Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887441 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3660 Dátum: 2010. Május 20. - 21:10:43 »
Én láttam. De egyáltalán nem miatta tetszett. Woody és Tommy Lee vitték az egészet.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3661 Dátum: 2010. Május 20. - 22:00:34 »
Nekem sem rémlik a neve.  :headscratch:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3662 Dátum: 2010. Május 20. - 22:02:32 »
Nem ő volt Barbara Streisand férje?  :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3663 Dátum: 2010. Május 20. - 22:08:08 »
Én hallottam már a nevét, de még nem láttam őt. Alighanem az apja miatt jegyeztem meg a nevét, mert James Brolin viszont hatalmas figura volt. A Túl nagy rizikó minden idők egyik legnagyobb filmje.

Én is olvastam, hogy Megan Fox nem lesz a T3-ban, és állítólag volt köze ahhoz, hogy egy ízben lehitlerezte Michael Bayt.  :surp:
Ellenben ez a Jonah Hex egyre jobban tetszik, tuti megnézem.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3664 Dátum: 2010. Május 20. - 22:11:05 »
Nem ő volt Barbara Streisand férje?  :headscratch:

Szerintem igen, de én ezt csak a Jóbarátokból tudom, mert volt egy poén vele.  ;D
"-Phoibe, ki a gyerek apja?
-James Brolin.
-Barbara streisand férje james brolin?
-Hát nekem ezt nem mondta."  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3665 Dátum: 2010. Május 20. - 22:16:17 »
Tudom, nekem is onnan rémlett.  ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3666 Dátum: 2010. Május 20. - 22:25:20 »
Én láttam. De egyáltalán nem miatta tetszett. Woody és Tommy Lee vitték az egészet.

Így van.  ;) Egy ismerősöm se emelte ki ezt a srácot. Ugyanezen ismerőseim az ősmagyarokra kérleltek hogy ne is nézzem meg a filmet...

De Az út-ra kiváncsi vagyok, megvan a könyv.

Ugyebár ugyanaz írta mint aki a Nem vénnek való vidéket. Mint az közismert.  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 20. - 22:35:31 írta Silver »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3667 Dátum: 2010. Május 21. - 10:13:42 »
Cormac McCarthy.

Idézet
Egy ismerősöm se emelte ki ezt a srácot. Ugyanezen ismerőseim az ősmagyarokra kérleltek hogy ne is nézzem meg a filmet...
Ezzel ismerőseid remekül minősítették is magukat, és hogy miért nem emelték ki.
Idézet
Én láttam. De egyáltalán nem miatta tetszett. Woody és Tommy Lee vitték az egészet.
Mivel a filmnek nincs főszereplője, elég furcsa így kimondani, hogy valaki vitte a filmet. Szerintem baromira erős volt a baltaarcú cowboy szerepében. Persze a legzseniálisabb Javier Bardem volt, Anthony Hopkins Lecter dokija ótaén nem láttam ilyen hátborzongatóan félelmetes gyilkost, mint Anton Chigurh. Akkor persze gondolom Bardemről sem hallottatok túl sokan. :) :nezze:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3668 Dátum: 2010. Május 21. - 10:49:17 »
Én láttam azt a vénnek való vidék filmet, de nem tudom ki ez a színész. Megan kiszáll a Transformersből?  ;D Ezt most valami idétlen ingyenreklámféleség, mert minden (sorozat)színész eljátssza ezt, de aztán úgyse száll ki egyik se...

A Szupersuli elemzés borzalmas. Két ok miatt:  :nezze:

1) Ez alapból egy vígjáték, az 60-70-es évek képregényeit parodizálják ki benne, ha ebből a fantasztikus lefikázó és nagyon hozzáértő elemzésből nem hagyták volna ki a felvezető képregényes előzménymesélést nyílvánvaló lenne. ;) Tehát azt fikázni, hogy ez gagyi az gagyi, a történet milyen nagy hülyeség... ez direkt olyan.  ;)
2) A poénok szerintem ütnek, legalábbis ha nem totál kretén az ember és nemcsak a Superhero meg a Spárta a köbön meg hasonló erőltetett szarokon tud szórakozni.
És igen nekem tetszett ez a film, olyan kis aranyosan összerakott, rengeteg igazi komikus színésszel. :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 21. - 10:53:51 írta holloo »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3669 Dátum: 2010. Május 21. - 10:53:26 »
Ezzel ismerőseid remekül minősítették is magukat, és hogy miért nem emelték ki.

Hát egy ilyen kis "szakértő" biztosan igazat mond  :lol: :lol: :lol:

Ettől függetlenül tervbe van a film, kb egy éve ott hever a megnézésre váró filmek között.

Én láttam azt a vénnek való vidék filmet, de nem tudom ki ez a színész.

Akkor most mindenki minősítette magát...  :hehe: :hehe: :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3670 Dátum: 2010. Május 21. - 13:37:35 »
Idézet
Hát egy ilyen kis "szakértő" biztosan igazat mond  nevetés nevetés nevetés
Hát hidd el jobban vágom a témát mint te. ;) Nagyképűség nélkül...
Idézet
Akkor most mindenki minősítette magát...  hehe hehe hehe
Bocs, ha feltételeztem, hogy ha az ember megnéz egy filmet, legalább tudja, hogy kik játsszák a főbb szerepeket. Még én kérek elnézést.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3671 Dátum: 2010. Május 21. - 13:45:02 »
Akkor persze gondolom Bardemről sem hallottatok túl sokan. :) :nezze:

Apám minden évben azzal permeteli a káposztát.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3672 Dátum: 2010. Május 21. - 14:50:36 »
Bocs, ha feltételeztem, hogy ha az ember megnéz egy filmet, legalább tudja, hogy kik játsszák a főbb szerepeket. Még én kérek elnézést.
Dehogy tudja, miért tudná? A film élvezhetőségét nem befolyásolja, hogy tudja-e a színészek neveit. Ha magamból indulok ki, akkor inkább szerepekhez társítjuk az arcokat.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3673 Dátum: 2010. Május 21. - 16:24:11 »
Oké, csak ah tudom, hogy ilyen vagyok, nem nyögöm be megvetően, hogy amúgy ki franc az a Josh Brolin.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3674 Dátum: 2010. Május 21. - 17:33:18 »
Én láttam. De egyáltalán nem miatta tetszett. Woody és Tommy Lee vitték az egészet.

Így van.  ;) Egy ismerősöm se emelte ki ezt a srácot. Ugyanezen ismerőseim az ősmagyarokra kérleltek hogy ne is nézzem meg a filmet...

De Az út-ra kiváncsi vagyok, megvan a könyv.

Ugyebár ugyanaz írta mint aki a Nem vénnek való vidéket. Mint az közismert.  :hehe:
No az Út-ra én is kiv leszek, mert olvastam a könyvet és tetszett is, habár a végétől többet vártam. Egészen pontosan a trailert láttam először és kíváncsi lettem a filmre, ezért megvettem a könyvet  :D

Én láttam azt a vénnek való vidék filmet, de nem tudom ki ez a színész. Megan kiszáll a Transformersből?  ;D Ezt most valami idétlen ingyenreklámféleség, mert minden (sorozat)színész eljátssza ezt, de aztán úgyse száll ki egyik se...

A Szupersuli elemzés borzalmas. Két ok miatt:  :nezze:

1) Ez alapból egy vígjáték, az 60-70-es évek képregényeit parodizálják ki benne, ha ebből a fantasztikus lefikázó és nagyon hozzáértő elemzésből nem hagyták volna ki a felvezető képregényes előzménymesélést nyílvánvaló lenne. ;) Tehát azt fikázni, hogy ez gagyi az gagyi, a történet milyen nagy hülyeség... ez direkt olyan.  ;)
2) A poénok szerintem ütnek, legalábbis ha nem totál kretén az ember és nemcsak a Superhero meg a Spárta a köbön meg hasonló erőltetett szarokon tud szórakozni.
És igen nekem tetszett ez a film, olyan kis aranyosan összerakott, rengeteg igazi komikus színésszel. :)
Ezeket a Baaad movies elemzéseket nem kell komolyan venni, nyilván nem túl megalapozottak, csak szórakoznak/mérgelődnek a filmeken. Nem isteni kinyilatkoztatás, csak szubjektív vélemény.
De itt egy jó, idevágó:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3675 Dátum: 2010. Május 21. - 17:47:55 »
A Holló képregényfilm?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3676 Dátum: 2010. Május 21. - 18:21:19 »
Ugyanmár, a Tf sajna nem arról lett híres, hogy van sztorija, meg hogy színészkednek is benne. :hehe:
Pedig vannak, akik színészkednek benne: a robotok. :hehe:

Amúgy tényleg kaki lett a TF2, hallottam, hogy mindenki fikázta, de nem gondoltam volna hogy ennyire rossz. A vége meg, amikor a tuningolt Optimus legyakja Fallent és Megatront együtt... LOL. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3677 Dátum: 2010. Május 21. - 18:33:27 »
Idézet
A Holló képregényfilm?
Az.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3678 Dátum: 2010. Május 21. - 18:40:24 »
A Holló képregényfilm?
Ezt nem tudni, kemény.
Nyomás de rögtön a hálózsákra. :nezze:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3679 Dátum: 2010. Május 21. - 18:47:31 »
Nekem a lány-álca és az egyetemes jeleneteken kívűl tetszett a TF2. Mármint olyan szempontból, hogy egy élvezhető, pörgős akció film volt.