Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667122 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2140 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 20:10:50 »
Lehet még korai a kérdés, de Jackpot-nak mi lesz a magyar neve?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2141 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 20:35:48 »
Vannak ötleteim, de egyelőre nem fog szerepelni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2142 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 21:03:45 »
Kis szerencsével még csak említés szintjén sem kerül majd elő.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2143 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 12:26:02 »
2014/4 kiolvasva. A történet igazán jó volt, pörgős, akciódús. Ez a búskomor, sötétség, reménytelenség részemről nem volt érezhető, csupán abban a néhány mondatban, amikor ezt ecsetelte. Talán ezt a színvilága miatt éreztem.
Belső plakát jó húzás, kellemes meglepetés volt. Mint a régi Semices részekben. A következő borító jó lesz, várom, és természetesen ugyanez igaz a sztorira is. Nagyo város, ismét csak azt tudom mondani: kár, hogy októberben folytatjuk.
SD. EJC.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2144 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 17:51:56 »
Nagyon állat lett az új szám. Szeretem, ha az írók megerőltetik magukat és új gonosztevőket tesznek a történetbe, akikről nem tudunk már mindent előre. Valahogy engem nem hoznak lázba az olyan hírek, hogy "hamarosan visszatér az a szupergonosz, akit Pókember már ezerszer legyőzött". Persze azok is lehetnek jók, mert pl a tavalyi Keselyűs történet is nagyon ott volt, de nekem a csúcs a HP v1 sorozat volt, amiben igen sok új karakter került be (Ezékiel, Morlun...), és ezért tetszik annyira ez a sztori is, mert azt az irányt viszi tovább.
Amúgy a HP v1-ben bemutatott Pókölő Darázs karakter ha jól tudom egyszer még visszatér valamikor. Arra van esély, hogy az a sztori megjelenjen magyarul? mert az volt sztem a legjobb karakter abból az időszakból, még ha az írók csak tölteléknek szánták.

A poszter nagyon jól néz ki, bár nem tudom mennyi értelme volt, mert a mérete se túl nagy, ráadásul a hátulján a sztori folytatódik, szóval én inkább benn hagyom az újságban :). Amúgy nem szoktam extra ajándékok miatt reklamálni, ezért ezt nem is veszem negatívumnak, sőt örülök annak, hogy idővel az én példányom sokkal többet fog érni, mint azoké, akik kiszedték belőle a posztert :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2145 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 18:37:51 »
Kis szerencsével még csak említés szintjén sem kerül majd elő.
Egyszer ott lebzsel Menace mellett, vagyis mindenképpen lesz belőle egy egész kicsi falat.
Nagyo város, ismét csak azt tudom mondani: kár, hogy októberben folytatjuk.
Jövőre kicsit azért gyakoribb lesz a 8 számmal.
de nekem a csúcs a HP v1 sorozat volt, amiben igen sok új karakter került be (Ezékiel, Morlun...), és ezért tetszik annyira ez a sztori is, mert azt az irányt viszi tovább.
Akkor a jövő évi számokat te imádni fogod, annyi új ellenség lesz bennük. :)
Idézet
Amúgy a HP v1-ben bemutatott Pókölő Darázs karakter ha jól tudom egyszer még visszatér valamikor. Arra van esély, hogy az a sztori megjelenjen magyarul?
Melyik az?
 

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2146 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 18:58:50 »
de nekem a csúcs a HP v1 sorozat volt, amiben igen sok új karakter került be (Ezékiel, Morlun...), és ezért tetszik annyira ez a sztori is, mert azt az irányt viszi tovább.
Akkor a jövő évi számokat te imádni fogod, annyi új ellenség lesz bennük. :)

Ennek nagyon örülök :).

Idézet
Amúgy a HP v1-ben bemutatott Pókölő Darázs karakter ha jól tudom egyszer még visszatér valamikor. Arra van esély, hogy az a sztori megjelenjen magyarul?
Melyik az?

Az igazi neve Shathra. Úgy volt, hogy 3-an fognak eljönni, hogy levadásszák a Pókembert. Az első Morlun volt, a 3. pedig Ezékiel, a Pókölő Darázs meg a 2. volt, akiről úgy beszéltek, mint a Pók természetes ellensége. Először megjelent fekete alakban, majd mikor Pókember elrejtőzött úgy akarta előcsalogatni, hogy emberi alakot öltött, bement a TV-be és azt mondta, hogy Pókember szeretője, és felfedi a kilétét.
Nem volt túl nagy szerepe, de ez a TV-s dolog az egyik legötletesebb és legaljasabb húzás volt, ezért is tetszett annyira, csak később nem kapott túl nagy szerepet.
Bár most nézem, hogy később a Scarlet Spider sorozatban tűnt csak fel egyszer, szal valószínűleg az nem lesz magyarul :(.

Itt van egy kép róla:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2147 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 19:07:25 »
Tudom, kiről beszélsz, az új megjelenésére voltam kíváncsi, de oké. :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2148 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 19:40:02 »
Tudom, kiről beszélsz, az új megjelenésére voltam kíváncsi, de oké. :)

Ja, csodálkoztam is :). Ha jól sikerült értelmeznem néhány weboldal infóit, akkor a Scarlet Spider v2 #24-ben van elvileg. Bár ahogy nézem attól még messze vagyunk (2013-as), meg nem is sima Pókember, így még kevesebb esély van rá.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2149 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 19:42:43 »
Nekem is meghozta ma a posta a pókit meg a különszámot, még nem olvastam el. átlapoztam mindkettőt, a poszter engem is meglepett, nagyon jó, én is támogatom, hogy legyen még ilyen.
viszont amikor megláttam a belső borítót ami a másik történet eredeti borítója elszomorodtam, hogy mennyire jó az és de kár, hogy nem azt választottad. viszont az októberi szám borítója kicsit megvigasztalt.
milyen könyvjelzőről volt szó amúgy?

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2150 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 20:59:32 »
Ma olvastam el én is az új számot. Nagyon-nagyon tetszett szuper volt!  ;D
Tetszik ez a komorabb depresszíósabb hangulata a történetnek.
Amit Kevinkain írt az új ellenségekről...abban nagyon igazad van!
Olyan kiszámíthatatlanná teszi az egészet,nem tudni mindent a képrességeiről, Póki csak lassan ismeri ki  ha ez megtörténik egyáltalán, és akkor még mindig van valami a tarsolyába az ellennek.  Imádom az ilyesmit! Ha pedig jövőre tényleg 8 szám és rengeteg új ellenség jön akkor már előre be vagyok zsongva.
 :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2151 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 21:06:17 »
a Scarlet Spider v2 #24-ben van elvileg.
Az még tényleg nagyon messze van. És persze csak akkor van esély a megjelenésére, ha a Klónsztori is lemegy addigra.
a poszter engem is meglepett, nagyon jó, én is támogatom, hogy legyen még ilyen.
Már tervezem a következőt.
Idézet
viszont amikor megláttam a belső borítót ami a másik történet eredeti borítója elszomorodtam, hogy mennyire jó az és de kár, hogy nem azt választottad.
Az kicsit olyan volt, mintha csúfolódna, ami nem illett a hangulatához. De különben sem volt elég jó, nagyon szürke volt borítónak.  ;)
Idézet
milyen könyvjelzőről volt szó amúgy?
DC, de inkább kis kép.
Amit Kevinkain írt az új ellenségekről...abban nagyon igazad van!
Olyan kiszámíthatatlanná teszi az egészet,nem tudni mindent a képrességeiről, Póki csak lassan ismeri ki  ha ez megtörténik egyáltalán, és akkor még mindig van valami a tarsolyába az ellennek.  Imádom az ilyesmit! Ha pedig jövőre tényleg 8 szám és rengeteg új ellenség jön akkor már előre be vagyok zsongva.
 :kingpin:
Az jó, mert a jövő évi számokban épp az lesz a furcsa, ha ismerős ellenség jön. :)

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2152 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 21:08:04 »
Nekem is nagyon tetszett a történet, sőt annyira beszippantott, hogy észre sem vettem, hogy már a végén tartok. Így nagyon messze van még október. :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2153 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 23:50:04 »
a poszter engem is meglepett, nagyon jó, én is támogatom, hogy legyen még ilyen.
Már tervezem a következőt.
ez jól hangzik, csak legyen kivehető :)
Idézet
viszont amikor megláttam a belső borítót ami a másik történet eredeti borítója elszomorodtam, hogy mennyire jó az és de kár, hogy nem azt választottad.
Az kicsit olyan volt, mintha csúfolódna, ami nem illett a hangulatához. De különben sem volt elég jó, nagyon szürke volt borítónak.  ;)
tudom, hogy a borítóválasztásnál, nagyon sok mindent szem előtt kell tartanod. szinte így is mindig a számomra jobban tetsző borítókat választod, egy szavam nem lehet!
Idézet
milyen könyvjelzőről volt szó amúgy?
DC, de inkább kis kép.
oh, nekem olyan nem érkezett. börzén lehet pótolni, vagy a következő körben? ez kiknek járt?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2154 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 23:53:30 »
Valójában véletlenszerű volt. Akinél eszembe jutott csomizás közben, annak tettem be. Az előfizetők alig fele kapott. Kaptam a Trilliantól egy csomaggal e célra. Náluk még van, ingyenes.

Idézet
tudom, hogy a borítóválasztásnál, nagyon sok mindent szem előtt kell tartanod. szinte így is mindig a számomra jobban tetsző borítókat választod, egy szavam nem lehet!
:) :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2155 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 23:57:17 »
köszönöm szépen. lehet benézek majd :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2156 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 07:10:48 »
Idézetet írta: kaine link=topic=173.msg200384#msg200384
 date=1407775071
Nagyo város, ismét csak azt tudom mondani: kár, hogy októberben folytatjuk.
Jövőre kicsit azért gyakoribb lesz a 8 számmal.
Az mindenféle képpen király lesz. Gondolm az a plusz kettő különszám lesz, nem a sorozat éves darabszámát emeled meg?
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2157 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 13:38:23 »
Így van. 72 és 80 oldalas különszámok.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2158 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 15:24:11 »
Eh, minek ez a nagy körülményeskedés. Indíts egy harmadik címet Különszám: A sorozat címen. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2159 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 17:06:09 »
A FB oldalunkon lehet szavazni a kövi poszterről.