Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887178 alkalommal)

MashaNub és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4220 Dátum: 2011. Február 12. - 11:19:52 »
Amennyire tudom a legtöbb mutánsnál a képesség tinédzser korban, pubertás idején jelentkezik.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4221 Dátum: 2011. Február 12. - 11:33:14 »
ja azt vágom. Kivéve Árnyék aki már eleve rondának született és talán csak a teleporáció jött később. Meg lehet, hogy Mistique is úgy született.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4222 Dátum: 2011. Február 12. - 11:35:54 »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4223 Dátum: 2011. Február 12. - 11:38:03 »
 :lol:
Gabriele dell Otto?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4224 Dátum: 2011. Február 12. - 11:46:15 »
Imádom, akkora arc  ;D
Deadpool-nál mi az a csavar +U?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4225 Dátum: 2011. Február 12. - 11:48:05 »
fck+u

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4226 Dátum: 2011. Február 12. - 11:50:22 »
Kösz, Ben, gondoltam, h valami hasonló  :roll: ;D

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4227 Dátum: 2011. Február 12. - 13:31:38 »
ja azt vágom. Kivéve Árnyék aki már eleve rondának született és talán csak a teleporáció jött később. Meg lehet, hogy Mistique is úgy született.

Ultimate-ben Jean már háromévesen variál a telepátiával.
"Live for nothing or die for something, your call."

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4228 Dátum: 2011. Február 12. - 14:34:47 »
Meg lehet, hogy Mistique is úgy született.

Szerintem ő normálisan született, csak később kékült be.
Tejet kérek! Csokisat!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4229 Dátum: 2011. Február 12. - 15:03:54 »
Én egy képregényes dokumentációból úgy emlékszem, hogy Mystique eredetileg sosem volt kék, hanem, miután rájött, hogy alakváltó képessége van, kitalálta magának ezt a kékbőrű-vöröshajú kinézetet, mint álcát, hogy a civil énje titokban maradjon. Neki ez a "jelmeze". :D Szerintem csak a filmek és a rajzfilmek újítása volt a "torzszülött" Mystique. De majd az X-szakértők kijavítanak, ha nincs igazam.

Ben: ez az X-babies nagyon komoly. :lol: Ezt megmutatom pár ismimnek. ;D

Szerintem a Prof. fiatalabb korában is inkább idealista volt,mintsem Magnetó. Talán ezért nem annyira meggyőző a képek alapján,hogy karizmatikus lenne. Gondoljunk csak vissza a 3. X-filmnél,mikor a Főnix szétrobbantotta Xaviert, ott a Prof. pedig belenyugodva várta a halált.
Karizmatikus alatt én azt értettem, hogy nyugodt, erőt sugárzó, vezetésre termett... Szóval van egyfajta kisugárzása. Mint a Star Trekből Kirk kapitány, vagy a Bosszúangyalok között Amerika kapitány, stb.:D Ettől még lehet idealista.:)
Patrick Stewart nagyon jó választás volt a prof szerepére, és a képek meg a trailer alapján valahogy nem érzem McAvoy-ról, hogy "ő a fiatal Patrick Stewart". :D Aztán persze lehet, hogy a filmben majd meggyőz.
Amúgy szerintem az X3-ban nem arról volt szó, hogy a prof belenyugodva várta a halált. Inkább csak pontosan tudta, hogy nem tehet semmit Főnix ellen, tudta, hogy benne van a pakliban, hogy Jean elpusztítja őt, ha nem sikerül visszahozni őt a Főnix-énjéből, vállalta a kockázatot. 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4230 Dátum: 2011. Február 12. - 15:07:43 »
Ben: ez az X-babies nagyon komoly. :lol: Ezt megmutatom pár ismimnek. ;D


VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4231 Dátum: 2011. Február 12. - 15:16:32 »


Szerintem a Prof. fiatalabb korában is inkább idealista volt,mintsem Magnetó. Talán ezért nem annyira meggyőző a képek alapján,hogy karizmatikus lenne. Gondoljunk csak vissza a 3. X-filmnél,mikor a Főnix szétrobbantotta Xaviert, ott a Prof. pedig belenyugodva várta a halált.
Karizmatikus alatt én azt értettem, hogy nyugodt, erőt sugárzó, vezetésre termett... Szóval van egyfajta kisugárzása. Mint a Star Trekből Kirk kapitány, vagy a Bosszúangyalok között Amerika kapitány, stb.:D Ettől még lehet idealista.:)
Patrick Stewart nagyon jó választás volt a prof szerepére, és a képek meg a trailer alapján valahogy nem érzem McAvoy-ról, hogy "ő a fiatal Patrick Stewart". :D Aztán persze lehet, hogy a filmben majd meggyőz.
Amúgy szerintem az X3-ban nem arról volt szó, hogy a prof belenyugodva várta a halált. Inkább csak pontosan tudta, hogy nem tehet semmit Főnix ellen, tudta, hogy benne van a pakliban, hogy Jean elpusztítja őt, ha nem sikerül visszahozni őt a Főnix-énjéből, vállalta a kockázatot. 
Na meg alig várta, hogy átplántálhassa a tudatát abba másik testbe, aki fiatalabb és tud járni. És van haja :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 12. - 15:19:57 írta VTomi »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4232 Dátum: 2011. Február 12. - 15:18:18 »
Szóval van egyfajta kisugárzása. Mint a Star Trekből Kirk kapitány, vagy a Bosszúangyalok között Amerika kapitány

Lehet hogy ott követtek el hibát, hogy Xaviert professzornek nevezték el és nem kapitánynak. Ja és a kisugárzásért a Trekben nem Kirk felel hanem Scotty a transzporterrel.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4233 Dátum: 2011. Február 12. - 15:48:23 »
Genzo barátom volt kedves ezt körbevágni nekem:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4234 Dátum: 2011. Február 12. - 15:52:42 »
Miért jobb így körbevágva?
Fura hogy a jelet meghagyták ilyen hagyományosan. Már várom a filmet. Bírom R. Reinoldsot.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4235 Dátum: 2011. Február 12. - 16:27:25 »
Kár hogy a nevét nem szereted.

Miért jobb így körbevágva?

Utálom ha egy karakterképnek háttere van.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4236 Dátum: 2011. Február 12. - 16:43:18 »
Ááá, ez a bébis kép is nagyon édes, bár ezt már láttam. ;D

Idézet
Na meg alig várta, hogy átplántálhassa a tudatát abba a másik testbe, aki fiatalabb és tud járni. És van haja :hehe:
Naja, és ez csak a stáblista után derült ki, sok mozinézőt megszivatva. :finger: Ráadásul így tökre elvesztette a drámai hatását Xavier meghalódása. :hehe:
Mondjuk így legalább lehetett tudni, hogy a moziközönségből kik voltak comics-geekek: akik végigülték a stáblistát. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 12. - 16:45:10 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4237 Dátum: 2011. Február 12. - 16:48:05 »
Nagyon jó az a Rozsós.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4238 Dátum: 2011. Február 13. - 10:57:43 »
Ááá, ez a bébis kép is nagyon édes, bár ezt már láttam. ;D

Idézet
Na meg alig várta, hogy átplántálhassa a tudatát abba a másik testbe, aki fiatalabb és tud járni. És van haja :hehe:
Naja, és ez csak a stáblista után derült ki, sok mozinézőt megszivatva. :finger: Ráadásul így tökre elvesztette a drámai hatását Xavier meghalódása. :hehe:
Mondjuk így legalább lehetett tudni, hogy a moziközönségből kik voltak comics-geekek: akik végigülték a stáblistát. ;D

Az X-ek siratták. Eközben Xavier: Jövök vilááág! ;D
És a végén: "Hello Moira... Would you like some fun? Now I can  :brow:"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4239 Dátum: 2011. Február 13. - 21:22:07 »
Az még hagyján hogy az indonéz MNC TV simán ellopta a karaktert de hogy a nevét meg mástól vették: