Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667463 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

billybatchkate

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2680 Dátum: 2015. április 07. - 20:25:44 »
Sziasztok!

Próbálok úgy írni, hogy ne kizárólag off legyek, de mivel a barátaim nem olvasnak Pókembert, csak veletek tudom megosztani a mondandómat, az élet és a képregények összefonódását. És tudom, le kéne szoknom a többszörösen összetett mondatokról.

<Szövegdoboz: Pár évvel ezelőtt> Mikor eredetiben olvastam a Még egy napot, úgy alakult, hogy közvetlenül előtte fejeztem be a Sensational Spider-Man Annual-t (HP 2013 különszám), így extrán "fájdalmas" volt végignézni, ahogy Peter-ék elvesztik egymást, de talán pont ezért (meg mert romantikus alkat vagyok), másképp is csapódott le bennem a sztori, mint a többségben; nem az olvasók szempontjából néztem, azon dühöngve, hogy ostoba retcon, szerkesztői machináció, stb., hanem szinte a karakterek bőrében érezve magam "gyászoltam" a kapcsolatukat. De pont ezért úgy is gondoltam, ennél aktuálisabban nem is fogyaszthattam volna a sztorit.

<Szövegdoboz:Napjainkban> Húsvétvasárnap délelőttje van, a héten még az összeköltözést tervező, 15 hónappal ezelőtt óta barátnőm nálam aludt, szerelmesen ébredünk, mosolygás, becézgetés. Elkísérem egy darabon hazafelé, de megbeszéljük, hogy másnap meglátogatom hervadásgátlás céljából. Csókok, ölelés, mint mindig, otthonról megírjuk, hogy rendben hazaértünk, "- Jó volt veled lenni, jó étvágyat, szeretlek. - Veled is, köszi, én is szeretlek :)", napközben szórványos üzenetváltások, hogy jól megy-e a tanulás. Éjfélkor sms-t kapok, majd hívást, hogy ébren vagyok-e, mert útban van hozzám. Lemegyek a ház elé, megérkezik, fájdalmas arcot vág. Végig arra gondoltam, terhes vagy kidobta otthonról az anyja. Nagy nehezen megszólal, "már nem érez úgy, mint az elején, össze van zavarodva érzelmileg". Visszaadja az ő továbbalvását segítő,  korán induló munkanapjaimkor használatos lakáskulcsot, "azért jött most, hogy ne kelljen délelőtt potyára odautaznom", sarkon fordul és hazaindul, hiába próbálom sokkos állapotomban marasztalni.

<Szövegdoboz: Ma> A zombiként töltött hétfő és a csodával határos módon túlélt keddi munkanap után hazajövök, a postaládában a képregény. Belelapozok. Furcsa mosoly szökik az arcomra: mégis lehet aktuálisabb.

Sokaknak nem a szakítás szúrta a szemét a sztori kapcsán, hanem hogy karakteridegen varázslás és múltátírás kísérte azt. Nektek a mostanihoz képest hogy tetszett volna, ha nem ragaszkodnak az esküvőtlenítéshez, (tudom, akkor meg sem írják a sztorit, mert nem MJ volt a probléma, hanem a fiatalítási szándék, de a töritanárokkal ellentétben a képregényesek kifejezetten szeretik a "Mi lett volna, ha" kérdést) hanem a Még egy nap helyett úgy írják meg a történetet, hogy a hamarosan nálunk is megjelenő One Moment in Time idevágó része a jelenben játszódik, látjuk a személyiségfelfedés hatásának módosítását Strange-ék által, Peter hazamegy, MJ azt kívánja, bár ő sem emlékezne, és elmondja, hogy úgy érzi, már eltávolodtak, kifejezetten nem csak a Pókemberkedés miatt, hanem emberileg is, átalakultak az érzelmei, ezért egyedül szeretné folytatni?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2681 Dátum: 2015. április 07. - 20:48:39 »
Üdv a fórumon!

Szép a bemutatkozó írásod, és hát... fel a fejjel...? Mit lehetne ilyenkor mondani? Túl sokat az offolás miatt sem, de nem az az egyetlen ok.

Nekem annak idején nem volt fájdalmas a szakítás, mert jó előre bejelentették, vagyis tudni lehetett, készülni rá. Ahogy írod, a misztikus szál az, ami jobban zavart, de az viszont nem ennél a sztorinál, hanem a teljes JMS-érában. Teljesen karakteridegen volt Pókembertől.

Ha Mary Jane simán csak lelép, azzal nem oldották volna meg a házasság-problémát, úgyhogy ez kizárt volt. De hogy jobb megoldás lett volna-e? Jó kérdés. Bár Pókemberhez mindenképpen illett volna, mert hétköznapi és tragikus.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2682 Dátum: 2015. április 08. - 08:28:39 »
Ma én is elolvastam.
Az első sztori nagyon magyarázós szájbarágós az nem igazán jött be. Plusz még mindig nem értem, ez miért volt biznisz Mephistonak, de ezt már mondtam. A végén milyen szánalmas volt már Mephisto minden alkudozásba minden feltételbe belemegy már-már pitizik MJ-nek, hogy add már azt k*rva boldogságot, mindenbe belemegyek csak idevele. Azt a végén neki igazából nem is marad semmi.
Így végigolvasva világ hülyéi lettek volna Peterék nem belemenni. ;D
Meg ez a magyarázat, minden történet ugyanúgy megtörtént csak épp nem voltak házasok. Mert ugye mind tudjuk, hogy egy párkapcsolat pont ugyanolyan marad akkor is, ha az egyik fél pofátlanúl ott hagyja a másikat az oltárnál. :lol: Megdöglött a kutyád de azért megtartatod.  :twisted:
Meg a másik amit MJ is mondott ha két ember vonzódik egymáshoz és folyamatosan ott vannak egymás közelében úgyis összejönnek előbb-utóbb. Vagy most Mephistó egész életében farok-féket fog játszani, az azért nem sátánnak való meló. De mivel lényegében idáig is együtt voltak, így tök fölösleges is.

A második határozottan jobb volt. Ott mondjuk csak először nem esett le, hogy miért ilyen nagy kunszt, hogy itt van Harry, aztán persze egyértelművé vált, hogy hova is kell illeszteni a sztorit.
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 08. - 08:41:14 írta Todd »

ACsodalatosPokember

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Bosszúálló
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2683 Dátum: 2015. április 08. - 11:19:42 »
Köszönöm szépen emberek! Jó végre egy ilyen helyen is egyre több tapasztalatot, információt szerezni az Univerzumról. :)

Na de a legfontosabb. Tomi én voltam az aki írtam neked pár napja, hogy "Van-e még vajon az "előző" (2015/1.) számból?"
Tegnap fejvesztve rohantam fel a tesco/Inmedio üzletbe és méterekről kiszúrtam a borítóját. Hihetetlen mákom vagy nem tudom mim volt, de már csak ez az egy darab volt. meglepett de majdhogynem kifogástalan állapotban (a gerincnél van egy fél centi kis pici apró törés, ez szinte nem is látszik).

Na de amikor elolvastam. Az eleje kicsit laposan indult ahogy Dr. Strange/különccel kezdett eszme cserét folytatni. De amikor visszament az időben aztán egyre másra bukkantak fel a különösebbnél különösebb emberek/lények, na meg a vége. Főleg az utolsó nagy képkocka. Az a rajz M.J.-ről valami elképesztő.

Egy szó mint száz hihetetlenül tetszik nekem ez a Még egy Nap történet. Egyre jobban fokozza bennem a feszültséget attól függetlenül, hogy az előzmények nekem sajnos nincsenek meg (Polgárháború). Tűkön ülve várom a befejezést.

Ugye FB-n azt írtad, hogy április 8. a megjelenés. Mit gondolsz lehet már találni az újságárusoknál? :)

 :spidey: :spidey: :spidey: :spidey: :kingpin: :kingpin: :kingpin: :kingpin:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2684 Dátum: 2015. április 08. - 11:47:54 »
nekem is megérkezett az új szám és nagyon örültem neki.
a borító szép, van rajta egy kis nyomdai gyűrés, nem tudom emiatt lehet e majd cserélni esetleg?

az első történettel kicsit én is úgy vagyok mint Todd. lehetett volna keményebb és drámaibb is. az előző részei a történetnek nekem kicsit ezt sugallták, hogy ilyen irányba tart.
a rajzok szépek voltak bár ilyen pici formátumban a fektetett oldalak nekem nem mindig jöttek ki. mit súg mj mephistó fülébe?

a második kis történet nagyon hangulatos volt. főleg a rajzi világa miatt nekem az jött be a legjobban. szépek voltak a színek is nagyon eltalálták.
sajnos ezek után a 3. történet rajzaira szinte rá se tudtam nézni, annyi feketét használ ráadásul rosszul. mindegy ez az én véleményem.

összességében jó volt a füzet, várom a folytatást. most lesz majd úgymond hosszabb ideig állandó rajzoló?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2685 Dátum: 2015. április 08. - 13:21:27 »
A végén milyen szánalmas volt már Mephisto minden alkudozásba minden feltételbe belemegy már-már pitizik MJ-nek, hogy add már azt k*rva boldogságot, mindenbe belemegyek csak idevele.
Hát, megmagyarázta, hogy miért akkora siker ez neki. Apró győzelem az ősellenség fölött.
Idézet
Meg ez a magyarázat, minden történet ugyanúgy megtörtént csak épp nem voltak házasok. Mert ugye mind tudjuk, hogy egy párkapcsolat pont ugyanolyan marad akkor is, ha az egyik fél pofátlanúl ott hagyja a másikat az oltárnál.
Majd megjelenik a sztori teljes magyarázata is, abból világosabb lesz az egész.
Idézet
A második határozottan jobb volt. Ott mondjuk csak először nem esett le, hogy miért ilyen nagy kunszt, hogy itt van Harry, aztán persze egyértelművé vált, hogy hova is kell illeszteni a sztorit.
De hát úgy kezdődik, hogy "pár nappal korábban".
Ugye FB-n azt írtad, hogy április 8. a megjelenés. Mit gondolsz lehet már találni az újságárusoknál? :)
Majdnem biztosan.
a borító szép, van rajta egy kis nyomdai gyűrés
Mi az, hogy nyomdai gyűrés?
Idézet
mit súg mj mephistó fülébe?
Az sosem derül ki egyértelműen, de a közelgő sztorikból biztosan ki lehet találni majd.
Idézet
a második kis történet nagyon hangulatos volt. főleg a rajzi világa miatt nekem az jött be a legjobban. szépek voltak a színek is nagyon eltalálták.
sajnos ezek után a 3. történet rajzaira szinte rá se tudtam nézni, annyi feketét használ ráadásul rosszul.
Uhm... milyen 3. történet?
Idézet
most lesz majd úgymond hosszabb ideig állandó rajzoló?
Nem, épp most jön, hogy 3 részenként váltják egymást az írók és a rajzolók is. Ron Garney lesz az első és Dan Slott.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2686 Dátum: 2015. április 08. - 13:57:54 »
Hát, megmagyarázta, hogy miért akkora siker ez neki. Apró győzelem az ősellenség fölött.
Mármint komolyan az a történet magyarázata, hogy Isten feletti győzelem, mivel felbomlott a templomban a pap által Isten nevében kötött házasságuk??
Mert ez szerintem egy nagyon bigott vallási folyóiratba illene maximum bele.
Amúgy meg tudtommal sem Peter sem MJ nem vallásosak, szóval az ő esküjüknek Istenhez semmi köze nincsen.
De hát úgy kezdődik, hogy "pár nappal korábban".
Én úgy értettem, hogy akkor amikor éppen (aktuálisan) halottnak hitte mindenki Harryt.
Mivel az első rész epilógusában számomra semmi meglepő nem volt abban hogy Harry él.
Ellenben megértő? Szerintem a Macsin kívül bármelyik barátnője megértőbb volt/lett volna vele szemben. MJ sokszor szó szerint hisztizett neki, ha nem tetszett valami.
Hát igen, az ővéké ugye a tiszta feltétel nélküli szerelem, amire a Sátán szemet vet, mert ezer évente egy ilyen van...  :stupid:
Nem is a misztikusság zavar ebben az egészben a leginkább, hanem az, hogy ez a mindent elsöprő szerelem klisé kábé annyira komoly, mint egy Twillight film.
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 08. - 14:14:51 írta Todd »

ACsodalatosPokember

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Bosszúálló
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2687 Dátum: 2015. április 08. - 15:09:30 »
Még egy nagy mák. :D
Most értem haza a városból és már kapható volt! Úgy 5-6 példány volt szépen látható módon kipakolva.
Este neki is látok a tanulmányozásának.

Köszönjük!  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2688 Dátum: 2015. április 08. - 16:03:15 »
Mármint komolyan az a történet magyarázata, hogy Isten feletti győzelem, mivel felbomlott a templomban a pap által Isten nevében kötött házasságuk??
Mert ez szerintem egy nagyon bigott vallási folyóiratba illene maximum bele.
Amúgy meg tudtommal sem Peter sem MJ nem vallásosak, szóval az ő esküjüknek Istenhez semmi köze nincsen.
Hát azért "Isten színe előtt" köttetett. Meg hát, logikát keresel Mephisto tetteiben, holott az ördög útjai kifürkészhetetlenek. :)
Idézet
Mivel az első rész epilógusában számomra semmi meglepő nem volt abban hogy Harry él.
Ja, hát mi azért már tudtuk egy ideje.  ;)
Idézet
Hát igen, az ővéké ugye a tiszta feltétel nélküli szerelem, amire a Sátán szemet vet, mert ezer évente egy ilyen van...  :stupid:
Oké, ezt megadom.  :hehe: Ez engem is zavart annak idején, mert igen erős túlzás.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2689 Dátum: 2015. április 08. - 17:15:33 »
A történet olyan befejezését kaptam a füzetben, amit mindenki tudott már, és sejthettük is a végkifejletet. Viszont akkor is tök szomorú voltam az első történet elolvasása után. Lezárult egy korszak. Én nagyon sajnálom a házasságukat, nagyon jó kis pár voltak együtt. Tényleg együtt voltak jóban-rosszban. S most ennek vége. Alapjában véve a házasságuk, szerelmük nyílván erősebbnek kellett volna lennie, mivel May úgyis nagyon öreg már,..... csak MJ most is, mint mindig, önfeláldozó volt, így kibulizta Mephistónál, hogy Peternek nyugodt élete lehessen--hogy újra ne legyen közismert. Szerintem ez volt az igazi szerelem két ember között. Mondhatnám azt is ezek után, hogy kár hogy így alakult, viszont ha jobban belegondolok Pókember számára ez volt a legmegfelelőbb lépés, mert Peternek továbbra is van esélye MJ-vel újra összejönni komolyabban és Pókemberként nem közkincs a személyazonossága.
A második történetet egyelőre nem tudom hová tenni. Sem időben, sem történetben. Mivel a DÖNTÉS előtt Pókember a Polgárháború után Új Bosszúangyal volt, bujdokolva a többi hőssel. Időben nem mentünk vissza szerintem. Akkor most mi van? Nagyon zavaros ez az egész egyelőre. Melyik Új Bosszúangyal-történettől van már ez az "új élet"?
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 08. - 17:23:59 írta kzoli »

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2690 Dátum: 2015. április 08. - 17:38:35 »
Hozzám is megérkezett, kicsit meg is lepődtem. (Nagyon jó ez az idei postázás, kicsit mindig félek, milyen állapotban jön az újság, de eddig minden rendben volt. :) )

A történet nekem nagyon tetszett, egyszerűen fantasztikus volt. Teljesen elfogadom a többiek érvelését a történet hézagaival kapcsolatban, de nekem ezek a drámai sztorik általában bejönnek, és most is igen fájdalmas volt olvasni erről a "szakításról". A végére még Quesada rajzai is tetszettek, meg az egész sötét hangulat, ami a lapokról sütött. Egyébként a One More Day 4. részének végét is ő rajzolta? Mert teljesen más stílusúnak tűnt, mindenesetre jó ötlet így elválasztani az új időszakot még egy történetben is.
A második sztori visszahozta a régi pókember hangulatát, ráadásul kicsit paranoid is volt a történet, izgalmas, hogy akkor most Harry tényleg a barátja, vagy csak nagyon jó színész. Az eszemre hallgatva azt mondanám, hogy nyilván nem véletlenül hozták vissza, és akarnak kezdeni vele valamit, a szívemmel viszont remélem, hogy Harry valóban Harry. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2691 Dátum: 2015. április 08. - 21:02:36 »
A második történetet egyelőre nem tudom hová tenni. Sem időben, sem történetben. Mivel a DÖNTÉS előtt Pókember a Polgárháború után Új Bosszúangyal volt, bujdokolva a többi hőssel. Időben nem mentünk vissza szerintem. Akkor most mi van? Nagyon zavaros ez az egész egyelőre. Melyik Új Bosszúangyal-történettől van már ez az "új élet"?
Nem mentünk vissza időben, előre haladunk. A második történet néhány nappal az első történet legvége előtt történik. Az Új Bosszúangyalaival még nem tartunk az új korszaknál, majd az Invázió utáni rész lesz az.
A végére még Quesada rajzai is tetszettek, meg az egész sötét hangulat, ami a lapokról sütött. Egyébként a One More Day 4. részének végét is ő rajzolta? Mert teljesen más stílusúnak tűnt, mindenesetre jó ötlet így elválasztani az új időszakot még egy történetben is.
A rajzoló ő volt, talán inkább a színezés volt más, illetve a tónus nem volt olyan sötét.
Idézet
A második sztori visszahozta a régi pókember hangulatát,
Milyen sok visszautalás van benne a régi CSP-ben megjelent részekre. :)

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2692 Dátum: 2015. április 08. - 22:18:48 »
Hali,

Én is elolvastam. A OMD befejezése... Khm... Ez az egész mephistos zagyvaság egy jó nagy erőszaktevés volt JMS runján. Szerintem ezt az utolsó részt már nem is ő írta, hanem Q, csak ráírták a nevét.  ;) A végén a köszönet JMS-nek nekem sokkal inkább tűnt egy közös fuck off, Stracsinak, de lehet, hogy túl érzékeny vagyok. Ne de mindegy, túléltük.

Engem mondjuk hideg zuhanyként ért, hogy Harry visszajött, és már tettem volna olvasatlanul a polcra az egészet, de gondoltam a nagy JMD-nek adok egy esélyt (pedig a Phantom Strangere igen gyengusz volt mostanság), és milyen jól tettem! Zseniális kis sztorit rittyentett össze, méltó a Zöld Manó halálához. Ha eltekintek attól, hogy mekkora faxág így visszarángatni Harryt, akkor azt mondom, hogy JMD remekül vette az akadályt. Nagyon jó választás volt, Tomi, köszi, hogy beletetted. :)
"Live for nothing or die for something, your call."

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2693 Dátum: 2015. április 08. - 22:27:04 »
a borító szép, van rajta egy kis nyomdai gyűrés
Mi az, hogy nyomdai gyűrés?

mikor a fóliát rátették meggyűrte a gép a papírt. összecsípte a borító egy kis részét. nem a szállításkor keletkezett sérülés

mit súg mj mephistó fülébe?
Az sosem derül ki egyértelműen, de a közelgő sztorikból biztosan ki lehet találni majd.

kíváncsi vagyok rá. amúgy arra is gondoltam a kérdéssel, hogy mit írtatok oda apró betűkkel? lorem-et?

a második kis történet nagyon hangulatos volt. főleg a rajzi világa miatt nekem az jött be a legjobban. szépek voltak a színek is nagyon eltalálták.
sajnos ezek után a 3. történet rajzaira szinte rá se tudtam nézni, annyi feketét használ ráadásul rosszul.
Uhm... milyen 3. történet?

csak én osztottam 3 részre. arra gondoltam ami a koccintós egész oldalas után következik.

most lesz majd úgymond hosszabb ideig állandó rajzoló?
Nem, épp most jön, hogy 3 részenként váltják egymást az írók és a rajzolók is. Ron Garney lesz az első és Dan Slott.

na majd ha ramos jön !

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2694 Dátum: 2015. április 08. - 22:45:16 »
Szerintem ezt az utolsó részt már nem is ő írta, hanem Q, csak ráírták a nevét.  ;)
Ő írta, de kérte, hogy ne írják bele a nevét, ha nem muszáj.
Idézet
Zseniális kis sztorit rittyentett össze, méltó a Zöld Manó halálához. Ha eltekintek attól, hogy mekkora faxág így visszarángatni Harryt, akkor azt mondom, hogy JMD remekül vette az akadályt. Nagyon jó választás volt, Tomi, köszi, hogy beletetted. :)
Szerintem is méltó a régi történeteihez, ha valaki olvasta azokat. Ezért is választottam bele, meg azért is, mert így kevésbé durva az, hogy Harry visszatért.
Idézet
mikor a fóliát rátették meggyűrte a gép a papírt. összecsípte a borító egy kis részét. nem a szállításkor keletkezett sérülés
Szóval gyári hiba. A fesztiválon kicserélem, az jó?
Idézet
kíváncsi vagyok rá. amúgy arra is gondoltam a kérdéssel, hogy mit írtatok oda apró betűkkel?
Ugyanazt csináltuk, mint az eredetiben. Odaírtuk magát MJ szövegét, de kicsiben, és tükörírással rátettük még egyszer ugyanazt. Ember (vagy sas) legyen a talpán, aki kiolvassa belőle. :)
Idézet
na majd ha ramos jön
Hú, ne is mondd, Domi, már most félek tőle. Szerencsére még viszonylag messze van.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2695 Dátum: 2015. április 08. - 23:33:13 »
bocs nincs türelmem kiidézgetni

köszönöm szépen, viszem fesztiválra, nem nagy hiba, ez csak az én elmebeteg gyűjtői mániámat zavarja.

na amúgy pont arra a kis szövegre lettem volna kíváncsi. még nagyítót is kerestem, de a dupla rápakolással kicseleztetek.

el nem tudom mondani neked mennyire várom már  ramost. meglásd nagyon vad lesz! talán a  kraven utolsó vadászata különszámánál is jobban várom :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2696 Dátum: 2015. április 09. - 09:27:24 »
Ugyanazt csináltuk, mint az eredetiben. Odaírtuk magát MJ szövegét, de kicsiben, és tükörírással rátettük még egyszer ugyanazt. Ember (vagy sas) legyen a talpán, aki kiolvassa belőle. :)
Mi? Az eredeti beírója azt mondta, hogy ott a szövegkönyvben nem volt semmi írva, csak egy utasítás, hogy egy véletlenszerű vonalat firkáljon oda.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2697 Dátum: 2015. április 09. - 09:29:35 »
Vagyis akkor ti tudjátok mi állt ott eredetileg, sőt akkor elvileg minden szerkesztő tudja, aki dolgozott valamelyik országban a történet kiadásán?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2698 Dátum: 2015. április 09. - 11:45:08 »
Mi? Az eredeti beírója azt mondta, hogy ott a szövegkönyvben nem volt semmi írva, csak egy utasítás, hogy egy véletlenszerű vonalat firkáljon oda.
Gondolom, megtiltották neki, hogy elárulja, és így léptette le a kíváncsiskodókat.
Vagyis akkor ti tudjátok mi állt ott eredetileg, sőt akkor elvileg minden szerkesztő tudja, aki dolgozott valamelyik országban a történet kiadásán?
Nem tudom, hogy minden szerkesztő tudja-e, de mi tudjuk. :) Kérdezz rá egy év múlva, és megmutatom.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2699 Dátum: 2015. április 09. - 11:59:53 »
Feltéve, ha erre emlékeznék egy év múlva.  :cavinton: