Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 886346 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Idei képregényfilmek
« Dátum: 2007. Június 27. - 21:11:16 »
Amik nemrég mentek, vagy nemsokára jönni fognak.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 29. - 18:55:15 írta Sepi »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1 Dátum: 2007. Július 06. - 15:05:01 »
Nos, tegnap megnéztem a Transformerst...überkirály!!!

 :spoiler:

na nem a lebilincselő történet, a hatalmas fordulatok, a klasszikusokat idéző színészi játék miatt...mert a történet, bár több szálon indul, melyek összefutnak, nem egy nagy durranás. Egyszerű, de nem is kell több. Viszont ennke az Örök Szikránka találhattak volna valamai jobb magyar megfelelőt is..na mindegy. Kicsit olyan összecsapott, csak sodródunk az eseményekkel...a korábban hihetetlen keménynek, titkosnak és "nagyköcsinek" titulált amcsi titkosszolgálat eléggé le lett alázva. Ami nem tetszett...szőke cicababa fejti meg, hogy micsoda a jel, amíg okos technikusok százai dolgoznka rajta és ők nem jönnke rá...ugyan már. Továbbá: a legtitkosabb övezetbe is simán beviszi aminiszterúr a fánkzabáló, daki fekát...hát. Azért ilyen téren egy kis komolyságot elvártam volna.
A robotokat is viccesre vették, ami jó is és rossz is. Inkább jó, mert a film alapkoncepciójába(ami ugyebár a tökéletes, megalomán, monumentális popcorn mozi) nem illenének valami magasabb jellemű és rendeltetésű robik. A poénok jók, én nem éreztem erőltetettnek őket...
Annak külön örülök, hogy nyitva hagyták a lehetőséget a folytatásra, volt hősi halál. S bár a tini fiú világmegmentő szerepben elég gyenge, erőltetett és elcsépelt, azért csak összehozták elég ügyesen, hogy is kerülhet ő a képbe. Hálistennke semmi kiválasztottfelhang vagy ilyesmi...
Jah...és Optimusz valami hasonlót regélt, ami az egyik kedvenc tf idézetem...jó volt, megadta a motivációt(persze a szabadság cukormázát nem tudták kihagyni...de ez Bay film ráadásul a függetlenség napjára...megbocsájtjuk). Szóval legalább nem csak jönnke és puff neki...ráadásul itt is megjelent a kétely, hogy megéri-e a harc az emberekért. Optimus prime rulezz!

Na és akkor a film toronymagasn fő attrakciója, az eksün....szerintem nagyon brutális végig. Van aki szereti bay-t, van aki nem....azt viszont vitatni nem lehet, hogy a látványhoz nagyon ért a pasi. Igaz, ami igaz, hogy sokszor nem látjuk teljes egészében a robotokat, de elég unalmas lett volna, ha végig 2 méter távolságból nézzük,a hogy Megatron és Optimus hajigálja egymást...így legalább közvetlen részesei lettünk a harcnak, rombolásnak és zűrzavarnak. Én mindenesetre majdnem kiejtettem a kezemből a kólát, vagy kétszer, annyira "meggyötört" a látvány.

Végszóként: nem is akart több lenni, nem is lett. popcorn mozi, de a legjobb fajtából..ajánlom mindnekinek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2 Dátum: 2007. Július 06. - 15:11:39 »
Ami nem tetszett...szőke cicababa fejti meg, hogy micsoda a jel, amíg okos technikusok százai dolgoznka rajta és ők nem jönnke rá...ugyan már. Továbbá: a legtitkosabb övezetbe is simán beviszi aminiszterúr a fánkzabáló, daki fekát...hát. Azért ilyen téren egy kis komolyságot elvártam volna.
Sajnos ez egy bevett filmklissé, hogy az egyszerű emberek fejtik meg a bonyolultabbnál bonyolultabb dolgokat. Ezzel akarják a filmben szereplő karaktereket minnél közelebb hozni a nézőhöz. Sajnos ez van, ez nem fog megszünni a filmgyártásban. :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3 Dátum: 2007. Július 06. - 15:15:30 »
Van egy kis ajándékom nektek srácok. A Transformers film fetétdala, a Linkin Park: What I've Done című száma. Nagyon állat. Jobb egérkatt letöltés.
http://www.emp3world.com/to_download.php?id=113360

Hamarosan megrendezésre kerül a Teen Choice Nomination, vagyis a fiatalabb amerikai korosztály körében végzett szavazás, amelynek jelöltjei főként a képregény filmek közül kerültek ki, ez azért jelent valamit:

TEEN CHOICE NOMINATIONS
 
Transformers earned nine nominations, Heroes eight and Spider-Man 3 seven for Fox's Teen Choice 2007 Awards.

The awards, voted on by teenagers, will be presented on Fox on Sunday, Aug. 26.

Below is a rundown of genre nods in the first wave of nominations.

Choice Movie: Action Adventure -- 300, Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, Spider-Man 3, Transformers.

Choice Movie Actor: Action Adventure -- Shia LaBeouf - Transformers, Chris Evans - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, Tobey Maguire - Spider-Man 3.  

Choice Movie Actress: Action Adventure -- Jessica Alba - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, Kirsten Dunst - Spider-Man 3, Lena Headey - 300, Megan Fox - Transformers.

Choice Movie: Villain -- Julian McMahon (Victor Von Doom) - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, Megatron - Transformers. Topher Grace (Venom) - Spider-Man 3.

Choice Movie: Hissy Fit -- Jessica Alba - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer.

Choice Movie: Liplock -- Kirsten Dunst & Tobey Maguire - Spider-Man 3, Megan Fox & Shia LaBeouf - Transformers.

Choice Movie: Breakout Female -- Megan Fox - Transformers.

Choice Movie: Dance -- Ioan Gruffudd - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, Tobey Maguire - Spider-Man 3.

Choice Movie: Rumble -- Spider-Man 3 - Spider-Man (Tobey Maguire) & New Goblin (James Franco) vs. Venom (Topher Grace) & Sandman (Thomas Haden Church), Transformers - Captain Lennox (Josh Duhamel) vs. "Blackout", Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer - Johnny Storm (Chris Evans) vs. Victor Von Doom (Julian McMahon), 300 - Spartans vs. The Immortals.

Choice Movie: Breakout Male -- Shia LaBeouf -- A Guide to Recognizing Your Saints, Disturbia, Transformers.

Choice Movie: Chemistry -- Shia LaBeouf & "Bumblebee" - Transformers.

Choice TV Show: Drama -- Heroes.  

Choice TV Show: Animated Show -- Family Guy, The Simpsons.

Choice TV Actor: Drama -- Milo Ventimiglia - Heroes.

Choice TV Actress: Drama -- Hayden Panettiere - Heroes.

Choice TV: Sidekick -- Allison Mack - Smallville.

Choice TV: Breakout Show -- Heroes.

Choice TV: Breakout -- Hayden Panettiere - Heroes, Masi Oka - Heroes.

Choice TV: Villain -- Michael Rosenbaum (Lex Luthor) - Smallville, Zachary Quinto (Sylar) - Heroes.

Choice Female Hottie -- Megan Fox, Hayden Panettiere, Jessica Alba

Valamint íme a világ 7 leghasználhatatlanabb Transformerének listája:
http://www.cracked.com/index.php?name=News&sid=2175

Valamint egy videó amin garantáltan beszartok, Optimus Prime hamburgert vesz a Burzsuj Kingnél:
http://www.slashfilm.com/2007/06/27/video-optimus-prime-tries-to-order-a-whopper/

És végül néhány ismert képregényfilm forgatókönyve:
http://www.imsdb.com/scripts/X-Men.html
http://www.imsdb.com/scripts/Spider-Man.html
http://www.imsdb.com/scripts/Fantastic-Four.html
http://www.imsdb.com/scripts/Transformers-The-Movie.html
http://www.imsdb.com/scripts/Batman-Begins.html
De a www.imsdb.com oldalon még dögivel vannak ilyenek.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4 Dátum: 2007. Július 06. - 15:22:02 »
Köszi a főcímdalt, Ben. ;)

Amúgy tök jópofa ez a Burger King reklám. 8) :spidey:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5 Dátum: 2007. Július 06. - 15:49:04 »
Valóban király a reklám...és érdekes ez a "leghasználhatatlanabb" lista is.
Idézet
Sajnos ez egy bevett filmklissé, hogy az egyszerű emberek fejtik meg a bonyolultabbnál bonyolultabb dolgokat. Ezzel akarják a filmben szereplő karaktereket minnél közelebb hozni a nézőhöz. Sajnos ez van, ez nem fog megszünni a filmgyártásban.
Nde pont egy ilyen szőke plázacicával? Róla még azt se hitték el az emberek(persze az előítéletek alapján), hogy ismeri a sinust, cosinust.

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6 Dátum: 2007. Július 06. - 15:53:03 »
Biztos a Cosmopolitanból leste ki a képletet. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7 Dátum: 2007. Július 06. - 16:16:14 »
Nu, akkor jelöljük meg ki kire szavazna! Ahol csak egy választás van, azt kihagytam.


Choice Movie: Action Adventure -- Spider-Man 3

Choice Movie Actor: Action Adventure -- Chris Evans - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Choice Movie Actress: Action Adventure -- Jessica Alba - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Choice Movie: Villain -- Julian McMahon (Victor Von Doom) - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Choice Movie: Hissy Fit -- Jessica Alba - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer.

Choice Movie: Dance -- Ioan Gruffudd - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Choice Movie: Rumble -- Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer - Johnny Storm (Chris Evans) vs. Victor Von Doom (Julian McMahon)

Choice TV: Breakout -- Masi Oka - Heroes.

Choice TV: Villain -- Michael Rosenbaum (Lex Luthor) - Smallville

Choice Female Hottie -- Jessica Alba

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8 Dátum: 2007. Július 07. - 07:07:31 »
Július 31-én jelenik meg a Szellemlovas dvd. Duplalemezes, bővített változatban. És mindössze 2990 ft lesz az ára. Hát lehet egy ilyen ajánlatot kihagyni? :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9 Dátum: 2007. Július 07. - 08:46:30 »
Osszefutottam egy Hellboy2 Crew-taggal par napja.
Ki tud valamit a filmel kapcsolatban? Folynak mar a munkalatok?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10 Dátum: 2007. Július 07. - 08:57:08 »
Én úgy tudom, hogy már javában forgatják itt nálunk a filmet. Az Abe-t alakító szinész (Doug Jones) még egy blog-ot is indított, ahol még hazánkról is ír: http://dougjones.wordpress.com/

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #11 Dátum: 2007. Július 07. - 13:50:40 »
Várom már a Szellemlovas DVD-t!  :D Bedöngetni az átváltozós jelenetet!  :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #12 Dátum: 2007. Július 09. - 10:04:06 »
Most látom bakker, hogy Doug Jones volt a Pan Labyrinthben az a szörny amit én nagyon rüheltem!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #13 Dátum: 2007. Július 09. - 10:10:47 »
Úgy tudom, hogy a Hellboy 2-t már múlt hónapban le is forgatták nálunk, és már csak a CGI trükkök elkészítése maradt.

A Hellboy 2: The Golden Army főszerepében ismét Ron Perlman parádézhat, de visszatér Selma Blair és Doug Jones is. Új szereplő lesz Luke Goss, aki a rosszak táborát erősíti majd.

A sztori szerint az ősi fegyverszünet az emberi faj és a képzelet láthatatlan seregei között megszakad, a földi pokol elszabadulni készül. Egy gonosz vezető - vérvonalát felhasználva - felébreszt egy legyőzhetetlen teremtményekből álló sereget. Csak a bolygó legkeményebb és legeszesebb hőse veheti fel a harcot a diktátorral és seregével. Õ pedig Pokofajzat. Segítségére lesz "tüzes" barátnője, Liz és Abe, a viziteremtmény is.

Ja, azt mondtam már, hogy Samuel L. Jackson szerepel a Vasember filmben mint Nick Fury?
Samuel L. Jackson Nick Fury szerepét kapta a 2008-ra tervezett Vasember-filmben, aminek címszerepét Robert Downey Jr. játssza. Fury a történet szerint egy Shield nevű nemzetközi biztonsági szervezet vezetője. A milliomos fegyvergyárosból lett szuperhősről szóló képregény-adaptációban Downey Jr. mellett Gwyneth Paltrow, Jeff Bridges és Terrence Howard is szerepel. A film amerikai bemutatója 2008 május 2.-án lesz.
http://imdb.com/title/tt0371746/fullcredits#cast

Néhány érdekesség a Transformers filmről:- A CGI robotok egyetlen képkockájának lerenderelése harmincnyolc óráig tartott. Ez megdöntötte a WETA rekordját A gyűrűk ura - A két toronyból, ahol Szilszakáll egyetlen kockáját húsz órán keresztül renderelték (számolták, rajzolták a számítógépek a karaktert).
- Optimus hangját ugyanaz a Peter Cullen kölcsönzi a filmben, aki már több mint húsz éve a karakter hangja a Transformers rajzfilmsorozataiban. Megatron hangja, Frank Welker azóta megöregedett, így őt végül Hugo Weavinggel (Smith ügynök) helyettesítették.
- Barricade rendőrautójának oldalán a "To protect and serve" (Szolgálunk és védünk) helyett a "To punish and enslave" (Büntetünk és leigázunk) szöveg tűnik fel.
- Optimus egy Peterbilt 379. alakját veszi fel. Spielberg Párbaj című filmjében a rejtélyes kamionos egy Peterbilt 281-es kocsival fenyeget.
- A robotokról tíz közeli elektronikus kellék is készült, például Optimus feje, Bumblebee robotként, Megatron lába és Blackout lábfeje.
- Mikor Sam Witwickynek édesapja megveszi a kocsiját, azaz Bumblebeet, a háttérben látható egy sárga Volkswagen bogár, ami Bumblebee képregénybeli álcája volt.
- A film részbeli animációs mivolta lehetővé tette, hogy Michael Bay az utómunkálatok alatt is írhasson dialógusokat a robotok számára.
- A film szlogenje ("Az ő háborújuk. A mi világunk.") eredetileg az Aliens vs. Predator szlogenje volt, ám azt az utolsó pillanatban kicserélték a "Bárki győz, mi veszítünk." szövegre.
- A filmnek már van egy díja is: az MTV Movie Awards Legjobb nyári film, amit még nem láttál kategóriájában győzedelmeskedett.
A forgatás
A legelső jelenetek felvételét 2006. május 22-én kezdte meg a stáb. Két Bell Boeing CV-22-est (amelyből összesen három darab van az Egyesült Államok légierejének is) filmeztek le repülés közben a Holloman légi bázison, Új-Mexikóban május 26-án. Június 9-én már a Hoover-gátnál forgatták a Sector 7-jeleneteket, az 52-es körzetben. Az augusztus körüli forgatások a Pentagon belső szcénáit célozták meg, és a Los Angeles-i pusztítást is ekkor hozták tető alá. A gárda mindemellett tiszteletét tette Bostonban, Detroitban, a kaliforniai Edwards légi bázison, az El Mirage nevű kiszáradt tónál, szintén Kaliforniában, az albuquerque-i Kirtland légi bázison, Rialtóban, San Diegóban, Overtonban és Washington D.C.-ben is. A forgatást végül 2006. szeptember 24-én fejezték be, bár a második egység még készített felvételeket az Északi-sarkkörön és Detroitban, ahol végül október 5-én véget ért a jelenetek felvétele. Michael Bayról sokszor mondták, hogy rabszolgahajcsár. LaBeouf azonban megcáfolta a híreket: "Nagyon szívesen dolgoznék vele újra. Szeretem őt, nagyszerű fickó." Bay nem szerette volna, hogy az animációs részek túlsúlyban legyenek az élőszereplős felvételekkel szemben, ezért a Transformers százötvenmillió dolláros költségvetésének nagy részét főként a tizennégy valóságos akciójelenet megalkotására használta fel.
Az effektek
Lorenzo di Bonaventura producer úgy gondolta, hogy a képregényből ismert Optimus design elég rosszul nézne ki a nagyvásznon. Így hát félredobták a klasszikus dobozszerű külcsínt, és több alkatrészt pakoltak rá. A robotok megalkotásában egyébként fontos szerepet játszott az is, hogy kifejezzék idegen bolygóról származó mivoltukat. Bay egy új szemformát is kialakított a robotoknak, hogy még kifejezőbbek legyenek érzelmileg. Optimusnál azonban tisztában voltak az alkotók azzal, hogy nem változtathatják meg túlságosan (nincs rosszabb a dühödt rajongóknál). Bay Peterbilt kamiont használt, így Optimus még nagyobb lehetett, mint a képregényben. Ugyanakkor a kamionon és Optimus mellkasán feltűnő lángrajzok is Bay ötletét dicsérik. Ezzel szemben Megatron például kevésbé emberi arcot kapott, ami, ha lehet, még gonoszabbá tette. Az eredeti képregény szerint Megatron egy Walther P38-as pisztollyá tudott átalakulni, ám az írók úgy érezték, hogy: "Ez olyan lenne, mintha Darth Vader át tudna alakulni saját fénykardjává, és más forgatná őt a harcban." Így Megatronból végül egy űrrepülő lett. Megváltozott Bumblebee is. Eredetileg egy Volkswagen bogár volt, Bay azonban Chevrolet Camaróra cserélte őt, hogy elkerülje a Herbie-vel, a Kicsi kocsival való hasonlóságot. A film egyik legfontosabb hangeffektje az átváltozás-zaj, amit Bayék átemeltek az eredeti, nyolcvanas évekbeli rajzfilmsorozatból.

Gépszereplők
A film valódi főszereplői a pazar kivitelezésű transzformerek. A Transformers univerzumban (az X-Menhez hasonlóan) temérdek karakter lézeng, így széles robot-paletta állt az írók rendelkezésére. Az írók kezdettől fogva szerették volna a filmben látni Optimust, Megatront, Bumblebeet és Starscreamet. Rajtuk kívül még fontolóra vették Rampage és Arcee (a kötelező csajrobot) szerepeltetését is, ám a nem túl lelkes rajongói visszhangok miatt végül dobták őket a könyvből. Viszont több Álcát helyeztek a történetbe, hogy növeljék az Autobotok fenyegetettségét. Soundwave (a kémrobot) is kiesett végül az anyagból (megígérték viszont, hogy szerepelni fog a folytatásban), őt a Frenzy névre keresztelt (korábban Soundbite) Álca helyettesíti. A filmben látható Brawl (a tank, korábban Devastator és Demolisher), és Blackout (a helikopter, korábban Vortex és Incinerator).

Michael Bay kipakol
A Transformers producere nagyon dühös Michael Bayre, a film rendezőjére. Miközben a film a bemutatója utáni 36 órában 36 millió dollárt termelt, a rendező kipakolt a blogján a film forgatásának nehézségeiről, aztán levette a szöveget, de az így is elterjedt.

"Optimus Prime és Ûrdongó voltak a legnehezebben kezelhető (robot)színészek még Bruce Willis-es armageddonos forgatásomat is beleértve. Az aprólékos digitalizálással együtt napi 24 óra figyelmet igényeltek" - kezdte a blogbejegyzését Michael Bay (ami már csak itt található), majd rátért az egyik producer, Tom DeSanto szidalmazására.

DeSanto ugyanis a film forgatása alatt mindig azt nyilatkozta, hogy ő is szerzője a történetnek, majd a film végén azt kérte, hogy íróként is fel kerüljön a stáblistára, de ezt végül elutasították. Michael Bay felsorolja, hogy a forgatókönyvbe és a robotok dizájnjába is hogyan akart beleszólni, de nem hallgatott rá.

"A film kreatív oldaláról sosem beszéltem vele, elolvastam a javaslatait, amikkel teljesen tönkretette volna a forgatókönyvet, miközben azt éreztette velem és az írókkal, hogy a mi verziónk egy rakás kaki" - idézte fel a nézeteltéréseket.

Bay még megjegyzi, hogy míg ő és két másik producer lemondott a fizetése harminc százalékáról, hogy Amerikában forgathassanak, DeSanto erre nem volt hajlandó: "A saját zsebéből már nem áldozott volna arra, hogy egy jobb filmet készíthessünk."



pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #14 Dátum: 2007. Július 09. - 13:42:24 »
Köszi Ben ezeket is. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #15 Dátum: 2007. Július 09. - 14:06:28 »
Elég érdekes ez a Transformers-es kifakadás Bay-től. Azért kiváncsi lennék a részletekre, hogy miben is akarták volna megváltoztani a robotok kinézetét.

Köszi Ben az infókat. ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #16 Dátum: 2007. Július 09. - 14:31:50 »
Ez a filmes lista, szerintem írtózatosan amatörre sikerűlt, szerintem messzemenőleg nem Tobey a legjobb színész a Pókember 3-ban, és azért az a Venom jelölés is mint a legjobb főgonosz, hát nem tudom kinek jutott eszébe.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #17 Dátum: 2007. Július 09. - 15:47:18 »
Venom-ot úgy elcseszték a filmben ahogy az a nagykönyvben meg van írva, de hát az amerikaiak a legtöbb téren idióták.
Viszont ennél nagyobb képet a Transformerekről nem tudtam szerezni, aki igen az festi magát.  ;D Ezen minden apró anyacsavart ki tudtok elemezni:
http://fc03.deviantart.com/fs18/f/2007/188/a/f/Transformers_2007___Bumblebee_by_dj_voyager.jpg
http://fc01.deviantart.com/fs17/f/2007/188/8/8/Transformers_2007___Optimus_by_dj_voyager.jpg

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #18 Dátum: 2007. Július 09. - 15:55:50 »
Hú...nagyon király ez a két kép, hálás köszönet érte! Érdekes, hogy csak ekkore felbontásban látszik egyértelműen, hgy ezek CGI termékek...
de durva! 9 mega EGY db kép! :o
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 09. - 16:00:36 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #19 Dátum: 2007. Július 09. - 16:05:24 »
Reméltem, hogy tetszeni fog.  :D