Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 667449 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4380 Dátum: 2018. április 23. - 19:04:47 »
Nem vitatéma, mert ezt a borítót nem kaptuk meg hozzá.

fdani

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4381 Dátum: 2018. április 23. - 20:19:48 »
Értem, köszi a választ :)

monev

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4382 Dátum: 2018. április 24. - 15:44:16 »
A 20. számban derült ki, hogy Harry Osborn életben van, Peter ekkor találkozott vele először a "halála" óta. Volt hasonló történet Norman Osbornnal is? Ha igen, akkor hányadik számban?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4383 Dátum: 2018. április 24. - 18:32:02 »
A jövő évi PPP-ben lesz majd. Ez a Klónsztori vége.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4384 Dátum: 2018. április 25. - 00:13:06 »
Nem vitatéma, mert ezt a borítót nem kaptuk meg hozzá.

Kár, mert én is jobban szeretem az ilyen stílusos borítókat, mint azokat, amik olyanok, mintha csak egy random képkockát ragadtak volna ki a füzetből ;).

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4385 Dátum: 2018. április 25. - 14:36:33 »
Szerény véleményem szerint abból a Maximum Carnage borítóból árad az igénytelenség. Kb. olyan, mintha egy random guglizott fotóra feldobtak volna egy közepes Vérontó rajzot, és az egészre ráhúznak egy narancssárga szűrőt. Értem én, hogy a játék előtt akartak vele tisztelegni, csak sajnos olyan is lett a látvány. Ezzel szemben a képregényrajz többé-kevésbé kortalan, de legalábbis sokkal kevésbé rosszul öregszik.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4386 Dátum: 2018. április 25. - 14:43:07 »
Kár, mert én is jobban szeretem az ilyen stílusos borítókat, mint azokat, amik olyanok, mintha csak egy random képkockát ragadtak volna ki a füzetből ;).
Pedig azok legalább igyekeznek, hogy legyen valami halovány közük a tartalomhoz. Ezzel szemben a legtöbb mai borító egy tök egyenforma „főhős/csapat belebámul izomfeszítve a kamerába” fotó, ami legfeljebb filmeknél elő-előzetes plakátokhoz lenne jó, csak éppen az nem derül ki általában, hogy mi a fenéről szól a mögötte lévő füzet.
Bár ebből a szempontból nálam még mindig überelhetetlen a Spider-Man Back in Black éra, ahol kaptunk hat borítót, ahol mind a fekete ruhás pókember állt a fekete háttér előtt, és akkor most mondd meg, hogy egyáltalán melyik sorozathoz tartozott a borító.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4387 Dátum: 2018. április 25. - 15:18:11 »
Értem én, hogy a játék előtt akartak vele tisztelegni, csak sajnos olyan is lett a látvány.
Én szeretem a borítóit, de mint kiderült, a képregény volt előbb. A játék 94-es.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4388 Dátum: 2018. április 25. - 15:26:05 »
Én személy szerint nagyon várom a Maximum Karnagy kiadványt! (ne szapuljatok, nekem a carnage akkor is "karnagy" lesz, mert így tetszik). Szóval, annak örülük, hogy füzetes lesz 3-as sorozatban, mert így sokkal tartósabb szerény véleményem szerint (tudom, így is írhatnám: szvsz). De nem érdekel. Csak az, hogy ki lesz adva ez a történet. Sok-sok köszönet érte.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4389 Dátum: 2018. április 25. - 17:21:55 »
Bár ebből a szempontból nálam még mindig überelhetetlen a Spider-Man Back in Black éra, ahol kaptunk hat borítót, ahol mind a fekete ruhás pókember állt a fekete háttér előtt, és akkor most mondd meg, hogy egyáltalán melyik sorozathoz tartozott a borító.
Hát rá volt írva a címlapra, hogy melyik sorozat!  ;D

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4390 Dátum: 2018. április 25. - 21:46:19 »
Pedig azok legalább igyekeznek, hogy legyen valami halovány közük a tartalomhoz. Ezzel szemben a legtöbb mai borító egy tök egyenforma „főhős/csapat belebámul izomfeszítve a kamerába” fotó, ami legfeljebb filmeknél elő-előzetes plakátokhoz lenne jó, csak éppen az nem derül ki általában, hogy mi a fenéről szól a mögötte lévő füzet.

Persze mindegyik kategóriában vannak jók vagy rosszak, de sok esetben félrevezetők az ilyen borítók vagy spoileresek. Pl. a legutóbbi DP-s M+ borító, bár tetszett, de kicsit fura volt, hogy az aktuális sztori utolsó képkockája volt, meg a borítón lévő szövegekért se vagyok oda. Aztán vannak azok, amik olyan jelenetet mutatnak, ami nincs is benne a sztoriban. Ezek mondjuk jól is elsülhetnek, meg rosszul is. De akkor is úgy vagyok vele, hogy inkább ne mondjon semmit a borító, minthogy elspoilerezzen dolgokat vagy félre vezessen :).

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4391 Dátum: 2018. április 25. - 23:02:32 »
Én szeretem a borítóit, de mint kiderült, a képregény volt előbb. A játék 94-es.

Én is szeretem a borítóit, konkrétan a fentebb linkeltet véleményeztem. Nem számít, hogy a játék jött később, mert az a borító a kötethez készült, ami szinte biztosan a játék után jelent meg.

Konkrétan erre a trélerre értettem a tisztelgést:


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4392 Dátum: 2018. április 25. - 23:34:51 »
Huh, borzasztó jó hangja van, amikor a végén megjelenik. :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4393 Dátum: 2018. április 26. - 01:10:17 »
Kicsit le vagyok maradva képregényolvasásban, mert nem nagyon volt időm mostanában, így csak most olvastam csak a különszámot, de valahogy olyan, mintha kimaradt volna egy csomó minden. A korábbam említett Osborne bukása mellett: May néni magához tért már? És ha igen, mikor? Vagy annyi volt az egész, ami a Vedlés füzet végén volt? Mr Negatívot már elkapta egyszer a Pókember, vagy legalább nyilvánosságra került, hogy ki ő? Csak mert itt a rendőrségi jelentések eltüntetéséről beszélnek, ami szerintem nem lenne fontos, ha még mindig titok lenne a valódi személyazonossága. Aztán Harry mikor tudta meg, hogy Carly az apja gyermekét várja? Mikor ért véget a Dark Reign egyáltalán? Hogyhogy ennyire előbbre járunk, mint mondjuk az ÚBA, mikor eddig nagyjából párhuzamosan haladtunk? És van rá esély, hogy behozza az általános Marvel időrend a Pókemberes felpörgést?
Ezek közül lehet valami volt már kiadva, csak nem emlékszem rá? Nem egyszerű követni az eseményeket, ha minden sorozat más idősíkban játszódik, aztán a sok karakter eltűnése, halála, visszatérése is bezavar, meg aztán ott van a Hachette összevissza ugrálása :).

Amúgy ez az Azaceta ugyan az, aki az Outcast-ot is rajzolja? Csak mert ott tetszik a rajza, de itt valami szörnyű. Talán a színező miatt, vagy nem tudom. Bár a rajzok önmagukban is rondák sokszor, mint a dagadt Pókember, trampli Carlie & MJ és egyebek :).

De amúgy a sztori tetszett. Gyakrabban jöhetne elő ez a berzerker Pókember ;).

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4394 Dátum: 2018. április 26. - 07:44:08 »
Aztán Harry mikor tudta meg, hogy Carly az apja gyermekét várja?
Először is, Carlynak nincs gyereke. :)
Te szerintem Lily Holisterre gondoltál. Azt nem tudom, hogy pontosan mikor volt a magyar kiadásban, vissza kéne lapoznom, csak most nincs nálam, de majdnem biztos, hogy volt, és az is kiderült már, hogy mégsem ő az apja.
This is a joke. A real practical Joke.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4395 Dátum: 2018. április 26. - 08:26:26 »
Igaz, elírtam :).

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4396 Dátum: 2018. április 26. - 17:26:54 »
Huh, borzasztó jó hangja van, amikor a végén megjelenik. :)

Egyezzünk ki abban, hogy veri a 2000-es PS játékba rakott Vérontó hangját :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4397 Dátum: 2018. április 26. - 19:57:38 »
Az tuti. :D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4398 Dátum: 2018. április 26. - 20:38:59 »
Kicsit le vagyok maradva képregényolvasásban, mert nem nagyon volt időm mostanában, így csak most olvastam csak a különszámot, de valahogy olyan, mintha kimaradt volna egy csomó minden. A korábbam említett Osborne bukása mellett: May néni magához tért már? És ha igen, mikor? Vagy annyi volt az egész, ami a Vedlés füzet végén volt? Mr Negatívot már elkapta egyszer a Pókember, vagy legalább nyilvánosságra került, hogy ki ő? Csak mert itt a rendőrségi jelentések eltüntetéséről beszélnek, ami szerintem nem lenne fontos, ha még mindig titok lenne a valódi személyazonossága. Aztán Harry mikor tudta meg, hogy Carly az apja gyermekét várja? Mikor ért véget a Dark Reign egyáltalán? Hogyhogy ennyire előbbre járunk, mint mondjuk az ÚBA, mikor eddig nagyjából párhuzamosan haladtunk? És van rá esély, hogy behozza az általános Marvel időrend a Pókemberes felpörgést?
Ezek közül lehet valami volt már kiadva, csak nem emlékszem rá? Nem egyszerű követni az eseményeket, ha minden sorozat más idősíkban játszódik, aztán a sok karakter eltűnése, halála, visszatérése is bezavar, meg aztán ott van a Hachette összevissza ugrálása :).

Amúgy ez az Azaceta ugyan az, aki az Outcast-ot is rajzolja? Csak mert ott tetszik a rajza, de itt valami szörnyű. Talán a színező miatt, vagy nem tudom. Bár a rajzok önmagukban is rondák sokszor, mint a dagadt Pókember, trampli Carlie & MJ és egyebek :).

De amúgy a sztori tetszett. Gyakrabban jöhetne elő ez a berzerker Pókember ;).

Igen, ezt is ő rajzolta, csak míg ott egyedül, itt besegítettek neki, plusz gondolom a határidő is szűkösebb volt! De inkább nézném az ő rajzait mint Ramosét! ;)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4399 Dátum: 2018. április 27. - 01:28:12 »
inkább nézném az ő rajzait mint Ramosét! ;)

Ezzel nem értek egyet.