Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2340 Dátum: 2014. December 08. - 23:49:14 »
Nem hiszem, hogy az megmaradt, hiszen a csőd után mindent átalakítottak. Plusz, hát, ha a nagyfőnök azt mondja, hogy ő akarja, a kisfőnök végső szava ritkán mond ennek ellent, vagy csak nagyon erős indoklással.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2341 Dátum: 2014. December 08. - 23:56:01 »
Ez most tudom, hogy furán fog hangozni, de Quesada igazából sohasem volt nagyfőnök, mégcsak nem is a végső hatalom a kiadványok tartalmát illetően, mert Buckley bármikor felülírhatta. De nem nagyon tudok 200…3, 2004 után olyanról, amikor Buckley aktívan beleszólt volna bármi komolyba. Ugyanakkor főleg Alonso érkezésénél is eléggé kibukott, hogy a főszerkesztőnek milyen meglepően kicsi beleszólása van a nagy képbe. Legalábbis ahhoz képest, amit képzelnénk.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2342 Dátum: 2014. December 09. - 08:18:39 »
Na, megvettem az új Pókot. Egyelőre nem vagyok tőle elájulva, de remélem lesz nagy katarzis a végén.Egy kérdésem azért lenne: Q-t miért engedték ceruza közelébe? Valami förmedvény, amit művelt. A maszkos részek okésak, de az arcok... Szegény Peter! Egynémelyik képen úgy néz ki, mintha egy krumplit rejtegetne az alsó ajka alatt.
Én azt hittem, herpesze van Peternek...
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2343 Dátum: 2014. December 09. - 19:15:07 »
Na, megvettem az új Pókot. Egyelőre nem vagyok tőle elájulva, de remélem lesz nagy katarzis a végén.Egy kérdésem azért lenne: Q-t miért engedték ceruza közelébe? Valami förmedvény, amit művelt. A maszkos részek okésak, de az arcok... Szegény Peter! Egynémelyik képen úgy néz ki, mintha egy krumplit rejtegetne az alsó ajka alatt.

Csatlakozom az idézetben szólóhoz. Olyan Peter arca, mintha jól pofán verték volna és az álla feldagadt. A közeli képeken pedig a kiguvadt szemek....Pfhhh! Borzasztó! Remélem nem fog sokáig itt rajzolni! Sajnos, most a sztori sem volt annyira lebilincselő. Nem voltam én sem elájulva tőle. Legközelebb majd jobb lesz, bízom benne.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2344 Dátum: 2014. December 09. - 19:22:33 »
Hihetetlen Pókember 2014/6.:

A jó: Nagyon tetszett mindkét történet, igaz ugyan, hogy Pókember csak a füzet vége felé tűnt fel, de ettől még nem volt egy perc se hogy untam volna! Sokkalta jobban bejött ez a szám mint az előző kettő! A rajzok is nagyon jók voltak, Garney hozta a stílusát most is, kár hogy nem rajzolt többet pókot. Ezúttal bírtam Straczynski stílusát, jók voltak a kis közjátékok is, nővér/mentős combo. :D A második történet pedig tényleg nagyon szép lett kivitel szempontjából, a színek sokkal jobban tetszettek benne mint az első történetben, Quesada stílusa nekem bejön, jobban mint pl. Ramos vagy "minden kocka" Romita Jr. Például mikor kiereszti Peter vasemberre az összes hálót amit csak bírt, utána közvetlen az az arckifejezés nagyon ott volt! ;) És ennél kidolgozottabb pókhálót még nem is nagyon láttam képregényben, de gondolom ezért Danny Miki volt a felelős inkább.  :brow:
A Rossz: Picit zavart, hogy Pókember cuccban nem akart nyomulni Peter nagyon, pedig jó lett volna, de annyi baj kell ilyen is néha. A kivitelezésbe nem lehet belekötni, halkan jegyezném meg csak, mintha picit sötétebbre sikeredett volna a borító, nem? :headscratch: Vagy az eredeti is ilyen?
Összegezve: Egy szépen kivitelezett képregény, mélyebb tartalommal, legalábbis az előző hónapok után. Nagyon várom az ez után következő részeket!! :kingpin:
Értékelésem: 8/10

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2345 Dátum: 2014. December 09. - 19:43:13 »
"Dzsízösz Krájszt"!  :D
És én még nem vettem meg az e hetit.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2346 Dátum: 2014. December 09. - 19:45:17 »
Köszi a véleményezést! Joe bácsi csak ezt a sztorit rajzolta, vagyis még egy szám és egy fél (nem is tudom, honnan volt ennyi ideje rá). Utána visszajön Garney, vagyis de, rajzolt még Pókot.
Ilyen az eredeti borító is, színekben.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2347 Dátum: 2014. December 09. - 20:20:35 »
Túlórázott, illetve teljesen dobta egy időre a főszerkesztői teendőket. Na meg valami nyolc hónapon át csinálta.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2348 Dátum: 2014. December 09. - 20:23:43 »
Igen, rajzolt?  :oh:
Mintha Ron Frenz is be-be nézett volna, a Friendly Neighborhood-ba ekkoriban nem? :headscratch:
Borítóra visszatérve, csak azért mert így monitoron, mintha világosabb lenne picit, de mintha mondtad volna korábban, szándékos a sötétítés, hogy nehogy sárgás beütést kapjon póki ruhája.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2349 Dátum: 2014. December 10. - 20:21:37 »
Ma végre én is megkaptam a HP-t. Gyönyörű kiadvány lett! Az új ellenségek oldal,nagyon felkeltette a kíváncsiságomat, még jó,hogy előfizettem jövőre is! :hehe: :brow:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2350 Dátum: 2014. December 10. - 21:00:59 »
Nekem is megérkezett. a szokásos szerda. a borító gyönyörű, viszont zavar, hogy monitoron, a cím fehér piros,nyomtatásban meg borzalmas sárga piros. csak az enyém ilyen vagy ilyen a nyomda?
örülök, hogy előfizető vagyok, idén ez volt az utolsó szám, nagyon várom a folytatást. gyorsan el is olvasom!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2351 Dátum: 2014. December 10. - 21:05:58 »
Ugye-ugye, hogy sötétebb picit a valóság!  ;D

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2352 Dátum: 2014. December 11. - 09:55:12 »
Nekem is megérkezett. a szokásos szerda. a borító gyönyörű, viszont zavar, hogy monitoron, a cím fehér piros,nyomtatásban meg borzalmas sárga piros. csak az enyém ilyen vagy ilyen a nyomda?
örülök, hogy előfizető vagyok, idén ez volt az utolsó szám, nagyon várom a folytatást. gyorsan el is olvasom!
Melyik cím? A borítón a Hihi Pók? Mert az a monitoron is sárga-piros
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2353 Dátum: 2014. December 11. - 16:36:00 »
Az a sárga eléggé halvány sárga a monitoron a valósághoz képest, de engem ez egyáltalán nem zavar. Viszont kaine megnyugtatott, hogy Joe bácsi már nem fog sokat itt rajzolni.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2354 Dátum: 2014. December 11. - 19:27:03 »
Sokat javul majd, ahogy halad előre, de igen, látszott, hogy akkor már egy ideje nem rajzolt: úgy emlékszem azelőtt az utolsó munkája a Dynamite-nak volt a Painkiller Jane első pár száma, amit szintán főszerkesztés mellett hozott össze – igaz, azok eléggé jól sikerültek.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2355 Dátum: 2014. December 11. - 19:31:38 »
És azért említsük meg, máig etalon alkotását a Batman: Sword of Azrael-t is! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2356 Dátum: 2014. December 11. - 20:04:52 »
Csak úgy. :)  :spidey:


jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2357 Dátum: 2014. December 11. - 20:12:36 »
Ahogy az lenni szokott, "fénysebességgel" megjött az új Póki. :hehe: Nagyon tutkó mind a két sztori, a Vasemberes akciók nagyon rendben voltak, és Quesada rajzai is bejövősek, az utolsó oldalon pl az a Pókember-rajz csodaszép. (Egyedül a Quasimodo-féle Peter ábrázolással volt nehéz megbarátkoznom..    ;D :hehe: )




Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2358 Dátum: 2014. December 11. - 20:19:37 »
Sokat javul majd, ahogy halad előre, de igen, látszott, hogy akkor már egy ideje nem rajzolt: úgy emlékszem azelőtt az utolsó munkája a Dynamite-nak volt a Painkiller Jane első pár száma, amit szintán főszerkesztés mellett hozott össze – igaz, azok eléggé jól sikerültek.

A Boom! mellett a Dynamite lett az egyik kedvenc. Nagyon tetszenek a képregényeik. Semmi világmegváltó, mégis nagyon ott vannak.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2359 Dátum: 2014. December 11. - 20:51:52 »
Ahogy az lenni szokott, "fénysebességgel" megjött az új Póki. :hehe:
Áá, jövőre gyorsabb lesz.