Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887441 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3620 Dátum: 2010. Május 01. - 15:55:13 »
Nekem a trailerben se tűnt beszédhibásnak.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3621 Dátum: 2010. Május 01. - 15:56:15 »
Folyamatosan összeszorított szájjal beszél, gondolom a jobb szájszélénél lévő forradás akadályozza abban, hogy rendesen tudja nyitott szájjal formálni a szavakat.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3622 Dátum: 2010. Május 01. - 15:58:15 »
Folyamatosan összeszorított szájjal beszél, gondolom a jobb szájszélénél lévő forradás akadályozza abban, hogy rendesen tudja nyitott szájjal formálni a szavakat.

Igen a seb miatt. Hex a seb miatt, a színész meg a maszkmester miatt, mert azt mondta neki: "az ég szerelmére vigyázz arra a maszkra mert elszakítod!!!"  :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3623 Dátum: 2010. Május 01. - 18:12:05 »
Ja, nekem is az az érzésem, hogy ha jobban kinyitná a száját, szétszakadna az amúgy is béna maszk.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3624 Dátum: 2010. Május 01. - 21:15:11 »
Bár viszonylag sok JH-et olvastam, sőt, előfizettem rá májustól a DC-nél, engem nem izgat, ha más az eredete. A sztorik egyáltalán nem az eredete miatt voltak brutkó jók, vagyis ha a filmet nem szúrják el, nekem 8, hogy az eredetéhez hű-e, vagy sem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3625 Dátum: 2010. Május 01. - 22:46:19 »
No, Szabó Zolin kívül van még valaki, aki ennyire szereti azt a sorozatot? Mik ki nem derülnek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3626 Dátum: 2010. Május 01. - 23:11:01 »
Tényleg, neki is nagy kedvence. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3627 Dátum: 2010. Május 01. - 23:12:46 »
Az ő ajánlása miatt kezdtem el én is olvasni. Furamód egyszer se láttam azóta, hogy a börzei kiárusító készletébe bekerültek volna. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3628 Dátum: 2010. Május 01. - 23:29:56 »
Remélem az új sorozat is lesz olyan jó, mint a régi volt. Sokáig vacilláltam, hogy erre fizessek-e elő, vagy a Zöld Íjászra, de aztán annak a rajza eltántorított kicsit.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3629 Dátum: 2010. Május 01. - 23:33:17 »
Milyen új sorozat? Ami most megy v2 Palmiottival és Gray-jel? Mert az kegyetlen jó.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3630 Dátum: 2010. Május 01. - 23:35:39 »
Biztosan, mert csak egy van. Akkor jó. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3631 Dátum: 2010. Május 01. - 23:45:50 »
Akkor jó. Mert mondjuk az már lassan öt éve megy, így az "új" jelző nekem elég érdekesen hat rá így, hónapokkal a félszázadik számot követően, de már azt hittem, tudsz egy olyan új szériáról, amiről én nem.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3632 Dátum: 2010. Május 02. - 08:26:14 »

Igen a seb miatt. Hex a seb miatt, a színész meg a maszkmester miatt, mert azt mondta neki: "az ég szerelmére vigyázz arra a maszkra mert elszakítod!!!"  :lol:
De nekem ez még mindig jobbnak tűnik, mint az, hogy Két-arcnak nyitott a fél állkapcsa, de ez az apró hiba kicsit sem befolyásolja a beszédben. :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3633 Dátum: 2010. Május 02. - 13:08:33 »
Hát igen, Kétarc meglepően kilógott a kinézetével a viszonylag realista hozzáállású Nolan féle Batman univerzumból. MOndjuk az az ultrahangos bemérős rendszer sem kisebb hülyeség, mint Kétarc arcberendezése. Legalább mindkettő látványos volt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3634 Dátum: 2010. Május 02. - 16:27:20 »
Kétarcot szerintem úgy, ahogy van, ki kellett volna hagyni a Sötét lovagból. Tök fölösleges volt. Nem is bontakozott ki eléggé a karakter, olyan volt, mintha mellékszereplő lett volna.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3635 Dátum: 2010. Május 02. - 19:21:14 »
Hogy nem bontakozott ki eléggé az igaz, de az hülyeség, hogy fölösleges volt. Kvázi hiába volt kevesebbet a vásznon, mint mondjuk Batman, sokkal fontosabb és a cselekményt ténylegesen meghatározóbb alakja volt A sötét lovagnak, mind valós, mind eszmei tekintetben, mint maga Batman.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3636 Dátum: 2010. Május 03. - 11:56:23 »
Nem is bontakozott ki eléggé a karakter, olyan volt, mintha mellékszereplő lett volna.
Nem bontakozott ki eléggé? Hova bontakozzon még? Egy jófiú ügyész, akiből pszichopata gyilkos lesz! Talán akartátok volna még látni hogy milyen kapcsolatban van anyukájával, meg a szomszéd Billy kiskutyájával, vagy mi? :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3637 Dátum: 2010. Május 03. - 12:02:35 »
Hát igen, Kétarc meglepően kilógott a kinézetével a viszonylag realista hozzáállású Nolan féle Batman univerzumból.
Ezen még csak-csak túltettem volna magam, habár először én is túlzónak éreztem, de csak addig, amíg nem olvastam a Long Halloweent, és rá nem jöttem, hogy egy-az egyben onnan vette át (ahogyan a történet jórészét is). De míg a képregényben jól érezhetően torzult volt a beszéda a baleset útán, addig a filmben kicsit sem, és ez igen nagy baki.
Egyébként szerintem is ő a film legfontosabb szereplője, szóval a nem bontakozott ki dolog eléggé furának tűnik. :headscratch:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3638 Dátum: 2010. Május 04. - 18:27:38 »
Pont az volt meglepő, hogy egy filmen belül milyen szépen kibontakozott egészen Harvey jó oldalától kezdve akarakter. Ez jól kifejezte a kontrasztot a rosszal. És nem csak véletlenül, hanem Joker tudatosan rántotta le. Elvesztette a szerelmét és ez is jól átérezhető motiváció volt. Az érme dolog is nagyon szépen ki lett bontva. Előtte ugye semmit nem bízott a véletlenre, mert az érmének egy oldala volt és ő is teljesen jó volt, később meg az érme és ő is "megfeleződött" a tűzben. És ez az egész "bízzuk a véletlenre és dobjunk fel érmét dolog", sem a semmiből jött, hanem onnan, hogy Harvey azt látta, hogy Rachel és ő közüle az menekült meg akit Batman választott.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3639 Dátum: 2010. Május 08. - 20:49:49 »