Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887312 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4320 Dátum: 2011. Február 20. - 19:12:38 »
Nekem is bejön az előzetes. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4321 Dátum: 2011. Február 20. - 19:25:44 »
Én még mindig tartom magam a fogadalmamhoz. Semmi mozgóanyagot nem láttam a Thorból, és képekből is csak párat, amibe véletlen futottam bele. Úgyhogy teljesen tudatlanul fogok beülni a moziba. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4322 Dátum: 2011. Február 20. - 20:14:07 »
Úgyhogy teljesen tudatlanul fogok beülni a moziba. :D
Amennyire klisséhalmaz lesz ez a film, szerintem az utóbbi tíz évben semmit sem lett volna szabad megnézned ahhoz, hogy tudatlanúl ülj be erre a moziba. :lol:
Persze ettől még lehet frankó szórakoztató kis pop-corn movie.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4323 Dátum: 2011. Február 21. - 06:46:08 »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4324 Dátum: 2011. Február 21. - 06:57:51 »
Rövid , néztem volna tovább.  :D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4325 Dátum: 2011. Február 21. - 10:31:24 »
Klasszos, egyszerűen ezekben a robothangokban világbajnokok  ;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4326 Dátum: 2011. Február 21. - 11:01:03 »
Nemérég néztem az első részt, és ott is a város központban hentelik egymást és az volt a vicces, hogy már fél órája harcolnak, mégis teli van a város rohangászó emberekkel. Akárhova csapódott egy robot, biztos, hogy alatta volt egy tucat járókelő és sikítozva rohant szét.
Amit meg nem értek ott hogy miért egyenként érkeznek a robotok, mi tartotta fel őket. Az Álcákat még értem, azok akkor lettek riasztva, de az Autobotok?

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4327 Dátum: 2011. Február 21. - 11:59:29 »
Látványos lesz az biztos(milyen lenne? ;D), a többit meg meglátjuk nyáron.
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4328 Dátum: 2011. Február 22. - 17:03:54 »
Amit meg nem értek ott hogy miért egyenként érkeznek a robotok, mi tartotta fel őket. Az Álcákat még értem, azok akkor lettek riasztva, de az Autobotok?
Ha most a városi jelenetet mondod:
Nem érkeznek egyenként, konvoj módjára jönnek, csak szétválnak, és mielőtt még kérdezed az ok nagyon egyszerű, minden oldalról fedezik Samet, aki menekül a kockával a helikopterhez.

A trailer egyébként jó, nekem az előző változata jobban tetszett, abban marha jó a zene, a film pedig tuti nézős (éljen a bennünk lakozó gyerek!). :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4329 Dátum: 2011. Február 22. - 17:30:50 »
Amit meg nem értek ott hogy miért egyenként érkeznek a robotok, mi tartotta fel őket. Az Álcákat még értem, azok akkor lettek riasztva, de az Autobotok?
Ha most a városi jelenetet mondod:
Nem érkeznek egyenként, konvoj módjára jönnek, csak szétválnak, és mielőtt még kérdezed az ok nagyon egyszerű, minden oldalról fedezik Samet, aki menekül a kockával a helikopterhez.

A trailer egyébként jó, nekem az előző változata jobban tetszett, abban marha jó a zene, a film pedig tuti nézős (éljen a bennünk lakozó gyerek!). :)
Ott inkább csak az volt zavaró, hogy olyanok voltak mint a hülyék, kocsi módba voltak jó sokáig, amikor Dongó is megsérült Jazz, vagy nem is tom melyik, ott állt előtte, és Sam ütögette a motorháztetőt, hogy húzzon már el onnan... :roll:
Kapásból alakot kellett volna váltania, riasztania Racsnit stb... de neem, mert akkor talán még többet szerepeltek volna a robik, egy olyan filmben, ami eleve róluk kellett volna szólni... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4330 Dátum: 2011. Február 25. - 07:34:15 »
Na, elvben a TF filmhez kapcsolódik:
Filmdroid:
Ha Michael Bay-en múlt volna, akkor csak 2012-ben nézhettük volna meg az Autubok és az Álcák évszázados küzdelmének következő fejezetét. Ám a stúdió rábeszélte a rendezőt, hogy tegyen le egyéb filmterveiről és csinálja meg a Transformers 3-at. Bay hangoztatja, hogy számára ez lesz az utolsó rész, úgy zárja le a trilógiát, hogy ahhoz ha valaki hozzányúl, akkor minden gond nélkül tudja folytatni a franchise-t. Brian Goldner, a Hasbro vezérigazgatója azonban reméli, hogy marasztalni tudják még Bayt pár felvonásra, de ha ez nem sikerül, akkor nélküle folytatják a történetet.

"Nagy szerettem Michael Bay-jel együtt dolgozni. Csodálatos vizuális látásmódja segítségével olyan dolgokat mutatott be, amit azelőtt soha senki nem látott. Talán meggondolja magát, talán nem, de személy szerint azt szeretném, ha először bemutatnánk az új filmet, majd csak ezt követően lenne szó következő részről."  - mondta Goldner, majd folytatta - "Tényleg úgy gondolom, hogy ez lesz a legjobb felvonás a sorozatban, méghozzá azért, mert sokat tanultunk az ezt megelőző Transformers filmekből. A tény az, hogy sok történet áll még rendelkezésünkre. De legalább az Alakváltók szemszögéből is megtudhatjuk, hogy milyen is Transformernek lenni." - Goldner ezzel beállt Bay és Shia LaBeouf mögé, akik azt hangoztatják, hogy a trilógia legjobb darabját készítik el. Az is kiderült, hogy az űrverseny valamiféle múltbéli esemény háttere lesz, aminek jelentőségével senki nem volt tisztában. A film egyébként sokkal komorabb, thrilleresebb lesz, mint az ezt megelőzőek.


Háát, ez nagyon jó hír, kíváncsi lennék egy másik szerzőtől mit tudna kezdeni a robik harcával. És az is biztató ( bár gondolom ez úgy változik, ahogy a szél fúj), hogy a stúdió nem Rebootban gondolkozik. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4331 Dátum: 2011. Február 25. - 20:41:48 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4332 Dátum: 2011. Február 25. - 21:07:24 »
Hát nem merek már mit mondani rá, mert bunkó képregényrajongó vagyok... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4333 Dátum: 2011. Február 25. - 21:19:41 »
Nekem tetszeni fog. :)
A Panini épp felajánlotta, hogy lesz Thor filmhez kapcsolható képregény, 64 oldalas...

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4334 Dátum: 2011. Február 25. - 21:22:16 »
A Panini épp felajánlotta, hogy lesz Thor filmhez kapcsolható képregény, 64 oldalas...
Filmképregény?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4335 Dátum: 2011. Február 25. - 21:26:11 »
Na végre megint belekezdenek? A Pókember 2. volt az utolsó tőllük! Jó lenne ha megint lenne filmképregény, először Thor, aztán Amerika Kapitány!  :roll:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4336 Dátum: 2011. Február 25. - 21:29:00 »
Ez a poszter hogy is mondjam túl giccses nekem így elsőre. A mellvért tetszik és így elnézve ezt a srácot milyen frankó Ultimate Thor lehetne belőle, csak hát a Marvel szerint a 616-os változat a nyerő :roll:



talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4337 Dátum: 2011. Február 25. - 21:32:44 »
A Pókember 2. volt az utolsó tőllük!
Nem a Vasember/Hulk/Fury a Vasember 1 környékén?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4338 Dátum: 2011. Február 25. - 21:41:25 »
Ja, erre a one shot-ra gondolsz?

http://media.comicvine.com/uploads/0/9241/632192-2wqaots_super.jpg

Teljes filmképregény szerintem a pókember 2. volt, aztán még a DC kiadta a Batman Begins-t, és ő is leállt!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4339 Dátum: 2011. Február 25. - 21:43:10 »
Nem filmképregény, direkt nem azt írtam.