Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667502 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2200 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 18:49:42 »
Ez az új borító nekem se jön be túlzottan...
Leginkább az zavar, hogy a teljesen kontrasztos, erős árnyékú rajzra rá van téve egy ilyen lágy gradientesen tónusozott szín, meg egy csomó indokalatlan szétkent fény, ami teljesen elüt a rajz stílusától. Szinte nem is volt mit színezni rajta, a színezőnek mégis sikerült lábon lőnie magát.

És tudom, hogy nem egyedi példa, és a véleményem másokkal szemben is fenn áll.
Szóval, a rajzolónak az a dolga, hogy átültesse képekbe az író történetét, a kihúzónak (vagy mi erre a magyar szó?) az, hogy megcsinálja rendesen az árnyékokat, javítsa a hibákat, és végleges formájába tegye a vonalrajzot. A színező dolga pedig az, hogy úgy színezze ki a rajzot, hogy ne elvegyen, hanem hozzátegyen, ne a giccses photoshoppos effektjeit durrogtassa, hanem olyan árnyékolást csináljon, ami illik a rajz stílusához. Annyi sok színező van, aki ezt egyszerűen nem érti, vagy csak inkompetens. Vannak például akik szerint az az árnyékolás, hogy fentről-lefele sötétedő gradienttel kitöltik az árnyékolt felületet. Nem kicsit égő.

Na bocs, hogy elkanyarodtam, csak gondoltam megosztom az egyik aktuális képregényes frusztrációmat, ha már valamelyest témába vág.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2201 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 19:01:14 »
Nekem ez a borító jobban tetszett volna:


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2202 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 20:50:07 »
rengeteg új megjelenés jön! szuper. volt már ilyen sok előkészületben?
Nem, még sosem. :) Két éve még az is jól mutatott, amikor 3 került egymás alá. :) Persze most csalok kicsit, mert ezekben benne van már a novemberi is, vagyis 2 havi adag van kinn, de ha már elkészült a borító, akkor miért ne?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2203 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 21:03:52 »
Jobb az ami lesz, végül is az a fő vonulat borítója ;)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 22. - 21:13:42 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2204 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 21:08:34 »
rengeteg új megjelenés jön! szuper. volt már ilyen sok előkészületben?
Nem, még sosem. :) Két éve még az is jól mutatott, amikor 3 került egymás alá. :) Persze most csalok kicsit, mert ezekben benne van már a novemberi is, vagyis 2 havi adag van kinn, de ha már elkészült a borító, akkor miért ne?

na hát igen, Tomi tényleg csak gratulálni tudok. nem semmi amit elértél! ezt minden nyallerkedés nélkül.

Nekem ez a borító jobban tetszett volna:


ez a párj borítója a kiadványnak? mert szerintem is sokkal jobb. vagy ez még jön? jönni fog?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2205 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 21:14:54 »
A közelmúltban történt grandiózus rendelésemnek hála kezedem utolérni magamat, így hát tegnap sikerült kiolvasni az eddig megjelent idei HP-ket egyben. FIgyelem! Elemzés következik, de legyetek rám tekintettel, a 2. órában mega nagy irodalom témazáró esszét írtam a Hamletből szóval...na de mindegy.

Egyben elolvasva eddig a Back in Black (továbbiakban csak BiB) sztorivonal nagyon jó, a karaktert mélységileg ismerjük, ezúttal tetteit egy eddig többé kevésbé rá nem jellemző dolog mozgatja, mégpedig a bosszúvágy. Ahogy Peter David a JDW halálában kihozta Peterből az állatot, úgy itt a kérdéses író, a szerény véleményem szerint a feladatra legrátermettebb író Joseph Michael Straczynski  tökéletes arra, hogy kihozza Pókemberből az Embert, pont ezért is ő az egyik, ha nem a kedvenc íróm, nála valahogy mindig az az érdésem támad, hogy sokkal jobban tudná írni a Peter Parker, sem mint a Pókember címet. JMS nagyon jól ért ahoz a féle atmoszféra teremtéshez, és a hangulat megtartásához ami ehez a sztorihoz kell, sőt talán a legmegfelelőbb író a történet megírására (Egy JMD-vel milyen lett volna ez a sztori...). A történet nagyot üt,( elég csak Peter nyomozását nézni, a Vezért szerepeltető mellékszálat, majd Peter és a Vezér párharca melyet követően a füzet zárása egy felülmúlhatatlan és rémisztő hasonlat), köszönhetően a Sensational tökéletes, főcímbe illő felvezetésének (A férj vagy a pók,Sebek...) a rajz pedig csodálatos JMS és Garney párosa majdhogynem verhetetlen, az érzelmek sütnek a lapokról, a karakterek lemásznak az oldalakról, s mintha magam is átérezném a fájdalmat mely hősünket sújtja.
Egy lehengerlő történet egy zseniális írótól, de és itt jön a de...a Back in Black alatt miért nem küldték szabira Peter Davidet.
Ahogy a FNS-es részeket olvastam, folyton ezen járt az agyam. Félre ne értsetek imádom PAD-et a stílusát, a poénjait mindent, de ő ez esetben többet árt mint használ a történetvonulatnak ami sajnos meg is látszik. Míg a fő vonalon JMS történetében a legerősebb zseblámpa fénye se képes áthatolni a mű sötétségén addig, David a saját kis meséjével felkapcsolja a villanyt ledöntve ezzel a hangulat borzongató, sötét kastélyát. Azzal ahogy Peter David már az első oldalon beszúr egy poént, aztán a következőt és a rá következőt, hogy az ő Peterének a legnagyobb gondja nem a nénikéje, hanem hogy hol aludjon aznap éjjel (mellesleg a felessége nélkül) ami teljes mértékben leöli a hangulatot.

Nagyon várom a folytatást, remélem Straczynski a folytatásban sem adja lejjebb a színvonalat. :oh:

De a végére pár kérdést: A FNS-ben miért tudják többen is hogy May néni kórházban van? Robbie is felhozza miközben Jamesont kiosztja, Betty is beszél róla mikor Peter felfedi magát előtte.

És a másik, hogy amikor, asszam a 2014/1-es számban Peter és MJ beszélget, Peter mondja, jelentsék be May nénit a leánykori nevén May Fitzgeraldként, na igen de May néni leánykori neve igazából nem May Reilly? (No-Prize for me?! ;D)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 22. - 22:06:21 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2206 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 22:00:15 »
na hát igen, Tomi tényleg csak gratulálni tudok. nem semmi amit elértél! ezt minden nyallerkedés nélkül.
Köszi, Domi, régi motoros vagyok a szakmában, és van mögöttem most már bő 20 év, amit benne töltöttem el, úgyhogy kezdem kiismerni. :)
Idézet
ez a párj borítója a kiadványnak? mert szerintem is sokkal jobb. vagy ez még jön? jönni fog?
Ez a párja, vagyis ez nem kerül borítóra.
Egyben elolvasva eddig a Back in Black (továbbiakban csak BiB)
Nem is, később is kiírtad!  :D
 
Idézet
sztorivonal nagyon jó, a karaktert mélységileg ismerjük, ezúttal tetteit egy eddig többé kevésbé rá nem jellemző dolog mozgatja, mégpedig a bosszúvágy.
Jó meglátás.
Idézet
Ahogy Peter David a JDW halálában kihozta Peterből az állatot, úgy itt a kérdéses író, a szerény véleményem szerint a feladatra legrátermettebb író Joseph Michael Straczynski  tökéletes arra, hogy kihozza Pókemberből az Embert, pont ezért is ő az egyik, ha nem a kedvenc íróm, nála valahogy mindig az az érdésem támad, hogy sokkal jobban tudná írni a Peter Parker, sem mint a Pókember címet.
Ebben több helyen nem értünk egyet. JMS lusta és egoista író. Nagyon jól mesél, ha nulláról kezd (azaz ő találja ki a képregényt, amit ír), de ha másba kell beleírnia, a legalapvetőbb dolgoknak sem néz utána, illetve ha utána is néz, magasról tesz a fanok véleményére, és a maga képére formálja a karaktereket. A másik, hogy a személyiségek, hangulatok, vagy érzelmek írása nagyon is a gyenge pontja. Már-már nevetséges szintig képes giccsessé tenni a történeteket (emlékezzünk vissza a 9/11-es számra, ahol Fátum a Vezérrel és talán Magnetóval összeborulva sírtak "az értelmetlen pusztítás" láttán). A legnagyobb feladott labda sosem esett le, amikor ő írhatta meg azt a számot, ahol May néni elmondja Peternek, hogy tudja a titkát - holott a párhuzamos címen ott volt Paul Jenkins, aki addigra már kétszer is bizonyított, hogy 1-1 részes történetekben is fantasztikusat tud kihozni a magánéleti dolgokból.
Idézet
JMS nagyon jól ahoz a féle atmoszféra teremtéshez, és a hangulat megtartásához ami ehez a sztorihoz kell, sőt talán a legmegfelelőbb író a történet megírására
Ezt megadom, tényleg sikerült eltalálnia ehhez a sztorihoz a kellő hangulatot. PAD egyáltalán nem fogta meg annyira a lényeget, mint ő, ő simán maradt a jól megszokott stílusánál, hogy a mellékszereplők mélyére hat inkább.
Idézet
A történet nagyot üt,( elég csak Peter nyomozását nézni, a Vezért szerepeltető mellékszálat, majd Peter és a Vezér párharca melyet követően a füzet zárása egy tökéletes és rémisztő hasonlat), köszönhetően a Sensational tökéletes, főcímbe illő felvezetésének (A férj vagy a pók,Sebek...) a rajz pedig csodálatos JMS és Garney párosa majdhogynem verhetetlen, az érzelmek sütnek a lapokról, a karakterek lemásznak az oldalakról, s mintha magam is átérezném a fájdalmat mely hősünket sújtja.
Igaz, a sztori tényleg ütős, Garney pedig remek.
Idézet
Míg a fő vonalon JMS történetében a legerősebb zseblámpa fénye se képes áthatolni a mű sötétségén addig, David a saját kis meséjével felkapcsolja a villanyt ledöntve ezzel a hangulat borzongató, sötét kastélyát. Azzal ahogy Peter David már az első oldalon beszúr egy poént, aztán a következőt és a rá következőt, hogy az ő Peterének a legnagyobb gondja nem a nénikéje, hanem hogy hol aludjon aznap éjjel (mellesleg a felessége nélkül) ami teljes mértékben leöli a hangulatot.
Ő mindig is ilyen volt: sokkal inkább részletességbe menően ír, mint mások. Itt is érezhető, de az X-Factorban még sokkal inkább. Ott már 10-15 szám elolvasása után mindenkit úgy ismerhetsz, mintha ott laknál közöttük. Igazad van, PAD stílusa élesen eltér JMS-étől, ezért is nem párhuzamosan adtam ki a két sztorit, hanem egymás után. De figyeld meg, hogy nála is inkább a többiek poénkodnak, nem Pókember. Tény, hogy ezzel az olvasó hangulatát dobja fel, holott annak sötétnek illene maradnia, cserébe viszont kapsz egy olyan történetet a jövő hónapban, hogy leteszed a hajad. Az év legjobb sztorija lesz - beleértve a PPP sztorikat is!
Idézet
Nagyon várom a folytatást, remélem Straczynski a folytatásban sem adja lejjebb a színvonalat. :oh:
Decemberben visszatér JMS egy utolsó, nagy történetre, azt valóban nagyon szépen, hangulatosan írta meg, tőle szokatlanul "giccstelenül".
Idézet
De a végére pár kérdést: A FNS-ben miért tudják többen is hogy May néni kórházban van? Robbie is felhozza miközben Jamesont kiosztja, Betty is beszél róla mikor Peter felfedi magát előtte.
Hmm, ez eddig eszembe sem jutott. Tényleg, honnan tudják?
Idézet
És a másik, hogy amikor, asszam a 2014/1-es számban Peter és MJ beszélget, Peter mondja, jelentsék be May nénit a leánykori nevén May Fitzgeraldként, na igen de May néni leánykori neve igazából nem May Reilly? (No-Prize for me?! ;D)
Erről már esett szó - talán itt a fórumon is, vagyis nincs No-Prize neked. :) Legfeljebb az előzőért...

Nagyon köszi a részletes véleményt!  ;) :spidey: :spidey:

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2207 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 22:31:34 »
JMS írásai nekem is bejöttek, főleg az a rész amikor Parker elment leverni a Kingpint a börtönszigetre, viszont erre én is felfigyeltem amit az előbb írtál:
Idézet
JMS lusta és egoista író. Nagyon jól mesél, ha nulláról kezd (azaz ő találja ki a képregényt, amit ír), de ha másba kell beleírnia, a legalapvetőbb dolgoknak sem néz utána, illetve ha utána is néz, magasról tesz a fanok véleményére, és a maga képére formálja a karaktereket.
Szal jó a sztori, de közben sokszor elveszik Peter Parker karaktere, mintha nem teljesen ugyanaz a személy lenne, hanem valaki más. Ez részben megmagyarázható azzal, hogy megváltoztak a körülményei, de csak részben.
Ezek persze úgy jönnek ki fura/zavaró dologként, hogyha a többi Pókember történettel hasonlítom azokat amiket JMS írt, mert maga az írás szerintem teljesen jó.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2208 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 23:52:10 »
na hát igen, Tomi tényleg csak gratulálni tudok. nem semmi amit elértél! ezt minden nyallerkedés nélkül.
Köszi, Domi, régi motoros vagyok a szakmában, és van mögöttem most már bő 20 év, amit benne töltöttem el, úgyhogy kezdem kiismerni. :)

azért is mondtam, mert én is jobban belelátok a helyzetbe. most te csinálod a legjobban

Ez a párja, vagyis ez nem kerül borítóra.
oh, pedig ez sokkal jobb borító lett volna, tudom benne van attól még a füzetben. miért a másikra került a döntés?

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2209 Dátum: 2014. Szeptember 23. - 09:43:36 »
Kinn az új borító.
Nézzétek meg a bal oldali Előkészületben sort is, most igazán impozáns. :)

Basszus, megelőztél! :D Arra vártam, hogy kint legyen a Batman címlap is, hogy a listát printscreenből kivágva bemásoljam, hogy az igen, ez már mennyiség! :D De a lényeg, hogy gratulálok, nem semmi, amilyen ütemben egyre többet adsz ki! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2210 Dátum: 2014. Szeptember 23. - 11:39:38 »
Valójában ez csak a látszat. Nem adok ki egyre többet, csak más az elosztás.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2211 Dátum: 2014. Szeptember 23. - 16:39:26 »
Egy lehengerlő történet egy zseniális írótól, de és itt jön a de...a Back in Black alatt miért nem küldték szabira Peter Davidet.
Ahogy a FNS-es részeket olvastam, folyton ezen járt az agyam. Félre ne értsetek imádom PAD-et a stílusát, a poénjait mindent, de ő ez esetben többet árt mint használ a történetvonulatnak ami sajnos meg is látszik. Míg a fő vonalon JMS történetében a legerősebb zseblámpa fénye se képes áthatolni a mű sötétségén addig, David a saját kis meséjével felkapcsolja a villanyt ledöntve ezzel a hangulat borzongató, sötét kastélyát. Azzal ahogy Peter David már az első oldalon beszúr egy poént, aztán a következőt és a rá következőt, hogy az ő Peterének a legnagyobb gondja nem a nénikéje, hanem hogy hol aludjon aznap éjjel (mellesleg a felessége nélkül) ami teljes mértékben leöli a hangulatot.

Az író védelmében csak annyit mondanék, hogy gondoljunk bele, hogy nem lehet egyszerű olyan Pókember címet írni, ami nem Amazing. Mert saját, különálló történeteket írhatsz ugyan, de mégis követned kell a fő vonal eseményeit. Szerintem itt is ez történt: az FNS íróinak gondolom meg volt, hogy mit szeretnének kihozni a történetből és hogyan, majd a fő sztori (Amazing, meg a Polgárháború és utóhatásai, May néni halála) bekavart és nekik is fel kellett venni a fekete pókruhát. Ilyenkor 2 lehetőségük van: vagy sutba dobnak mindent, amit arra az időszakra terveztek és teljesen új sztorikat kezdenek el írni, amik sötétebbek és nem nagyon illik a stílusukhoz, vagy folytatják a sztorikat az eredeti stílusukban, annyi különbséggel hogy fekete ruhát rajzolnak Pókembernek. Amint a stílusból látszik: az utóbbit választották, amiért szerintem nem lehet őket hibáztatni.

Bár ha belegondolunk lehetett volna egy olyan megoldás, hogy maradnak a piros-kék ruhánál és azt mondják, hogy az ottani sztorik még a Polgárháború előtt játszódnak, de azt gondolom meg a Marvel nem engedte volna.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2212 Dátum: 2014. Szeptember 23. - 23:40:21 »
Ebben több helyen nem értünk egyet. JMS lusta és egoista író. Nagyon jól mesél, ha nulláról kezd (azaz ő találja ki a képregényt, amit ír), de ha másba kell beleírnia, a legalapvetőbb dolgoknak sem néz utána, illetve ha utána is néz, magasról tesz a fanok véleményére, és a maga képére formálja a karaktereket. A másik, hogy a személyiségek, hangulatok, vagy érzelmek írása nagyon is a gyenge pontja. Már-már nevetséges szintig képes giccsessé tenni a történeteket (emlékezzünk vissza a 9/11-es számra, ahol Fátum a Vezérrel és talán Magnetóval összeborulva sírtak "az értelmetlen pusztítás" láttán). A legnagyobb feladott labda sosem esett le, amikor ő írhatta meg azt a számot, ahol May néni elmondja Peternek, hogy tudja a titkát - holott a párhuzamos címen ott volt Paul Jenkins, aki addigra már kétszer is bizonyított, hogy 1-1 részes történetekben is fantasztikusat tud kihozni a magánéleti dolgokból.

Hát kérem szépen azért a fő cím írójának engedje már meg a világ hogy a nulláról kezdje, vagy hogy ne ő legyen az aki más szálait elvarja, szerintem ez egy szintig elnézhető nála. A másikkal nagyon nem értek egyet szerintem a hangulatok és érzelmek írása nagyon jól ment neki, számomra nagyon jól átjöttek az egyes karakterek érzelmei és teljes mértékben bele tudtam magam élni a sztoriba, megjegyzem ezt nem minden író tudja elérni. A hangulat építése pedig elképesztő, vegyük csak azt a jelenetet amikor Peter beviszi May-t a kórházba és miközben folyamatosan hallja a diagnózist egyidőben változnak az érzései és az arckifejezése, testhelyzete, persze ez már Garneyt is dícséri. Vagy az egyik kedvenc motívumomat nézzük a Vezér Charlieval folytatott beszélgetéseit :oh:

Ezt megadom, tényleg sikerült eltalálnia ehhez a sztorihoz a kellő hangulatot. PAD egyáltalán nem fogta meg annyira a lényeget, mint ő, ő simán maradt a jól megszokott stílusánál, hogy a mellékszereplők mélyére hat inkább.

Ez az, az az érzésem támadt, mintha Peter Davidnek senki sem szólt volna hogy elkezdődött a BiB ős meg csak folytatta a saját kis sztoriját, tett arra hogy mi is történik, max a rajzolónak szóltak hogy Pókembernek fekete pókszerkót rajzoljon

Decemberben visszatér JMS egy utolsó, nagy történetre, azt valóban nagyon szépen, hangulatosan írta meg, tőle szokatlanul "giccstelenül".

Gondolom ez a OMD lesz, de ehez még, ha jól tudom van egy BiB témájú What if sztori, az nem kerül majd kiadásra?

Hmm, ez eddig eszembe sem jutott. Tényleg, honnan tudják?

Ha még te sem tudod, akkor csak egyet tehetek...Talgaby téged  választalak :lol:
De komolyan, ha neki sincs rá válasza akkor követelem a Harza Tomis dedikált Kingpin No-Prize díjamat ;D

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2213 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 00:41:43 »
Hát kérem szépen azért a fő cím írójának engedje már meg a világ hogy a nulláról kezdje, vagy hogy ne ő legyen az aki más szálait elvarja,
Miért lehetne megengedhető, hogy a nulláról kezdje, amikor megy már 45 éve a sorozat? Vegye fel a fonalat, hogy stílusos legyek! :) Sőt, mint a fő cím írójának, jóval nagyobb az ezirányú felelőssége az olvasókkal szemben! És még az alapvető leckét sem tanulta meg a nagyobb felelősségről.  :hehe:
Komolyra fordítva: nem olvastam az F4-es írásait, de állítólag ott még nagyobb pusztítást végzett.
Idézet
Gondolom ez a OMD lesz, de ehez még, ha jól tudom van egy BiB témájú What if sztori, az nem kerül majd kiadásra?
Nem csak az, a BiBből még van egy része hátra neki is. De különben igen, arra gondoltam. A What If nem olyan jó, nem lesz kiadva.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2214 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 06:17:52 »
Kérdezem, hogy a cím most kivételesen nem lehetett volna teljesen alul? Pont kit akarja a fehér pókot,  és. ezáltal középen olyan zsúfoltság érzetem van. Ha alulra került volna, akkor csak a lábak lennének kitakarva, amik amúgy is feketék.  Persze azt is megértem, hogy a cím muszáj, hogy fent, vagy minimum középen legyen, csak így meg véleményem szerint kicsit elrontani a képet, ami meg különben tetszik.
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2215 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 12:33:14 »
Ilyen az eredeti. A cím a kép része, nem nyúlhatunk bele.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2216 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 04:25:21 »
Életem legfontosabb kérdése: leszitthon ez a cover címlapon? :o
http://marvel.wikia.com/Amazing_Spider-Man_Vol_1_543

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2217 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 11:46:55 »
Nem, az utolsó feketeruhás borító az, amit már láttál.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2218 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 19:59:44 »
Kár érte. :(

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2219 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 20:10:57 »
Hát kérem szépen azért a fő cím írójának engedje már meg a világ hogy a nulláról kezdje, vagy hogy ne ő legyen az aki más szálait elvarja,
Miért lehetne megengedhető, hogy a nulláról kezdje, amikor megy már 45 éve a sorozat? Vegye fel a fonalat, hogy stílusos legyek! :) Sőt, mint a fő cím írójának, jóval nagyobb az ezirányú felelőssége az olvasókkal szemben! És még az alapvető leckét sem tanulta meg a nagyobb felelősségről.  :hehe:
Komolyra fordítva: nem olvastam az F4-es írásait, de állítólag ott még nagyobb pusztítást végzett.
Idézet
Gondolom ez a OMD lesz, de ehez még, ha jól tudom van egy BiB témájú What if sztori, az nem kerül majd kiadásra?
Nem csak az, a BiBből még van egy része hátra neki is. De különben igen, arra gondoltam. A What If nem olyan jó, nem lesz kiadva.

Mint ha éreznék egy kis elfogultságot abban amit írsz ;D

Amúgy kár hogy nem jelenik meg ez a boritó, pedig az egyik legjobb a BiB borítók közül :oh:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."