Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667468 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3120 Dátum: 2015. November 22. - 23:40:52 »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3121 Dátum: 2015. November 22. - 23:50:17 »
Azért vannak, akik szeretik Ramost. Mellesleg a ASM-en hozta talán a legjobb/ legpopulárisabb formáját. :) Személy szerint rendkívül sajnálnám, ha a ramosos füzetekből valami kimaradna. Nagyon bírom a stílusát. 😉

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3122 Dátum: 2015. November 25. - 13:30:27 »
Kinn az új borító, az új sztorival.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3123 Dátum: 2015. November 25. - 13:59:13 »
Brutál borító és hasonlóan jónak ígérkezik az új sztori is :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3124 Dátum: 2015. November 25. - 14:59:00 »
Az eddigi legjobb lesz az új érából.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3125 Dátum: 2015. November 25. - 15:46:38 »
Á, indul a New Ways to Die? Simán a legjobb történet volt a Big Time-ig.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3126 Dátum: 2015. November 25. - 20:12:21 »
Mocskos jó a borító. Nagyon várom már az új számot!  :spidey:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3127 Dátum: 2015. November 25. - 20:14:15 »
Örülök én is, csak valamiért titkon reméltem, hogy lefordításra kerül az eredeti borítón látható szöveg is.

Kicsit így olyan üres a bal oldal, meg jobban mutatott volna, szerintem.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3128 Dátum: 2015. November 25. - 21:48:32 »
nagyon jó a borító. vártam már, hogy megjelenjen magyarul is. jó öreg fiatal romita :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3129 Dátum: 2015. November 25. - 22:02:34 »
Ez ám a paradoxon!  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3130 Dátum: 2015. December 05. - 15:28:43 »
Kinn az idei utolsó HP néhány oldala.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3131 Dátum: 2015. December 09. - 11:59:45 »
nekem meg is érkezett és eszméletlenül gyönyörű! talán az eddigi legjobb borító. nagyon szépen mutat ezen a fényes lapon, jól kijönnek a színek, a texturás háttér.
a rajzok is tetszenek elég nosztalgikus nekem.
tetszik a 25. számos meglepetés is. tuti mindkettő borítósat megveszem. újságosokhoz vegyesen fog kerülni mindkettő fajtából, vagy erről lehet már tudni valamit?

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3132 Dátum: 2015. December 09. - 19:32:51 »
Hát azért eddig kiemelkedően ez a legjobb sztori a OMD óta! :) Míg így is, hogy csak az első szám jelent meg a 3-ból.

Tök jó lenne ha a New Ways után nagyon gyorsan eljutnánk az American Son-ig. Nem lehetne mindent átugrani adddig? :) (Oké-oké, Guggenheim nem túl erősen megírt Meneace-sztoriját fura lenne kihagyni, de azt leszámítva kb. minden ezután következő szám csak könnyed tölteléksztori az American Sonig.)

Eddig többnyire jól válogattunk, jó hogy kimaradtak Gale sztorijai, és Slott tinis sztorijáért sem kár, bár én a Mayás sztorit is kivágtam volna, és Guggenheim Kraven sztorija miatt is húzom a számat, de ezt valahol azért megértem, mert mintha az a sztori alapozott volna meg a még jóval arrébb levő Hunters Grimmnek. Addig azt hiszem kb. szóba sem jönnek Kravenék...


Ja és a festett borítók: én Venomosat kérek majd! :D

« Utoljára szerkesztve: 2015. December 09. - 19:40:15 írta Ron És Nerida »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3133 Dátum: 2015. December 09. - 20:33:20 »
A HIHETETLEN PÓKEMBER 2015/6.:

Jó: Nagyon tetszett ez a történet, most érzem újra azt a Pókos érzést, amit kell. :D A rajzok is okésak voltak JRJR.-nek sokkal jobban áll ez a tusrajzoló! A színek is szuperek voltak, maradhatna. ;)
Rossz: Hiányoltam a második sztori borítóját, plusz nem értem azt sem, hogy hogy lehet az, hogy Norman nem emlékszik, hogy Parker  a Pókember:headscratch:
Összegezve: Egy, számomra a Paninis időszakot eszembe juttató, kellemes, és érdekes szám. Várjuk év elején a dupla borítós számokat is!! ;)
Értékelésem: 8/10

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3134 Dátum: 2015. December 09. - 21:13:28 »
tetszik a 25. számos meglepetés is. tuti mindkettő borítósat megveszem. újságosokhoz vegyesen fog kerülni mindkettő fajtából, vagy erről lehet már tudni valamit?
Még nem tudok részleteket, mert addig nem erőltetem, amíg nem kapjuk meg rá egyáltalán az engedélyt.
Hát azért eddig kiemelkedően ez a legjobb sztori a OMD óta! :) Míg így is, hogy csak az első szám jelent meg a 3-ból.
Ez a sztori a régebbi időkre emlékeztet jobban.
Idézet
Tök jó lenne ha a New Ways után nagyon gyorsan eljutnánk az American Son-ig. Nem lehetne mindent átugrani adddig? :) (Oké-oké, Guggenheim nem túl erősen megírt Meneace-sztoriját fura lenne kihagyni, de azt leszámítva kb. minden ezután következő szám csak könnyed tölteléksztori az American Sonig.)
Nagyjából így gondolom én is: jövőre már elérjük az American Sont, és a Menace is kifejezetten jó sztori, azt biztosan kiadjuk. Már csak azért is, mert ott lepleződik le ő is és a póknyomjelzős balhé is.
Idézet
Eddig többnyire jól válogattunk, jó hogy kimaradtak Gale sztorijai
Ő mindig is ki fog maradni. Nem is értem, mit keresett itt.
Idézet
én a Mayás sztorit is kivágtam volna
Az valahol kellett a rajzoló és a különleges sztori miatt (+ Rozsomák).
Idézet
és Guggenheim Kraven sztorija miatt is húzom a számat, de ezt valahol azért megértem, mert mintha az a sztori alapozott volna meg a még jóval arrébb levő Hunters Grimmnek. Addig azt hiszem kb. szóba sem jönnek Kravenék...
Szóba jönnek, de szóra sem érdemesek. És igen, az a sztori kell majd nekünk.
Idézet
Ja és a festett borítók: én Venomosat kérek majd! :D
Lásd fenn!
Hiányoltam a második sztori borítóját,
Láttad, hogy így is csak úgy fért bele, hogy elforgattunk két oldalt. Ezek a sztorik már össze-vissza oldalszámúak.
Idézet
plusz nem értem azt sem, hogy hogy lehet az, hogy Norman nem emlékszik, hogy Parker  a Pókember
Miért nem érted? Hisz mindenki elfelejtette.

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3135 Dátum: 2015. December 09. - 21:21:53 »
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is rendkívül élvezetesnek találtam a történetet. Slott bácsi érti a dolgát. Ifjabb Romita rajzait is jó volt újra látni, pedig anno sokszor elégedetlen voltam egy-egy munkájával, de itt most minden nagyon egyben volt rajz/kihúzás/színek.

A nosztalgikus érzés nálam sem maradt el, az eddigi számok is tetszettek, de most valahogy úgy éreztem, mintha ismét tizenakárhány éves lennék. Azt a fajta lelkesedést amit ma olvasás közben észrevettem magamon, már rég tapasztaltam.

Ja igen, a borító is csodás.

Csillagos ötöst adok erre a számra!  ;D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3136 Dátum: 2015. December 09. - 22:36:38 »
Azért még jó, hogy Parker-nak megmaradtak a régi események a fejében, ha nála is töröltek volna, már mehetne is a kukába az a sok nagyszerű történet, amit eddig összehoztak.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3137 Dátum: 2015. December 10. - 02:01:04 »
Idézet
plusz nem értem azt sem, hogy hogy lehet az, hogy Norman nem emlékszik, hogy Parker  a Pókember
Miért nem érted? Hisz mindenki elfelejtette.
Hát azért tény, hogy ez az egész sokkal bonyolultabb, mint hogy "mágia". :D Mert akkor ez egyúttal azt is jelenti, hogy sok szereplő arra sem emlékszik (köztük Osborn), amit azért tett, mert tudta ki Pókember valójából. Pl. hogy minek dobta le a fia legjobb barátnőjét a hídról anno? Vagy hogy mit csinált Jenkins Spectacular Pókemberében? :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3138 Dátum: 2015. December 10. - 07:23:51 »
Azért még jó, hogy Parker-nak megmaradtak a régi események a fejében, ha nála is töröltek volna, már mehetne is a kukába az a sok nagyszerű történet, amit eddig összehoztak.
Nem maradtak meg, ő sem arra emlékszik mint amiket mi olvastunk. ;)
De ettől még miért menne bármi a kukába. A legtöbb kedvenc filmemből már készült egy sz*r reboot, mégse dobtam ki a DVD-imet, vagy érzem azt, hogy ez bármit is levonna az eredeti értékéből.
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 10. - 07:47:45 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #3139 Dátum: 2015. December 10. - 08:53:33 »
A nosztalgikus érzés nálam sem maradt el, az eddigi számok is tetszettek, de most valahogy úgy éreztem, mintha ismét tizenakárhány éves lennék. Azt a fajta lelkesedést amit ma olvasás közben észrevettem magamon, már rég tapasztaltam.

Ja igen, a borító is csodás.

Csillagos ötöst adok erre a számra!  ;D
Tök jó, hogy ilyen élményt tudott adni, remélem, még sok ilyen lesz. :)