez a valóságban is rohadt kínzó dolog.

Szó nincs rá, mennyire várom a következő számot!
SD. EJC.

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1762 Dátum: 2014. Február 25. - 22:49:06 »
Hú, nekem speciel nagyon bejön ez a bedurvulós Pókember, semmi felesleges rizsa, meg humorizálás, csak kőkemény akció a részéről.
Bírnám ha létrehoznának a Marvelnél egy külön Pókember képregény sorozatot, ahol ilyen komorabb "Batman-es" stílusban tolná...   :oh: Iszonyat jó sztorikat lehetne kreálni ezzel a keménykedő Pókival.  :hehe:  8)

Ron Garney rajzai szuperek, nagyon jól elkapta a mozdulatokat és a mimikákat. Tetszettek a csatornában játszódó jelenetek, egyből beugrott a Kraven utolsó vadászata.  :brow:

 A következő számot nagyon várom (bár melyiket nem...  :D ).....reszkess dagadék!!!  :hehe:  :kard: :muahaha:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1763 Dátum: 2014. Február 25. - 23:00:50 »
Brutál Pókember= Klónsztori. :)

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1764 Dátum: 2014. Február 26. - 00:06:18 »
Brutál Pókember= Klónsztori. :)

Várjuk(juk) szeretettel...  ;D....bár gondolom addig még kell aludnunk egy keveset.... ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1765 Dátum: 2014. Február 26. - 00:48:36 »
Elolvastam az új számot. Baromi jó lett, nagyon izgalmas a történet nagyon felpörgött, nekem akár még brutálisabb is lehetne. a rajzok szépek, tetszik ez a szűk szemű pók, nagyon idegesnek hat. kedvet hoz a rajzoláshoz. izgatottam várom a következő számot, nagyon nagyon. a borító is szép, remélem a következő is hasonlóan jó lesz. ilyen fekete pókosból (bármennyire is elcsépelt) jöhet sok!

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1766 Dátum: 2014. Február 26. - 08:53:53 »
NAgyon tetszik, hogy újra feketében van. És a durvulás is :) Rendkívül várom a következő rész.  :spidey:

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1767 Dátum: 2014. Február 27. - 15:02:28 »
Egy kérdés merült fel bennem: Ma reggel olvastam a CSP V1 99-et, amiben Wilson Fisk helyett Richard van, és állítólag Fisk meghalt. Itt meg X évvel később Fisket látom szemtől szemben Pókival. Hogy is van ez? :headscratch:

Nekem nem hiányzik a folyamatos durvulása. Jó látni pár számon keresztül, hogy ilyet is tud, de nekem spec annyi elég belőle. Ő nem egy Batman.
SD. EJC.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1768 Dátum: 2014. Február 27. - 17:06:41 »
Itt meg X évvel később Fisket látom szemtől szemben Pókival. Hogy is van ez? :headscratch:
Á, csak a szokásos, meghalt és feltámadt, vagy meghalt és kiderült, hogy mégsem halt meg. Ilyen apróságokon nem kell fennakadni egy Marvel képregényben.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1769 Dátum: 2014. Február 27. - 21:32:49 »
Ha olvastad a Fenegyereket, ott is úgy tűnt, mintha megölték volna, de túlélte. Nagyon szívós a pali.  :D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1770 Dátum: 2014. Február 27. - 21:56:43 »
Kaine, ugye már nincs messze a The Child Within, Maximum Carnage, valamint a klónsztorik?
Nagyon várom őket, újrakezdtem a régi Semices Pókok olvasását, most tartok a 67. számnál, nemsokára jön Venom. :)

Uhh, utólag látom ezt nem ide kellett volna.  :ohmy:  :roll:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 27. - 22:02:57 írta balogh44 »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1771 Dátum: 2014. Február 27. - 21:59:42 »
Ha olvastad a Fenegyereket, ott is úgy tűnt, mintha megölték volna, de túlélte. Nagyon szívós a pali.  :D
Őszintén szólva, azt nem is értem,hogy gondolták. A Kingpint megcirógatni egy 10 centis rugóskéssel, hát hogy érnék azzal el bármilyen létfontosságú szervét?  :lol:

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1772 Dátum: 2014. Február 28. - 09:21:04 »
Ha olvastad a Fenegyereket, ott is úgy tűnt, mintha megölték volna, de túlélte. Nagyon szívós a pali.  :D
Jelenleg is él?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1773 Dátum: 2014. Február 28. - 10:23:53 »
Persze. De a Pókon 2007-ben csináltak egy fél-rebootot és utána azt a kevés halott ellenfelét is visszahozták (pl. Kravent, akinél annyira elszállt az agyuk, hogy puszta kézzel lenyomta a Hulkot is), akiről úgy emlékeztek, hogy halott. A többi meg egyszerűen csak ott volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1774 Dátum: 2014. Február 28. - 11:08:15 »
Kravent, akinél annyira elszállt az agyuk, hogy puszta kézzel lenyomta a Hulkot is
Ez hol történt?

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1775 Dátum: 2014. Február 28. - 11:13:48 »
Persze. De a Pókon 2007-ben csináltak egy fél-rebootot és utána azt a kevés halott ellenfelét is visszahozták (pl. Kravent, ..) A többi meg egyszerűen csak ott volt.
Ez komoly? Még Kraven is? Meg mindenki? WoW...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1776 Dátum: 2014. Február 28. - 11:43:34 »
Ez hol történt?
Valamelyik Hulkban, ha jól emlékszem. Talán Aaronnál.

scorpion20

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1777 Dátum: 2014. Március 04. - 10:22:30 »
Üdv Kaine! Lenne egy két kérdésem, ha nem gond.
Honnan lehet (melyik sorozat hányadik száma) hogy hogyan van Quentin Beck "életben" vagy miben miután hiányzik a fél feje?
Ugyanez lenne a kérdésem azt illetően, hogy hol derül ki hogy NIck Fury a Vasember -  Gyilkológép kötetben nem Nick fury hanem csak LFT robot vagy ilyesmi. A harmadik meg az lenne hogy a Marvel/DC crossoverek mennyira tekinthetők a 616-os univ részeinek? (Szerintem egyáltalán nem, de már nem vagyok biztos benne) Előre is köszönöm szépen a válaszokat. 

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1778 Dátum: 2014. Március 04. - 10:50:51 »
—Sehonnan, PAD ott egy nagyobb sztorivonalat épített a Másik történetszálra, de a One More Day miatt félúton lelőtték. Sohasem derült ki, mi volt Beckkel, később pedig úgy kezelték, mintha sose halt volna meg.
—Fury mindig azt használ. Ezt '95 óta, amikor egymás után két sorozatban is szitává lőtték, már nem is erőlteti a Marvel. Ha Furynek valami baja van, egy robot volt és kész.
—A Marvel vs. DC / All Access / Unlimited Access trilógia hivatalosan része mindkét világnak. Ahogyan a JLA/Avengers is. (Pontosabban a DC-nek már nem a soft reboot óta, amin 2011 végén átmentek. De a Marvelének továbbra is.) A többi közös sztori (Superman/Pókember, Batman/Hulk stb.) egy úgynevezett közös világban játszódik, ami mindkét kiadó fősodrásához képest alternatívnak számít, és amelyben mindig is közösen léteztek ezek a hősök, ám a Marvelé csak a „valós” városokban, a DC-é pedig a kitaláltakban (Metropolis, Gotham, Keystone stb.).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1779 Dátum: 2014. Március 04. - 15:32:59 »
Mysteriot könnyű megmagyarázni. Mivel mindig is illúziókkal dorombol, hát a halála is az volt. A félfejű kép is csak odavetítés.
—Fury mindig azt használ. Ezt '95 óta, amikor egymás után két sorozatban is szitává lőtték, már nem is erőlteti a Marvel. Ha Furynek valami baja van, egy robot volt és kész.
Amikor a Megtorló egyszer lelőtte, és villamosszékbe tették miatta, majd ott is kiderült, hogy csak egy LMD-t lőtt le. :)