Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 643356 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1000 Dátum: 2009. November 10. - 13:15:49 »
Uh az a Fan kép a Macsekről tök jó, miért nem őt kérik fel? ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1001 Dátum: 2009. November 10. - 13:18:39 »
Juj, azért ennél jobb képet is találhattál volna. Mert ezen valami borzalmas ez a Garai csaj (egyébként nem magyar számazású? mert a neve nagyon olyan hangzású).

De, magyar származású. A dédapja Garai Albert volt, aki a világháború alatt az egész pereputtyával Angliába menekült. És attól tartok ettől már csak rosszabb képek vannak róla
http://i38.tinypic.com/30v0q69.jpg

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1002 Dátum: 2009. November 10. - 13:20:51 »
Hát igen, épp azt kérdeztem volna, hogy vajon ő ugyanaz-e, mint az első képen, csak "kiszínezve"? A nagy képen ez a nő annyira tökéletes ellentéte Feliciának, hogy rosszabbat már nem is hozhattak volna. McAdamsnek legalább szép arca van. Láttam már pár filmjét, például ott jó volt, ahol egy repülőn kapja el egy terrorista (a Madárijesztő srác), hogy megzsarolja valamivel.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1003 Dátum: 2009. November 10. - 13:23:41 »
Ja. A Red Eye. A magyar címét nem tudom, csak angolul láttam.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1004 Dátum: 2009. November 10. - 13:27:32 »
A magyar címe: A srác, aki a Madárijesztőt játszotta, most terrorista egy repülőn.

Ez a Cillian Murphy hatalmas arc, nagyon bírom.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Pókember
« Válasz #1005 Dátum: 2009. November 10. - 14:05:12 »
A magyar címe: A srác, aki a Madárijesztőt játszotta, most terrorista egy repülőn.
Éjszakai járat; forgalmazza a UIP - Duna Film ;]

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1006 Dátum: 2009. November 10. - 14:21:41 »
Én is azt írtam, csak más szavakkal.  :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1007 Dátum: 2009. November 10. - 18:14:41 »
A magyar címe: A srác, aki a Madárijesztőt játszotta, most terrorista egy repülőn.

Ez a Cillian Murphy hatalmas arc, nagyon bírom.
Én is, és általában a filmeket is hasonlóan emlegetem, mint te. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1008 Dátum: 2009. November 10. - 22:21:09 »
Hát ha ilyenek kapjék majd Felicia szerepét, akkor én asszem bojkottálom majd az egész filmet. :drying: :stupid:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1009 Dátum: 2009. November 10. - 22:32:53 »
A comicbookmovie-n valaki egész konkrétan levezette, hogy miért nem kellene 4. rész és Raimi-t miért kellene tűzhalálra ítélni
http://www.comicbookmovie.com/fansites/Poniverse/news/?a=11769
Maradéktalanul egyetértek vele.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1010 Dátum: 2009. November 10. - 23:40:08 »
Tényleg? Számomra már ott megbukott a srác, hogy egy oldalon nyafog arról, hogy mennyire nem ismeri Raimi az eredeti képregényeket, aztán Gwen nevét leírja Stacey-nek.  :drying:  Nagyjából itt elásta magát, de azért sok egyébbel is lehetne vitatkozni. Például sima bűnözőket akar, amivel egy szimpla b kategóriás filmet lehetne készíteni egy Pókemberből. Peter a képregényekben is lerontotta a jegyeit, nem csak a filmben. A 3. részben Mary Jane karaktere Harry után a legjobb volt. Végül, eddig Raimi minden filmben vissza akart térni az alapokhoz, ez nem tetszett neki. Most hozza Feliciát, most azzal van a baja.  :roll: Holott épp előtte mondja, hogy "mindenki tanul a hibáiból". Számára az lenne a tökéletes 4. rész, ha előadnák az Amazing 121-122-t filmen. Én kicsit unnám ugyanazt látni Tobey előadásában, amit annyira szeretek Peter Parkerében...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1011 Dátum: 2009. November 17. - 13:50:59 »
A következő casting felhívást tette közzé a Sony a Spider-Man 4. részéhez

[TODDLER BOY]
2 or 3 year old boy to play 2 year old, Caucasian with RED HAIR, an adorable toddler with an engaging personality, on set experience preferred. IDENTICAL TWINS ONLY

Egyesek egyértelműen arra asszociálnak ebből, hogy Cletus Kassady benne lesz a filmben, és egy flashback jelenethez keresnek egy pici gyereket, aki a hányatott sorsú tömeggyilkos gyerekkorát eleveníti fel. Mások ellenben arra gondolnak, hogy Peternek és MJ-nek a 4. részben már gyereke lesz (a gyerek a vörös haját MJ-től örökölné). Erre szívem szerint azt mondanám hogy irgalmatlan nagy baromság, de mivel Raimi rendezi a filmet...  :nemtudom: , ő pedig ennél súlyosabb hülyeségeket is elkövetett már.

http://www.movies.spoilertv.com/2009/11/spider-man-4-official-casting-call.html

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1012 Dátum: 2009. November 17. - 13:58:59 »
Mások ellenben arra gondolnak, hogy Peternek és MJ-nek a 4. részben már gyereke lesz (a gyerek a vörös haját MJ-től örökölné). Erre szívem szerint azt mondanám hogy irgalmatlan nagy baromság, de mivel Raimi rendezi a filmet...  :nemtudom: , ő pedig ennél súlyosabb hülyeségeket is elkövetett már.
Ha Peter felnő, az a baj, ha örökifjú, az a baj. Egyébként nem hiszem, hogy MJ-nek gyereke lenne, túl öregek lennének tőle Peterrel (-> kevesebb :smcents:).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1013 Dátum: 2009. November 17. - 14:03:27 »
Tobey már így is 34 éves, mire a Pók 4 moziba kerül lesz már 36 is. Egy gyerek már amúgy sem tudna jobban öregíteni rajta.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #1014 Dátum: 2009. November 17. - 14:16:46 »
Ben, te ne reklamálj, inkább jelentkezz a castingra.  ;D Pont rád szabták a szerepet.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1015 Dátum: 2009. November 17. - 14:32:34 »
Mármint a totyogósét aki pszichó lesz?
Hát úgy festek én mint aki pszichó? Hö? Hö?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1016 Dátum: 2009. November 17. - 18:20:27 »
Engem inkább az érdekel, miért ikreket keresnek csak?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1017 Dátum: 2009. November 17. - 18:23:48 »
A legtöbb filmben amiben kisgyerekek szerepelnek mindig ikreket foglalkoztatnak. Gondolj csak a Full House-ra, abban a sorozatban is csak egy szöke pici lány játszott, mégis ikerpárt (Olsen csajok) vettek fel a szerepére. Ha az egyik nyűgös előhúzzák a másikat. Kettőt egy áráért.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1018 Dátum: 2009. November 17. - 18:32:41 »
Nem úgy volt, hogy csak gyík lesz...
Na jó, tudom, azt még a jó ég se tudja, hogy mi lesz a Pók 4-ben, de Vérontónak nem örülnék, mivel már Venomot is elb*szták.
Gyík Fekete Macska párossal viszont kiegyeznék (jó tudom, Macs nem éppen főgonosz, de szerintem max 2 új szuperképességes figurát bír el egy film), feltéve ha egy kicsit bögyösebbre vennék a figurát.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1019 Dátum: 2009. November 17. - 18:37:49 »
Ami biztos, hogy Rchel McAddams nem lesz Macska, mivel fel sem kérték a szerepre és castingra sem hívták be. Kamu volt az egész.
http://hollywoodinsider.ew.com/2009/11/16/spider-man-4-rachel-mcadams-shoots-down-casting-rumor/

Kezdem sajnálni hogy mégsem ő lesz, mert a fantáziámat már beindította.


és ha MJ tényleg szül egy ici pici pókot, azzal is lesznek még gondok