Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 642569 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #160 Dátum: 2008. Május 11. - 17:04:14 »
Vegye át a Batman stábja, Christian Bale jó idősebb Peter lenne. :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Pókember
« Válasz #161 Dátum: 2008. Május 11. - 18:04:18 »
ha meg egyszer csinálnak egy Marvel DC crossovert majd úgy csinálják meg mint a Gollam/Smeagol párbeszédeket.
Legjobb lenne, ha a Marvel vissza tudná venni a filmjogokat, de annyi pénze még nincsen, talán ha beindúl az Avengers programja.

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Pókember
« Válasz #162 Dátum: 2008. Május 11. - 20:41:00 »
Várható szerintetek, hogy a jelenlegi nagy robotmánia (Transformers, Vasember - mindkettő bejött) Pókember új ellensége egy Pókirtó lesz? Remélem nem.  :drying:

Nem hinném, nagyon komoly váltás lenne az eddigi filmekhez képest, bár Oki doki is egy gépet üzemeltet, ha úgy vesszük :D.

Mindenképp egy ismertebb ellenséget akarnak majd, bár sztem sem mostanában valósul meg a negyedik rész. Persze a Sony azért nem fog lemondani a projektről, hiszen hatalmasakat kaszált vele, de sztem most jött el az átgondolás ideje - rendezők, színészek, forg. köny... stb.

Persze ez amiatt is lehet, mert a harmadik résznek volt a legrosszabb kritikai és közönség reakciója is a három film közül.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #163 Dátum: 2008. Május 11. - 23:04:10 »
Sztem is valahogy úgy lesz, ahogy Ju mondja. És nem Tobey lesz már a Pókember, ami anniyra nem baj, de nagyon remélem, hogy nem Kirsten lesz MJ.

Kravent én kizárnám...ő tuti nem lesz ellenség, még a 10 éve skorosztálynka is túl nevetséges lenne, míg egy Gyík, akit tényleg felvezettek már picit eléggé kemény és félelmetes lenne, plusz a karakterében mindig ott van az, hogy ő szegény Connors doki és amikor üti Póki, valójában egy jóbarátját üti. De ha nem Raimi fogja rendezni, én még azt is simán el tudnám képzelni, hogy Venom visszajön. Legalábbis elég furán halt meg a 3. részben, szabályosan köddévált...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #164 Dátum: 2008. Május 12. - 00:47:31 »
Ju nem is mondott semmit.  :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Pókember
« Válasz #165 Dátum: 2008. Május 12. - 00:52:45 »
hadjad Kaine, nyert az MU, nem tudja mit beszél annyira izgatott.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #166 Dátum: 2008. Május 12. - 09:11:14 »
Ja tényleg. :D Álmi voltam már és összekevertem az avatarok színösszeállítását. ;D
Látjátok én már csak az avatarok színe alapján szoktam nézni általában, hogy ki mit mondd, a képet sem kell megnézni rajta...de törvényszerű volt, hogy hibázok egyszer. ;D
Szóval Donnie mondta, amivel egyetértettem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #167 Dátum: 2008. Május 12. - 23:07:49 »
hogy visszakanyarodjak, én szívesen látnám Gyíkot és Kranev papát a 4. részben, de a Zöldmanő technikásított ruháji ne mtetszettek a filmben, a sima még elment de ez a new goblin röhelyes volt... a képregényben SOKKAL jobban néznek ki !!!
monjuk az ironman 2 öt jobban várom :) de egyenlöre megelékszem a HULK filmel és azzal hogy ez a 200. hozzászólásom :D hát csak kibuliztam erre a napra :D :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #168 Dátum: 2008. Május 12. - 23:17:32 »
éppen a Kravent össze lehetne hozni a Gyíkkal, és akkor már lenne valami értelme.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #169 Dátum: 2008. Május 12. - 23:27:35 »
és akkor nem is póki 4 lenne hanem Kranven és a csodálatos Gyík? aki visszanöveszti a kezét bármilyen szorult helyzetbe kerül?? vendégszereplő jah hogy is hívják??? jah pókember.... :D XD

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #170 Dátum: 2008. Május 12. - 23:55:37 »
Miért akarjátok Kravent öszehozni a Gyíkkal?

Amúgy 1000%, hogy ilyen karaktert, mint Kraven nem raknak bele. Semmi olyan nincs benne, amiért megérné...se nem látványos, se nem né ki jól...JMD szintű Kraven meg úgyse lesz sose.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Pókember
« Válasz #171 Dátum: 2008. Május 13. - 00:45:36 »
nekem lenne ötletem hogyan lehetne Kravent kicsit feltúrbózni, sőt talán ő lenne a leghihetőbb ellen (jobban elhinném mint hogy egy pasas gyíkká változik).
Kicsit ötvözik Punishert meg egy Batmant és máris lesz egy Cool Kraven. Persze nem azt mondom, hogy a személyét is írják át, de lehet belőle egy nagyon jól kiképzett Rambot csinálni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #172 Dátum: 2008. Május 13. - 08:01:11 »
Ja és akkor mindenki az fogja mondani, hogy na igen, kreatívak az alkotók, kapunk a 21. században egy jól kiképzett Rambi utánztot.... :D
Egy mániákus elmeroggyant detektívet, meg egy megszállott öntörvényű mészárost ha keresztezek nekem valahogy nem Kraven jön ki. :D

Amúgy ha eddig volt erőnövelő szérum, meg idegen fekete szimbióta, akkor éppen egy bazinagy Gyík is beleférne a filmbe bőven.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #173 Dátum: 2008. Május 13. - 14:16:24 »
és mi lenne ha Kraven lenne a GYík maga?? csak nem tudna rólla és önmagát üldözné miközben okidoki feltámad és pókemberrel együtt kinyírná venomot :) erre kifizetném az 1000 Ft s mozijegyet mint az állat!!!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #174 Dátum: 2008. Május 13. - 14:24:15 »
Áh, ez iszonyatos nagy hülyeség lenne.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #175 Dátum: 2008. Május 13. - 16:44:41 »
Ilyen hülyeség úgysem lesz. Főleg, hogy a doki karaktere már volt eleget a filmekben...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #176 Dátum: 2008. Május 13. - 18:42:02 »
nyugi nyugi csak vicceltem.... besavanyodott banda   :hehe: még a poént sem értik  :drying:   

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #177 Dátum: 2008. Május 13. - 18:47:15 »
Pókember filmmel kapcsolatban semmi poént nem veszünk. ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #178 Dátum: 2008. Május 13. - 18:51:10 »
ez igaz de ezt nem tudtam kihagyni, amúgy hogy ha már itt tratunk ,hogy ki lesz a 4. ben az ellenség szerintem azért mivel oylan sokat nem szerepelt ( csak megteremtődött és elpusztult ?? ) VEN0M... ö még szerepet kaphatna, elég nagy ellenfel ö pókinak ahoz h csak így lezavarják h ja az a nagy fekete paca az volt venom.... szóval én örülnék neki ha láthatnám, persze más SZINKRONHANGAL és T/1 ben beszélve!!!! :venom3:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Pókember
« Válasz #179 Dátum: 2008. Május 13. - 20:37:06 »
Én Gyíkot és Skorpiót is megnézném filmen, Venomot is szívesen látnám, de nem ezzel a gyerekkel, de szerintem ő úgysem lesz, mert nem hiszem, hogy ki tudnak találni valami épkézláb magyarázatot arra, mitől vált köddé.