Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667119 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1900 Dátum: 2014. április 15. - 18:59:10 »
Nem, valóban nem tudom melyik volt az. :)
(de eddig az összes sorozat úgy volt számozva :-[ )
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 15. - 19:08:23 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1901 Dátum: 2014. április 15. - 19:16:06 »
Ez igaz, de ez nem a képregények velejárója, csak többnyire így volt eddig.  ;)

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1902 Dátum: 2014. április 15. - 19:39:59 »
Az ultimate Csodálatos sorozatból nekem több mint a fele hiányzik, de azt tudom, hogy a 47es nincs meg. De ha a régi Csodapókos sorozatot kérdezné valaki, akkor azokat kb 70-80%-ban meg tudnám mondani melyik volt.
Abból könnyű, mert 20 évesek, ezerszer elolvastad már őket.  ;) A paninis HP-ből is tudod, hogy mondjuk a 16-ban mi volt?
Ja tudom abban volt amikor az Izét az izé izélte szóval emijat az egész sztori tök izé volt

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1903 Dátum: 2014. április 15. - 19:51:01 »
szerintem a számozás nem azért jó mert amiatt fogom tudni, hogy abba mi volt. rohadtul nem. max a borítóját de azt sem biztosan. én azért szeretem a számozást a borítón, mert könnyebb követni, hogy hány füzet jelent meg, sorba lehet tudni szépen a gyűjteményt és ahogy mondjátok, a kerek számok is sokkal jobban néznek ki a borítón. persze időrendbe így is össze lehet rakni, csak hány mégis csak menőbb az hogy ez a mi tudom én 30 as szám, vagy a 2014/8. most csak a hasamra ütöttem.


amúgy megérkezett a posta nagyon szép a hihi és a ppp is. köszönöm szépen. csak belelapoztam mindkettőbe, de a hihit most gyorsan el is olvasom. nekem a második történet rajzolója is tetszik, persze még nem olvastam így nem tudom, mennyire illik, nem illik a történethez a stílus, de első ránézésre olyan szokványos szuperhősrajzoló.

még csinos ló évés bélyegeket is kaptam :)

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1904 Dátum: 2014. április 15. - 21:05:50 »
Na ezt már nehezebb mint az Ultimate de szerintem Doom meg Kapi a reptéren volt akkor. 13. szám lett  több oldalas az első év után, az volt az Oki Dokis, a 14-15 meg a fekete darázs pókölő izé.

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1905 Dátum: 2014. április 15. - 22:46:53 »
No, hogy azért az aktuális Hihi Pókról is szó essen, jöttem megdicsérni..... ;D A borító tényleg lenyűgöző, akárcsak maga a sztori és a rajz. Nagyon prímán megírt történet volt, melyben az írónak sikerült elég szemléletesen bemutatnia a Pókember-féle életfilozófiát.

 Ahogy leverte a dagadékot, majd frankón befenyítette, az maga volt a tömör gyönyör.  ;D

 Mint ahogy a legutóbb említettem, nekem nagyon bejön ez a határozott, tettre kész, mellébeszélést nélkülöző Pókember. Valahogy tekintélyt parancsolóbb, mint alapban. Bár azért biztos hiányzott volna a jó öreg poénkodása, ha örökre bedepizett volna.  :hehe:

A másik történetről: Egész jó, kimondottan tetszik, és a rajzokat sem tartom annyira vészesnek, igaz, hogy kissé olyan rajzfilmes stílusnak tűnik, de nálam még bőven a fogyasztható kategóriában van, szóval nem is emelnék szót miatta.......majd Ramosnál muhahaha...  :hehe: :lol:

A különszám kínálata pompás, azt hiszem az Amazing Fantasy 15-nél nem is lenne méltóbb történet erre a szép évfordulóra. A Rakéta Robi-féle kalandnak, illetve annak folytatásának is szívből örülök, jó lesz végre egyben elolvasni az egészet.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 15. - 22:58:30 írta jukjuk »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1906 Dátum: 2014. április 15. - 23:33:03 »
A Klónsztoriban is ilyen, csak kevesebbet beszél, többet gondolkodik. :)
Idézet
A másik történetről: Egész jó, kimondottan tetszik, és a rajzokat sem tartom annyira vészesnek, igaz, hogy kissé olyan rajzfilmes stílusnak tűnik, de nálam még bőven a fogyasztható kategóriában van, szóval nem is emelnék szót miatta.......majd Ramosnál muhahaha...  :hehe: :lol:
Ne is mondd. Újraolvasom a teljes új korszakot, és épp most értem el addig, ahol ő feltűnik.  :uhoh:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1907 Dátum: 2014. április 16. - 08:16:42 »
Én is elolvastam, hát szerintem ez az író nem jó, nagyon nem jó...  :roll:
Nem úgy nem jó, hogy baromság a történet, hanem úgy nem jó, hogy totál eröltetettnek tűnt szinte minden mondat, mintha abszolút nem értene az érzelmek szavakban való átadásához.
Az első sztori nagy monológja nekem borzalmas. Hallgatok, mert kemény vagyok, majd belekezdek egy olyan szájbarágós hülyeségbe, hogy szörnyű, minden szóból folyik a "Hú, most pókember nagyon kegyetlen, de tényleg, most minden megváltozik, mert pókember most kegyetlen, itt bármi megtörténhet, mondtuk már, hogy pókember kegyetlen, de komolyan" aztán persze míly meglepő mégsem történik semmi.
Komolyan, Fisk bármely más sztoriban ezután a pofájába röhögött volna, hogy ennyit tudsz, te sz-r alak, idejösz, bepaprikázva, aztán beszarian elmész? Az egyetlen életveszély, ami fenyeget melletted az, hogy ránk szakad a plafon a sok hazudozástól. És tudod mi lesz, ha kinyuvad a hegylakó öregasszony, megint idejössz, és levágsz még egy dumát, de akkor sem teszel semmit!"
Valahogy a 3 Sensational sztoriban ez az egész jól működött, pedig ugyanúgy csak rizsa volt (a May nénis, Mary Jane-es és Fekete Macskás) azokat olvastam, angolul is, meg magyarul is, és mindkétszer tetszettek.
Szóval nekem nem jött be ez a depi pók, üres locsogás volt, semmi több...
A második sztoriban csak a kötelező Ben bácsin rágódás volt elég trén megfogalmazva, az ilyen, nyeeeeh, nem mondod, már megint, tényleg miattad halt meg... Ezt leszámítva ez a történet sokkal jobban tetszett, amikor Flash belép az álcázott Peterhez, rögtön az jutott eszembe, hogy hogy a rákba, nem ismeri fel, aztán, ja oké, egyre gondoltunk az íróval, tetszik az ilyesmi.  :) A végén még túl is mentem miatta egy megállót a villamoson, hogy be tudjam fejezni. :)
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 16. - 08:56:07 írta Todd »

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1908 Dátum: 2014. április 16. - 11:03:43 »
Nekem még mindig nem érkezett meg a csomag. Kezdek mérges lenni. >:(

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1909 Dátum: 2014. április 16. - 14:58:36 »
A Klónsztoriban is ilyen, csak kevesebbet beszél, többet gondolkodik. :)
Idézet
A másik történetről: Egész jó, kimondottan tetszik, és a rajzokat sem tartom annyira vészesnek, igaz, hogy kissé olyan rajzfilmes stílusnak tűnik, de nálam még bőven a fogyasztható kategóriában van, szóval nem is emelnék szót miatta.......majd Ramosnál muhahaha...  :hehe: :lol:
Ne is mondd. Újraolvasom a teljes új korszakot, és épp most értem el addig, ahol ő feltűnik.  :uhoh:

Azért, ha elérünk a HiPókkal oda, nehogy kihagyd emiatt.  :uhoh:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1910 Dátum: 2014. április 16. - 15:46:07 »
Nekem megérkezett hétfőn a kis pakk , már el is olvastam őket. Most ajánlva jött, gondolom a hat kiadvány miatt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1911 Dátum: 2014. április 16. - 17:54:51 »
Én is elolvastam, hát szerintem ez az író nem jó, nagyon nem jó...  :roll:
Nekem sem a kedvencem, de a jó hír, hogy már csak egy sztorija maradt, utána nem találkozunk vele többet. Én is úgy éreztem, hogy egy gyáva egérút, illetve nem is az volt a baj, mert az borítékolható volt, hogy nem öli meg Fisket, csak ahhoz képest túlságosan erőltetve volt, hogy de igen, most mégis.
A másodiknál csak azért volt benne Ben bácsi, hogy Homokember meglássa a képet.


slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1912 Dátum: 2014. április 16. - 20:38:54 »
Kaine, jól emlékszem, csütörtökön adtad fel a pakkot? Csak mert ennyit soha nem késik a posta. Ha holnap sem kapom meg lemegyek a postára és rákérdeztek mi történhetett. Egy csütörtöki feladás hétfőn itt szokott lenni. Grrr.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1913 Dátum: 2014. április 17. - 08:42:27 »
Akkor még belül van az egy héten. Magyar postánál ez még nem késés.  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1914 Dátum: 2014. április 17. - 12:25:41 »
Csak mert ennyit soha nem késik a posta.

Soha? A Posta?  :o
Akkor az olyan, mint a MÁV, az se késik soha...
...mindig késik.  :uhoh:
This is a joke. A real practical Joke.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1915 Dátum: 2014. április 17. - 12:31:30 »
Csak mert ennyit soha nem késik a posta.

Soha? A Posta?  :o
Akkor az olyan, mint a MÁV, az se késik soha...
...mindig késik.  :uhoh:

Nem tudom te hol élsz...
Itt soha nem késik a Posta. ( 2 hétnél többet )
És a MÁV is pontos. ( de az is csak akkor, ha én kések 1 percet )
Szóval levonva a tanulságot, minden tökéletesen működik ebben az országban. Vagy azt is mondhatnám: Ne hallgassunk a rémhírkeltőkre, Atlantisz nem süllyed.  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1916 Dátum: 2014. április 17. - 12:57:21 »
Nem tudom te hol élsz...
Itt soha nem késik a Posta. ( 2 hétnél többet )
És a MÁV is pontos. ( de az is csak akkor, ha én kések 1 percet )
Szóval levonva a tanulságot, minden tökéletesen működik ebben az országban. Vagy azt is mondhatnám: Ne hallgassunk a rémhírkeltőkre, Atlantisz nem süllyed.

 :lol:

Kit, te szoktál képregénybörzére járni? (...MÁV-al?) :)
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 17. - 13:01:57 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1917 Dátum: 2014. április 17. - 14:15:38 »
Nem tudom te hol élsz...
Itt soha nem késik a Posta. ( 2 hétnél többet )
És a MÁV is pontos. ( de az is csak akkor, ha én kések 1 percet )
Szóval levonva a tanulságot, minden tökéletesen működik ebben az országban. Vagy azt is mondhatnám: Ne hallgassunk a rémhírkeltőkre, Atlantisz nem süllyed.

 :lol:

Kit, te szoktál képregénybörzére járni? (...MÁV-al?) :)

Kitnek sofőrje van...  8)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1918 Dátum: 2014. április 17. - 14:42:24 »
Nem tudom te hol élsz...
Itt soha nem késik a Posta. ( 2 hétnél többet )
És a MÁV is pontos. ( de az is csak akkor, ha én kések 1 percet )
Szóval levonva a tanulságot, minden tökéletesen működik ebben az országban. Vagy azt is mondhatnám: Ne hallgassunk a rémhírkeltőkre, Atlantisz nem süllyed.

 :lol:

Kit, te szoktál képregénybörzére járni? (...MÁV-al?) :)

Voltam már MÁV-al is, de legutóbb a sofőröm vitt.  :lol:
Gondoltam is rá, hogy átírom a nick-em Bruce Wayne-nek.  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1919 Dátum: 2014. április 17. - 14:43:45 »
Nem tudom te hol élsz...
Itt soha nem késik a Posta. ( 2 hétnél többet )
És a MÁV is pontos. ( de az is csak akkor, ha én kések 1 percet )
Szóval levonva a tanulságot, minden tökéletesen működik ebben az országban. Vagy azt is mondhatnám: Ne hallgassunk a rémhírkeltőkre, Atlantisz nem süllyed.

 :lol:

Kit, te szoktál képregénybörzére járni? (...MÁV-al?) :)

Kitnek sofőrje van...  8)

 :lol:  :lol:
Köszönöm, Alfred. Vagy Guran?  :hehe:
Igaz neked már van egy hivatalos képregényes alteregód, hála Venom lányának!  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS