Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667463 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2860 Dátum: 2015. Július 11. - 11:21:50 »
Inmedio-nál kapható a különszám?

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2861 Dátum: 2015. Július 11. - 16:55:21 »
Tetszett,különösen a Smallville-referencia az elején. ;D

harsak

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2862 Dátum: 2015. Július 11. - 19:19:07 »
Erm csak az én különszámom tűnik hibásnak?
Egyes oldalak, meg a poszter kétszer vannak benne, miközben a történet pont ott ugrik, mintha hiányoznának lapok. :S

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2863 Dátum: 2015. Július 11. - 19:49:51 »
Csak a tiéd. Vidd vissza, ahol vetted, és cseréltesd ki.

Rock: mindenhol kapható.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2864 Dátum: 2015. Július 12. - 14:34:36 »
Érdekes és egyben fura is volt ez a HP különszám. Érdekes azért, mert előkerültek olyan hősök és gonosztevő, aki(k) eddig nem szerepelt(ek), viszont a furcsaság Pókember viselkedése volt. Lehet, hogy volt már korábban ilyen is, de nekem elég fura volt, hogy most hirtelen nincs pénze pókfonál-alapanyagra, pedig mindig gyengén állt anyagilag, de erre mindig akadt pénze...,akkor Főnyeremény nevű leányzó simán le tudja fogni, mikor Kék Pajzs nevű hős(?) (eddig számomra ismeretlen emberke /ne haragudjon senki, de ránézésre simán legyőzhető) akarja levenni Pókember maszkját. Annyira "B"-osztályos volt ez az eset, hogy csak "Métely (jó ég, ezt a nevet) megjelenése segít a szabadulásban....Az ilyen "Kék Pajzs"-nevű gagyi-hősöket simán le tudja csapni, nem tudom mire volt ez a hajcihő?--kár volt beleírni a sztoriba....
Biztos volt értelme kiadni, valószínűleg a folytatások miatt. A rajzok elmentek, a sztori pedig...majd meglátjuk....
A kiadási időt nem értem, hogy miért nem az itthoni HP22-es sztori(míg a 21-es le nem zárul) után lett kiadva? Na, mindegy, nem én vagyok a kiadó...
Mindent összevetve: újabb pókemberes kiadvánnyal büszkélkedhetünk, ami az (új) Pókemberhez ad némi kiegészítést.
Köszi a Kingpinnek a kiadásért!  :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 12. - 14:36:50 írta kzoli »

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2865 Dátum: 2015. Július 12. - 15:10:32 »
Kösz az infót, kaine!  8)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2866 Dátum: 2015. Július 12. - 17:09:31 »
Nem lehetett másképp kiadni, mivel 3 részes minden történet, vagyis vagy előbb kerül sorra, vagy később.
Csak azért tudta lefogni, mert hirtelen meglepte. Utána egyből lerázta, amikor muszáj volt, de előtte nem akarta bántani.

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2867 Dátum: 2015. Július 12. - 19:06:19 »
Illetve, ha jól számolom, a következő füzet első és második története között zajlik a különszám sztorija. Ha utána adtátok volna ki, akkor meg visszaugrás lett volna, szóval így volt jó szerintem. Bár az igaz, hogy volt apró utalás a nyomjelzős történer végkifejletére.

Egyébként nekem nagyon tetszet a különszám, miután elolvastam nem is tettem el azonnal, hanem újra és újra belelapozgattam napokon keresztül.  :D

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2868 Dátum: 2015. Július 12. - 20:05:32 »
Az enyémmel is az a gond, amit ír a kolléga fentebb. Szerintem ennek utána kellene nézni. Nem fogják csak nekem úgy visszacserelni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2869 Dátum: 2015. Július 12. - 20:20:51 »
Bár az igaz, hogy volt apró utalás a nyomjelzős történer végkifejletére.
Ó, a vége még elég messze van.  :)
Az enyémmel is az a gond, amit ír a kolléga fentebb. Szerintem ennek utána kellene nézni. Nem fogják csak nekem úgy visszacserelni.
De igen, vissza kell. Mit értesz az alatt, hogy utánanézni? Elhiszem nektek.

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2870 Dátum: 2015. Július 12. - 21:06:34 »
Bár az igaz, hogy volt apró utalás a nyomjelzős történer végkifejletére.
Ó, a vége még elég messze van.  :)

Áá, szóval ez nem lesz ilyen egyszerű! Király! :D

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2871 Dátum: 2015. Július 13. - 07:05:58 »
Azt fogja mondani, hogy neki ehhez semmi köze...Előfordulhat jó pár hibás kiadvány, ami a piacra került...Az nem biztos, hogy túl jó.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2872 Dátum: 2015. Július 13. - 09:37:21 »
Miért mondaná azt? Neki ez nem veszteség, tőle is visszaveszik a hibás példányt.
Biztosan van egy köteg, amit rosszul kötöttek egybe, de azzal pontosan ez a teendő: visszacseréltetni őket jókra. Nem lehetséges visszahívni a teljes készletet az egész országból, hogy egyesével átnézzék mindet.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2873 Dátum: 2015. Július 13. - 16:46:37 »
No, elolvastam a különszámot. Nem volt rossz, valahogy eltalálták ezekkel a Zs kategóriás új karakterekkel meg szövegekkel a retro Pókember stílusát. Persze az általam leggyűlöltebb sztorelem is belekerült, amikor Métely elkapta Pókembert simán megölhette volna, de csak minden ok nélkül életben hagyta.... Szóval szórakoztató kis laza történet volt, ami igen érdekes rejtélyeket hagyott maga után. Mondjuk az emberek arcának a megrajzolása nem nagyon jött be (bár a rajz többi része tetszett) és alapból jobban szeretem a komolyabb történeteket, de kíváncsi leszek, mit fognak kihozni belőle. Szerintem jó, hogy ki lett adva és tetszik, hogy a különszám is a fő sztorihoz kapcsolódik, mintha egy plusz bővített szám lenne :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2874 Dátum: 2015. Július 13. - 20:55:54 »
Szerintem azért hagyják az ilyenek életben, mert egészen biztosak abban, hogy bármikor megtehetik. Pókember még nem ellensége, egyelőre nem érzett késztetést rá, hogy megölje.
Mostantól minden különszám kapcsolódni fog a fő sztorihoz. Kivéve persze az újrakiadások.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2875 Dátum: 2015. Július 15. - 10:00:24 »
Szerintem azért hagyják az ilyenek életben, mert egészen biztosak abban, hogy bármikor megtehetik. Pókember még nem ellensége, egyelőre nem érzett késztetést rá, hogy megölje.

Lehet igazad van, mivel még nem derült ki miért lett szupergonosz és milyen a személyisége. Hogyha egy őrült, aki csak gyilkolászik, akkor gáz, mert hidegvérrel előtte kivégzett egy csomó embert, tehát logikátlan és erőltetett hülyeség, de ha kiderül, hogy nem gonosz, csak a körülmények tették azzá és amolyan Megtorló stílusban csak a gonoszakat öli meg hidegvérrel, de egy hőst képtelen, akkor viszont nem gáz az az eset. Szóval majd kiderül :).

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2876 Dátum: 2015. Július 15. - 10:15:07 »
Elolvastam én is a különszámot, nem volt rossz, de egy dolog nagyon zavart benne.
Ez a nem ismerünk fel senkit, mert egy szemüveg méretű maszk van rajta dolog mindig idegesített, de itt a csúcsra van járatva.
Szóval Pókember azt gyanítja, hogy Főnyeremény valójában MJ de nem biztos benne? Most ez komoly, együtt élt vele évekig, szó szerint (;D) kívül-belül ismeri minden porcikáját, hogy nem lehet benne biztos, hogy ő-e vagy sem?
Jó tudom, amúgy, hogy Kaine és én a világ azon egyedeihez tartozunk, akiknek olyan pocsék az arcmemóriája, de azért ez a szint még nálunk is durva lenne.

Az emberiség kevésbé defektes fele meg már sokkal kevesebből felismer egy embert. Az amikor Pókember megkérdezi a nevét szintén szánalmas volt, de az amolyan tipikusan Pókemberesen szánalmas, szóval az illett a karakterhez. :D
Kíváncsi vagyok ezt az egészet mire akarják kifuttatni.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 15. - 11:00:50 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2877 Dátum: 2015. Július 15. - 10:38:31 »
Tévedsz, az arcmemóriám kivételesen jó. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2878 Dátum: 2015. Július 15. - 10:59:04 »
Akkor csak a neveket felejted el, amiket hozzá kellene társítani?
Csak abból indultam ki, hogy annó harmadik vagy negyedik találkozásra volt az, hogy már nem kérdezted meg a nevem.  ;)
Nekem az arc és névmemóriám kegyetlen sz*r a többi rendben van.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #2879 Dátum: 2015. Július 15. - 11:47:49 »
Igen, a nevekkel bajban vagyok. Arcot évtizedek múltán is felismerek.