Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 642541 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #180 Dátum: 2008. Május 13. - 21:36:32 »
Meg filmben nehéz lenne éppkézláb sztorit kerekíteni köré. Ezért is szerepelt ilyen keveset a harmadik részben, mert sokkal többet nem lehet belőle kihozni. Filmben nem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #181 Dátum: 2008. Május 13. - 22:21:13 »
Plusz, hatalmas csalódás volt mindenkinek, úgyhogy nem túl valószínű, hogy visszahozzák. Skorpió azért lenne telitalálat, mert akkor többet szerepelhetne Jameson.  :D Én megnéznék egy olyan filmet, amiben JJJ a főszereplő.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #182 Dátum: 2008. Május 13. - 23:01:22 »
Szerintem is telitalálat lenne a Skorpió, több okból is...egyrész pók a skorpió ellen...jó, hatásvadász, de nekem tetszik. Bivalyerős lenne Mac is, többet szereplhetne Jameson, ráadásul részben Skorpiból is lehetne techniellenfelet csinálni, én legalábbis simán el tudnám képzelni, ha már kap szép farkincát, kapjon a ruhájába egy két dolgot még. Főleg, ha Gargannak még valami értelmes jellemet, esteleg motivációt is adnának...nyami. :spidey:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #183 Dátum: 2008. Május 13. - 23:03:07 »
ez mind szép és jó de mivab CARNAGE-val??? nem úgy volt, hogy ö lesz a 4 föszereplője? vagy túl örült és durva karakter ahoz h egy ilyen filmben szerepeljen??? :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #184 Dátum: 2008. Május 13. - 23:07:15 »
Õ a lecsóba simcs. Ha Venomot így elkúrták, szerinted megcsinálják Vérontót a 4-be? Én kizárnám. Meg neki még annyi karaktere sincs mint Venomnak...egy 15 éves átlagkorosztálynka szánt filmbe meg nem fognak egy mészárlást beletenni, ezt leszámítva kapnánk egy második, silány Venomutánzatot.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #185 Dátum: 2008. Május 13. - 23:09:48 »
ez igaz.... akkor miért látni oylan sok rajongók által készített carnages 4. részes pósztereket??? :S majd kiderül és mindenki derül ugye??? ha vérontó lesz benne vagy bármi azok közül amiket írtam akkor kérek egy képregény csomagot ajándékba :D :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #186 Dátum: 2008. Május 13. - 23:11:28 »
Lassan már minden hsz-ért szeretnél mi? :D
Miért-miért...sokan álmodoznak sokféléről, attól az még nem valósul meg. A Max Carn is mekkora mizéria volt régen, közbe meg nem nagy szám...Vérontó is ilyen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #187 Dátum: 2008. Május 13. - 23:12:21 »
Ha Vérontó lesz benne, akkor neked kell adni mindenkinek egy képregény csomagot.  :hehe:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #188 Dátum: 2008. Május 14. - 14:32:46 »
akkor reménykedek, hogy nem lesz benne.... bár nem járnátok velem jól csak hihi pókijaim vannak meg pár erekje :D de azokat nem adom :D jah meg a könyveid Kaine meg egy pókfej




Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #192 Dátum: 2008. Május 16. - 15:17:37 »
Ezeknek a képeknek a zömét nem láttam, köszi Ben tetszettek!!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #193 Dátum: 2008. Május 16. - 18:07:06 »
Megvan a Spider-Man új forgatókönyvírója, James Vanderbilt, aki egyben írja a 4. és 5. rész könyvét, ami több mindent jelenthet, esetleg egy történetet dolgoz fel több szálon a két film, vagy csak ennyire megbíznak a fickóban, aki legutóljára a Zodiákus című filmet jegyezte. Abban mellesleg az a Jake Gylenhall volt a főszereplő, akit nagy esélyesnek tartanak Pókember szerepére, mivel Tobey végleg lemondta a további szereplést a produkcióban.
Naszóval a forrás infó:

RUMOR: Spider-Man 4-5 to be Filmed Simultaneously
Cinematical spys are reporting that screen writer James Vanderbilt has turned in a script that would require both Spidey 4 and 5 to be filmed together!
Apparently, in the last few weeks, James Vanderbilt (Zodiac) has turned in a working draft of Spider-Man 4 to the studio. However, according to our source, "his story arc has encompassed two films, making Spider-Man 5 shootable at the same time. The studio saw dollar signs and is in the process of reworking his deal to snatch up the story arc." Don't expect anything immediately, though, since we've been told both sides are still trying to negotiate the deal.
http://www.comicbookmovie.com/news/articles/4540.asp

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #194 Dátum: 2008. Május 16. - 18:16:31 »
Nem tudom, de én Jake Gylenhallt nem tudom elképzelni Peterként. :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #195 Dátum: 2008. Május 16. - 18:20:27 »
Pedig amikor a Pókember 2 forgatása előtt Tobey háta megsérült akkor vették elő először Jake-et, mondván nagyon hasonlít Maguire-re. Amúgy meg ha maszkban van tök mindegy. És van olyan jó színész mint Tobey.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #196 Dátum: 2008. Május 16. - 18:41:14 »
Csak tudod, hogy a legtöbbet nem maszban van a filmben.  ;) Persze én is jó szinésznek tartom Jake-t, de attól függetlenül még mindig azt mondom, hogy nem Peternek való.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #197 Dátum: 2008. Május 16. - 19:03:04 »
Áldás és egyben átok is (Mr. Monk után szabadon) hogy nem vagyunk olyanok mint az amerikai képregényolvasók, túl nagyok az elvárásaink olyan dolgokkal kapcsolatban amibe csak akkor tudnánk érdemben beavatkozni, ha egy lottófőnyereményt szereznénk. Szerintem sem Jake lenne a megfelelő, de a végső döntést nem mi hozzuk, mi csak beletörődünk és úszunk az árral. Majd meglátjuk. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #198 Dátum: 2008. Május 16. - 20:58:10 »
Tévedés, Ben, még egy lottónyeremény birtokában sem tudnánk beleavatkozni. Ha megszereznéd a legnagyobb nyereményt, mondjuk 2 milliárd forintot, majd átváltanád dollárra, rájönnél, hogy nincs annyi pénzed, mint amennyit mondjuk felajánlanak az új Peter Parkert alakító színésznek.  ;)
Én se örülnék Jake-nek. Épp annyira nem passzolna Peternek, mint anak idején Freddy Prinz Jr. Sőt, senki más nem lenne jó, mint akit már elfogadtunk/megszoktunk.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #199 Dátum: 2008. Május 16. - 21:09:41 »
Akkor marad a B terv és meglátogatjuk Bill Gates bácsit. ;D Igen Tobey-t három rész alatt már megszoktuk, de ha ő nem szokta meg a Pókemberkedést akkor patthelyzet. Bár amikor Kirsten Dunst-ot kiengedték az elvonóról még azt mondza benne lenne egy folytatásban de csak akkor ha az eredeti stábbal dolgozhat. Várunk amíg biztos hírt nem kapunk.